Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (956. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok teşekkür ederim. Bir sorun olunca insan en kötüsünü düşünüyor ve morali bozuluyor. En kısa sürede makinası iyi bir rot balansçıya veya servise uğrayacağım.
  • Arkadaşlar Getz 1.5 VGT aracın ruhsatında 1275 kg. olduğu yazıyor bu doğrumudur zira aracı kullandım hiç bu ağırlıktaymış hissini vermiyor bunun yanısıra C sınıfı araçlar bile bu kg. altında oluyorlar; yanlış yazılmış olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kermo

Arkadaşlar Getz 1.5 VGT aracın ruhsatında 1275 kg. olduğu yazıyor bu doğrumudur zira aracı kullandım hiç bu ağırlıktaymış hissini vermiyor bunun yanısıra C sınıfı araçlar bile bu kg. altında oluyorlar; yanlış yazılmış olabilir mi?

1187 kg olması lazım yanlış yazılmıştır ruhsata, bende 1187 yazıo çünkü.
  • Arkadaşlar şu an 2007 model 1.4 otomatik getz kullanmaktayım, araba 23 000 km'de ve boyasında çizik dahi yok en ufak vukuatı olmayan bir araba, şu an satmaya kalkışsam 17 000 civarına gidermi veya daha fazlasına? (araç'da lpg yok). Araçta 4 cam elektrikli aynalar elektrikli sürücü hava yastığı ve klimada var şu an gelen start donanımı gibi bomboş değil .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trocero -- 11 Şubat 2010; 10:59:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: punisher-26

quote:

Arkadaşlar Getz 1.5 VGT aracın ruhsatında 1275 kg. olduğu yazıyor bu doğrumudur zira aracı kullandım hiç bu ağırlıktaymış hissini vermiyor bunun yanısıra C sınıfı araçlar bile bu kg. altında oluyorlar; yanlış yazılmış olabilir mi?

Bence 1187 kg. bile yanlış yazılmış olabilir, megane ve focus'a baktım onlar bile bu kg'nun altında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: trocero

Arkadaşlar şu an 2007 model 1.4 otomatik getz kullanmaktayım, araba 23 000 km'de ve boyasında çizik dahi yok en ufak vukuatı olmayan bir araba, şu an satmaya kalkışsam 17 000 civarına gidermi veya daha fazlasına? (araç'da lpg yok). Araçta 4 cam elektrikli aynalar elektrikli sürücü hava yastığı ve klimada var şu an gelen start donanımı gibi bomboş değil .

otomatik olduğu için gidebilir o fiyata ama beklemek gerekebilir tabii
  • Ağırlıkta yazım hatası yok. Araç ağır bir motora sahip, neden ağır bir motora sahip çünkü performansı yüksek bir motor... Özellikle de dizeli...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: punisher-26

quote:

Bence 1187 kg. bile yanlış yazılmış olabilir, megane ve focus'a baktım onlar bile bu kg'nun altında.

broşürden alıntıdır. Ben onun yalancısıyım

• ARKADAŞLAR ARACINDA ATİKER MARKA LPG KULLANAN VARMI,BİRAZ BİLGİ VEREBİLİRSE SEVİNİRİM.PERFORMANS,YAKIT VS. GİBİ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
  • son olarak yılda enfazla 7000-8000 km yapmaktayım.Lpg taktırmam gerekirmi SAYGILAR
  • Yılda kaç km. yaparsan yap lpg veya dizel olmalı. Çünkü aracının yakıtı senin psikolojini etkiler. Yakıt fazlaysa arabana ilgi göstermez arabadan soğursun. Fazla binemeyeceğin için arabaya ilgi göstermeyeceksin. Çünkü çoğu benzinli aracı olan arkadaşım ne araçlarını bakıma sokuyorlar nede örümcek ağlarını temizliyorlar. Anahtar psikolojisi çok önemli. Kilometre yapman değil...
  • yılda 7-8 bin km yapan biri için bence lpg gereksiz hele bu araç getz se hem bagaj hacminden fedakarlık yapıcaksın hem cebinden ekstra 1000-1500 tl para çıkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem2018

Yılda kaç km. yaparsan yap lpg veya dizel olmalı. Çünkü aracının yakıtı senin psikolojini etkiler. Yakıt fazlaysa arabana ilgi göstermez arabadan soğursun. Fazla binemeyeceğin için arabaya ilgi göstermeyeceksin. Çünkü çoğu benzinli aracı olan arkadaşım ne araçlarını bakıma sokuyorlar nede örümcek ağlarını temizliyorlar. Anahtar psikolojisi çok önemli. Kilometre yapman değil...

sonuna kadar katılıyorum... benim arabada benzinli ve psikolojimi oldukça etkiliyor... eğer benzine fazla fazla harcayacak paramız olmuş olsaydı daha üst segmentte bir araç alırdık... bende yılda 10000 i görmeyen kullanıcılar içindeyim ama aracımla bir yere gitmeden önce para hesabı yapmaktan bıkmış bir kullanıcıyımda... türkiye standartlarında dizel yada lpg şart oldu...

• Arkadaşlar bende yeni bir HYUNDAİ Getz aldım.2005 Model.(Dizel-gls-CRDİ)
    Bazı satılık 2005 modellere bakıyorum garantili diye bir ibare var.Bunun anlamı nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismailyt

Arkadaşlar bende yeni bir HYUNDAİ Getz aldım.2005 Model.(Dizel-gls-CRDİ)
    Bazı satılık 2005 modellere bakıyorum garantili diye bir ibare var.Bunun anlamı nedir?

5 yıl yada 100.000 km hyundai garantisi var arabanın.
  • az önce depoyu doldurdum shellden

en son 28 aralıkta almışım ve 560 km yapmışım ozamandan beri

ama fulletmemiştim ozaman 100 liralık almıştım sadece bonus kampanyası için

45 litre aldı 135 lira tuttu şimdide

en son 2 yıl önce vermiştim bu parayı 1 depo mazota
  • http://www.sahibinden.com/2005_model_1_3_hyundai_getz_89000_kmde-67WQQaXQQ20875395WQQpXQQdisplayitem

arakadaşlar bu araba sizce nasıl? valla aslında kötü yorumlar da gelse yarın gdip alacağım ama merak ediyorum. bu tarz bir araba istiyorum ve içine sığabildiğim için getz almaya karar verdim. (188 boyum) uzun bir süredir araba bakıyrum. artık almaya karar verdim..
  • Güzel bir araba. Hatasız duruyor. Km. si de iyi. Alınabilir. Fiyatı uygun. Ancak lpg taktıracaksın sanırım. Şimdiden hayırlı olsun.
  • 13800 gibi alacağım bu arabayı ön camı kırık onu değiştireceğim. o yüzden bu kadar düşüyor. peki 1.3 motor için kötü diyorlar. ben çok fazla kullanmayacağım. bu benim ilk arabam olacak daha çok öğrenme amaçlı bir de yaza kadar düzeltirsem tatile gidebilirim :)
  • arkadaslar bende yeni getz aldım otomatik daha depo bitirmek nasip olmadı
    aranızda otomatik getz kullanan varsa ortalama ne yaktıgı hakkında bilgi verirse sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 954955956957958
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.