Şimdi Ara

Hyundai İ20 1,4 Otomatik-Kullanıcılardan Tavsiyeler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
2
Favori
2.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen hocam abarmıyorum, zonguldak yokuşları diktir uzundur biraz ancak,full şehir 120km yaptım. Dün kpss vardı trafikli yollara girmeyip yokuşlu yollardan gittim(biraz atik kullandım 40km) uzattım yolu 2 git gel yaptım. 80 km iken 120 yapmışım. görünce bir yakıt alayım dedim.
    tam 120,1 km idi 13,34 litre yakıt koydu 6,750'den 90 TL Yakıt aldı. Pompa 84'de attı gerçi üstüne biraz daha koydu. geçen fullerkende aynı şekilde fullemişti üste 5-6 tl atmıştı düz hesap olsun diye.

Mevcut aşamada full şehir içi 0,75 krş yakıyor araç. Biraz agrasif kullanırsak bence 0,90 krş bulur rahat. Alacak arkadaşlar bu yorumu görüp alsınlar. Sıfır zevk+büyük külfetli araç

Not: Şehrin her yerinde i20 var, bu yakıt masrafına bu kadar araç nasıl sattı akıl alır gibi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre67z

Aynen hocam abarmıyorum, zonguldak yokuşları diktir uzundur biraz ancak,full şehir 120km yaptım. Dün kpss vardı trafikli yollara girmeyip yokuşlu yollardan gittim(biraz atik kullandım 40km) uzattım yolu 2 git gel yaptım. 80 km iken 120 yapmışım. görünce bir yakıt alayım dedim.
    tam 120,1 km idi 13,34 litre yakıt koydu 6,750'den 90 TL Yakıt aldı. Pompa 84'de attı gerçi üstüne biraz daha koydu. geçen fullerkende aynı şekilde fullemişti üste 5-6 tl atmıştı düz hesap olsun diye.

Mevcut aşamada full şehir içi 0,75 krş yakıyor araç. Biraz agrasif kullanırsak bence 0,90 krş bulur rahat. Alacak arkadaşlar bu yorumu görüp alsınlar. Sıfır zevk+büyük külfetli araç

Not: Şehrin her yerinde i20 var, bu yakıt masrafına bu kadar araç nasıl sattı akıl alır gibi değil.
    Sokakta çok olduğu kadar 2.el satılık sitelerinde bol miktarda 1.4 kağnı kasadan daha düşük km ilan da var millet de sizin gibi pişman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı model polo +25k Pahalı, + dgs problemi var. var demeyelimde potansiyeli yüksek 2014-2016 arası malum sıkıntıların çıktığı yıllar. O riske ben giremedim ilk kendi arabamda, bu yol şartlarında heleki. Yoksa bu aracın ederi bu değil wag grubu fanları sağ olsun piyasayı ne hale getirdi.
  • Zonguldak-Düzce Merkez-Bolu Abant sonrasında Düzce merkez zonguldak merkez

335 Km yol. Devirli kullandım manuele çektim, 1-2 de doldurum 5-6 bin devir öyle çıktım yokuşları. bolu dagı ve abant yolu malum zaten meşhurdur.

335 km de 145 tl yaktı. Ortalama hız 50km idi.
    6,5 lt ortalama gözüküyordu.

İ20 2015 Otomatik benzinli
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.