Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1244. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.964.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha önce yazmıştım. İlk 100 km izmir şehir içi ve 200. Km izmir şehir içi 1.2 elite blue pan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Herkese selam yeni kasa dizel stil i20 sahibiyim. Dikkatimi ceken bi konu var aracin radyosu cok zayif. Radyo Tarama yaparken bilindik radyolari bile cekmiyo. Boyle bi durumla karsilasan varmi. Yoksa benim radyoda mi bi sorun var

• ufuk-34JD58 kullanıcısına yanıt
    Hocam neredeki plazadan aldınız bu teklifi pazarlık yapmadan. Bende bugün itibari ile i20 almaya karar verdim ve henüz plazaya gitmedim
    2015 1.2 style+ liste fiyatı 43.600tl yazıyor. Senin dediğine göre 2100tl indirim yapmışlar yani

bende bileyim ne kadar indirdiklerini de ona göre zor edeyim önümüzdeki ay
  • deliboo kullanıcısına yanıt
    İstanbul Çekmeköydeki bayi(coşkun oto galiba), real avm de tanıtım yapıyorlardı , geçerken sordum 43 dedi sonra 41.5 a veririm dedi ,alıcı olsam beki daha düşerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ufuk-34JD58

İstanbul Çekmeköydeki bayi(coşkun oto galiba), real avm de tanıtım yapıyorlardı , geçerken sordum 43 dedi sonra 41.5 a veririm dedi ,alıcı olsam beki daha düşerdi.

Hyundai fiyat politikasini anlamiyorum.Herkese farkli fiyat

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok şükür sonunda oldu. i20 içinde kullanırlar inşallah

Dizel
    U2 1.6 CRDi 136 PS Değişken Geometrili Turbo Şarj (VGT) Sistemi ile çalışan dizel motor seçeneğidir. Ayrıca dizel motorlarda, dizel partikül filtresi de standart olarak sunulmaktadır.

Benzinli
    Gamma 1.4 100 PS, Gamma 1.6 GDI 135 PS ve 1.6 Gamma Turbo GDI 186 PS. Sürekli Değişken Supap Zamanlama Sistemi’ni (CVVT) kullanan benzinli motor seçeneğidir.

7 İleri DCT Şanzıman
    7 İleri DCT Şanzıman ile otomatik şanzımanın konforunu, düz şanzıman ekonomisiyle yaşayın. Geleceğin teknolojisinin çevre dostu özellikleriyle konforunuzu bir üst sınıfa taşıyın. Hyundai tarafından geliştirilen, 0.04 saniyelik vites değişim hızına ulaşan 7 ileri DCT şanzıman ile yakıt ekonomisi yaparken performansınızı artırın.

http://www.hyundai.com/tr/tr/Showroom/Cars/i30/PIP/index.html

• cloves C kullanıcısına yanıt
    araba temiz diri duruyor motoruda temizlemiş ustaya gösterirsiniz motor iyiyse gerisine çok takılmayın bence i20 geniş rahat bir araç bende alalı daha 3 hafta oldu bana yetiyor ilk aracım
  • yeni i20 test sürüşü ve pazarlık için yarın 2 farklı hyundai plazasına gideceğim.
    siz olsanız 3.000tl farkla style+ yerine eliteblue alırmısınız.

3.000tl farka
    yan ve perde hava yastıkları
    kendinden kapanan yan aynalar
    otomatik yanan farlar
    7" ekranlı navigasyon+bluetooth
    kapı yanlarında siyah çıtalar
    ani frende 4lü ikazların kendinden yanması
    anahtarsız çalıştırma (start-stop)
    çamurluk paçalıkları değer mi sizce?
  • Bir sorum daha olacak bu yeni i20'de stop-start özelliği sadece anahtarsız çalıştırma mı yoksa trafikte dururken debriyaja basınca motoru durduran tasarruf sistemi mi?
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    Kaportaciya gosterdik en az 15.000 hasar almış bu araç dedi birde vatandaş ben arabimin arkasindayim diyor.
  • deliboo kullanıcısına yanıt
    Bence değer.... ben elite blue kullanıyorum. Star stop anahtarsiz çalıştırma değil. dur kalkta motorun durması ve tekrar çalışması ki bence ve forumdaki yakıt değerlerine göre yakıt ekonomisi için o 3000 farka değer. Ayrıca 6 hava Yastığı 7" multimedya ve otomatik far ve Aynalar cabası

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • horoz28 kullanıcısına yanıt
    araba temiz değilmiş usta motora ve surucu tarafına baktı en az 15000 tl hsaar olmus bunda dedi geri gonderdik
  • cloves C kullanıcısına yanıt
    gerçekten y.h one öyle ya hocam zaten motoru falan yıkatmış ondan belli aracına güvenen adam pis olarakta sunar motorunu göz boyamaya calısmaz umarım aradığınız aracı bulurusunz.
  • Arkadaşlar 2014 yeni i20 1.2 mpı elite blue aracım satılıktır. 550 Km olup değişen boya darbe yoktur. Fiyat: 44.500 Renk: Beyaz İlgilenen arkadaşlar mesaj atarak ulaşabilirler...
  • Merhaba, 2012 yeni kasa i20 aracımda son zamanlarda birşey dikkatimi çekti. Hafif rampalarda araç boş vitesteyken ufak ufak hareketlenmeye başlayınca devir saatinde de bir hareketlenme oluyor. Ortalama 10-20 km. hızlara ulaşınca devir saati de 1,1 - 1,2 lere geliyor. Tekrarlıyorum boş viteste. Normalde rölanti devri 900'lerde biliyorsunuz. Servise gittim, bir sorun olmadığını söylüyorlar! Nasıl bir mantığı olduğunu da tam anlatamıyorlar. Hatta birkaç i20 de de karşılaştıklarından bahsedip soğuktandır, sıcaktandır tarzı şeyler söylüyorlar. Bu durumla karşılaşan, bir fikri olan var mıdır? :) Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

bu listeye nerden bakıyon kardeş

• http://www.odd.org.tr/web_2837_1/neuralnetwork.aspx?type=36

Burası ve çeşitli otomobil dergilerinden
  • merhaba arkadaşlar. 12.03.2015 tarihi itibari ile Hyundai i20 cvvt sense aracına sahip oldum. 2012 model, 54.000 km, brc marka simit tüp ve ruhsata işlenmiş, boya-değişen olmayan tramerde miktarsız bir hasar kaydı mevcut olan aracı 31.750 TL'ye aldım. iki gündür kullanıyorum şimdilik memnunum. bundan sonra burada takipte kalacağım. beni aranıza kabul eder misiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12421243124412451246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.