Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (902. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.817
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 321antalya07

15 bin llira civarında dizel getz bulunur mu değerli arkadaşlar getz in artıları ve eksileri nelerdir?

bulunur

sonuçta bi kamyon alt donanım araç var piyasada

artısı diğerlerine göre ucuz ve ferah başkada bir artısı yok açıkçası

diğerlerini forumda 1-2 sayfa okursan bulabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

arkadaslar merhabalar, yuzlerce sayfa yazi yazilmis, ne yazikki hepsini okuyamadim, o nedenle direk sormayi tercih ettim.

esime 2004-2005 model hyundai getz bakiyoruz maksimum 60bin km civarinda.

fiyatlar 13-14bin TL arasinda. sizce uygun mudur? kronik problemleri (sanirim balata isinma sorunu) var mi gercekten?

triger degisimi gibi agir bakimlari kac km.de oluyor?

cevaplariniz icin tesekkur ederim, iyi bayramlar..

iyi bayramlar herkese oncelikle.
    merhaba dostum. bende 2004 getz siyah 1.5 dizel var.full modeli. crdi gls. ön konsolu falan diger getzlerden degisik. bide koltuk ayarları falan daha değişik. 15 civarına satmayı planlıyorum. siyah araba camlar orjinal 5 yıllık garantili filmli. sony xpod teyp var orjınal media markt'tan garantılı yenı aldım onuda. triger bakımı 60 bin de yapıldı. yaptırdım tüm bakımlarını. bende bayandan aldım cok temiz. 75 bin km. de.
    getz almak istersen sunu soylıym mutlaka dizel al cunku anormal derecede az yakıyor. gercekten bu konuda iyi. ama benzinli alıcaksan 12.500 ila 13.000 tl arasında bulursun temiz. bunun dışında memnunum arabadan 2. ve 3. vitesi cok iyi. cok hız yapmadım maksimum hız olayını bilmiyorum.sakin kullanmayı seviyorum acıkcası. getz almamın sebebi az yakması ve kucuk araba sevmemden dolayı. istanbuldaysan pm at ıstersen maıl adresını ben resımlerını yollıym sana. nıye sattıgımı sorarsan evım iş yerıne cok yakın oldu bosu bosuna vergisini cartını curtunu odemek ıstemıyorum. bu arada 2 ay once kasko yaptırdım dubai sigortadan onuda ustune gecırırım benden olsun. gecıyorsa tabı bılmıyorum o konuyu. 70 mılyarlık hasar kaskosu.gorusmek ıstersen pm at kardes konusuruz ayrıntılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriStan -- 22 Eylül 2009; 0:23:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 321antalya07

15 bin llira civarında dizel getz bulunur mu değerli arkadaşlar getz in artıları ve eksileri nelerdir?

evet kardes bır usttekı mesajda dıger arkadasa yazdıklarımı oku ıstersen.

artıları dizeller icin soyluyorum
    cok az yaktıgını bılıyorsundur zaten.
    cok atak araba
    kucuk vitesleri cok guclu
    bakımları ucuz
    içi gorundugunden cok daha geniş. benım boyum 1.90 ve koltugu en arkada sürüyorum nerdeyse yınede arkadaki rahat oturuyor.

eksileri dizeller icin soyluyorum
    dizel arabaların bakımları onemlı
    tekerler kabak olursa kucuk arabalar savurabılır hızlı gıdersen tabı
    bunun dısında ufak tefek sesler gelıyor ama bu 5 kapılı her arabadan gelır normaldır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TriStan -- 22 Eylül 2009; 0:12:13 >

• TriStan, cevabin ve ilgin icin tesekkur ederim. esim otomatik olsun diyor baska birsey demiyor, 12-13 civarina normal alirim diye dusunuyordum, ancak otomatik almak icin birkac ay daha beklememiz gerekecek demekki.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bugün Karşıyaka-Bostanlı'da 35 N 1665 plakalı 2010 full Getz tam arkama park etmiş. Bende baktım dedim bu olsa olsa forumdan kingboysan(ismini bilmiyorum.)dır. Araba yepyeni ve parlıyordu. Benimkiside bir haftadır sağa sola gitmenin verdiği pislikle önünde hiçte güzel durmuyordu.

