Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (588. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.023
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: alpi20

Bugün forumda hareket yok herkes arabasından memnun bugün

Tünaydın arkadaşlar.

Genelde bu konu sakin olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi20

Bugün forumda hareket yok herkes arabasından memnun bugün

4-5 arkadaş ile götürüyoruz bu işi 2009 yılı haziranından beri...
    Sizlerinde katkılarıyla üye sayımız ve paylaşımlarımız artacaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eser81

herkese günaydın aracımı önümüzdeki hafta içi teslim alıcam birkaç sorum olucak bilgilendirirseniz sevinirim:

1. aracı teslim alırken dikkat edilmesi gereken hususlar yazılıydı ama malum 200 küsür sayfa aradım ama bulamadım kısaca özetlerseniz sevinirim

2.istanbulda ikamet ediyorum tavsiye edebilecğiniz servis

3.camlara film konusunda polis sıkıntı çıkartıyor mu?

şimdiden teşekkürler

forum hareketsiz demişsiniz geçen gün üstteki soruları illettim cevap alamadım bidaha şansımı deniyim dedim.

bide ben ne zaman rütbe takıcam
  • quote:

quote:

herkese günaydın aracımı önümüzdeki hafta içi teslim alıcam birkaç sorum olucak bilgilendirirseniz sevinirim:

1. aracı teslim alırken dikkat edilmesi gereken hususlar yazılıydı ama malum 200 küsür sayfa aradım ama bulamadım kısaca özetlerseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler

forum hareketsiz demişsiniz geçen gün üstteki soruları illettim cevap alamadım bidaha şansımı deniyim dedim.

eser birazcık daha paylaşım yapman gerekiyor.birde rütbe için premium üyelik lazım (bu kısım şakaydı)

ben 3. soruna cevap vereyim renk abartı koyu olmadıkça cam filmlerine ve AP plakaya polisler birşey demiyor. -Ankara için- sizin orada da çok farklı olacağını zannetmiyorum yinede İstanbul'dan daha fazla forum üyesi arkadaş var. onlar yanıtlarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

quote:

şimdiden teşekkürler

eser birazcık daha paylaşım yapman gerekiyor.birde rütbe için premium üyelik lazım (bu kısım şakaydı)

ben 3. soruna cevap vereyim renk abartı koyu olmadıkça cam filmlerine ve AP plakaya polisler birşey demiyor. -Ankara için- sizin orada da çok farklı olacağını zannetmiyorum yinede İstanbul'dan daha fazla forum üyesi arkadaş var. onlar yanıtlarlar.

teşekkürler

• Satışlar bu hızla devam ederse çok daha fazla hareketlenecektir forum
  • quote:

quote:

quote:

quote:

şimdiden teşekkürler

teşekkürler

Selam Eser, sorularına naçizane cevap vermeye çalışayım:

1. Motoru bi aç bak, gözüne batan anormal birşey olmasın. Onun haricinde zaten birşey anlaşılmıyor motora bakınca. Yola çıkmadan önce yağını, suyunu bir kontrol et. Unutulmuş olur falan koyulması Sağını solunu kontrol et, çizik, ezik, nokta, boya hatası vesaire olmasın. Ruhsattaki şasi no ile aracın üzerindekini karşılaştır, aynı olsunlar. Motor numarası zaten görünür yerde değil, ona bakamıyorsun. Bütün düğmelerine bir basıp çalıştıklarından emin ol (bu konuda sıkıntı olmaz aslında, zira Hyundai en az fabrika çıkış hatası olan markalarda ilk 3te diye biliyorum.) Kilometresine bak, anormallik olmasın, 7-8 km olur, testler, PDI kontroller falan yapılıyor İzmit fabrikasında ve fabrika da bayağı bi büyük yani ve bi de taşımada da biraz sürüldükleri kısım oluyor falan. Çok da fazla gözle görebileceğin başka birşey yok. Gerisi kader kısmet.

2. İstanbul'da söyleyebileceğim en iyi serrvis Bayraktar. (Yenibosna) İşlerini iyi yapıyorlar, çabuk yapıyorlar ve bir de müşteriye yaklaşımları iyi. Bu arada Erk iyi diyorlar Bayrampaşa tarafında. Elmas var Okmeydanı tarafında. (3 sene Getz kullanınca bütün servisleri de öğrenmişim )

3. 1 numara film denilen ince filme sıkıntı çıkartmıyorlarmış. Bunlar muayeneden de hafif kusurlu olarak geçiyor diye duydum. Şahsen yaptırmadım, yaptıranlardan duydum (benim araba zaten siyah, bi de film çektirirsem 100 metrede bi çevirmeye girerim ).

• Haftasonu yaptığım yolardan bikaç fotograf...

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• ...

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • Konya'nın Çumra ilçesine bağlı Apa köyündeki opet istasyonu

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Konya'nın Çumra ilçesine bağlı Apa köyündeki opet istasyonu

HYUNDAİ i20  ANA KONU

Ev yemeği tadında bir istasyon olmuş

• Yahu 1 hafta giremedik her yer i20 olmuş arkadaş Şaka maka yollarda çok görmeye başladım son zamanlarda, hatta bu forumdan mıdır diye (sanki tanicam da) sürücülere de dikkat ediyorum ama aynı şofere denk gelemedim bayadır.
    Yeni araç alan arkadaşlara hayırlı olsun diyorum, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah.
    Rodaj dedik, ilk 1000km bitmek bilmedi, 3. ayda 3800km olduk be ya, sene dolmadan 10000km bakımına gircez artık
  • quote:

Haftasonu yaptığım yolardan bikaç fotograf...

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

Yolların ustasısın valla abi

• quote:

Orijinalden alıntı: robotech

Yolların ustasısın valla abi

saol robotech,inşallah 40bin km dolunca buradan i20 ile 40.000km başlıklı tabela koleksiyonumu yayınlayacağım
  • quote:

Satışlar bu hızla devam ederse çok daha fazla hareketlenecektir forum

acaba 2009'da kulübe üye olup araçlarını satan üye var mı merak ediyorum. epeyden beri uğramayanlar var hatta ilk onda iki kişi kalmışız ama dediğiniz gibi forum giderek büyüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 6 Haziran 2011; 22:51:28 >
  • Diğer mekandanda bir arkadaş aracını satıp sonra tekrar i20 almştı. (yanlış hatırlamıyorsam Ataksever)
    ben bunları araca olan memnuniyete yorumluyorum. bu iki yıl içerisinde birçok araç kullanma fırsatım oldu
    ve geçende konuştuk aynı miktar parayla tekrar araç alacak olsam yine i20, 5-6 bin lira fazla param olsaydı Kia Ceed alırdım
  • Sadece farklı araç alan yaser oldu herhalde i20si pert olmuştu.Citroen C3 almıştı şanssızlık sonra onunlada kaza yaptı
  • Günaydın Arkadaşlar...
  • Günaydınn
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

quote:

Satışlar bu hızla devam ederse çok daha fazla hareketlenecektir forum

acaba 2009'da kulübe üye olup araçlarını satan üye var mı merak ediyorum. epeyden beri uğramayanlar var hatta ilk onda iki kişi kalmışız ama dediğiniz gibi forum giderek büyüyor.

ben sattım ama geri aldım tabi yine i20 .

Artık bidaha satarsan i30 alırsın hocam

• 
Sayfa: önceki 586587588589590
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.