Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (776. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jackdaniels , 4polat cevaplarınız için teşekkür ederim. sanırım bi sanayi yolu gözüktü bana. yaşadığım yerde servis yok.. acaba ne kadar tutar parça tutarı bütçeyi şaşmayalım ona göre halledelim işimizi.. faturaya bakıyım demişsinde birde fiyatlarını yazarsan sevinirim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AvalancHe_86 -- 8 Ocak 2009; 18:58:01 >
  • çok bi para değildi 30-40 bişeydi

ama zaten garantiden değişiyolar
  • yok bizim araç 2004 model garanti kalmamıştır iyi 30-40 lira ise.. ankaraya gitmek lazım bi ara..
  • selamlar çip tuning yaptıran veya yaptırmayı düşünenler varmı _?

www.elektrotuning.com
  • valla arkadaşın caddye yaptırdık ve turbosu gümledi

korktum

zaten çok para istiyolar

bi yazılım at ver 500 kağıt

oh ne ala

aslında bu işi yapmak lazım çok iyi para var bu işte
  • caddy lerde sorun cıktıgını bende duydum ama uzman ellerde yapıldığı sürece hiç sorun yok

Söyle anlatıyım ben getz kullanıcısıyım ve tunıng konusundada yıllardır merakım var en çokta chip tuning olayında bu yuzden mehmet gazihanla uzun uzun konuştum ve kendisiyle çalışmaya hatta bayisi olmaya karar verdim işinde gerçekden uzman bi adam ilk önce kendi aracıma uygulattım inanılmaz oldu desem yeridir çekişi, gidişi ara hızlanmalar alt devirlerdeki cansızlık hiç bişey kalmadı ortada süper oldu bunları yazmamın sebebi biz yapıyoruz gelin bize yaptırın diye değl uzman ellerde yapıldığı zaman gerçekten hiçbi sorun yaşamıyosunuz eğer yaptırmayı düşünen varsa mükemmel bi uygulama
  • ilginçtir depomdaki yakıt dibe vurduğunda, yani ışık yandıktan sonra hatta kalan km 50 nin altına da indiğinde benim araç daha az yakıyor gibi.
    nedense her depo bitirişimde aynı fikre kapılıyorum, bunun bir açıklaması olabilirmi acaba ?
  • Normalde çalışmayan araçları itikleyim vurdurarak çalıştırıyorlar.Getzlerde olmuyor sanırım bu 2008 model getz var araba çalışmayıncadireksiyonu hiç dönmüyor.Normalmidir bu.
  • arkadaşlar bugün 2008 model 9000 kmde hyundai getz aldık araç 1.4 dohc rakam 16250 ytl sizce fiyat nasıl?araçta sadece 2 kapıda boya var değişen ve hiçbişey yok garantisi devam ediyor..
    yanşlz araç gls deil ama yol blgs. var 4 cam otomatik kapıkolları gövde renginde aynalar ısıtmalı alektrikli ama araç startda deil start olsa yol blgs. olmazdı böyle ara modellermi var bilgisi olan varmı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 11 Ocak 2009; 11:02:00 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

caddy lerde sorun cıktıgını bende duydum ama uzman ellerde yapıldığı sürece hiç sorun yok

Söyle anlatıyım ben getz kullanıcısıyım ve tunıng konusundada yıllardır merakım var en çokta chip tuning olayında bu yuzden mehmet gazihanla uzun uzun konuştum ve kendisiyle çalışmaya hatta bayisi olmaya karar verdim işinde gerçekden uzman bi adam ilk önce kendi aracıma uygulattım inanılmaz oldu desem yeridir çekişi, gidişi ara hızlanmalar alt devirlerdeki cansızlık hiç bişey kalmadı ortada süper oldu bunları yazmamın sebebi biz yapıyoruz gelin bize yaptırın diye değl uzman ellerde yapıldığı zaman gerçekten hiçbi sorun yaşamıyosunuz eğer yaptırmayı düşünen varsa mükemmel bi uygulama

m gazihana yaptırmıştık zaten

hiçbi sorun çıkmaz demişti yanlış hatırlamıyorsam

çok yardımcı olmuştu kendisi sağolsun ama sonuçö hüsran yani

• quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Normalde çalışmayan araçları itikleyim vurdurarak çalıştırıyorlar.Getzlerde olmuyor sanırım bu 2008 model getz var araba çalışmayıncadireksiyonu hiç dönmüyor.Normalmidir bu.

