Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (917. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.hepsiburada.com/modacar-banana-yeni-nesil-55-cm-silecek-supurgesi-470026/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otm470026

http://www.hepsiburada.com/modacar-banana-yeni-nesil-38-cm-silecek-supurgesi-470020/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otm470020

Ben 2009 Getzime bu iki silecekten aldım,Öne 55 ve 38 likleri taktım. İkisi de gayet güzel oturdu, 38 lik gayet güzel uydu, taşma, kesme durumu olmadı. Bende bu modelleri tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi discrepancy -- 26 Ekim 2009; 19:16:59 >

• eski kasa yeni kasa banana sileceklerin uymama gibi bir ihtimal yok. orjinal boyut ön: 55cm-35cm , arka 35cm.

Arkadaşlar fiyata aldanıp da, pahalısını alayım daha kalitelidir yanılgısına düşmeyin.

Bugün fiyatı 15 tl olan vette banana daha sonra 4 tl olabiliyor. Ben vette bananaların büyüğünü 4 e küçüğünü 3 e almıştım geçen sene şu an 15 tl. Diğerlerinden de bir kalite farkı yok.

Hepsiburada da 55 cm lik 4 tl olandan alın, 35 cm likte en ucuz 9 tl ye var. alın ikisini hiç arkanıza bakmayın.

Veya öne 55-38
    arkaya 35 cm alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 26 Ekim 2009; 18:55:41 >
  • arkadaslar ben antenimi kirdim orjinal anten fiyatlari nasil bid e daha kisa bi anten alsam fark eder mi bişey?
  • slm arkadaşlar.bende aranıza yeni katılıyorum.herkese iyi forumlar. benim 1.4 dohc getzim var.uzun süredir kafama takılan şey arabanın iç taraftaki sigortaların orda bir kırmızı ışık yanıp sönüyor.iç tarafta kaldığı için sadece geceleri belli oluyor ve ayriyeten müziğin sesini çok açtığım zaman (müzik tesisatı var,acaba amfi çok elektrik çektiği içinmidir) o ışık kesintisiz yanmaya başlıyor.ne olaki acaba o ışık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yecoskunsu

arkadaslar ben antenimi kirdim orjinal anten fiyatlari nasil bid e daha kisa bi anten alsam fark eder mi bişey?

Zaten çok uzun ve çirkin görünüyor, aksesuarcıdan iyi çeken kısa bir anten daha iyi olur bence. Ama çok pahalı birşey olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: yecoskunsu

arkadaslar ben antenimi kirdim orjinal anten fiyatlari nasil bid e daha kisa bi anten alsam fark eder mi bişey?

Zaten çok uzun ve çirkin görünüyor, aksesuarcıdan iyi çeken kısa bir anten daha iyi olur bence. Ama çok pahalı birşey olacağını sanmıyorum.

ben 10 liraya zamanında autoshoptan alüminyum bi tane almıştım

amaeskisini sökmek ölüm gib idi çok zor söküldü

eğer dipten kırmadıysan kısa bi tane alabilirsin

benim aldığımda 3 boy vardı istediğini takabiliyordun
  • Silecek konusunda yardımcı olan arkadaşlara teşekkür ederim.
    Ön cam için 55-35 cm banana silecekler Getz'e her şekilde uyuyor, benim için bu önemliydi.
    biuu arkadaşımızın yorumu da çok faydalı oldu. Bu markaların fiyatları her an değişebiliyor.
    Vette bananaların fiyatının yüksek olması diğerlerine göre çok kaliteli olduğunu göstermez.
    Anlaşılan bu yıl hepsiburada stoklarına biraz pahalı girmiş bu ürün. Ucuz almak mantıklı çünkü
    Ankarada kışın kar-buz vs. sileceğin canını okur zaten.
  • Bu aradaTiger diamond vision un 55 lik ürünü uçlardan biraz boş kalıyor(cama uçlar yapışmıyor havada kalıyor). O sebepten tavsiye etmiyorum getzde. http://www.hepsiburada.com/tiger-diamond-vision-55-cm-banana-silecek-supurgesi-470105/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otm470105

Bu konuda dreamcar invelsin 55cm lik ürünü tavsiye ederim, ama onda da kampanya bitmiş. 4tlden 8 küsur tl olmuş.

