Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (814. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.788.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GETZ de Start donanım hariç her donanım da fasılalı silecek mevcut, sadece 17700 fiyat seviyesiyle satılan, elektrikli ve ısıstmalı aynası olmayan, sadece ön camları elektrikli olan, yol bilgisayarsız baz donanım da fasılalı silecek mevcut değil
  • anlaşılmıştır. start modeli olduğu için 1 tek benim araçta yok
    şaşırmadım zaten pandizot bile çıkmamıştı :)
  • Oksijens, siz arabayı ne zaman aldınız, arabanızı benim gibi yeni alanlardanmısınız, evet startların bazılarında pandizot yok, bazılarında var, benim aldığım galeride tğm startları pandizotlu vermişlerdi.
    Yeni aldıysanız hayırlı olsun diyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: oksijens

anlaşılmıştır. start modeli olduğu için 1 tek benim araçta yok
    şaşırmadım zaten pandizot bile çıkmamıştı :)
  • yeni almadım geçen sene(2008 mayıs) almıştım aracı (dizel start)
    yinede teşşekkürler.

dizel arac için önlere ve arkalara kaç hava basıyorsunuz.
    ben önlere 35 arkalara 32 basıyorum
    bu arada önlerin havası düşük olunca direksiyonda 1 ağırlaşma oluyormu sizlerdede

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oksijens -- 31 Mart 2009; 22:01:40 >
  • Benim benzinli ve normal de 30, yüklü halde 33 hava basın diyorlar kitapçığında, 35 hava fazla geldi bana açıkçası.

Bu arada Hyundai beklenen zammı sitesinde açıklamış, benim modele 1200 tl önceki atış fiyatına göre zam gelmiş, açıkçası fazla ötv avantajı kalmamış
  • Dizel startlarda spoiler var, panzot yok (pandizot da olabilir ismi)
    Benzinli startlarda spoiler yok, panzot var...

Ne diyelim, Allah bize de donanımlı araba almak nasip eder inşallah...

Lastik konusunda şöfor tarafında altta yazıyor gerekli değerler.. Dizel ve benzinli için farklı değerler verilmiş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semb -- 1 Nisan 2009; 10:27:00 >
  • Benim araba aldığım bayide panzot yada pandizot işte her neyse bütün satılan GETZ lerde standarttı, ama benzinlilerin 4 Hava yastıklı modeli haricinde hiçbir modelinde spoiler yoktu, dizellerde ise hepsinde standarttı

Pandizot fazla pahalı birşey değil ama spoiler baya pahalı, bu arada semb sizin arabanın ön panjuru gövde renginde mi yoksa siyah mı, sizin arabada yeniydi bizimkiler gibi değil mi
    Bu arada
    quote:

Orjinalden alıntı: semb

Dizel startlarda spoiler var, panzot yok (pandizot da olabilir ismi)
    Benzinli startlarda spoiler yok, panzot var...

Ne diyelim, Allah bize de donanımlı araba almak nasip eder inşallah...

Lastik konusunda şöfor tarafında altta yazıyor gerekli değerler.. Dizel ve benzinli için farklı geğerler verilmiş...
  • Ön panjur gövde rengi... Foto bulursam eklerim...
  • Semb bu son zamla aldığın indirimle aldığınız fiyata geldi arabalar, ÖTV indirimi artık Hyundai de de yalan olmaya başladı.
  • sanayi ucuz oluyor ama gidiyorsun bilmemne parçası ellerinde olmuyor, arayıp bulmaya çalışıyorlar, bulamayınca yok mu diyor yada değiştirmeden mi geçip gidiyor bilemiyorsun, servis çok mu dürüst, değil ama gerekirse hesap sorarsın. arasında çok da fiyat farkı yok eskisi gibi.
    bir de eğer kasko yoksa ve kaporta işi varsa servis pahalı gelebilir herhangi bir yerde yaptırabilirsin. kasko varsa servis sigorta şirketine iyice gömer nasılsa.
  • ya bugün itibari ile dizel abs,klima ve tek hava yastıklı getz in fiyatı 23,350 olmuş :S
    bu kadar para verilir mi bu arabaya? bi de her bayi aynı fiyata mı veriyordur? mart fiyatına bulamaz mıyız?
  • sanmıyorum

hakkaten verilmez

full olanını 25e verdğini düşünürsek
  • Çarşamba geldi, inşallah arabayı teslim almışsınızdır, sizinde yorumlarınızı bekliyoruz :)

quote:

Orjinalden alıntı: SORSANDİS16

yarın yola çıkacakmış öyle dediler çarşamba günü teslim edeceklermiş bakalım görecez. 2009 getzlerle diğer getzler arasında görsel olarak ne gibi farklar var acaba merak ettim araba bi gelseydi. beklemek zor oluyo.
  • Biraz önce bir farkı daha farkettim, sanırım 2009 modellerde Hyundai kesintiye gitmiş, arabanın ön tamponunun altında karlık yok, evet ön panjuru boyalı modellerde karlık varken, yeni çıkan ön panjuru boyasız modellerde karlık yok, açıkçası resimlere iyi bakınca bu durum yeni GETZ kataloğu ve resimlerinde olduça belirgin.

quote:

Orjinalden alıntı: discrepancy

Tek fark ön panjur sanırsam, başka bir fark göremedim, evet beklemek işin en zor tarafı , inşallah biran önce kavuşursunuz arabanıza
  • quote:

Semb bu son zamla aldığın indirimle aldığınız fiyata geldi arabalar, ÖTV indirimi artık Hyundai de de yalan olmaya başladı.

katılıyorum, zaten adamlar 1200 zam yaptılar getze
  • Yeni GETZ alanlardan ses soluk yok, kendimi hepten yanlız hissetmeye başladım :(
  • yaw geziyolar işte adamlar
  • Evet haklısın geziyorlardır kesin ; Bu arada benim arabada hiç mavi hararet göstergesi ışığı yanmadı, ne sıcakta ne soğukta oysa kitapçıkta 60 derecenin altında yanar diyor, servise götürmem mi lazım acaba ? işlk kontağı açtığımda da yanmıyor, acaba sorun mu vardır nedir
  • Sorun olabilir. Bende yola çıktıktan 2 km sonra sönüyor.
  • quote:

Evet haklısın geziyorlardır kesin ; Bu arada benim arabada hiç mavi hararet göstergesi ışığı yanmadı, ne sıcakta ne soğukta oysa kitapçıkta 60 derecenin altında yanar diyor, servise götürmem mi lazım acaba ? işlk kontağı açtığımda da yanmıyor, acaba sorun mu vardır nedir

Hararet göstergesi benim de hiç yanmadı. 2 ay oldu alalı, dizel ve benzinli farkından kaynaklanıyor olabilir mi???
  • 
Sayfa: önceki 812813814815816
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.