Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (352. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
29.267
Cevap
202
Favori
1.965.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belki sizinki degildir ama güzel görünsün diye büyük janr ince etli lastik takanlar bu sese ve darbelere katlanmak zorunda sanırım. Benim select 15" jant 185/60 lastik orjinal Hankook ses seda yok.
  • bugun 1.4 crdi team 75ps arracımda 170km/h hızı gördüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: erali66

Belki sizinki degildir ama güzel görünsün diye büyük janr ince etli lastik takanlar bu sese ve darbelere katlanmak zorunda sanırım. Benim select 15" jant 185/60 lastik orjinal Hankook ses seda yok.

benim aracım team paket, 14" jant var sanırım. 175/70R14 yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blckhm

quote:

Belki sizinki degildir ama güzel görünsün diye büyük janr ince etli lastik takanlar bu sese ve darbelere katlanmak zorunda sanırım. Benim select 15" jant 185/60 lastik orjinal Hankook ses seda yok.

benede de öle vardı 1hafta bile kullanmadan 185/60/15 e terfi ettim çok ta iyi yaptım bana göre
  • quote:

ya arkadaşlar bu i20 nin amortisörlerinin sertliği çok rahatsız etmeye başladı beni. aracım 4700 km de ve amortisörler istanbul yollarında aşırı rahatsız edici. takır tukur her logar kapağını hissettiriyor. lastikler üzerindeki kumho marka lastikler, acaba yaza doğru 4 mevsim yumuşak hamur michelin lastik alsam sıkıntılarım geçer mi ?

bu arada lastik basıncını hiç kontrol etmedim, bununla da bir alakası olabilir mi ?

olur tabi 33ps ye ayarla lastiklerini
  • bendeki 195/50 R16 en dar yanak mesafesine sahip olduğum halde aşırı bir rahatsızlığım yok. lastik basınçları doğru yapılırsa rahatsızlık yaratmıyor.
    soğuk havalarda sık sık lastik basınçlarınızı kontrol ettiriniz
  • Haftasonu vakit buldum bagaj altını yerleştirdim, tüm ekipmanlar bagaj altında, yayla gibi boş bagajım oldu.
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erali66 -- 24 Şubat 2010; 21:56:30 >

• Bayilere gitmeye fırsat bulamayıp merak edenler için birkaç foto
    HYUNDAİ i20  ANA KONU
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erali66 -- 24 Şubat 2010; 21:53:04 >

• Bu aksesuarlar buraya nezaman gelecek?
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

quote:

benede de öle vardı 1hafta bile kullanmadan 185/60/15 e terfi ettim çok ta iyi yaptım bana göre

185/60 kısmını anladım da, R15 e nasıl geçtiniz onu anlayamadım. jantı mı değiştirdiniz ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HePsİ1LeŞmE

quote:

quote:

185/60 kısmını anladım da, R15 e nasıl geçtiniz onu anlayamadım. jantı mı değiştirdiniz ?

Evet hocam,hepsi1lesme jantlarıda değiştirmişti yanılmıyorsam

• .

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • 11111' e kadar gelmişsin kardeşim ama bakıma az kalmış gibi görünüyor..
    quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• Arkadaşlar hepinize iyi sürüşler diliyorum. Ben de aranıza 26 Şubatta katıldım. biraz sıkıntılı oldu ama birden karar verip aldım. Ancak fiyat konusunda herkes ileri geri konuşuyor. Ben de size sorayım dedim. 2009 model galeriden 0 aldım. 1.4 cvvt style buz mavisi aldım. 28500 e aldım fiyat nasıl? Bana makul geldi kasko vs. 29500 e mal oldu. ben arabayı çok sevdim. Fiyat için yorum bekliyorum.
    şimdiden teşekkürler.
  • ilkharf hayırlı olsun.
    www.i20turkiye.com adnda sitemiz var orada herşey daha detaylıca var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VoLKaN067

11111' e kadar gelmişsin kardeşim ama bakıma az kalmış gibi görünüyor..
    quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

.

