Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (901. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: martygetzfly

Arkadaşlar 26 binde bir getzim var sıfır almıştım 2 yıl oldu alalı.En ufak bir sorunum şikayetim yok..Ses miş direksiyon sertliğiymiş bu sorunlar var diyenler bence çok kılı kırk yarıyorlar audi bmw mercedes gibi otomobil sahiplerinin hiç sorunları yok mu sanıyorsunuz bir de onların forumlarına bir girip bakmanızı öneririm kendi sınıfında mükemmel bir oto GETZ.Ayrıca bi kaç arkadaş ve ben bu konudan bahsetmiştik B segmentineki getzler c segmenti araçlar örnek megan focus vb gibi araçlarla boy ölçüşecek kadar hatta onlardan daha iyi motor performans konusunda. 2 yıl da uzun yollarda çok megan focus vw benim getzimle başedemedi yol tutuşu kötü diyenler için de daha bu yaz yeni fiesta ve yine bir megan anamurun meşhur virajlarında klima açık arkamda kaldılar bir tane almancı başka bir yerde tam 1 saat benimle yarışmak için arkamdan koştu.Getzi bilmeyenler hiç bişeyden haberi yok bi kere kullandıklarında ise şaşırıyolar ne kadar atak ne kadar iyi motoru var diye.Testlere de bakarsanız 0-50 ve 0-100 hızlanması piyasadaki en iyi araçlardan hatta en iyisi ..Ben arabayı bi kere olsun ne savurdum ne tehlike atlattım arabanın limitlerini iyi öğrenip ona göre kullanın derim alıştıkça daha da güzel gelen bir araba..

Hani arada gelen tıkırtılardan muzdariptim. Yoksa aracımdan çok memnunum. Geçenlerde yurtdışından gelen bir yakınım 50 Euroya full Honda CRV almış. Uzun yolda biraz kullandım. O araçtada bizimkine benzer tıkırtılar var. Artık Getzteki sesler bile beni rahatsız etmiyor. Verdiğin paranın karşılığını tam olarak veren bir araç.

Lastik seçimimi sonunda yaptım. NOKIAN H aldım 120 tl den.

Hyundai geçenki selde hasar gören kaskosuz araçların eğer hasarları %50 nin altındaysa düzenlediği kampanya dahilinde tüm parça, boya, işçilik dahil masraflarını karşılıyor. Hangi marka yapabilir böyle desteği.

• Saolasın JackDan olayı öğrenmiş olduk.
  • Herkese iyi bayramlar arkadaşlar.
  • Herkese iyi bayramlar arkadaşlar
  • Aşağıdaki konuya bir göz atar mısınız?

http://forum.donanimhaber.com/m_34622632/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatanka_iyotanka

Aşağıdaki konuya bir göz atar mısınız?

Hocam ayrı başlık açmanız biraz gereksiz olmuş. Burdan da sorabilirdiniz. Sorununuza gelince: flash bellekte virüs olabilir. Başka flashlarla da denemekte fayda var...

Bu arada, usb'siz olan model için söylüyorum: araç üstünde gelen cd çalar çok da kaliteli değil. cd'leri çiziyor ve marka seçiyor.

Herkesin bayramını kutlarım...

• Herkese iyi bayramlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatanka_iyotanka

Aşağıdaki konuya bir göz atar mısınız?

Flash belleği formatlayıp tekrar deneyin.

Bu arada bizde niye USB girişi yok
  • öncelikle herkese hayırlı bayramlar

uzun zaman oldu yazamayalı ama yazıları takip etmeye çalışıyorum.

benim radyoyla alakalı bir sorum olacak. 2008 model fabrika çıkış radyosu. ben genelde radyoyu açmıyorum motor sesini dinlemek daha huzur verici geliyor bana (nasıl bir manyaksam) ama geçenlerde açtım sanki ses gittikçe kısılıyor gibi hissetim. normal çeken yerde ben ilerledikçe ses git gide kısıldı değer ama 25-30 larda. böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

bir de alışmamış neticede don durmazmış misali sesle uğraşırken tuşu içeri basıp ayarlarını bozdum. kendimce kulağıma en iyi gelen ayarları yaptım ama hala bir acayiplik var gibi hissediyorum. radyo ayarlarını hiç kurcalamamış bir arkadaş değerleri yazıp gönderebilir mi? saygılarımla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: xiamen

Hani arada gelen tıkırtılardan muzdariptim. Yoksa aracımdan çok memnunum. Geçenlerde yurtdışından gelen bir yakınım 50 Euroya full Honda CRV almış. Uzun yolda biraz kullandım. O araçtada bizimkine benzer tıkırtılar var. Artık Getzteki sesler bile beni rahatsız etmiyor. Verdiğin paranın karşılığını tam olarak veren bir araç.