Ne olursa olsun, ikimizin arabası da kırmızı olunca arka arkaya hoş bir görüntü olmuştu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JimBeam

Merhaba arkadaşlar,

Bugün Karşıyaka-Bostanlı'da 35 N 1665 plakalı 2010 full Getz tam arkama park etmiş. Bende baktım dedim bu olsa olsa forumdan kingboysan(ismini bilmiyorum.)dır. Araba yepyeni ve parlıyordu. Benimkiside bir haftadır sağa sola gitmenin verdiği pislikle önünde hiçte güzel durmuyordu.

Ne olursa olsun, ikimizin arabası da kırmızı olunca arka arkaya hoş bir görüntü olmuştu.

SAYIN JİM BEAM:BOSTANLIDA KARŞILAŞTIĞINIZ GETZ BANA AİT DEĞİL. BENİM ARACIM MAVİ RENK
    BİRDE ARAÇ SORGULAMADAN BAKTIM 35 N 1665 İN SON BİLGİLERİ AŞAĞIDA.
    İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM BEN SİZİN ARACI BİLİYORUM BİR GÜN DENK GELİRSEM KONUŞURUZ. SELAMLAR.
    Plakası: 35N1665
    Markası: HYUNDAI
    Modeli: 2005
    Sahip Belge Tarihi: 18.05.2009
    Tescil Birimi: İZMİR
    Renk 1: GRİ (Buz)
    Renk 2: -
    Cinsi: OTOMOBİL
    Çalıntı Mı: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK

• quote:

Orijinalden alıntı: kingboysan

quote:

Merhaba arkadaşlar,

SAYIN JİM BEAM:BOSTANLIDA KARŞILAŞTIĞINIZ GETZ BANA AİT DEĞİL. BENİM ARACIM MAVİ RENK
    İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİM BEN SİZİN ARACI BİLİYORUM BİR GÜN DENK GELİRSEM KONUŞURUZ. SELAMLAR.

Araç bu değil. Plaka aklımda yanlış kalmış demekki. 2010 modeldi araç. Ön ızgara siyah renkti ve camdan baktım aracın poşetleri duruyordu. Kıpkırmızı parlıyordu. Sunroof v.s vardı.

Benim aracın plakasını biliyorsunuz. Yolda falan görürseniz beni bir şekilde uyarırsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

TriStan, cevabin ve ilgin icin tesekkur ederim. esim otomatik olsun diyor baska birsey demiyor, 12-13 civarina normal alirim diye dusunuyordum, ancak otomatik almak icin birkac ay daha beklememiz gerekecek demekki.

benim kuzende var otomatik 2004 model 75000 de yeşil renk

değişecekti toyota bayisi 12.500 verdi

ama öyle kaldı ne yaptı bilmiyorum
  • Ya arkadaşlar
    Bugun Pendik - bostancı yaptık 4 arkadaş
    E5 te ara sıra yoğunluk vardı
    2 - 3 viteste giderken arabada ilk kalkıştaymış gibi titremeler oldu.
    Sonra check ışığı yanmaya başladı
    Ondan sonra 20 km daha Eve kadar öyle geldik.
    Kitaptan baktım motor arıza ışığıymışş
    Yarın kardeşim tanıdıklarına gösterecek.
    Umarım ciddi bir şeyler yoktur.
    2007 1.4 D - benzinli - 25600 km de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 22 Eylül 2009; 21:03:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kingboysan

quote:

Merhaba arkadaşlar,

Araç bu değil. Plaka aklımda yanlış kalmış demekki. 2010 modeldi araç. Ön ızgara siyah renkti ve camdan baktım aracın poşetleri duruyordu. Kıpkırmızı parlıyordu. Sunroof v.s vardı.

