Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (865. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ön yan camlarada cektirmeyi düşünüyordum en acıgından ama hafif hava karardığında yan camlardan görünmüyor dışarısı denildi.O yüzden düşünmüyorum.
  • arkadaşlar daha önce aracı aldığımızda resimleri koyamamıştım sonunda bluetoothunu bulabildim bilgisayarın resimleri atabildim işte saygılarınızda gümüş ok

• quiet_dead
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin
  • slm arkadaslar.
    dun 2007 model 17binde 16bin tl'ye bir getz alarak aranıza katıldım.
    rengi kırmızı. 1.4 benzinli klimalı cd calarli umarim iyi forumlar geciririz
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

quiet_dead
    Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin

çok sağolun araç gerçekten çok güzel çıktı 3700 kmye geldi 1 ayda ailecek çok memnunuz tüm beklentilerimizi karşılıyor parasının hakkını kat kat veriyor
  • arkadaşlar tatil planımı yaptım

13ünde iğneadadayım 10 gün sonrada ankarada 1 hafta sonrası karadeniz olabilir ama net değil

malum 15temmuz - 15ağustos karadenizin tadı yok yağmurdan
  • Öncelikle Yeni Arabasına kavuşanlara Allahtan kazasız cezasız mutlu günlerde binmesini dilerim.
    Arabayla ilgili olan aşşağı yukarı herkes arabada dinlenebilecek baslı şarkılar arar,ben de kendi arşivimden sizler için özenle arabanızda büyük bir zevkle dinleye bileceğiniz tek tek yüklenmiş tam 70 adet yabancı seçme şarkı topladım çoğu kişinin seveceğine adım gibi eminim arkadaşlar şarkıların en büyük özelliği ise dinlene bilir olması yani her hangi bir linke tıkladığınızda karşınıza bir player çıkacak play tuşuna bastığınızda ise şarkıyı dinleme imkanınız olacak özellikle sizler için dinleme olanaklı bu siteye yükledim yani hangi şarkıyı beğenirseniz o şarkıyı download yazan yazıya basarak indire bileceksiniz kimilerinin tarzı farklıdır o yüzden beğenmediğiniz takdirde şarkıyı indirmeme gibi bir lüksünüz olacak 70 şarkıdan beğendiğiniz şarkıları seçerek indirme özelliğine sahip olacaksınız her bir şarkı tamamen bana ve arşivime aittir tamı tamına 4,5 saatte şarkıları tek tek dinleyerek size layık olacak en güzel şarkıları seçmeye özen gösterdim yaklaşık 4,5 saat gibide yükleme işini hallettim , inşallah çoğu kişinin zevkle aracında dinleye bileceği şarkılar seçmişimdir beğendiğiniz takdirde güzel yorumlarınızı okumak benim için en güzel hediye olacaktır.Paylaşmayı bilmek ve Paylaşmak en güzel şeydir Sevgi ve Saygılarımla ......
    Arkadaşlar tek yapmanız gerekenwww.vwcity.tr.cx sitesinden Ses Sistemi İçin Özel Seçim Şarkılar adlı konuyu tıklamak.

• quote:

Orjinalden alıntı: yecoskunsu

slm arkadaslar.
    dun 2007 model 17binde 16bin tl'ye bir getz alarak aranıza katıldım.
    rengi kırmızı. 1.4 benzinli klimalı cd calarli umarim iyi forumlar geciririz

hoşgeldin,
    güle güle kullan kazasız belasız
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

arkadaşlar tatil planımı yaptım

13ünde iğneadadayım 10 gün sonrada ankarada 1 hafta sonrası karadeniz olabilir ama net değil

malum 15temmuz - 15ağustos karadenizin tadı yok yağmurdan

şimdiden hayırlı yolculuklar dilerim
  • geçen arabanın arkasından gacır gucur bir ses dedim gitti amortisör.toz lastikleriymiş.62000 km.oldu ufak tefek sesler oldu ama ben çok memnunum.bu arada i20ler çoğalmaya başladı ne düşünüyorsunuz arkadaşlar
  • valal biizm uğur mumcuda 2 tane görüyorum 1 siyah 1 de gri
  • i20lerin fiyatı çok yüksek dizel başlangıç fiyatı 2 hafta önce 25 bin tl civarıydı şimdi 28 bine dayanmış fiyatı

hyundai bence i20de fiyatları abarttı daha makul bir seviyede olması lazımdı fiyatları

