Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (172. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.056
Cevap
63
Favori
401.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: NovariX

Bu aracın ikinci el fiyatları oldukça absürt..

1.2 otomatik bakıyoruz. Anladığım kadarıyla zaten tek donanım paketi var.

2015 model sıfırını 46.000'e kadar düşürebiliyoruz galeride. Ama aracın 20.000km kullanılmış 2. eline 42.500 istiyorlar.

Bu kafa bi Volkswagen'cilerde birde i10'cularda var herhalde..

2014-2015 Style otomatikler 37500-39000
    2014-2015 Elite paketler 39500-43000e kadar alıcı bulabiliyor şuan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

quote:

2015 model sıfırını 46.000'e kadar düşürebiliyoruz galeride. Ama aracın 20.000km kullanılmış 2. eline 42.500 istiyorlar.

2014-2015 Style otomatikler 37500-39000
    2014-2015 Elite paketler 39500-43000e kadar alıcı bulabiliyor şuan.

2.elini 43000'e satabilen adamı tebrik eder, o paraya alan adama da geçmiş olsun derim. Bunun başka bir açıklaması yok..

• Tebrik etmekle, geçmiş olmakla alakası yok.

Araç düşük kmli orjinaldir, eşinin istediği renktir, bulunduğu ildedir vs vs.

?Kim, neyi, nereden, kaça, alıyor???

Bunun sorgusu suali olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

Tebrik etmekle, geçmiş olmakla alakası yok.

Araç düşük kmli orjinaldir, eşinin istediği renktir, bulunduğu ildedir vs vs.

?Kim, neyi, nereden, kaça, alıyor???

Bunun sorgusu suali olmaz.

Zaten sorgulamayız, sorgulamıyoruzda.
    BENCE mantıklı değildir, ifade ederim.
    Bu kadar basit.

ŞAHSİ fikrim sıfırı 46000'e alınabilen bir aracın 2.eline 43000 vermek zerre mantık içermez.. O yüzden bu paraları veren adama da geçmiş olsun derim. Araştırmadığı, sormadığı, sorgulamadığı için.. Ama sen de haklısın toplumun genelinde böyle bir durum var. 2 satır araştırmak soruşturmaktansa bodoslama dalıyoruz her konuya. Sadece tüketim tercihlerinde değil, her alanda durum böyle.

Yoksa isteyen istediği paraya alır satar.. Bu ülkede ikinci el araca sıfırından fazla para veren adamlar da var..

• Şimdiye kadar gördüğüm; insanlar eğer araç orjinal ve düşük kmli ise pahalı satmak istiyor, alıcı ise en temizini en güzelini piyasasının da altında almak istiyor.

Kimileri bu mevzularla hiç uğraşmıyor SIFIR alıyor.
    Kimisi de çok uygun fiyatlara hasar kayıtlı araç alıyor.

• Bende aracımı satmaya karar verdim.

Aracım 2013 model yeni kasa i10. 16bin Kmde 1.0 Manuel, gri renk, style paket.
    Araçta kaza boya darbe değişen vs yoktur.

Üzerinde;

-2500liralık daicchi marka orjinal i10 için olan navigasyon , geri görüş kamerası takılı.
    -150 lira karter koruma
    -800 lira krom paket (Bagaj altı ve üstü,yan kapı camları)
    -120 Ön görüş kamerası (eşime park konusunda yardımcı olması iiçin taktırıldı)
    -200 lira bagaj havuzu ve paspaslar
    -220 lira Akü (Orjinal Hyundai 60A akü taktırdım, orjınalınde gelen 45A markasız birşeydi)
    -300 lira Cam filmleri ve ön kaput koruma
    -150 lira dikiz aynalarında led sinyal
    -120 lira orjinal park sensörü

Mevcuttur.
    Severek kullandığımız araçtı ancak şirket aracı kullandığımız için ikinci bir araç kullanma gereğimiz ortadan kalkmıştır.

Çok temiz ve kusursuz sayılabilecek bir araçtır. Burdan almayı düşünen varsa pm ile bana ulaşabilir. 34250 düşünüyorum bu doluluktaki araç için.

