Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (921. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.262
Cevap
201
Favori
1.964.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

buda benım hundai ı2o elit im

kabı camlarına krom cıta eklettim hoş oldu

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delta000 -- 26 Ağustos 2012; 16:45:11 >

• hayırlı olsun.çok güzel olmuş çıtalarda
  • Çok şık nazar değmesin güle güle kullanın. aramıza hoş geldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: capone01

quote:

Orijinalden alıntı: techstat

quote:

Orijinalden alıntı: KORO

quote:

dün mesafe kısa da olsa şehirlerarası deneyimi yaşadım . 3 kişi + full bagaj gidişte 5.1 genelde 5.2 yaktı (yol bilgisayarı verisi). gelişte çok trafik vardı ama 1.5 saatte gittiğimiz yoldan 3 saatte döndük. araç 2012 1.2 benzin.

merhaba,
    bence gayet iyi değerler. Bende de 1.2 var. Yakıt tüketimini merak ediyorum. Henüz 100 km o yüzden net bir fikre varamadım...
    Acaba 1.2 kullananların şehir içi değerleri nasıl? Sanırım lpg takan 1.2 sahipleri de var. Çekiş konusunda bir fark olmadı mı?

şehiriçi kişiden kişiye çok farkediyo. bizim kullandığımız yollar bozuk,virajlı,yokuş ve kalabalık olduğu için çok yakıyoruz. bir de kalabalık geziyoruz mesela en az üç, genelde beş kişi. o yüzden 7.8-8.5 civarı değişiyor. rodajdan da çıktık sayılır 3000 km. deyiz

kırmızı yanarken 15 km yol yaptıktan sonra 65 tl lik benzin aldım sakin kullanımda 260 km sonra kırmızı tekrar yandı karışık degerler bunlar (şehir içi dişı) hm bu arada benzin 4.57 tlden alınmıştır tam bi hesap yapmayıda bilmiyorum ama süper degerler bana göre benzinli araç için .... araç 7000 km de

260 km nin kac km si sehirdisidir tahminen?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• evet arkadaşlar ilk depomu bitirdim ve 600 km yol yaptım bana az gibi geldi ama normalmidir sizce.yanlız bide şöyle bir şey var ilk depom dedim ama arabayı aldım benzinliğe girdim fullettirdim ama 147 liralık olmuştuki tabanca attı 150 ye tamamladık sonra yani 150 liraya 38 litre civarı mazot almış oldum.45 lt değilmi depo neden böyle oldu anlamadım.yani şöyle diyim 150 liralık mazotla 600 km yaptım.
  • Merhaba arkadaslar i20im icin arka kapilara hoporlor bakiyorum ancak bu islerden anlamam on tarafa uyum saglasin fiyat ucuk olmasin hani kalitelide olsun cizirti yapmasin yaptiran atkadaslardan hangi marka ne kadar yardim bekliyorum iyi geceler..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engineercan

Arkadaşlar dün neziroğlu 2. el bölümünden hyundai i20 troy 1.4 düz vites team modeli 0 km 28.000 e aldım. Dediklerine göre hyundai stoklarını eritememiş bu nedenle 10 adet neziroğluna satış yapmış Arabanın plakasıda takılı olduğundan fiyat düşmüş. vergisiyle vs 1900 tl yede brc takılacak. 30.000 e mal oldu bana araç. Yan aynalar manuel hiç yakışmıyor onlarıda elektronik yaptırıcam gerçi kaç para bilmiyorum ama bide o masrafım var. Ellerinde araç kalmadı. Dün ben aldım son aracıda fakat içime kurt düştü ani bir kararla alım yaptığım için. Arabayı bilmiyorum pek çevremde kullananda yok. 3-4 sene sonra emsallerine corsa, fiesta vs göre çok mu değer kaybedecek satarken acaba. Sizin yorumlarınızı alabilir miyim bu konuda?

Hayırlı Olsun,Aramıza Hoşgeldiniz.

• Merhaba arkadaşlar,
    yaklaşık 2 hafta kadar önce, i 20 otomatik vites, sense, 1,4 benzinli araç aldık, şu an yaklaşık 300 km. de, ancak yeni farkettik aracın gaz pedalının sağındaki(vites kutusunun bulunduğu bölge ile gaz pedalı arasındaki bölge) bölümde ciddi bir ısınma oldu, bu tip bir sorun yaşayan varmıdır acaba, bilgi verirseniz sevinirim,
    birde radyo kanalı 2-3 dk. da bir kendiliğinde değişiyor bununla ilgili bilgisi olan varsa bilgi verirse sevinirim,
    Aracı Akbak'dan almıştım servise oraya götürmeyi düşünüyorum,
  • tatil boyunca uzun yol tüketim değeri şu şekilde oldu.
    Araç 2012 1.25 benzinli mode, 8000 km.
    depo fullendi,230 km sonraki değer 5.7, klima devamlı açık,3 kişi ve dolu bagaj. Daha sonra yarı şehiriçi ve şehirdışı yaparak 6,0 ortalama,klima açık toplamda 570 km menzil yaptı.
    dönüşte tekrar depo fullendi, 230 km sonraki değer gene 5.6, kalan menzile göre gene aynı şekilde 570 km yapacağa benziyor.
  • arkadaşlar arka koltukları nasıl katlayabiliyoruz, klavuzdaki tarif edilen gibi çok uğraştım ama arka koltuklar katlanmıyor. arka sırtlıklar kolayca öne doğru geliyor ama oturulan kısımın altındaki tutacaktan yukarı doğru çekmeme rağmen bir türlü katlayamadım.
  • arkadaşlar bu arada seslerin nereden geldiğini bulduk çok şükür.Ön camın yan direklerindeki plastiklerin içinden bilginiz< olsun eğer sorun yaşarsanız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: METNER