hidrolik direksiyonlu her arabada böyledir zaten getzle alaklı değil

araba çalışmazsa direksiyon çok ağırlaşır
  • quote:

Orjinalden alıntı: derebeyii

ilginçtir depomdaki yakıt dibe vurduğunda, yani ışık yandıktan sonra hatta kalan km 50 nin altına da indiğinde benim araç daha az yakıyor gibi.
    nedense her depo bitirişimde aynı fikre kapılıyorum, bunun bir açıklaması olabilirmi acaba ?

o deponun seni kandırmasından kaynaklanıyor:)

sonuçta araba hep aynı kmyi yapıyor değilmi

demekki öyle bişey yok

bi dene bakalım 5 litre 5 litre yakıt alarak

toplam 45 litrede ne kadar yapacaksın

bu arada şu piyango davasına son 2 depoyu totalden aldım

shell son zamanlarda tat vermiyodu

sanki araba daha sessiz gibi

ya total mazotu düzeltti yada soğukta shelle göre daha iyi

yada shell mazotu bozdu bilemiyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: pulpa

arkadaşlar bugün 2008 model 9000 kmde hyundai getz aldık rakam 16250 ytl sizce fiyat nasıl?araçta sadece 2 kapıda boya var değişen ve hiçbişey yok garantisi devam ediyor..
    yanşlz araç gls deil ama yol blgs. var 4 cam otomatik kapıkolları gövde renginde aynalar ısıtmalı alektrikli ama araç startda deil start olsa yol blgs. olmazdı böyle ara modellermi var bilgisi olan varmı ??

hayırlı olsun

ama dizelmi benzinlimi yazmamışsın

karar verilmez bu bilgilerle

getzin yeni kasalarda tonla model var yani ara model olabilir

zaten yol bilgisayarı hariç diğer şeylerde standart bildiğim kadarıyla yeni modellerdede

en belirgin fark sis farı eğer o varsa üst modellerden oluyor
  • araç benzinli 1.4 motor sis farı serviste extra takılmış aracın gls olmadığını biliyorum ama yol blgs var start ta deil ama arada bir model fiyata yorumunuz nedir sizce uygunmu araç sıfır gibi hiç binilmemiş arka kemerde naylonları bile duruyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulpa -- 11 Ocak 2009; 13:49:08 >
  • Direksiyonu zorlasak dönermi peki.Veya bir sorun cıkarırmı?
    quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Normalde çalışmayan araçları itikleyim vurdurarak çalıştırıyorlar.Getzlerde olmuyor sanırım bu 2008 model getz var araba çalışmayıncadireksiyonu hiç dönmüyor.Normalmidir bu.

hidrolik direksiyonlu her arabada böyledir zaten getzle alaklı değil

araba çalışmazsa direksiyon çok ağırlaşır
  • quote:

Direksiyonu zorlasak dönermi peki.Veya bir sorun cıkarırmı?

ihsan senin bu enterasan sorular beni bitiryor valla
  • Pek bilgim yok meraktan soruyorum böylece öğrenmiş olacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Creative52 -- 11 Ocak 2009; 20:04:32 >
  • quote:

araç benzinli 1.4 motor sis farı serviste extra takılmış aracın gls olmadığını biliyorum ama yol blgs var start ta deil ama arada bir model fiyata yorumunuz nedir sizce uygunmu araç sıfır gibi hiç binilmemiş arka kemerde naylonları bile duruyor...

arkadaşlar iyi almıssın deyinde sevinelim
  • iiii almışsın ama dizel olsaydı daha iiiii olurdu
  • yepyeni araba daha kaça alınabiliyor ki, bana fiyat yi gibi geldi.

quote:

araç benzinli 1.4 motor sis farı serviste extra takılmış aracın gls olmadığını biliyorum ama yol blgs var start ta deil ama arada bir model fiyata yorumunuz nedir sizce uygunmu araç sıfır gibi hiç binilmemiş arka kemerde naylonları bile duruyor...
  • 
Sayfa: önceki 774775776777778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.