Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.788.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben konuya tarafsız yaklaşıcam dış görünüm iç görünüm fln sizin için önemliyse corsa getz den biraz daha iyi yok yol tutuşu bunun az şunun fazla yok güvenli değil bunlar mesele değil paran varsa alırsın full getz veya corsa ne yol tutuşu sorunu olur ne savrulma bide arabalara dötü m .klu fln dionuz koy ferrariyi yanına hepsinin dötü m.klu ne kavgasını yapıonuz 5 yaşındaki çocuk gibi benim arabam iyi senin araban kötü diye şimdi yazıyı okuyan getz sahipleri corsa nın görünümü daha iyi dedim die bni corsa sahibi zannetmesin bnde getz 1.5 crdi hy klm abs kullanıcısyım..

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██
  • 2005 1.3 Getz GLS (85 beygir) kaç silindir?

Biz 3 silindir olarak (kullanma kılvuzunda, broşürlerde,otomobil dergilerinde) biliyoruz. Bugün arabayla uzun yola çıkacağımız için bakıma gittik.
    Oradaki usta bu araba 4 silindir, çünkü 4 tane buji var dedi. Dediğine göre 1 silindire 1 buji olurmuş.
  • 3 silindir olanı dizeller

benzinliler olmayabilir

12v olması kafa karıştırıyodur
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneSerhat

2005 1.3 Getz GLS (85 beygir) kaç silindir?

Biz 3 silindir olarak (kullanma kılvuzunda, broşürlerde,otomobil dergilerinde) biliyoruz. Bugün arabayla uzun yola çıkacağımız için bakıma gittik.
    Oradaki usta bu araba 4 silindir, çünkü 4 tane buji var dedi. Dediğine göre 1 silindire 1 buji olurmuş.

benzinLiyse büyük bir ihtimaL benzinLi 4 SiLindirdir..dizeL 3 oLuyor...
  • JackDaniels ve Fdd24 teşekkürler.

Arabayı piyasa fiyatından 2000 ytl düşüğe aldığımız ki kadar sevindirik olduk.
  • quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

Arkadaslar istanbulda oturup jantlarını ve eski lastıklerını degıstıren ve jantla lastıklerı hala elınde bulunduran bı arkadasımız varsa sadece servıse gırmem ıcın bı gunluk bana eskı lastıklerını verebılırmı? aks bilyalarında sorun var vede bu jantımla lastıkte kesın garantı dısı sayılcak bosuna para bayılmayalım hyundai ye gunluk kiralarım 4 lastık ve jantınızı:) hyundai değil siz kazanın:)))

forumda yardımcı olacak arkadas yok heralde boyle seylerdede bırbırımıze yardımcı olmayacaksak ne işe yarıyor bu forum?
  • istanbulda oturmuyorum,
    kenarda fazlalık jant ve lastik yok,
    olsa verirdim para ne demek bir günlüğüne
    insanlık öldümü
  • bence bu jant cok guzel ama ofsetli bı jant olursa daha guzel olur dıye dusunuyorum