Lastik seçimimi sonunda yaptım. NOKIAN H aldım 120 tl den.

Hyundai geçenki selde hasar gören kaskosuz araçların eğer hasarları %50 nin altındaysa düzenlediği kampanya dahilinde tüm parça, boya, işçilik dahil masraflarını karşılıyor. Hangi marka yapabilir böyle desteği.

O kadar zor yollarda kullandım, tek duyduğum tıkırtı bagaj içindeki gözlere koyduğum eşyalardan kaynaklananlardı.

Hayırlısı olsun. Lastikle ilgili izlenimlerinizi paylaşabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzy_s -- 21 Eylül 2009; 0:54:25 >

• Şimdilik çok kullanmadım, ama Michelinlerden daha iyi olduğu kesin. Virajlarda fazlaca esniyordu eski lastikler bunda onu hissetmedim.
  • valla arkadaş ıslak havalarda daha iyi yol tutuyor diyor

memnun kalacağın kesin yani
  • arkadaslar merhabalar, yuzlerce sayfa yazi yazilmis, ne yazikki hepsini okuyamadim, o nedenle direk sormayi tercih ettim.

esime 2004-2005 model hyundai getz bakiyoruz maksimum 60bin km civarinda.

fiyatlar 13-14bin TL arasinda. sizce uygun mudur? kronik problemleri (sanirim balata isinma sorunu) var mi gercekten?

triger degisimi gibi agir bakimlari kac km.de oluyor?

cevaplariniz icin tesekkur ederim, iyi bayramlar..
  • Slm iyi bayramlar herkese.. alıcaksan gls modeli alma derim 2006 model ve üzerini almaya çalış..donanım olarak ve motor olarak en iyis bunlar çünkü..
  • quote:

Orijinalden alıntı: ^Biotech^

arkadaslar merhabalar, yuzlerce sayfa yazi yazilmis, ne yazikki hepsini okuyamadim, o nedenle direk sormayi tercih ettim.

esime 2004-2005 model hyundai getz bakiyoruz maksimum 60bin km civarinda.

fiyatlar 13-14bin TL arasinda. sizce uygun mudur? kronik problemleri (sanirim balata isinma sorunu) var mi gercekten?

triger degisimi gibi agir bakimlari kac km.de oluyor?

cevaplariniz icin tesekkur ederim, iyi bayramlar..

sanırım benzinli alıcaksınız

otomatikmi düşünüyorsunuz acaba

eğer benzinli alıcaksınız çok önemli değil

eski kasa benim daha çok hoşuma gidiyor

ama perf pek iyi değil otomatiklerin

alıcaksanız 2005 şubattan sonra çıkan mp3 lülerden alın bence

kronik sorun tıkırtı pıkırtı başka bişey değil

zaten alan daman o sorunlarıda çözdürmüştür

çözdürmediyse garantisi haal devam ettiği için sende çözdürebilirsin

• evet benzinli dusunuyoruz. esasta esim otomatik istiyor, ancak onlarda da fiyatlar en az 15bin TL civarinda.

2005 model bir tane cok temiz bulmustum ancak hemen satilmis. buyuk ihtimalle 2004 model olacak. VW, Corsa ayni donanimli olanlari cok daha pahali. Getz, palio serisinden daha guvenilir, VW, Corsa'dan da daha ucuz geldigi icin terci ettik. insallah iyi bir arac buluruz.
  • hmm getz çok güzel araba değil ama tam yeni başlayanlar için:

• arkadaşlar arabanın motor altına koruma yaptırmak istiyorum nerde yaptırabilirim sağlıklı oluomu yaptıran varsa tecrübelerini lütfen yasssın...
  • 15 bin llira civarında dizel getz bulunur mu değerli arkadaşlar getz in artıları ve eksileri nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JOKERGETS

arkadaşlar arabanın motor altına koruma yaptırmak istiyorum nerde yaptırabilirim sağlıklı oluomu yaptıran varsa tecrübelerini lütfen yasssın...

koruma derken koruma sacımı yoksa izolasyonmu

sanırım koruma sacıdır

eski kasalarda var ama yenilerde alt segmentte yok sanırım

servisten alabilirsin sağ sol ayrı satılıyor ve iyi bi para istiyorlar sanırım

2si 150 lira felan eskiden tanesi 60 lira idi

bi artısı vardır ama o paraya değermi bilemem

sonuçta yoldan sıçrayan taş vsleri engelliyodur

hafif sürtmeleride tutar
  • 
Sayfa: önceki 899900901902903
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.