Şimdi Ara

HYUNDAI H 100 (van) Mı YOKSA MITSUBISHI L 300 MÜ? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
268
Cevap
2
Favori
320.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

98 L300 ile istanbul-rize arası yapardık. yaylaya çıkardık. araba ailemin değildi ama o uzun yollarda bir kez olsun sorun çıkardığını görmedim duymadım...
  • Tolga Hocam Burdada Gereken Açıklamayı Tam Anlamıyla Yapmışsınız
  • ya abi ne 100 ü ne 110 biz h100 le 170 yaptık 180 kadran vardı 97 model o zamanın vitoları gibiymiş düşünün otomatik klimalı hidrolik falan o arabayla 170 yapmak intihar gibi bişey diyen arkadaş herşey şöförlükte biter araba ne kadar savurulursa savrulsun 170 bastıımızda arabanın içinde 5 kişiydik boludan istanbula gelirken yapmıştık bu arada kafama takılan bi olay var bu hyundai h100lerin turbosunu buldum ben internette ama türkiyede neden yok gayette güzel bi araba bana transporter gibi bişey geldi bu arabayı görünce tabi türkiyede alışmış gözlerimiz yıkık dökük h100 leri görmeye bunu görünce çok hoşuma gitti 97 model bakın resmide bu.....
     HYUNDAI H 100 (van) Mı YOKSA MITSUBISHI L 300 MÜ?

artık söze gerek yok diyorum ben siz kara verin h100 mü mitsubishimi...

arabayı bulmak istiyosanız internette hyundai h100 swd lwb diye aratıp bulabilirsiniz fark ettiyseniz dreksiyonu sağda ortada sağ taraftaki açılan kapı solda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi h100cüyüz -- 25 Ekim 2009; 21:07:29 >

• ..........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi violax -- 6 Ocak 2010; 21:23:54 >
  • Aracım L300 2007 model 26bin kmde.Şehir dışı 80 km ile sabit giderek 7 lt yakmayı başardım.Şehiriçi 10-11 lt arası yakıyor.Soğuk havalarda devamlı kısa mesafe kullanımda 12-13 lt yakıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genius61

arkdaşım dayımın oğlunda h100 var 200 binde ama hala gidiyor bi arkadaş l300 le yaptığım harekteleri h100 le yapamıyoeum demiş dayı oğlu el freni çekiyor drift yapıor adeta geçen gün arkasında 1.5 ton vardı raha köye çıkyoduk araba tık demedi nasıl çıktı o bayırları sonuna kadar h100

ya 1.5 ton vardı diyorsun bu devirde 1.5 ton yük sayılmıyor 2.5 ton atıp yola çıktığımı bilirim ben. hem 200 bin böyle yük arabaları için çok değil benim L300 320 000 de şu an ve 1 000 000 u devirmiş L300 biliyorum.
  • 2.5 Ton Demişsinizde Bende 2006 Yeni Kasa H100 Kamyonet Var..Ona 2.5 Ton Koyunca Kasa Lastiğe Sürtüyor Nerdeyse Minibüs Nasıl 2.5 Ton Götürüyor Ona Şaşırdım Açıkcası...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ersin-C

2.5 Ton Demişsinizde Bende 2006 Yeni Kasa H100 Kamyonet Var..Ona 2.5 Ton Koyunca Kasa Lastiğe Sürtüyor Nerdeyse Minibüs Nasıl 2.5 Ton Götürüyor Ona Şaşırdım Açıkcası...

