Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
32.740
Cevap
115
Favori
2.558.887
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Modellere Özel Forumlar >> Getz >> ██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      565 Mesaj
      05 Aralık 2008 15:19:59
      herkese gurbet ellerden iyi bayramlar...
      |
      |
      05 Aralık 2008 15:30:07
      arkadaslar 2007 getz 1,5 vgt crdi bende euroka sigortadan ilk sefer %25 indirimli anlasmalı tamir yerlerine goturmek sartı ile. 550 ytlye yaptırdım. ankarada reno servisi ile anlasmalıymıs. gidip konustum. biz parcaları hyundai den alır takarız dediler. banada olumlu geldi . diger turlu en az 800-1000 ytl tutuyordu.
      |
      |
      DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ
    • Er
      1 Mesaj
      05 Aralık 2008 17:14:08
      Ya sevgili Getz severler ben getz ime orjinal teybinle ufak yollu bi tesisat bağlamak istiyorum ama bunu kendim yapmak istiyorum elimde ucuz yollu bi amfi 2 oval hoparlör ve bide sub-woofer bikaçta kablo ama kabloları yok sayalım bana bunları bağlamam için gerekecek malzemeleri ve nasıl bağlayabileceğimi anlatacak yetenekte bi arkadaş arıyorum lütfen çok acil sakın götür bi yere bağlasınlar demeyin kriz malum giderler çok fazla bide ona para ayıracak durumda deilim ama illakide bağlanmasını istiyorum biri yardımcı olsun lütfen mesela teybe gelen veya giden hangi kabloyu anfiye bağlamalıyım veya ekstra bi aparat almalımıyım almalıysamda o aparatı teypte nereye anfide nereye bağlamalıyım bu konuda hiç bilgim yok resimlerle desteklenirse anlatımınız çok sevinirim ayrıca getz kulüpede üye olmak istiyorum aranıza alırsanız vede bana bu konuda yeterli miktarda yardımcı olursanız sabah akşam dua ederim bilginize.. Şimdiden teşekkür ediyorum yardımcı olacak arkadaşlara
      |
      |

• Yarbay
      16874 Mesaj
      05 Aralık 2008 18:45:34
      quote:

Orjinalden alıntı: yucufkaya23

Mayısta 2008 1.5 cdri getzi me axa dan 400ytl 10 taksit yaptırdım. ama bu 3. yılım ve hasarsızlık indirirmim var. Birde Elazığ da oturuyorum

valal benim aklım almıyor

3 yıldır axada yaptırıyorum daha dediğiniz rakamalrı göremedim hiç

bugün allianzdan peşin 500 liraya yaptırdım

%65 indirimli

ama 50/150/50 limitli

axa 530

anadolu 540

ykb 480 lira fiyat vermişti

velhasıl hersene 500 lira ödüyorum arabaya

ne kadar indirim yaparsan yap aşağı inmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 5 Aralık 2008; 18:45:30 >
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
      SEAGATE 1TB 3.5" HARİCİ // CM RC690 600W // SAMSUNG SH-S223 SATA DVD-RW
      HP 2207H LCD // SUPERONLINE 20MBIT FIBER INTERNET // POWERCOM 625AP UPS
    • Yarbay
      16874 Mesaj
      05 Aralık 2008 18:48:46
      quote:

Orjinalden alıntı: h_selvi2000

arkadaslar 2007 getz 1,5 vgt crdi bende euroka sigortadan ilk sefer %25 indirimli anlasmalı tamir yerlerine goturmek sartı ile. 550 ytlye yaptırdım. ankarada reno servisi ile anlasmalıymıs. gidip konustum. biz parcaları hyundai den alır takarız dediler. banada olumlu geldi . diger turlu en az 800-1000 ytl tutuyordu.

