Şimdi Ara

██ HYUNDAI i10 KULÜBÜ ██ (170. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4.056
Cevap
63
Favori
401.201
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    olay kasko yapmadan önce olmuşsa kasko kapsamına girmez,
    yedirilebilir ama doğru değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rtal

olay kasko yapmadan önce olmuşsa kasko kapsamına girmez,
    yedirilebilir ama doğru değil.
    Fabrika çıkışlı LPG'li aracımla aranıza katılmış bulunmaktayım.
    Yalnız arkadaşlar bu araba tahminlerimin ötesinde iyi bir araçmış, şu aralar zevkten dörtköşeyim
  • derfgt D kullanıcısına yanıt
    Aracınızı iyi günlerde kullanın.
  • Arkadaşlar bu arka taraftan aşırı derecede ses geliyor .Bu arka bagaj kapağından diye düşündüm (Adı ponziot mu nedir) söktüm öylece denedim ancak ses yinede kesilmedi. Yakında servise götürüp deniycez sizin bir fikriniz var mı konuda .Arka koltuklarda şüpheliler arasında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tnrskr

Arkadaşlar bu arka taraftan aşırı derecede ses geliyor .Bu arka bagaj kapağından diye düşündüm (Adı ponziot mu nedir) söktüm öylece denedim ancak ses yinede kesilmedi. Yakında servise götürüp deniycez sizin bir fikriniz var mı konuda .Arka koltuklarda şüpheliler arasında.

Hocam daha önce yazmıştım. Bizde de oldu ilk aldığımızda.. Usta bunlar i 20de oluyor deyip arka koltukta bağlantı yerine bir şeyler yaptı.. Halen yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: huzeyir

Merhaba arkadaşlar
    2014 i10 Blue kullanıcısıyım
    5.000 km de haziran gibi ikinci el aldım.
    15000 bakımı yaptırdım. Şu an 25500km de ve aldığımdan beri yokuş yukarı ivmelenirken bazen ivmelenmede küçük küçük aksamalar oluyor. Çok dikkat edince hissediliyor. Böyle bişey yaşayan var mı. Bunun sebebi bujiler olabilir mi.
    30000km bakımı yaptıran varmı. Bakım fiyatlarınızı ve yaptırdığınız yerleri paylaşırmısınız.

Ben de yeni aldım i10 blue.
    Aklımda soru işareti kalmaması için bakıma soktum hemen.
    450 tl tuttu bakımı.

Gebze Gör-Tan otomotivin önünden geçmem daha.
    Bana kampanyamız yok dedi müşteri kabuldeki arkadaş ve parayı ödedim.
    1 gün sonra 10 tl'lik küçük bir parçayı almaya gittiğimde başka bir müşteriye beni farketmeden kampanyamız yok ama size indirim uygulayacağım diyordu aynı arkadaş.
    Görtan'dan Remziye.

Neyse... acemiliğimize denk geldi. Bundan sonra oraya gitmem. Başka yerlere de sorarak giderim veya özel serviste yaptırırım bakımını.
    Garanti falan umrumda değil çünkü bu zihniyet hiçbir şeyi garantiye sokmaz Görtan bana Hyundai servislerinin ne olduğunu özetledi adeta.
    Fakat arabadan son derece memnunum. Tahminlerimin ötesinde kaliteli çıktı.
  • Keşke adama indirimin neye göre verilip verilmediğini sorsaydın.

Bu tip durumlarda yüzlerine vurmak en guzeli.
  • En güzeli birçok bayiden fiyat alıp, en düşük fiyatı hangi servisten aldığını söyleyip, ona göre indirimi teyit edip aracı servise bırakmak.

Ülkemizde maalesef beyaz eşya dahil, yedek parç ve işçilik fiyatları servisten servise değişiklik gösteriyo.
  • Silecekleri değişeceğim arkadaşlar nerden almalı ebatları nedir acaba?
  • Merhaba arkadaşlar.

