Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1388. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.964.840
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hasar kaydı iki bin lira diyor. İki parça boya 1 parça değişen varmış. Değişen kaput. Ben motoru soracaktım birde yakıt olarak nasıl?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadirdalgic

Hayırlı olsun kazasız belasız hoşgeldiniz

Alıntıları Göster
    İlginiz için teşekkür ediyorum. Hoş buldum.
  • mahseer898 kullanıcısına yanıt
    Motorda sıkıntı yok. Arıza veren bir motuor değildir. Yakıt tüketimi emsallerine göre düşüktür. Aracın torku yüksek olduğu için de çekiş ile ilgili sorun da yaşamazsınız.

Ama o araçta başka şeylerde vardır.

Kişisel görüşüm çok emin olmadan almayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, yeni kasa (2016 model) elite pluslarda balata gittiğinde uyarı veriyor mu?

• cedrus32 kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Merhaba ;
    2014 i20 cvvt sense kullaniyorum 1 aydir falan. Torpido soğutmalı yazıyor ama soğutması nerede göremedim ben :) nette de bulamadım maalesef. yardımcı olabilir misiniz nerededir bu zıkkım :)
  • ulas1986 kullanıcısına yanıt
    Torpido iç sol duvarında ayarlı kapak var. Saat yönünde çevirin. Klima açıkken torpido içerisine soğuk hava akışı olur.

Soğutmaktan ziyade ısınmasını önlemek amaçlıdır. Öyle buz gibi beklemeyin

• rosmisal kullanıcısına yanıt
    Hocam ne marka kit taktırdınız? Atıker en ucuzu onda bile obd sistemi mevcut. LPG de esas sıkıntı işi bilen usta çok az. Yol ayarı yapılmayan lpg kiti fakir ve/veya zengin karışımdan arıza lambası yaktırır. Orta ve uzun vadede bir sürü zarar verir. Katalizör arızası, sübap erimesi, aracın çekmemesi, çok ya da az yakması(fakir karışım),...

Samsun'da ayar yapan usta yok diye biliyorum.
  • mmucit M kullanıcısına yanıt
    Gasitaly diye marka ben taktırmadım aldığımda vardı hocam bende ilk defa duydum bu markayı ama hangi kiti var bilmiyorum,daha önceki aracımı görürdüğüm LPG ci vardı onun bilgisine güvenirim,ona gittim bende bunun cihazı yok dedi egzoz ölçümü yaptı sıkıntı yok dedi boşa servisine gidip para verme ekstradan başka şeyler çıkartıp kafanı karıştırıp para kazanmak isterler,eğer tüpte tekleme gaza geçişlerde sıkıntı olursa ilk önce yanıma gel bakıp gerekliyse ben seni yönlendiririm dedi. bu hafta sonu başka motor ustasına gösterdirdim bindi bişey yok söndürsemde yanar,gerek yok bin dedi.
    İyi o zaman hocam, inşallah sıkıntı çıkmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki gündür hava soğuk fren yaparken ses geliyor sanki bir şey sürter gibi yavaş ivmelenme. Balata dan olma ihtimali var mıdır yoksa soğuklardan mıdır?

• karizmatic1 K kullanıcısına yanıt
    Benzeri başıma geldi. Balata bitmiş hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedrus32

Benzeri başıma geldi. Balata bitmiş hocam.
    Yarın sanayide değiştireyim bende. Teşekkürler

• Hyundai İ20 2012 makyajlı kasanın hoparlörleri kaç cm lik acaba bilen var mı ön ve arka kapılar? 16-17cm lik uyar mı? deneyen var mı?
    Hocam, sayfanın hızı bayağı düşmüş.
    Eskilerden böyle tavsiyeler buldum.
    Yalnız ilk gelenler için geçerli. Büyük ihtimal senin arabada da öyledir.
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    arkaya hoparlör taktırmak isteyenlere öneri. araçtaki çapı öğrendikten sonra kendiniz hoparlör alın ve taktırtın ve kesinlikle 3 yollu hoparlör alın. size önerebileceğim bir tane hem marka hemde uygun fiyat.
    hoparlör alırken tek dikkat etmeniz gereken çapı ve 4 ohm olması. alacağınız hoparlörün wattı ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur yüksek seslerde bozulma yapmaz. önerdiğim hoparlör 160watt teki 75tl. kamasonic suny gibi markaların 500 800 watt demesine inanmayın sony 100 watt hoparlör kadar bile ses veremiyorlar.
    oto hoparlöründe Pioneer sony jbl bu markalardan şaşmayın.

# 13 cm
    # 3-Yollu Koaksiyel Hoparlör
    # Maks. Güç 160W
    # Ölçülmüş Güç 40W
    # HOP Woofer
    # Sıfır Patlama

# 13 cm
    # 3-Yollu Koaksiyel Hoparlör
    # Maks. Güç 160W
    # Ölçülmüş Güç 40W
    # HOP Woofer
    # Sıfır Patlama
    [simage]https://store.donanimhaber.com/09/5c/13/095c132e1e2ef9abede0d5fa2d5f3149.jpg" />

-----------------------------------------------------------------------------------------
    PIONEER TS-G1610F 16 CM 280W 2 YOLLU OTO HOPARLÖR
    samet tavsiye

• mmucit M kullanıcısına yanıt
    evet aynen sayfanın pek aktifliği yok,ve öncelikle cevabınız için teşekkürler hocam

aracımda double ekran var ve önler orjinal hoparlör

arkada ise sizin en son yazdığınız PIONEER TS-G1610F 16 CM 280W 2 YOLLU OTO HOPARLÖR var.
    ama orjinal hoparlörün sesi pıonnera göre net daha iyi,çünkü orjinal teyp 280w falan kaldıramıyor anfi olmasız,
    o arkadaşın dediği yüksek wattlı hoparlörler sadece anfide verim alıyorsun onun dışında çok vasat ses veriyorlar malesef,çünkü orjinal teyp çıkışı 25watt falandır sesi boğuyor
  • arkadaşlar iyi akşamlar i20 2015 model elite araca sahibiz. Multimedyası geçen gün şarkı dinlerken soldan sağa doğru yavaş yavaş beyazlandı. En son komple beyaz oldu şimdi açılınca sadece beyaz ekran var hiçbir işlevi yerine getirmiyor sorun nedir sizce

• 2012 i20 troy 1.4 cvvt ile aranıza katıldım, lpg yok. Yakıt tüketimi için tavsiyesi olan varmı. Yer izmir.

• -Antonio- - kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun, en iyi tavsiye tüp taktırın. Yoksa standart şeyler. Düz yolda 2000-3000 aralığında kullanın, yavaş kalkın ve durun, ani hızlanma ve fren yapmayın.....

• Merhaba sevgili arkadaşlar,

I20 1.2 D-CVVT motor benzinli modelini araştırıyorum lakin pek bilgi bulamadım. Çok bilgi kirliliği gördüm. Çok yakan diyen var, az yakan diyen var. Yokuşlarda çıkmaz diyen var, yokuşlarda deviri gayet iyidir çıkan diyen var. Bu motoru kullanan ve vakti olan arkadaşlarımız fikir verirse çok sevinirim. 40 bandında bir araç arıyorum. Boyum biraz uzun olduğu için her B segmenti araç uygun değil bana İ20 ve 208 nispeten geniş araçlar bu fiyatta. 208 hakkında genel bir fikrim oluştu lakin İ20'de kafam çok karışık. ŞEhirlerarası çok üzer diyen bile var.

Şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 13861387138813891390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.