Benim aracın plakasını biliyorsunuz. Yolda falan görürseniz beni bir şekilde uyarırsınız.

ELBETTE ,MERAK ETMEYİN. SELAMLAR. BU ARADA BAYRAMINIZIDA KUTLARRIM.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Ya arkadaşlar
    Bugun Pendik - bostancı yaptık 4 arkadaş
    E5 te ara sıra yoğunluk vardı
    2 - 3 viteste giderken arabada ilk kalkıştaymış gibi titremeler oldu.
    Sonra check ışığı yanmaya başladı
    Ondan sonra 20 km daha Eve kadar öyle geldik.
    Kitaptan baktım motor arıza ışığıymışş
    Yarın kardeşim tanıdıklarına gösterecek.
    Umarım ciddi bir şeyler yoktur.
    2007 1.4 D - benzinli - 25600 km de.

yaw neden arkadaşa gösteriyor

nasılsa garantili alet

götürüp servise bi gösterseniz daha iyi olmazmı

belki pislik gelmiştir benzinden vs
  • arkadaşlar merhaba,

bayram öncesi 2005 dizel getz aldım tek havayastıklı abs li kazasız boyasız, 52000 km de bi sorunum var araçta düşük hızlarda 1.ve 2. viteste direksiyonda önemli titremeler oluyor ama hız arttıkça bu titremeler gidiyor bu konuda bilgisi olan akadaşlardan yardım istiyorum

iyi akşamlar
  • Arkadaşlar merheba bende arife günü 1.4 doch start 2010 model aldım bende sizlere katıldım.
  • Yok arac garantide değil Aldığım kişi kaza yapmış garantisi yok dedi..
  • ARKADAŞLAR:YENİ ARAÇ ALAN ARKADAŞLARDAN ÖĞRENMEK İTİYORUM; MOTOR SOĞUTMA SUYU VE CAM SİLME SUYU ACABA ANTİFİRİZLİMİ? HAVALAR SOĞUMAYA BAŞLAYACAK. BENDE ARACAIMI YENİ ALDIM FAKAT SORMAYIO UNUTMUŞUM BİLGİSİ OLAN ARKADAŞLAR CEVAPLARSA SEVİNİRİM. SELAM VE SAYGILARIMLA. HERKESİN GEÇMİŞ BAYRAMINI KUTLAR NİCELERİNİ DİLERİM.
  • Cam silme suyu renkliydi benim. Antifrizli olmayabilir ama cam suyu olduğu kesindi... Soğutma suyunu sormak benim de aklıma gelmedi ama koymuşlardır herhalde... Sonuçta kullanıcıya hazır teslim ediyorlar...
  • ben sordum tum kıslık bakımları antıfıruz suları tamam dendı merak edecek bır sey yok dedıler bana
  • Hayırlı ugurlu olsun
    Allah kazasız belasız günlerde güle güle kullanmayı nasip etsin.

quote:

Orijinalden alıntı: kaaanp

Arkadaşlar merheba bende arife günü 1.4 doch start 2010 model aldım bende sizlere katıldım.
  • Arkadaşlar bugün getzlerden 2010 model olanın mp3 çalarına baktım ve usb girişi küçüktü, benim alacağım usb mp3 playerın çıkışı bildiğimiz büyük usb çıkışlı, bu sorunu nasıl çözebilirm, dönüştürücü kablo işe yarar mı? Mp3 player şu
    http://www.hepsiburada.com/sony-nwz-b143-4gb-mp3-player/productDetails.aspx?categoryid=9181&productid=bd53407
  • usbnin girişi büyük küçük olmaz kesinliklşe

usb bağlantısı usb bağlantısıdır eğer başka bişeyse bilemm

nasıl bi bağlantıuymış anlayamadım
  • 
Sayfa: önceki 900901902903904
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.