HYUNDAİ i20  ANA KONU

ewet abi bakıma az kaldı,kaskoya az kaldı,zorunlu trafik sigortasınada az kaldı

• arkadaslar merhaba. bende bi 1.4 dizel i20 aldım fakat araç kazalı. 2010 model 3000 km de. aracın resmini ekleyeceğim. hafif hasarlı kaput tampon sol çamurluk 1 far panel radyatör ve emme manifodunun değişmesi gerekiyor. orjinal çıkma parçalarını budum yanlızca manifodu kalıyor. oda 1000 ytl civarında bakalım hayırlısı.
  • arkadslar daha once buraya mesaj yazmıstım bazı arkadslar cevap yazmıs onlara tesekur edrım..iş guç yuzunden 1 aydır araba ısını rafa atmıstım tekrardan armaya basladım..sımdı cok secenek var onumde ne yapıcama tamda karar veremedım..kararsızlık zor ıs..ılgınc olan ıkıncı arabam olucak o yuzden bıraz agır ve emın hareket edıyorum..sımdı elımde nakıt 24000 tl var bunun 15000 kredı ve 2 taksıdınıde odedım.. bu fıyata sıfır yada temız ıkıncı el bakıyorum..aradıgım ozelıkler soyle benzın yada dızel az yakan olmalı..yol bılgısayarı abs klıma (mumkunse dıjıtal) dıreksıyondan kontrollu ıyı bır muzık sıstemı, olursa fren dagıtım sıstemı ebd mıydı esrmıydı ole bıse işte..sımdı bu ısteklerıme cevap veren bu butce ıle bır ıkı arac var bunlar i20 grande punto ve bır kac arac..tabıı sıfırlarna bu utcem yetmeyebılır belkı kemerı sıksam bı yerlerden bulurum ama onemlı olan dogru tercıh..ben ıkıncı ele pek guvenmıyorum ortalık cakal dolu pert arabalar kazalılar vs..o nedenle sıfır dusunyorum ama dedıgım gıbı kararsızım..i20 lerde benzın tuketımı nasıldır ozelıkle 1.25 lerde..ole hız yapan ucan kacan tıplerden de degılım..az gıtsın ama saglam olsun masraf cıakrmasın..sımdı i 20 yada ıkıncı el i30 arasındayım..bu konu yerı degıl ama ne onerırsınız ne yapayım..

• quote:

Orijinalden alıntı: reko

arkadslar daha once buraya mesaj yazmıstım bazı arkadslar cevap yazmıs onlara tesekur edrım..iş guç yuzunden 1 aydır araba ısını rafa atmıstım tekrardan armaya basladım..sımdı cok secenek var onumde ne yapıcama tamda karar veremedım..kararsızlık zor ıs..ılgınc olan ıkıncı arabam olucak o yuzden bıraz agır ve emın hareket edıyorum..sımdı elımde nakıt 24000 tl var bunun 15000 kredı ve 2 taksıdınıde odedım.. bu fıyata sıfır yada temız ıkıncı el bakıyorum..aradıgım ozelıkler soyle benzın yada dızel az yakan olmalı..yol bılgısayarı abs klıma (mumkunse dıjıtal) dıreksıyondan kontrollu ıyı bır muzık sıstemı, olursa fren dagıtım sıstemı ebd mıydı esrmıydı ole bıse işte..sımdı bu ısteklerıme cevap veren bu butce ıle bır ıkı arac var bunlar i20 grande punto ve bır kac arac..tabıı sıfırlarna bu utcem yetmeyebılır belkı kemerı sıksam bı yerlerden bulurum ama onemlı olan dogru tercıh..ben ıkıncı ele pek guvenmıyorum ortalık cakal dolu pert arabalar kazalılar vs..o nedenle sıfır dusunyorum ama dedıgım gıbı kararsızım..i20 lerde benzın tuketımı nasıldır ozelıkle 1.25 lerde..ole hız yapan ucan kacan tıplerden de degılım..az gıtsın ama saglam olsun masraf cıakrmasın..sımdı i 20 yada ıkıncı el i30 arasındayım..bu konu yerı degıl ama ne onerırsınız ne yapayım..

24binde dizel temiz araç bulmanız zor. kullanım tipiniz nedir hangi şartlarda araç kullanıyorsunuz bilmiyorum ama 1.2 motorda olsa şahsi fikrim çok yakıyor. kullanım şekliniz günlük kullanım çoğunluk şehir içi ise dizel derim her açıdan avantajını görürsünüz. ama arabayla fazla işim olmaz ihtiyaç oldukça uzun yol yaparım derseniz 24bine 1.2 benzinli model alabilirsiniz

belki ilginizi çeker
    http://www.sahibinden.com/13_000_kmde_2009_model_1_4-52WQQaXQQ22159113WQQpXQQdisplayitem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 8 Mart 2010; 22:05:39 >

• quote:

Orijinalden alıntı: akyuz_mert

arkadaslar merhaba. bende bi 1.4 dizel i20 aldım fakat araç kazalı. 2010 model 3000 km de. aracın resmini ekleyeceğim. hafif hasarlı kaput tampon sol çamurluk 1 far panel radyatör ve emme manifodunun değişmesi gerekiyor. orjinal çıkma parçalarını budum yanlızca manifodu kalıyor. oda 1000 ytl civarında bakalım hayırlısı.

hayırlı olsun sorunları düzeltip sizde i20li arkadaşlar arasına girersiniz inşallah
  • 
Sayfa: önceki 350351352353354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.