arkadaşlar bu arada seslerin nereden geldiğini bulduk çok şükür.Ön camın yan direklerindeki plastiklerin içinden bilginiz< olsun eğer sorun yaşarsanız.

benim arabamda da ses var.Hatta servise bildirdiğimde fren cliperler'ında olduğunu temizlendiğini söyledi.Biraz azalır gibi olsada sesler yeniden artmış vaziyette.cumartesi tatile gidiyorum dönüşde sizinde dediğiniz yerlere baktıracağım bakalım ne olacak.Sanki amortisörler patlak gibi araba kasis de yada bozuk yolda ses yapıyor.
  • bu arada bir şey sormak istiyorum.

mesajımın geçdiği bu alanda nick name'in altında yer alan bu renklendirmeler ne anlama geliyor? kendi kendine ortaya çıktı.Normalde avatar kullanmıyorum.

İyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EMOZEY

bu arada bir şey sormak istiyorum.

mesajımın geçdiği bu alanda nick name'in altında yer alan bu renklendirmeler ne anlama geliyor? kendi kendine ortaya çıktı.Normalde avatar kullanmıyorum.

İyi akşamlar.

mesaj sayın arttıkça rütbe ilerledikçe otomatik değişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: delta000

aranıza bende katıldım

buda benım hundai ı2o elit im

kabı camlarına krom cıta eklettim hoş oldu

Hoşgeldiniz.
    Hayırlı Olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: METNER

arkadaşlar bu arada seslerin nereden geldiğini bulduk çok şükür.Ön camın yan direklerindeki plastiklerin içinden bilginiz< olsun eğer sorun yaşarsanız.

Bazen o kısımdan bende ses duyuyorum rahatsız olmuyorum ,ama neden yapıyormuş tam bilgi verir misiniz? Birde çözdünüz mü sıkıntıyı?
  • Günaydın Arkadaşlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnz20

arkadaşlar arka koltukları nasıl katlayabiliyoruz, klavuzdaki tarif edilen gibi çok uğraştım ama arka koltuklar katlanmıyor. arka sırtlıklar kolayca öne doğru geliyor ama oturulan kısımın altındaki tutacaktan yukarı doğru çekmeme rağmen bir türlü katlayamadım.

bu konuda bilgisi olan yokmu?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

dün mesafe kısa da olsa şehirlerarası deneyimi yaşadım . 3 kişi + full bagaj gidişte 5.1 genelde 5.2 yaktı (yol bilgisayarı verisi). gelişte çok trafik vardı ama 1.5 saatte gittiğimiz yoldan 3 saatte döndük. araç 2012 1.2 benzin.

merhaba,
    bence gayet iyi değerler. Bende de 1.2 var. Yakıt tüketimini merak ediyorum. Henüz 100 km o yüzden net bir fikre varamadım...
    Acaba 1.2 kullananların şehir içi değerleri nasıl? Sanırım lpg takan 1.2 sahipleri de var. Çekiş konusunda bir fark olmadı mı?

şehiriçi kişiden kişiye çok farkediyo. bizim kullandığımız yollar bozuk,virajlı,yokuş ve kalabalık olduğu için çok yakıyoruz. bir de kalabalık geziyoruz mesela en az üç, genelde beş kişi. o yüzden 7.8-8.5 civarı değişiyor. rodajdan da çıktık sayılır 3000 km. deyiz

kırmızı yanarken 15 km yol yaptıktan sonra 65 tl lik benzin aldım sakin kullanımda 260 km sonra kırmızı tekrar yandı karışık degerler bunlar (şehir içi dişı) hm bu arada benzin 4.57 tlden alınmıştır tam bi hesap yapmayıda bilmiyorum ama süper degerler bana göre benzinli araç için .... araç 7000 km de

valla süper değerler...yaklaşık 5.2 yakmıssınız...süper...şehir dışı agırlıklı olmasın...klima falan da kapalıdır sanırım...benim araç 300 km de henüz erken ama ort. 8.0 civarı...en azından 6-6,5 civarları olur diye bekliyordum...full klima açık tabi...hanımlar sagolsun konforlarına pek düşkünler

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

merhaba,

180km civarında otoban sonrası şehir içi

• 
Sayfa: önceki 919920921922923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.