anlaşmalı hyundai servisi yokmu

eğer orda yaptırırsan garantiden çıkartırlar arabanı bu seferde
      |
      |

GIGABYTE EP45-DS3L // INTEL E8500 // KINGSTON HYPERX 4*2GB 800Mhz DDR2 // HIS ICEQ4 HD4850
      SANDISK EXTREEM SSD 120GB // WD 3.5" 2TB CAVIAR GREEN SATA 3.0 // SEAGATE 320GB 2.5" HARİCİ // IOMEGA 1TB 2.5" HARİCİ
    • Yüzbaşı
      272 Mesaj
      05 Aralık 2008 23:30:04
      2 gündür arabayı kullanamıyorum çünkü arabadab ses geliyordu sınavlardan dolayı götüremeyince bugüne kaldı.araba çalışırken çat çat sesler geliyordu.servise götürdük ne ses gelecek ki yeni bakımdan çıkmış arabadan diye tip tip baktılar.kaputu açtırıp çalıştırınca anladılar arabanın kulakçığı tam takılmamış.kulakçık motoru arabaya bağlayan koldur ve bu kol gevşek kalmış.yolda giderken kırılsa bişey olsa Allah korusun kaza geçirip ölsek bizim hatamız gibi olucak.ben hyundai servislerinin....
      adamlarda müşteri hizmetleri var fakat servis elemanı anlayışı yok.aracıma bakan adam diğer arkadaşının hatasını anlayınca 20 dak yaptı işimizi fakat.HAYAT 2 SOMUNU SIKMAMAK KADAR UCUZ OLAMAZ
      |
      |
      06 Aralık 2008 09:41:40
      HANGİ SERVİS?

quote:

Orjinalden alıntı: jacks

2 gündür arabayı kullanamıyorum çünkü arabadab ses geliyordu sınavlardan dolayı götüremeyince bugüne kaldı.araba çalışırken çat çat sesler geliyordu.servise götürdük ne ses gelecek ki yeni bakımdan çıkmış arabadan diye tip tip baktılar.kaputu açtırıp çalıştırınca anladılar arabanın kulakçığı tam takılmamış.kulakçık motoru arabaya bağlayan koldur ve bu kol gevşek kalmış.yolda giderken kırılsa bişey olsa Allah korusun kaza geçirip ölsek bizim hatamız gibi olucak.ben hyundai servislerinin....
      adamlarda müşteri hizmetleri var fakat servis elemanı anlayışı yok.aracıma bakan adam diğer arkadaşının hatasını anlayınca 20 dak yaptı işimizi fakat.HAYAT 2 SOMUNU SIKMAMAK KADAR UCUZ OLAMAZ
      |
      |

• Yüzbaşı
      272 Mesaj
      06 Aralık 2008 16:19:27
      quote:

Orjinalden alıntı: umutbaran

HANGİ SERVİS?

quote:

Orjinalden alıntı: jacks

Ankara Kuruçayırlı servisi
      |
      |

• Yarbay
      12937 Mesaj
      07 Aralık 2008 17:08:22
      Arkadaşlar mübarek kurban bayramınız kutlu olsun,Allah sevdiklerinizle birlikte tekrarını nasip etsin.
      |
      |
      08 Aralık 2008 10:15:06
      Herkesin bayramını kutluyorum.

Serviste bakım yapılırken aracınızın başında durma imkanınız var mı? Ben, ne yapıldığını bizzat görmek istiyorum ama Gaziantep'teki servis buna müsade etmedi şimdiye kadar. Diğer servislerde de durum aynı mı acaba? Özellikle yağ konusundan çok şüpheleniyorum. Kesinlikle kaliteli yağ kullandıklarını düşünmüyorum. Sanırım bu yüzden seneye artık servise gitmeyeceğim. Bu yıl son kez yaptırdım.
      |
      |
      08 Aralık 2008 11:27:58
      bayramınız kutlu olsun
      |
      |
      08 Aralık 2008 19:38:36
      Öncelikle herkese merhaba burada bu kadar getz kullanan kişiyi görünce sormak için en iyi yerin burası oldugunu dusundum babamla beraber bana bi araba almayı düşünüyoruz ilk düşündügümüz arabada getz düşük yakıt tüketimi güzel donanımı ve uygun fiyatıyla başta bu araba geliyor hele son indirimlerden sonra Dizel full aracı 23.759 gibi bi rakama bıraktılarki arabada 4 hava yastıgı klima abs ve sunroof dahi var.İstanbulda universite ögrencisi oldugum içinde az yakması benim için çok önemli ve bu konuda getz gayet iyi gibi duruyor.Fakat kullanan arkadaşlarımızdan bu arabanın artıları,eksilerini samimi bi şekilde anlatılarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler
      |
      |
      09 Aralık 2008 23:09:43
      bence suan asla getz alma cunku inanılmaz zarar edersın.. 2009 da i20 gelıyor ve eskı modellerın fıyatını cok asagılara ceker.VE en gıcık noktasıda getzın kaportası cok yumusak ve buda benı sınır edıyor (yumusak derken saglam degılı kastetmıyorum sasesı ve dırekler ınanılmaz saglam) cogu arkadas ta benı dogrularlar emınım kaportada kucuk gocukler cabuk olusuyor ve buda ınsanı sınır edıyor.
      |
      |
      272 Mesaj
      09 Aralık 2008 23:58:11
      quote:

