Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (354. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ewet ufak binazar boncuğumuz oldu allah beterinden saklasın.
  • Açıkçası neden girmediklerini bende anlamadım. sitede sorun yok gayet iyi ama sanırım milletin iş güç baya yoğun. ben bile bazen akşamları girmekte zorlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

Allah kaza bela göstermesin kıdemli i20
  • quote:

eyvallah saolasın samet darısı kazasız belasız sizlerin başına nize 30 bin lere inşallah

eyvallah bizde daha 4000 küsürde. uzun yolculuklarda kullanmadığımız için fazla km yapamadık.

alma amacımızda şehir içersinde su gibi yakmaması içindi beklentilerimizi karşıladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 2 Nisan 2010; 17:29:48 >
  • iş güc yoğun birde burası daha kullanışlı geliyor dh alışkanlıktandır belkide...
  • burda herşey alt alta oldugu için takip etmek daha kolay. ama aradıgınız bişeyi 3 günde bulamassınız.
  • Arkadaşlar merhaba..Bu i20 teamlarda yol bilgisayarı mevcut mu ? 1.4 benzinlilerde ?
  • evet mevcut
  • 100 beygir 1.4 otm team olarak hyundai i20 sayfasinda gorulen ve motor hacminde 1396 cc gecen i20 ler benzinli degil mi? 1.2 team olarak gecenden soz etmiyorum sozunu ettigim 1.4 CVVT team otomatik.

Yanlis anlamadiysam 1.2 ler 1248 cc, 1.4 cvvt ler 2008 ve 2009 da team versiyonunda yoktu benzinli olarak. Ama 2010 itibariyle 1396 cc team larda var.

Atladigim bir nokta varsa yardimci olursaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcds3259 -- 4 Nisan 2010; 1:28:18 >
  • Su 1.4 CVVT seklinde gecen 100 ps benzinli degil mi?

Benim sozunu ettigim arac 1.4 team otm cvvt 1396 cc.

Kismetse insaallah carsamba gunu aracimi alacagim. Select ile team aradinda cok buyuk bir fark olmadigini dusunerek team almak istiyorum. 1.2 team ler 2 cocuklu bir aile icin zayif olabilir.

Birde i20 ler nisan sonunda yerli uretim olarak pazara gelecekmis. Su an icin bayilerdekiler disinda fabrikada i20 yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrcds3259 -- 4 Nisan 2010; 1:23:45 >
  • Arkaraslar su konu icin yardimci olabilurseniz sevinirim.

2010 model sifir km 1.4 CVVT TEAM OTOMATIK I20 1248 cc mi yoksa 1396 cc mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrcds3259

Arkaraslar su konu icin yardimci olabilurseniz sevinirim.

2010 model sifir km 1.4 CVVT TEAM OTOMATIK I20 1248 cc mi yoksa 1396 cc mi?

Arkadaşım,
    1.2 1248 cc
    1.4 1396 cc

Yol bilgisayarı dediğin, yakıt la ilgili bilgiler mesut kardeşin dediği gibi tüm modellerde mevcut..

Ayrıca bildiğim kadarıyla team modeli hem 1.2 benzinlide hem 1.4 cvvt hemde 1.4 dizel için var (yanlış biliyor olabilirm)

Yalnız almadan önce iyice araştırmanızı tavsiye ederim, sınıfında ki diğer bütün araçlarla fiyat - donanım - güvenlik kıyaslaması yapın, ve aracı mutlaka test edin..

Aracın görünüşü güzel, çok az yakıyor, sürüş olarak 1.2 bile kalkışlarda çok seri.. 1.4 ü bilmiyorum..

Tek sorun hyundai olması, ve servislerde yaşanan rezillik..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B.U.R.A.K. -- 4 Nisan 2010; 11:43:03 >

• Cevaplariniz icin tesekkur ederim. Ben hyundai accent era 1.5 crdi sahibiyim su anda. Ancak esim icin biraz daha kucuk ve otomatik i20 ye hayirlisi ile gecis yapmak istiyoruz insaallah. Ben hyundai serviste hic sikinti gormedim memnundum acikcasi gayet ilgililer. Tabi sizin yasadiklarinizi bilemiyorum. Ayrica hyunda nin son 3-4 senedir otomobil konusunda ciddi ilerleme kaydettigine inaniyorum.

Saygilarimla
  • quote:

bizim araçları ilk aldığımızda 1.4 cvvt team modeli yoktu kardeş. o yüzden yok dedim ama yanılmışım :) şimdi varmış

Birde 1.2 sadece temda mevcutmus.
  • Arkadaslar bu i20 team benzinlilerde triger kayis mi yoksa zincir mi biliyor musunuz?
  • quote:

quote:

quote:

bizim araçları ilk aldığımızda 1.4 cvvt team modeli yoktu kardeş. o yüzden yok dedim ama yanılmışım :) şimdi varmış

Birde 1.2 sadece temda mevcutmus.

iyi bir tercih yapmışsınız i serisi gerçekten diğer modellerden farklı bunu tüm samimiyetimle söylüyorum.

Tesekkur ediyorum bilgileriniz icin.
  • quote:

Arkadaslar bu i20 team benzinlilerde triger kayis mi yoksa zincir mi biliyor musunuz?

Bunu bilen var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer
    benzinli trgiyer
    dizel zincir

Dun araci alirken soylediler. Aracim 1.4 benzinli zincirliymis. Hyundaiyede sordum zincirli dediler.
  • aracı aldınız sanırım hayırlı olsun fotograflarını bekliyoruz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: legendboxer
    benzinli trgiyer
    dizel zincir

Dun araci alirken soylediler. Aracim 1.4 benzinli zincirliymis. Hyundaiyede sordum zincirli dediler.

doğru demişler kemal kardeşim yanlış söylemiş, doğrusu benzinli araçlarda zincir, dizel araçlarda triger kayışı var. zaten benzinli araç çalışırken dışarı çıkarsanız çıkır çıkır zincir sesi bariz anlaşılıyor.
  • 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.