Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (121. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
29.262
Cevap
201
Favori
1.964.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • pırıl pırıl olmuş uzun yol yapınca kamyon arkasına felan mecbur takılıyor insan o zamanda toz altında kalıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: master88

quote:

Orijinalden alıntı: djnone

böyle diyorsunuzda şöyle bir kanı vardır ve gerçektirde bilirmisiniz onu bilmiyorum : opel pejo cıtroen vb. avrupa araçları aracın içini dizayn ederken özene bezene ederler gerçekten tüketiciye çok albenili durur sizde aldanır alırsınız.. ancak japon otomobilleri ise buna okadar dikkat etmez bu araçlarda önemli olanda motor şanzuman ve mekanık aksamdır firma buna özen gösterir. bir aracın iç dizaynı harika olabilir heryere elinizi attıgınızda yumusak dokulu harika bir döşemeyle karsılasabılırsınız ancak o aracın sanzumanı bir hata verdimi yolda kalırsınız ve asla sizi o döşemeler dizayn yolda kalmamaktan kurtarmaz. bilmem anlatabildimmi ?? o yüzden corsa morsa bana çok yabancı geliyor neden i20 aldık sorusuna cevap olarak 11 senelik accent sahibiyiz bir kere yolda bırakmadı yagına tuzuna baktır sonra koy yola gerisini düşünme. e korelilerde japonlardan pekde geri sayılmaz sonucta kardeş ülkeler birbirlerinden epeyce kopya cekıyorlar ve araçlarının ortak özellikleri sorunsuz olmasıdır... o yüzden bir bmw yada bir audi alamadıktan sonra japon ve kore otomobillerinden vazgecmem yakınlarımada tavsiye etmem .

öncelikle bu yorumu yazarken hyundai kullanıyor olmanızdaki etken size bunu söyletiyor haksızmısınız değilsiniz ama hyundai ile bu kadar macerası olmayan biri bu düşüncede değil malesef. eminimki 11 sene önce accent alırken sizede çok akıl vermeye çalışan olmuştur eminim. ayrıca piyasada hyundaiden çok opel var bunun aksini iddia eden yalan söylemiş olur. en basit örnek 2. el bir siteye girdiğinizde hyundai'nin 2 katı opel ilanı vardır bu opelin kötü olduğu için 2. elde bu kadar çok olduğu anlamına gelmez ne kadar çok satılırsa o kadar çok 2. elde araç fazla oluyor. motor ve kasa konusunda fiyatı diğer rakip markaların uçuk fiyatlarına göre vw süper bir marka kusursuz araç yapıyorlar 12 15 yıl paslanmazlık garantileri var param yetse golf alacaktım ama benim muafiyet ile 33bine geliyordu 42binlik araç. fiyat ve özellik açısından hyundai karar kıldım ve sonuçtada aldım ama bu fiyatlardan alacak olsam opel aklımı karıştırmaz desem yalan olur.
    (avrupa araçları aracın içini dizayn ederken özene bezene ederler gerçekten tüketiciye çok albenili durur sizde aldanır alırsınız)
    burada sizde demenize bir anlam veremedim sonuçta i20 almış biriyim pişmanda değilim. ama fiyat yükseltmesi beni başka markalara yitmez desem yalan söylemiş olurum.

benim yazımdaki ana düşünceyi anlıyamamışsınız sorun değil ama ..

• .

HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU
  • Ewet yol boyunca çok tozlandı bide şehiriçinde çok kullandık baya tozlanmıştı böle dahada güzel gözüküyor
  • vitesdeki tesbih gözümden kaçmadı
  • ayrıca demişsinizki opel hyundaiden çok satıyor 2. el i de daha fazla diye o zaman size 2009 hazıran ayı verilerini veriyorum: hyundai ithal otomobil satısında 3311 araçla birinci olmuş opel ise 2204 ile ancak 4. cü olabilmiş. accent era 3497 satış ile haziran ayının birincisi olurken i20 880 adet satışla 6. corsa 543 satışla ancak 8. olabildi.... demekki Türk tüketicisi sizin gibi düşünmüyor yani opeli pekde tercih etmiyor değilmi ??? üstelik zamsız fiyatlardada i20 ile corsa fiyatları hemen hemen aynıydı . c segmentide ise o çok bilindik astra ise 911 adet satışla 4. olurken pekde bilinmeyen i30 750 adet satışla 7. oldu. bunlar haziran ayı verileridir. sonuclar ortada hyundai daha fazla satıyor piyasa daha az 2. el var opel daha az satıyor piyasada daha çok 2. el var.......... artık düşünme vakti sanırsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djnone -- 3 Ağustos 2009; 17:15:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: djnone

ayrıca demişsinizki opel hyundaiden çok satıyor 2. el i de daha fazla diye o zaman size 2009 hazıran ayı verilerini veriyorum: hyundai 3311 araçla birinci olmuş opel ise 2204 ile ancak 4. cü olabilmiş. accent era 3497 satış ile haziran ayının birincisi olurken i20 880 adet satışla 6. corsa 543 satışla ancak 8. olabildi.... demekki Türk tüketicisi sizin gibi düşünmüyor yani opeli pekde tercih etmiyor değilmi ??? üstelik zamsız fiyatlardada i20 ile corsa fiyatları hemen hemen aynıydı . c segmentide ise o çok bilindik astra ise 911 adet satışla 4. olurken pekde bilinmeyen i30 750 adet satışla 7. oldu. bunlar haziran ayı verileridir. sonuclar ortada hyundai daha fazla satıyor piyasa daha az 2. el var opel daha az satıyor piyasada daha çok 2. el var.......... artık düşünme vakti sanırsam