Orjinalden alıntı: omerf

Öncelikle herkese merhaba burada bu kadar getz kullanan kişiyi görünce sormak için en iyi yerin burası oldugunu dusundum babamla beraber bana bi araba almayı düşünüyoruz ilk düşündügümüz arabada getz düşük yakıt tüketimi güzel donanımı ve uygun fiyatıyla başta bu araba geliyor hele son indirimlerden sonra Dizel full aracı 23.759 gibi bi rakama bıraktılarki arabada 4 hava yastıgı klima abs ve sunroof dahi var.İstanbulda universite ögrencisi oldugum içinde az yakması benim için çok önemli ve bu konuda getz gayet iyi gibi duruyor.Fakat kullanan arkadaşlarımızdan bu arabanın artıları,eksilerini samimi bi şekilde anlatılarsa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler

full paketi o fiyata veriyorlarsa kaçırma ama ben şirket için 22 milyar aldım sana o fiyata vermeleri çok zor.yakıtı öğrenci işidir.bir öğrenci olarak tavsiye ederim ama ufak tıkırtılara laf etmezsen tabi
      |
      |

• Yarbay
      3526 Mesaj
      10 Aralık 2008 12:41:01
      Merhaba arkadaşlar hepinizin kurban bayramı mübarek olsun.
      Aracın direksiyonunu sol tarafa döndürünce, sonlara yaklaşırken hafif bir tık tık tık diye ses geliyor.Sağ tarafa döndürünce böyle bir ses yok.
      |
      |
      AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
    • Yarbay
      8009 Mesaj
      11 Aralık 2008 10:32:13
      FORD CONNECT TEAM OLARAK GETZ TEAM A İYİ BAYRAMLAR DİLERİM
      |
      |
      12 Aralık 2008 15:57:56
      Merhaba bendede 2005 Dizel Getz var araba 2500 devirin altına düştüğü zaman arabada bi titreme oluyor acaba bütün getzlerdemi aynı sorun var yoksa bizimkimi böle diğer araçlara bakıyorum 2500 ün altında titreme yok
      |
      |
      12 Aralık 2008 19:11:58
      valla neyseki bi kişi daha buldum

valla bu forumda ben hariç herkes arabayı 1900-1800 devirde kullanıyor

ama ben özellikle 4.5. viteste 2300 devirin altında tırlamadan gidemedim 4 yıldır

o yüzden hep yüksek devirde vites atıyorum

kaç servise sorduyssam noırmal diyor ama nedense başka böyle bi araba göremedim
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      12 Aralık 2008 19:34:48
      eeee bunun bi çaresi yokmu yani yoksa bizim araçlardamı sorun var deli oluyorum çünkü titremesine
      |
      |
      12 Aralık 2008 21:03:26
      4,5 vitesede 2000 devirde rahatlıkla gidiyorum herhangi bir titreme yok.2 tane sorum olacaktı.
      1-Direksiyonu hızlı çevirmenin bir zararı olurmu.
      2-Direksiyonu sehir halindeyken yada durdugu yerde sol tarafa 1 tur attırdıktan sonra sol tarafa cevirirken tır tır tır hafif ses geliyor.Sanki hafif takılırmış gibi.Sağ tarafa cevirirken hiç bir ses yok.Arkadaş yağsını fln kontrol edin dedi.Araba bakımdan bir ay önce geldi sanırım hertşeyine bakılmıştır.Bu ses normalmi sizce.Böyle bir sorunla karşılaşan oldumu?
      |
      |
      AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
    Hızlı Cevap

Reklamlar
sohbet
son dakika
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,565
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.