Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı
32.737
Cevap
114
Favori
2.554.745
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Getz >> ██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1603 Mesaj
      31 Mart 2009 19:54:05
      GETZ de Start donanım hariç her donanım da fasılalı silecek mevcut, sadece 17700 fiyat seviyesiyle satılan, elektrikli ve ısıstmalı aynası olmayan, sadece ön camları elektrikli olan, yol bilgisayarsız baz donanım da fasılalı silecek mevcut değil
      |
      |
      31 Mart 2009 20:23:37
      anlaşılmıştır. start modeli olduğu için 1 tek benim araçta yok
      şaşırmadım zaten pandizot bile çıkmamıştı :)
      |
      |
      31 Mart 2009 21:42:35
      Oksijens, siz arabayı ne zaman aldınız, arabanızı benim gibi yeni alanlardanmısınız, evet startların bazılarında pandizot yok, bazılarında var, benim aldığım galeride tğm startları pandizotlu vermişlerdi.
      Yeni aldıysanız hayırlı olsun diyorum.
      quote:

Orjinalden alıntı: oksijens

anlaşılmıştır. start modeli olduğu için 1 tek benim araçta yok
      şaşırmadım zaten pandizot bile çıkmamıştı :)
      |
      |
      31 Mart 2009 22:12:21
      yeni almadım geçen sene(2008 mayıs) almıştım aracı (dizel start)
      yinede teşşekkürler.

dizel arac için önlere ve arkalara kaç hava basıyorsunuz.
      ben önlere 35 arkalara 32 basıyorum
      bu arada önlerin havası düşük olunca direksiyonda 1 ağırlaşma oluyormu sizlerdede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksijens -- 31 Mart 2009; 22:01:40 >
      |
      |
      31 Mart 2009 22:22:26
      Benim benzinli ve normal de 30, yüklü halde 33 hava basın diyorlar kitapçığında, 35 hava fazla geldi bana açıkçası.

Bu arada Hyundai beklenen zammı sitesinde açıklamış, benim modele 1200 tl önceki atış fiyatına göre zam gelmiş, açıkçası fazla ötv avantajı kalmamış
      |
      |
      01 Nisan 2009 10:35:45
      Dizel startlarda spoiler var, panzot yok (pandizot da olabilir ismi)
      Benzinli startlarda spoiler yok, panzot var...

Ne diyelim, Allah bize de donanımlı araba almak nasip eder inşallah...

Lastik konusunda şöfor tarafında altta yazıyor gerekli değerler.. Dizel ve benzinli için farklı değerler verilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semb -- 1 Nisan 2009; 10:27:00 >
      |
      |
      01 Nisan 2009 10:40:37
      Benim araba aldığım bayide panzot yada pandizot işte her neyse bütün satılan GETZ lerde standarttı, ama benzinlilerin 4 Hava yastıklı modeli haricinde hiçbir modelinde spoiler yoktu, dizellerde ise hepsinde standarttı

Pandizot fazla pahalı birşey değil ama spoiler baya pahalı, bu arada semb sizin arabanın ön panjuru gövde renginde mi yoksa siyah mı, sizin arabada yeniydi bizimkiler gibi değil mi
      Bu arada
      quote:

Orjinalden alıntı: semb

Dizel startlarda spoiler var, panzot yok (pandizot da olabilir ismi)
      Benzinli startlarda spoiler yok, panzot var...

Ne diyelim, Allah bize de donanımlı araba almak nasip eder inşallah...