Bu arada arkayada gönül rahatlığıyla 38 takabilirsin.

Bu gün sırf meraktan arkaya 41 cm banana taktım oda oluyor. Ama son nokta:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 27 Ekim 2009; 17:29:57 >

• yaw oturuyorda arka camın üstü bombeli olduğu için silmiyor hiç
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

yaw oturuyorda arka camın üstü bombeli olduğu için silmiyor hiç

Büyük boylar üsten silmiyor biraz ama görüşü etkileyen bir şey değil. 35 cm boyu kısa olduğu için zaten oraya çıkamıyor,Sonuçta orası silinmeden kalıyor. ama 38 cm ile yanlardan 1,5 er cm görüş karın var.
  • Modacar banana silecek nasıldır? 55 cm 4,42 TL fiyatı çok uygun. Aynı ürünün 38 cm olanı da var.
    http://www.hepsiburada.com/modacar-banana-yeni-nesil-55-cm-silecek-supurgesi-470026/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otm470026
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Modacar banana silecek nasıldır? 55 cm 4,42 TL fiyatı çok uygun. Aynı ürünün 38 cm olanı da var.
    http://www.hepsiburada.com/modacar-banana-yeni-nesil-55-cm-silecek-supurgesi-470026/productDetails.aspx?categoryid=264013&productid=otm470026

valla nasıldır demeden almak lazım bana göre

sonuçta 15 liraya 3 tane silecek alıyorsun

orjinallerinden kötü olamaz kanımca

• Modacar alıyım en iyisi.
    Kullanıcı yorumları da çok olumlu.
    Kargo ücretide yok. Daha ne olsun.
  • Bence modacarın ürünü iyidir. Modacar ın binlerce ürünü var kötü mal satmazlar diye düşünüyorum. Bu arada svs nin de fiyatı iyi. ürün aynı dreamcar invelse benziyor zaten.
  • bu bananalari denedim hiç verim alamadım ben mesela, iki aracımada vette almıştım ikisinde de içerde sesten duramadım, sonra gittim bosh un eski tiplerinden aldım, gayet memnunum 2 adedi 12 tl gibi bir rakamdı alışveriş merkezlerinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erginbay

bu bananalari denedim hiç verim alamadım ben mesela, iki aracımada vette almıştım ikisinde de içerde sesten duramadım, sonra gittim bosh un eski tiplerinden aldım, gayet memnunum 2 adedi 12 tl gibi bir rakamdı alışveriş merkezlerinde.

Bugün epey araba kullandım ve hep yağmur vardı, silecek hiç durmadı.
    Banan Vette'ler süper iş görüyor. Şimdiye kadar boşuna eziyet çekmişim.
    İyi temizliyorlar ve hiç ses yok. Eskisinin gıcıtısından illalah etmiştim.
    Ne kadar değiştirsem 2 gün sonra yenisi de gıcırdardı.
    Ayrıca bu bananalar daha estetik duruyor.

Belki sana kötü-taklit ürün denk gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonk

Modacar alıyım en iyisi.
    Kullanıcı yorumları da çok olumlu.
    Kargo ücretide yok. Daha ne olsun.

Bende yeni nesil modacar banana sileceklerden aldım, bir tane 55 lik bir tane de 38 lik aldım,öne taktım ve gayet güzel oturdu. Tavsiye ederim
  • kullanılmadığında 38 lik sağ taraftan hafif havada kalıyormu? Tam camı öpüyor mu?
  • bende hepsiburadadan vette aldım daha takmak kısmet olmadı haftaya bakıma giricek ondan sonra takıcam :)
  • Arkadaslar aksam suadıyede aracımı bagladılar bu ıslemlerde bılgısı olan varsa yardımcı olabılırlermı? aracım su anda otoparkta duruyor :S nedenı ıse hıc bır sekılde otmeyen abartı egzozum ( sonuna kadar bas gene ses gelmıo ) dızel arac vede cam fılımlerı :S:S:S
  • 
Sayfa: önceki 915916917918919
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.