Araç Ankaradadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi {PeGaSuS} -- 11 Mayıs 2016; 13:20:43 >

• quote:

Hocam 46 bine hangi bayide var bizim arkadaşlar alacak 2015 yoktu 2016 için son 48,5 dediler.
  • bende 0 baktım ama minimum 48.5 a bulabildim 1.2 elite..belki farklı bir renk olabilir daha uygun fiyata..
    Biz 39 a aldık, 2014 model boyasız temiz bir aracı, sadece ön çamurlukta yaptırılmamış hafif sürtme var..
    Şimdilik gayet memnunuz..çok pratik, problemsiz bir araç..
  • Arkadaşlar direkt bayii ismi vermem uygun olmaz ama Trakya bayiilerine bakın diyeyim. Hatır gönül tanıdık eğitimci kombini ile 2015 model 46000 liradan alındı, 1.2 elite.

• Hayırlı olsun iyi fiyat Karadeniz bayileri uçuyor.

• İstanbul bayileri de artık 2015leri bitirdi.

• Uzun zamandır foruma girmiyordum.
    Eşim için 20-25 bin lira aralığında bir araç bakarken, dün itibariyle 2014 model i10 style 1.0 otomatik vites almış bulunuyorum. Araç 6800 km de. Sıfıra yakın temizlikte...
    Sormak istediğim bişey var.
    Araçta önlerde sis lambası ve bağlantıları var ama ben ön sisleri yakmayı beceremedim. Koldan sadece arka sisler yanıyor. Nasıl yandığını bilen varsa yazarsa çok sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: roverci

Uzun zamandır foruma girmiyordum.
    Eşim için 20-25 bin lira aralığında bir araç bakarken, dün itibariyle 2014 model i10 style 1.0 otomatik vites almış bulunuyorum. Araç 6800 km de. Sıfıra yakın temizlikte...
    Sormak istediğim bişey var.
    Araçta önlerde sis lambası ve bağlantıları var ama ben ön sisleri yakmayı beceremedim. Koldan sadece arka sisler yanıyor. Nasıl yandığını bilen varsa yazarsa çok sevinirim..

Aracınız hayırlı olsun.

Ön tampondakiler sis farı değil, motor çalıştığında yanan gündüz farları.
    Parklarla birlikte de yanmaya drvam ediyor, ancak kısaları açtığınızda sönüyor.

• herkese merhaba, 9.3.2019 tarihinde 39.500 tl ye aldığım 2014 model 1.2 otomatik Elit i10 ile aranıza katıldım daha öncede 2013 aralık ayında oğluma 1.0 Style almışsım ama oğlum İngiltereye gidecek diye sattık yani 2. i10 um sayılır yaklaşık 9 yıllık Hyundai kullanıcısıyım aracımdan son derece memnunum yakıt verilerim uzun yol 110 - 120 5 L cıvarında şehir içi verilerim normal akıcı trafikde 5.5 - 6 arası, yoğun trafikde 7 dur kalkda ise 7.5 - 8 lere kadar çıkıyor buna rampa dahil olursa 9 u buluyor bu rakamlar benim için ideal rakamlar tek sıkıntım hız sabitleme olmaması ancak aldığım haberler doğrultusunda yakında makyajlanmışı gelecek sanırım eksik olan donanımlar ilave edilecek çok modifiye meraklısı olmadığım için krom tipi çıtalar haricinde herhangi bir modifiye yapmadım...

• Carsever kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim...
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Hyundai İ10 1.0 LPG araca sahibi oldum. Hepinize hayırlı sürüşler dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Merhaba Arkadaşlar,
    Hyundai İ10 1.0 LPG araca sahibi oldum. Hepinize hayırlı sürüşler dilerim.

Nihayet.
    En sonunda....
  • Bizim klima soğuk vermez oldu.Servisi aradım polen filtresi tıkanmıştır getirin dedi ama işte servis bulunduğum il dışında.

• quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Bizim klima soğuk vermez oldu.Servisi aradım polen filtresi tıkanmıştır getirin dedi ama işte servis bulunduğum il dışında.

Polen filtresinin sökülüp temizlenmesi garanti açısından bir sorun çıkarmaz diye düşünüyorum. Hatta orijinal parça sipariş verip değiştirebilirsinizde. Polen filtresi için servise gitmeye gerek yok.
  • Bugün bir ustaya gösterdim abi klima hiç çalışmıyor polen filtresi değil sesi.Birde alternatör kayışı gitmiş sesi yarın servise gideceğim mecbur.

• 
Sayfa: önceki 170171172173174
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.