şu anki satışlara birşey demedimki zaten. benim demek istediğim şuan zam yapmış olduğu fiyatlar yüzünden bunu söylüyorum. i20 ilk piyasaya sunulunca fiyatları oldukça düşüktü bu yüzden fazla satış sağlandı ama bu zamlardan sonra bu hızlı satış yavaşlayacaktır. bir araç çok satmasındaki etkenlerin en önemlisi fiyatıdır. biz uygun fiyata aldık gerisi ne yaparsa yapsın demediğim için bu isyanda bulunuyorum. (türk tüketicisi) sizin gibi düşünmüyor. nedense bir yargılama içersindesin sonuçta en mantıklısının o fiyat şartlarında i20 olduğuna karar kıldık aldık memnunuzda ama bu fiyata satıncada kar ediyorlar şuanki zam ilede kar ediyorlar neden türk milletim kazıklansın? 2 ayda ne değişti en full esp sr olan araç 33bine alınabiliyordu şuan ise uçtu fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAMET/ -- 3 Ağustos 2009; 17:22:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: master88

vitesdeki tesbih gözümden kaçmadı

Van Hatırası
  • Uzun yol aracı kirletiyor, senin i20 oldukça tozlu görünüyordu, yıkattığın iyi olmuş, bu arada paspasları ilk defa görüyorum. Gayet iyi bir şekilde kapatmış sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67
    HYUNDAİ i20  ANA KONU

• Evet abi iyi şekilde kapattı halı paspasları koruyor...Bu arada 1850km devirdim az kaldı 2000km ye
  • Koray987 ARKADAŞIM CAM MODÜLÜNÜ TAKDIRMIŞSIN CALIŞMASI NASIL ANKARADA SERVİSTE BU SABAH 9 DAN AKŞAM 5,30 KADAR UGRAŞTILAR SONUNDA OLMUYOR DEDİLER FORMDA BİR ARKADAŞIN TAKDIRDIGINI YAZIYOR DEDİM OLMAZ DİYORLAR ANKARADAKİ BÜTÜN YETKİLİ SERVİSLERİ ARAMIŞLAR İ20 LERE TAKILMIYOR DEMİŞLER CUMA GÜNÜ SERVİSTEYDİM BU ARACA TAKIYORUZ DEDİLER 90 TL FİYATIDA VERDİLER TABİRİ CAYİZSE BU GÜNDE KIVIRDILAR KARDEŞ SEN SERVİSDEMİ YOKSA DIŞARDAMI BİR YERE TAKDIRDIN BANA BİR CEVAP VEREBİLİRMİSİN
  • bu i20ler hakkında servisler çok ama çok yetersiz...
  • İ20 bagaj havuzu siparişi verdim arkadaşlar abim i30una aldı memnun kaldı bende sipariş verdim geldiğinde sizlerle resimlerini paylaşırım
    http://www.ypsplast.com/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 3 Ağustos 2009; 20:58:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pnc77

Koray987 ARKADAŞIM CAM MODÜLÜNÜ TAKDIRMIŞSIN CALIŞMASI NASIL ANKARADA SERVİSTE BU SABAH 9 DAN AKŞAM 5,30 KADAR UGRAŞTILAR SONUNDA OLMUYOR DEDİLER FORMDA BİR ARKADAŞIN TAKDIRDIGINI YAZIYOR DEDİM OLMAZ DİYORLAR ANKARADAKİ BÜTÜN YETKİLİ SERVİSLERİ ARAMIŞLAR İ20 LERE TAKILMIYOR DEMİŞLER CUMA GÜNÜ SERVİSTEYDİM BU ARACA TAKIYORUZ DEDİLER 90 TL FİYATIDA VERDİLER TABİRİ CAYİZSE BU GÜNDE KIVIRDILAR KARDEŞ SEN SERVİSDEMİ YOKSA DIŞARDAMI BİR YERE TAKDIRDIN BANA BİR CEVAP VEREBİLİRMİSİN

ben serviste taktırdım. camlar teker teker kapanıyor. önce ön yolcudan başlıyo sonra sırayla sağ arka sol arka en sona da sürücü camı kapanıyor. hepsinin kapanması yaklaşık 30-40 sn sürüyor. biraz bekletiyo tabi arabanın önünde bu yüzden. ama ben memnunum çünkü cam kapamayı genelde unutuyorum:) bazende çok angarya iş gibi geliyor. basıyorum kapama tuşuna hem camlar kapanıyor hem alarm otomatik devreye giriyor.

• Koray987kardeş hangi ilde ve hangi serviste takdırdın
  • quote:

Orijinalden alıntı: pnc77

Koray987kardeş hangi ilde ve hangi serviste takdırdın

istanbul - hyundai bayraktar otomotiv
  • Koray987 kardeş cok teşekür ederim zahmet verdim burdan servisten bilgi alsak sence herhangi bir mahsuru olurmu seni oraya nasıl tarif edelim
  • Ben bu ürünü İ30 aracım için yeni aldım çok kullanışlı bir aksesuar. Bagajının kirlenmesini isytemeyenler ve yine kolaylıkla temizlemek isteyenlere bu ürünü tavsiye ederim. Örnek resimlerhttp://forum.donanimhaber.com/m_16082920/mpage_165/tm.htm sayfa sonundadır.
    quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

İ20 bagaj havuzu siparişi verdim arkadaşlar abim i30una aldı memnun kaldı bende sipariş verdim geldiğinde sizlerle resimlerini paylaşırım
    http://www.ypsplast.com/

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• kardeş cok teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.