2014 model Elite kullanıcısıyım. Ben arabayı aldıktan sonra 25. yıl özel serisi çıkmış deri kaplamalı direksiyonu olan. Benim modelde deri kaplamalı direksiyon yok bildiniz gibi. Bunu servisten temin edebilme şansımız var mı acaba? Deneyen veya duyan oldu mu? Oluyorsa ortalama bir fiyat nedir sizce? Haftasonu bayiiye gidip bizzat sormayı da düşünüyorum ama o zamana kadar burada da bir danışayım dedim.
  • 150-200 TLye direksiyon kaplayan yerler var.

Ama direksiyonunuzun kalınlığı deri olmadığı düşünülerek tasarlandığı için deri kaplandığında daha kalın olur.

Deri direksiyonlu simitler, tasarlanırken deri kalınlığı da hesqplandığından daha ünce yapılıyor.

Serviste ancak, 25. yıl özel serinin direksiyon simidini sipariş verebilirsiniz, 2500-3000 tl fiyatı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carsever

150-200 TLye direksiyon kaplayan yerler var.

Ama direksiyonunuzun kalınlığı deri olmadığı düşünülerek tasarlandığı için deri kaplandığında daha kalın olur.

Deri direksiyonlu simitler, tasarlanırken deri kalınlığı da hesqplandığından daha ünce yapılıyor.

Serviste ancak, 25. yıl özel serinin direksiyon simidini sipariş verebilirsiniz, 2500-3000 tl fiyatı var.
    Tarfik sigortasını yakında yenileyen varmı arkadaşlar 630 tl çıkıyor bizim bu nedir ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: epstemolojk_kopus

Tarfik sigortasını yakında yenileyen varmı arkadaşlar 630 tl çıkıyor bizim bu nedir ya.

Alıntıları Göster
    İyi günler
    2015 model hyundai i10 1.0 sahibiyim
    Acaba bu araçta triger zinciri mi yoksa triger kayışı mı vardır
    Ayrıca kaç kilometre değişimi yapılır
    Bilgisi olan varmıdır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkurdal -- 14 Nisan 2016; 11:11:14 >
  • 550 de benimki çıktı. Maalesef o eski günleri göremeyeceğiz.

Ayrıca ilk kez yakıtı ölçtüm.
    36 liraya (LPG 2,08) 240km yapmışım.
    Tam 15 kuruş.

Motosikletim olmamasına rağmen severim ve takip ederim forumlarını .
    Yeni çıkan bir 250cc'lik makina için 55tl benzinle 370 km yaptığını söylüyordu motosikletin yeni kullanıcısı ve tüm forumdan bravo, harika, ne kadar az şeklinde tebriklere boğdular elemanı.
    Hesapladım, 14,8 kuruş yakmış.

Fabrika çıkışlı LPG'li i10'lar bir harika.
    Genel olarak i10'lar muhteşem zaten.
    Muhteşem kelimesini kesinlikle abartmadan kullanıyorum, bundan evvel iki aracım da her biri şu anki i10'un 2 katından daha fazla değere sahip otomobillerdi.
  • 2015 1.2 elite 450 tl ye yaptırdım sigortayı.Bakımı da polen hariç 260 tl ye yaptıracağım.
  • Bugün bayiye girdim. İ20 araştırıyorum. Elite otomatik cam tavan 61 fiyatı duyunca i10 bakiyim dedim. Elite otomatik 49.500 son fiyat aldım. Hepsi beni aşar. Biraz tecrübe olsun diye ikinci ele döndüm.38-39 a temiz i10 bulup ta geziyim biraz Malum siteden bi ilan için aradım 1.2 elite otomatik 40bine indi belki biraz daha iner. Alınır mı bu fiyatlara ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hasanbatuhan

2015 1.2 elite 450 tl ye yaptırdım sigortayı.Bakımı da polen hariç 260 tl ye yaptıracağım.

Rakamlar çok iyi.
    Özellikle bakım. Hangi bayi peki, hangi şehir ?
  • derfgt D kullanıcısına yanıt
    Denizli ye sorun
  • Arkadaslar bu yakinlarda 20 bin bakimina giden oldumu yada fiyat alan varmi, benim arac icin 500 tl fiyat verdiler.arac 2014 model

Saygilar..
  • tolgambo kullanıcısına yanıt
    kitapçıkta bakım periyodu 15.000 km yazıyor.
    hyundai'nin kendi sitesinde 440tl gibi bir rakam yazıyor.
  • 
Sayfa: önceki 168169170171172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.