Lastik konusunda şöfor tarafında altta yazıyor gerekli değerler.. Dizel ve benzinli için farklı geğerler verilmiş...
      |
      |

• Yarbay
      3010 Mesaj
      01 Nisan 2009 10:59:56
      Ön panjur gövde rengi... Foto bulursam eklerim...
      |
      |
      01 Nisan 2009 11:19:45
      Semb bu son zamla aldığın indirimle aldığınız fiyata geldi arabalar, ÖTV indirimi artık Hyundai de de yalan olmaya başladı.
      |
      |
      01 Nisan 2009 14:18:34
      sanayi ucuz oluyor ama gidiyorsun bilmemne parçası ellerinde olmuyor, arayıp bulmaya çalışıyorlar, bulamayınca yok mu diyor yada değiştirmeden mi geçip gidiyor bilemiyorsun, servis çok mu dürüst, değil ama gerekirse hesap sorarsın. arasında çok da fiyat farkı yok eskisi gibi.
      bir de eğer kasko yoksa ve kaporta işi varsa servis pahalı gelebilir herhangi bir yerde yaptırabilirsin. kasko varsa servis sigorta şirketine iyice gömer nasılsa.
      |
      |
      01 Nisan 2009 16:58:41
      ya bugün itibari ile dizel abs,klima ve tek hava yastıklı getz in fiyatı 23,350 olmuş :S
      bu kadar para verilir mi bu arabaya? bi de her bayi aynı fiyata mı veriyordur? mart fiyatına bulamaz mıyız?
      |
      |
      01 Nisan 2009 17:47:57
      sanmıyorum

hakkaten verilmez

full olanını 25e verdğini düşünürsek
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Binbaşı
      1603 Mesaj
      01 Nisan 2009 20:14:26
      Çarşamba geldi, inşallah arabayı teslim almışsınızdır, sizinde yorumlarınızı bekliyoruz :)

quote:

Orjinalden alıntı: SORSANDİS16

yarın yola çıkacakmış öyle dediler çarşamba günü teslim edeceklermiş bakalım görecez. 2009 getzlerle diğer getzler arasında görsel olarak ne gibi farklar var acaba merak ettim araba bi gelseydi. beklemek zor oluyo.
      |
      |
      01 Nisan 2009 22:40:29
      Biraz önce bir farkı daha farkettim, sanırım 2009 modellerde Hyundai kesintiye gitmiş, arabanın ön tamponunun altında karlık yok, evet ön panjuru boyalı modellerde karlık varken, yeni çıkan ön panjuru boyasız modellerde karlık yok, açıkçası resimlere iyi bakınca bu durum yeni GETZ kataloğu ve resimlerinde olduça belirgin.

quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

Tek fark ön panjur sanırsam, başka bir fark göremedim, evet beklemek işin en zor tarafı , inşallah biran önce kavuşursunuz arabanıza
      |
      |
      02 Nisan 2009 19:37:58
      quote:

Semb bu son zamla aldığın indirimle aldığınız fiyata geldi arabalar, ÖTV indirimi artık Hyundai de de yalan olmaya başladı.

katılıyorum, zaten adamlar 1200 zam yaptılar getze
      |
      |
      02 Nisan 2009 23:31:15
      Yeni GETZ alanlardan ses soluk yok, kendimi hepten yanlız hissetmeye başladım :(
      |
      |
      03 Nisan 2009 08:42:57
      yaw geziyolar işte adamlar
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Binbaşı
      1603 Mesaj
      03 Nisan 2009 09:02:28
      Evet haklısın geziyorlardır kesin ; Bu arada benim arabada hiç mavi hararet göstergesi ışığı yanmadı, ne sıcakta ne soğukta oysa kitapçıkta 60 derecenin altında yanar diyor, servise götürmem mi lazım acaba ? işlk kontağı açtığımda da yanmıyor, acaba sorun mu vardır nedir
      |
      |
      03 Nisan 2009 09:53:45
      Sorun olabilir. Bende yola çıktıktan 2 km sonra sönüyor.
      |
      |
      03 Nisan 2009 09:56:32
      quote:

Evet haklısın geziyorlardır kesin ; Bu arada benim arabada hiç mavi hararet göstergesi ışığı yanmadı, ne sıcakta ne soğukta oysa kitapçıkta 60 derecenin altında yanar diyor, servise götürmem mi lazım acaba ? işlk kontağı açtığımda da yanmıyor, acaba sorun mu vardır nedir

Hararet göstergesi benim de hiç yanmadı. 2 ay oldu alalı, dizel ve benzinli farkından kaynaklanıyor olabilir mi???
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
Blogio
son dakika
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,218
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.