adam akıllı yükle bak nasıl gidiyor. hem araç panelvan sonradan camlar açıldı
  • h100 gerçekten çok güzel bir araba sanki otomobil gibi tasrımı da çok güzel
  • Bence ikiside değil transit T100 almanı tavsiye ederim hem konforlu hem seri bir araç 3.vitesle patinajla kalkıyorduk arkada yük varken otobanda 200km ye yaklaşmıştık.Ama fazla para veremem dersen L300 almanı tavsiye ederim H100 den daha iyidir.
  • bizde 93 model L300 var.11 seneden beri bizde.en son hız olarak 160 görmüştük bu kadar eski araçla.ayriyeten bizim bağın toprak taşlı yolundada çok iyi gidiyor.iyi hatırlıyorum birinde yerler çamurdu ford transitin biri yokuşta önümüzde kalmısştı çıkamıyordu adam geri çekildi babam hiç zorlanmadan bastı geçti adamlar şaştı kaldı (çok gülmüştüm).birde yeni modellerini bilmem ama bizim modelin şasisi o zamanın pajero şasisiyle aynı.motoru çok iyi gürültülü ama .h100 hiç kullanmadım ama çok fazla yaylandığını biliyorum.ayriyeten marka farkı var mitsubishinin motorunun çok kaliteli olduğu bilinen bir gerçek.mercedesle ortak motor çalışmaları yapan bir marka nasıl kalitesiz olabilirki.
  • h100 sürmedim.99 L 300 var 61000 de bizde.yakıtı çok kanımca.sanırım bizim yakıt pompası arızalanmış öyle diyorlar.yol tutuşunu da sevmiyorum.zaten rahat da değil.hyundai ın farklı olduğunu sanmıyorum.ama allah için böle hafif yanlamak için arkayı savurttuğum zaman ben dağılıcam demiyor araba topluyor bir an önce.bu arada 3. vites muhabbeti dönmüş.100 ü geçtiğimi iyi hatırlıyorum da 110 u geçip geçmediğimi hatırlamıyorum 3. viteste
  • [simage][/simage]abi benimde h100 grand salonum var.arabam çk güzel.üstübirtona yaklaşık yükle doluyken bile 120 rahat yapıyor.bide bu arabalara çok dökülüyo diyorlar.abi iyi bakmazsan hepsi dökülür.benim arabamdan hiç şikayetim yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daranlı07 -- 25 Aralık 2012; 10:56:07 >
  • abi katılıyorum.bende h100 grand salon var.araba 1 tona yaklaşık yükle 120 yi aşağıya inmiyor.yük olmasa 180 liycem.benim amcamda l300 var.araba yrinden zor kalkıyor.bırak patinaj atmayı

HYUNDAI H 100 (van) Mı YOKSA MITSUBISHI L 300 MÜ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daranlı07 -- 25 Aralık 2012; 10:56:29 >
  • Kesinlikle Hyundai diyorum..Araba hem konfor,hem tasarım,hem de yedek parça ve servis açısından çok ii. Mesela; Mıtsubıshı l300'ün ön farı (tek parça),143 lira iken, Hyundai'nin 69 lira..Mutsubıshı hayranlarına duyurulur.. Saygılarımla........
  • bence her yönden mıtsubıshi l300 İYİDİR bizim 97 model l300 var hem ticari hemde aile arabası olarak kullanıyoruz çok saglam ve dayanıklı bir arac bence l300 h100 den katlarca iyidir bazıları h100 görünümü birazdaha gösterişli oldugu için hemn h100 iyidir diyor bence çok yanılıyorlar l300 her yönden h100 den iyidir l300 attıgın yükü asla h100 atamassın h100 l300 kadar dayanıklı bir arac deyil ve çok cabuk dagılıyorlar ve motor yönündende l300 ün motoru daha saglam ve uzun ömürlüdür l300 sectim hiç pişman deyilim (L300 DEN ŞAŞMA )

• L300'ün yedek parçası çok pahalı ve çok kaba bir araç konfor denilen birşey yok.Hem h100'ün yakıtı daha düşük.... (H 100'den şaşma)
  • he100
  • ya bu forum kapansın yöneticilere sesleniyorum millet gaza gelip ben 120 yaptım amcaoğlu 180 yaptı filan diye ne bu sanki binek araba aerodinamik 0 fren 0 süspansiyon sistemi 0 insanlar bunu ticari amaçla yapmış apaçilik yapın diye yapmamış hayır kendinizi düşünmüyosunuz bari milleti düşünün

• quote:

Orijinalden alıntı: dj appıah
    ya bu forum kapansın yöneticilere sesleniyorum millet gaza gelip ben 120 yaptım amcaoğlu 180 yaptı filan diye ne bu sanki binek araba aerodinamik 0 fren 0 süspansiyon sistemi 0 insanlar bunu ticari amaçla yapmış apaçilik yapın diye yapmamış hayır kendinizi düşünmüyosunuz bari milleti düşünün

allah cezani vermesin senin hic mi korkmuosun makina muhendisi cikar da yerin dibine sokar beni diye.sen nasil aeridinamik 0 dersin neye dayanarak soyluyorsun bunlari.fren 0 ise eger iman gucuyle mi duruyor bu minibus.makasli aracta suspansiyon zaten olmaz.aracin yapilma amaci hiz degil ticaret ama kalkip sana da sormaz kimse basayim mi diye.hadi git aerodinamik neymis ogren gel bi daha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.