Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (918. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    yeni i20 1.4 cvvt 6ileri manuel vitese sahip aracı olanlardan ricam 120 km hızda 6.vitesde motor devri kaç acaba?
  • Herkeze merhabalar arkadaslar, 2012 model beyaz 1.2 jump aracimizi temmuz ayinda aldik yurt disinda olmamdan dolayi henuz kullanama firsati bulamadim aldigimizin 2. gunu istanbul-altinoluk arasi yaklasik 450 km. yol yapildi babam tarafindan, aracta klima acik soforle birlikte 3 kisi ve dolu bagaj 5.4 lt yakit tuketimi elde ettiklerini soylediler, rodajinin daha basinda bir arac icin bu tuketim beni oldukca memnun etti, forumda okuduklarimin araci almamda buyuk oranda etkisi oldu bundan dolayi bilgi ve tecrubelerini paylasan tum arkadaslara tesekkur ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MOS1283

Herkeze merhabalar arkadaslar, 2012 model beyaz 1.2 jump aracimizi temmuz ayinda aldik yurt disinda olmamdan dolayi henuz kullanama firsati bulamadim aldigimizin 2. gunu istanbul-altinoluk arasi yaklasik 450 km. yol yapildi babam tarafindan, aracta klima acik soforle birlikte 3 kisi ve dolu bagaj 5.4 lt yakit tuketimi elde ettiklerini soylediler, rodajinin daha basinda bir arac icin bu tuketim beni oldukca memnun etti, forumda okuduklarimin araci almamda buyuk oranda etkisi oldu bundan dolayi bilgi ve tecrubelerini paylasan tum arkadaslara tesekkur ederim...

Aramıza hoş geldiniz, hayırlı olsun aracınız. deneyimlerinizi paylaşımlarınızı bekleriz
  • Ramazan bayramımız kutlu olsun arkadaşlar. Herkese iyi bayramlar dilerim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı bayramlar herkese

• İyi bayramlar

• Bayraminizi en icten dileklerimle kutlarim

• Arkadaşlar merhaba, bu konunun ilk üyelerinden biriyim.

1 sene önce aldığım ve sadece 1 ay kullandığım siyah cam rüzgarlıklarını satıyorum. 4 parça ve sorunsuz çiziksiz. siyah renk .

ilgilenen arkadaşlar PM atsın lütfen.

Herkese kazasız sürüşler, iyi bayramlar.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neyro61 -- 27 Ağustos 2012; 21:50:19 >

• 4 ay önce aldıgım 1.2 aracim suan 7000 km de 4 de 1 oraninda yag eksiltmis bi zarari varmidir yakiti felan etkilermi yagi tamamlamam gerekirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark0fKingS

4 ay önce aldıgım 1.2 aracim suan 7000 km de 4 de 1 oraninda yag eksiltmis bi zarari varmidir yakiti felan etkilermi yagi tamamlamam gerekirmi ?

Bu araçta ilk defa böyle birsey duydum. Yağ eksiltme hele hele bu kadar kısa zamanda bu kadar çok hiç normal değil. Araç ariza ışığı verdi mi? Yağ çubuğunu çekince seviyenin altindaysa eklemeniz lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

4 ay önce aldıgım 1.2 aracim suan 7000 km de 4 de 1 oraninda yag eksiltmis bi zarari varmidir yakiti felan etkilermi yagi tamamlamam gerekirmi ?

Bu araçta ilk defa böyle birsey duydum. Yağ eksiltme hele hele bu kadar kısa zamanda bu kadar çok hiç normal değil. Araç ariza ışığı verdi mi? Yağ çubuğunu çekince seviyenin altindaysa eklemeniz lazım.

hayir ariza isigi vermedi bnde sasirdim yarin servisi arayip bu konuda bilgi alicam ona gore ne derlerse artik onu yapicaz

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

hayir ariza isigi vermedi bnde sasirdim yarin servisi arayip bu konuda bilgi alicam ona gore ne derlerse artik onu yapicaz

İkaz lambası yanmadığına göre sorun olmayabilir. Servise götürün garanti bu yüzden var.

• Yarın arkadaşa 1.2 alacağız 2012 model 10bin kmde. Umarım memnun kalır. Aracı çok beğendik.
  • Herkese merhaba,

Gerçekten çok bilgilendirici,paylaşımlı bir forum olmuş,emeği geçenlere teşekkürler.

Biz şirket olarak 2 adet i20 1,2 jump benzinli araç aldık.Yaptığınız ölçümlere göre 1000 km sonrası şehirdışı ağırlıklı
    yakıt tüketimi ne olur arkadaşlar?

Eğer LPG taktırısak garanti bozulurmu?

Şimdiden teşekkürler.
  • Dün akşam 19:30 itibari ile tekrar Afyona döndük...
    Geçmiş bayramınız mübarek olsun arkadaşlar...
  • Benzin fiyatlarında yeni ayarlama yapıldı. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresini 9-11 kuruş zamlı alacak. 9-11 kuruşluk zam sonrası 95 oktan benzin fiyatı 4,58 liraya kadar çıktı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21282309.asp
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ceryu

Herkese merhaba,

Gerçekten çok bilgilendirici,paylaşımlı bir forum olmuş,emeği geçenlere teşekkürler.

Biz şirket olarak 2 adet i20 1,2 jump benzinli araç aldık.Yaptığınız ölçümlere göre 1000 km sonrası şehirdışı ağırlıklı
    yakıt tüketimi ne olur arkadaşlar?

Eğer LPG taktırısak garanti bozulurmu?

Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler ve yolculuklar dilerim.

temmuzda sıfır aldığım 1.4 benzinli otomatik aracımla yakıt tüketimim ortalama 32 Kr civarı idi.
    BRC marka LPG taktırdım. garanti dışına çıktı. tüketim ortalama 22 Kr civarında.
    tabi bu değerler kullanıma göre değişiklik gösterir. ben klima açık halde ve biraz agresif kullanım sergiliyorum.
    BRC'de 200 TL karşılığı 3 yıllık kasko yapıldı. ayrıca LPG sistemi aracın kendi kaskosuna da işlettim.
    tabi Hyundai LPG sebepli sorunlarda garanti kapsamına sokmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tods

Benzin fiyatlarında yeni ayarlama yapıldı. Bu gece yarısından itibaren benzinin litresini 9-11 kuruş zamlı alacak. 9-11 kuruşluk zam sonrası 95 oktan benzin fiyatı 4,58 liraya kadar çıktı.

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/21282309.asp

• Günaydın Arkadaşlar...
  • 
Sayfa: önceki 916917918919920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.