Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: BMW 528

arkadaşlar

içimizde otm getz aracı olan varmı?

Var varolmasına da Getzcilerde son zamanlarda müthiş bir durgunluk da var...
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Arabanın kaloriferini tam olarak sıcağa ayarladığımda pis bir koku geliyor.(Yanık kokusu gibi) Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu.Dün gece biraz arabayla karda uğraştık onun için olabilirmi acaba.Düz yolda giderken bile sıcağı tam ayarladıgımda ara sıra böyle oluyordu?

Polen filitresi kirlenince oluyor. Polen filitresini servise göster yada sen kendin bir incele
  • quote:

Orjinalden alıntı: ibrahimalp

Anten sorunumu hala çözebilmiş değilim. Bulunduğum yerde tüm aksesuarcıları gezdim ama yok yok yok..!

http://www.hepsiburada.com/jsv-led-anten/productDetails.aspx?CategoryId=264981&productId=otsv1800300001706

Bu anteni alıp deniyeceğim artık. İnşallah olur. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Arkadaşlar kimse yardım etmeyecek mi ?

• quote:

quote:

Anten sorunumu hala çözebilmiş değilim. Bulunduğum yerde tüm aksesuarcıları gezdim ama yok yok yok..!

http://www.hepsiburada.com/jsv-led-anten/productDetails.aspx?CategoryId=264981&productId=otsv1800300001706

Bu anteni alıp deniyeceğim artık. İnşallah olur. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.

Arkadaşlar kimse yardım etmeyecek mi ?

Benim anten de kırık epeydir ama bir türlü değiştirme fırsatı olmadı. Bir ara Şaşmaz'da bir kaç yere sormuş ama bulamamıştım. Yine de bir çok radyo istasyonunu çekiyor, idare ediyor şimdilik... Linkteki antenin Getz'e uyması zayıf bir ihtimal gibi, çünkü bağlantı yeri kolay kolay uyum sağlamıyor maalesef...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4polat -- 4 Ocak 2009; 0:43:11 >

• http://www.otoerbaylar.com.tr/Detay.asp?UrunID=420
    Bu anten tabanı uyar sanırsam. Üstüne takarız artık başka birşey :D bizim antenlerle aynı hemen hemen
  • arkadaşlar tabanı niye değişiyosunuzki

alın bi uç

uyan olsun bitsin

ben öyle yaptım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 4 Ocak 2009; 11:31:19 >
  • Jacks benim o ucun dibi tabanda kaldı yoksa ben şimdiye kadar ucu çoktan almıştım :D
  • Gecen sene benim de antan otomatik yıkama makinesinde kırılmıştı.Özel serviste 50-60 liraya degiştirmiştim.
  • Şu anda sıfır getz çıkıyormu arkadaşlar. 2009 yılında getz'in yerini i20 modeli alacak deniyordu.
  • hala var tabii

henüz almadı

zaten alsada bi süre daha satılmaya devam eder stok eritmek için
  • quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

hala var tabii

henüz almadı

zaten alsada bi süre daha satılmaya devam eder stok eritmek için

stoklar bitecekte biz görücez.tabi şirketlere inanılmaz fiyatlara gidiyor arabalar o ayrı konu.o fiyata olsa bi dakka durmam değiştiririm
    zaten elimde kaldı araba artık tekrar modlayabilirim bende.2. el piyasası öldü artık
  • efendim içi oksitlendiğinden değiştirme şansı yok ben kırılmasını bekliyorum yerinde duruyor ama çıkarmak mümkün değil
    eğer anteni yerinden çıkabilen varsa şimdiden içini yağla doldurup öyle kapatın ki çıkarabilesiniz.

quote:

arkadaşlar tabanı niye değişiyosunuzki

alın bi uç

uyan olsun bitsin

ben öyle yaptım
  • valla benimkini sökerkende baya uğraşmışlardı

penseyle baya uğraştılar zar zor söküldü

gerçekten baya sıkı
  • yaw arkadaşlar bu egsoz pulunun cezası varmı

trafik sigortasının altında kaldığı için görmemişim

12 aralıkta süresi dolmuş
  • Bende 2004 model 1.3 benzinli otomatik getz var.
    Yaklaşık 2 ay oldu aracı alalı.
    Merak ettiğim kırmızı benzin ışığı yandığında kaç km gidebildiği?
  • quote:

Orjinalden alıntı: baronturk

Bende 2004 model 1.3 benzinli otomatik getz var.
    Yaklaşık 2 ay oldu aracı alalı.
    Merak ettiğim kırmızı benzin ışığı yandığında kaç km gidebildiği?

Dostum 50 km diyorlar ama sen sen ol kırmızı yanmadan depona yakıtını koy. OLur da zamanla ya da yakıtta olan pislik vs şeyler deponun dibine çöker. Boş depo ile gezmek iyi değil. Ben şahsen son çeyreğe gelince alıyorum yakıtı. Psikolojik olarak etkiliyor beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i39AHiM -- 5 Ocak 2009; 12:54:48 >
  • arkadaşlar merhaba,
    ben ilk arabamı alacağım ve kafam braz karışık 2008 HYUNDAI GETZ 1.5 VGT-CRDi dizel tiptronik ile 2006 dizel düz vites arasında kararsız kaldım. daha doğrusu düz vites ile tiptronik vites arasında kararsız kaldım. bu konuda bana ne önerirsiniz. ayrıca aracın bakım masrafları diğer dizel ve otomatik viteslerler karşılaştırıldığında nasıldır. bilgilerinizi benimle paylaşırsanz çok sevinirim. sevgiyle kalın
  • dizelelrde tiptronik varmı yaw
  • quote:

yaw arkadaşlar bu egsoz pulunun cezası varmı

trafik sigortasının altında kaldığı için görmemişim

12 aralıkta süresi dolmuş

egzos pulu cezaya girmiyor
    ancak yapılabilecek denetimde çevre ekiplerine denk gelirsen
    500 küsür lira cezası var
  • quote:

dizelelrde tiptronik varmı yaw

focus dizel triptonik mercedesin hatta g7tronik 7ileri 2 geri daha birçok marka artık triptoniğe geçti
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.