1.2 başlangıç versiyonu ise 24.500tl
  • i20 fiyatları çok abartı, Grande Punto fiyatları nerdeyse daha makul özellikle dizellerde. i20 de de yakıt indirimi altında çıkarttığı indirimi Hyundai sunsaydı daha cazip olabilirdi alıcılar için.
  • yeni çıkmış biraz yüksek olur haliyle.
    hem daha düşük satsa getz i kime satacak. hyundai fiyat politikası binici niyetiyle alanlara uygundur genelde.

quote:

Orjinalden alıntı: quiet_dead

i20lerin fiyatı çok yüksek dizel başlangıç fiyatı 2 hafta önce 25 bin tl civarıydı şimdi 28 bine dayanmış fiyatı

hyundai bence i20de fiyatları abarttı daha makul bir seviyede olması lazımdı fiyatları

1.2 başlangıç versiyonu ise 24.500tl

• genelde yeni çıkmış araçlar talep olsun diye düşük fiyattan satılır yeni bir aracın yüksek fiyatla satışa çıkma gibi bir durumu olursa çok yanlış bir satış stratejisi olur bu

hep reklamlarda duyulur genelde lansman fiyatı tanıtım fiyatı diye

hyundai iki hafta öncesine kadar daha makul fiyattan satıyordu bu araçları 1.2 team 23 bin tlydi dizel 25.400tlydi

ÖTV indiriminide en iyi uygulayan markalardandı ama onlarda aşırı zam yapma yolunu tercih ettiler
  • arkadaşlar:dizel bir getzi alırken(ikinci el)2006 veya 2007 model motor kaputunu kaldırdığımızda ilk bakmamız gereken nereleridir sıhhatli bir araç olduğunu ilk bakışta nasıl anlarız bilen arkadaşlar yardımcı olursa birde fiyat 2006,2007 kaça almalıyım ?selamlar.
  • fiyat diyemem çünkü 10 çeşit getz var o modellerde nerdeyse

ama arabanın duruşu bi fikir verir zaten adama

içine siniyosa diri duruyorsa yorgun durmuyorsa bi araba iyi arabadır kanımca
  • 2. El almak her zaman risklidir bana göre.Eö önemli risk km si çok bir araç alcaksan bakalım ilk sahibi bu arabayı nasıl kullanmış ilk rodaj döneminde bilinçli hareket etmiş mi yoksa zaten sürekli alıp satan bir kişi ise belki de horlamış olabilir.Arabayı ilk bakışta önce lastiklerine daha sonra uzmandan kaporta şase kontrolüne baktırman iyi olur kötü bir kaza geçirmiş olabilir.Bunun yanında motora baktınğında çok bir şey anlayamazsın anvak onu da işinde uzman birine göstermen gerekir.Ama çalışmasından sesinden rölantiden bir 20-30 km belki daha çok deneyip almak iyidir en azından mekanik sesler motor vites geçişlerinde gözle görülür bir sorun var mı anlarsın ama o marka bir araç daha önce kullanmadıysan onu da anlaman zor olur.Sonuç sıfırdan şaşma derim ama benim gibi arabasına çocuğuymuş gibi bakan insanlar yok mu onlar da çok var o yüzden derim ki arabaya bakmadan önce ilk sahibi mi ve o sahibi kim nasıl biri onu araştır öğren o zaman düzgün bir araba bulursun alacağın insan önemli..Nacizane görüşüm arkadaşlar yaz sıcaklarınnda bunalıp klavyenize basmaya üşeniyosunuz herhalde yazın birşeyler forum durdu ya..

• Üşenme değil ama sanırım izinler başladı, kullanıcı sayısı azaldı. Hava da sıcakken büroda da hiç durulmuyo ayrıca...
  • bende 2008 benzinli tek havayastıklı getz var..aracımdan memnunum özelikle 2. vitesi çok hoşuma gidiyor. otomatik vites olsaydı daha iyi olurdu..şöyle sorunum var. 22,300 almıştım arabayı ocak 2008 yılında.. araçlarda hazirana kadar olan indirimden yararlanmayı düşündüm. aradım aldığım yeri. satacam dedim telefonda..14,000 alırız dediler. başka araçlarda (civicde mesela) 15-16 ayda 3,000 tl zarar ile satarlarken getzde 8000 zarar oldu..tamam fiyatlar düştü..ikinci el de düştü..aldığım yere sattığımda da biraz fazla kar ile alıyorlar..bunları anlıyorum ama sanki biraz fazla düştü bizim arabaların fiyatı...

ikincisi şehir içinde ortalama 9 litre ile gidiyorum..buda fazla gibime geliyor..sizlerde nasıl..forum çok uzun olduğu için okuyamıyorum..mutlaka bir yerlerde yazmışlar..433 sayfa nasıl okuyayım :-)
  • 
Sayfa: önceki 863864865866867
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.