Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (1375. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hakkınızda hayırlısı olsun şimdiden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,

2012 kasa i20 troy için multimedya sistemi taktırmayı düşünüyorum.

aradım bir kaç yeri orjinal yokmuş bu model için.

Önerileriniz nelerdir acaba. Navigasyona ihtiyacım yok bunu baz alarak söylerseniz sevinirim. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • merhaba,

Aracın kullanma kulavuzunda LCD gösterge panelini A TİPİ ve B TİPİ diye ayırmışlar, aşağıda örnekleri var. Neye göre değişiyor bu panel?
    Ayrıca park sensörü içinde uyarı göstergesi olması için Geri Görüş Kamerası'da mı olmalı? Aşağıdaki şekilde olması gerekmiyor mu?

• Arkadaşlar merhaba. i20 1.4 crdi jump sahibiyim. Aracım çalışırken veya stop halindeyken farları açtığımda göğüs üstündeki gösterge panelleri,radyo ve klima aydınlatma ışığı kısılıyor. Sol alttaki Dimmerle ayar yaptığımda ışığı sona alıyorum iyice kısılıyor ortalarda ışıklar titreme yapıyor. bu neyden kaynaklanabilir bilgisi olan varmıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: isocan01

Arkadaşlar merhaba. i20 1.4 crdi jump sahibiyim. Aracım çalışırken veya stop halindeyken farları açtığımda göğüs üstündeki gösterge panelleri,radyo ve klima aydınlatma ışığı kısılıyor. Sol alttaki Dimmerle ayar yaptığımda ışığı sona alıyorum iyice kısılıyor ortalarda ışıklar titreme yapıyor. bu neyden kaynaklanabilir bilgisi olan varmıdır?

akü ne durumda hiç baktirdiniz mi

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    Yok baktırmadım ama en kısa zamanda baktıracam. Ama aküden olsa araba çalışırken kendi elektriğini üretmiyormu. Sadece araba çalışmazken yapsa aküden şüphelenicem ama yine de baktırmakta fayda var tabi

• quote:

Orijinalden alıntı: isocan01

Yok baktırmadım ama en kısa zamanda baktıracam. Ama aküden olsa araba çalışırken kendi elektriğini üretmiyormu. Sadece araba çalışmazken yapsa aküden şüphelenicem ama yine de baktırmakta fayda var tabi

bana akü gibi geldi ama siz bi olcturun bence

• isocan01 kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen akünüz zayıflamıştır.bi ölçüm yaptırın derim.

• Arkadaşlar merhaba,

2012 jump aracımın usb çıkışı samsung marka telefon şarj ederken iphone 6s telefonu şarj etmiyor bilginiz var mı acaba.

Birde bu ürünü aldımhttps://www.hepsiburada.com/sony-rm-x7bt-bluetooth-ozellikli-arac-ici-akilli-telefon-kumandasi-pm-HB00000405V5

Kullanan yorumu olan var mı ?
  • bugun araci parkederken, sol yan aynanin dis cercevesinin sinyal isigiyla birlestigi yer kirildi, yani ayna kirilmadi ayninin dis cercevesi tam isikla birlestigi yerdeki plastik parca kirildi yardimci olabilecek var mi?? nasil bi cozum bulabilirim? butun aynayi komple mi degistirmek lazim :( 2015 model i20 cakil grisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulisis -- 19 Mart 2018; 23:58:31 >
  • Merhaba arkadaşlar aranıza bugün katıldım 2018 1.4 otomatik vites ile araç kullanırken nelere dikkat etmeliyim,ne yaparsam bir parçaya zarar verir bilgi paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.Bu arada 1.4 otomatik şanzıman dct mi tam olarak bulamadım netten.

• Yakıt aldım bugün ağzına kadar doldurttum 50 lt aldı.arabanın içinde de yaklaşık olarak 12-13 lt yakıt olması gerek.aracın yakıt deposu 50 lt totalde 62 lt gibi bir rakam almış oluyor.nereye aldı bu kadar yakıtı şüpheye düştüm.fazla yakıtı akıtmıyordur inşallah

• ulisis kullanıcısına yanıt
    komple ayna değişimi çok pahalı hocam benim aynayı tekstilciler camdan parça fırlatırken kırmışlardı 500 tl gibi fiyat çıkmıştı

• arkadaşlar arabanın iç aydınlatması bildiğiniz gibi sarı. beyaz yapmak istiyorum varmı önerdiğiniz ampül almak için bir satıcı

• Ufak bir nazar değdi.

• FurkanCbn kullanıcısına yanıt
    çok geçmiş olsun büyük çoğunluğu pasta cila ile cikar diğer kısımlar mecburen boyanması lazım Allah beterinden saklasin

• Kadirdalgic kullanıcısına yanıt
    %90 ' ı çikti zaten pasta cila ile.

• 2016 model 1.4 MPI benzinli otomatik modelini kullanıyorum.
    Birkaç sorum olacak yanıtlayan olursa sevinirim.

1)Kullanım sırasında doğru şekilde park etmeme rağmen (el freni mevzusu)P den R ye geçerken hafif bir zorlanma farkettim, araba kendini sarsıyordu. Aynı şekilde N Den R ye alırken de bu sarsıntı oluyordu ve kısmen güç kullarak geçiyordu. Diğer geçişlerde böyle bir sıkıntı yok, R'den N ve P ye alırken çok rahat şekilde geçiyor.

Neyse servise götürdüm ve hepsinin bu şekilde olduğunu, P'den özellikle R'ye geçerken hafif bir zorlanma olacağını ifade ettiler sebep olarak da P'de iken kilitli bir konumdan çıkarmaya çalışmanın olduğunu ifade ettiler. Buna benzer bir sıkıntı yaşayan var mı?

2) Çoğu şehir içinde olmak üzere ortalama yakıt tüketimim 8-9 lt arası değişiyor. Yakaıt tasarrufu sağlamak için kullanırken dikkat etmemiz gereken hususlarda önerileri olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Retrained -- 9 Nisan 2018; 10:19:14 >

• Fatic kullanıcısına yanıt
    MPI olarak geçiyor bildiğim kadarı ile.
  • Retrained R kullanıcısına yanıt
    Mpi motorun çalışma sistemi,şanzımanla alakası yok.
  • 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.