• Merhabalar,
    Ben de gectigimiz ay bir 1.4 getz benzinli sahibi oldum. II. el araç bakarken birden sıfır getz sahibi olduk. 20.000 YTL ye mal oldu bize. Biz ekstradan sadece 790 ytl'yye kasko yaptırdık. Ön cam oto.- klima - sürücü hava yastığı var. Bu kısa sürede hem şehiriçi hem de,, şehir dışı kullanma imkanım oldu. Belki almak isteyen ve tereddüt eden vs. olabilir. İlk olarak anladığım kadarıyla en çok araç içine çok fazla ses aldığının söylendiğini görüyorum. Motor sesi yüksek devirlere çıkılmadığı sürece araç içine normal düzeylerde geliyor. Hatta daha alışamadığımdan sık sık devir saatini kontrol etmek zorunda kalıyorum. Yol sesine gelince hiç de öyle abartılı değil. Hatta aracımın geçenlerde bir yakınımın 2006 Ford Focusuna bindiğimde duyduğum yol ve motor sesiyle kıyaslanamayacak kadar az ses aldığını fark ettim. Bagajı küçük. Ancak arka koltuklar katlandığında çok büyük bir bagaj elde edebiliyorsunuz. (benim gibi yeni evliyseniz tatminkar bir bagaj hacmi oluyor). Tek arka koltuğu katlayarak valizler+monte edilmemiş 180/40 cm banyo dolabı+ikea-koctas vs alınan bşr sürü ıvır zıvırlar+25 lt araç buzluğu ile eşimle ben 1200 km seyahat ettik. İki kez depoyu fulleyerek ölçüm yaptım. İlk 316 kmde 23 kuruş en son yaptığım 441 kmlik ölçümde de 21 kuruş şehirdışı yakıt sarfiyatı değerlerine ulaştım. (klima açık sürat genelde 90-100km benzin litre fiyatı 3.35). Aracın müzik tesisatı vasatın üzerinde denebilir. Basları iyi veriyor dört hoperlörle ve bilgisayardan yazdığım her mp3'ü okuyor. Yol tutuşta aracın ağırlığının verdiği bir istikrar söz konusu olsa da yandan gelen rüzgarlarda çok etkileniyor. Bu durunda 110-120 km lik sratlere çıkmanız olanaksızlaşıyor. Yeni araç alacak arkadaşlar unutmayın ki neye el atarsanız atın herkes birşey diyecek. Ben aracımdan çok memnunum, herkese de tavsiye ederm.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

4 Haziran 2005; 18:33:51

aynen devam abi.
    herkesi en az bi tane getz sahibi yapmadan bu diyardan gitmeycem
    dayım bile yılların renocusu kızlarına gidip 2 tane getz aldı.var bişey demekki

O günlerden bir hatıra. Tarihe dikkat edin

http://forum.donanimhaber.com/m_3043310/tm.htm

vay beaa 3 yıl olmuş
  • quote:

Orjinalden alıntı: koyay

Merhabalar,
    Ben de gectigimiz ay bir 1.4 getz benzinli sahibi oldum. II. el araç bakarken birden sıfır getz sahibi olduk. 20.000 YTL ye mal oldu bize. Biz ekstradan sadece 790 ytl'yye kasko yaptırdık. Ön cam oto.- klima - sürücü hava yastığı var. Bu kısa sürede hem şehiriçi hem de,, şehir dışı kullanma imkanım oldu. Belki almak isteyen ve tereddüt eden vs. olabilir. İlk olarak anladığım kadarıyla en çok araç içine çok fazla ses aldığının söylendiğini görüyorum. Motor sesi yüksek devirlere çıkılmadığı sürece araç içine normal düzeylerde geliyor. Hatta daha alışamadığımdan sık sık devir saatini kontrol etmek zorunda kalıyorum. Yol sesine gelince hiç de öyle abartılı değil. Hatta aracımın geçenlerde bir yakınımın 2006 Ford Focusuna bindiğimde duyduğum yol ve motor sesiyle kıyaslanamayacak kadar az ses aldığını fark ettim. Bagajı küçük. Ancak arka koltuklar katlandığında çok büyük bir bagaj elde edebiliyorsunuz. (benim gibi yeni evliyseniz tatminkar bir bagaj hacmi oluyor). Tek arka koltuğu katlayarak valizler+monte edilmemiş 180/40 cm banyo dolabı+ikea-koctas vs alınan bşr sürü ıvır zıvırlar+25 lt araç buzluğu ile eşimle ben 1200 km seyahat ettik. İki kez depoyu fulleyerek ölçüm yaptım. İlk 316 kmde 23 kuruş en son yaptığım 441 kmlik ölçümde de 21 kuruş şehirdışı yakıt sarfiyatı değerlerine ulaştım. (klima açık sürat genelde 90-100km benzin litre fiyatı 3.35). Aracın müzik tesisatı vasatın üzerinde denebilir. Basları iyi veriyor dört hoperlörle ve bilgisayardan yazdığım her mp3'ü okuyor. Yol tutuşta aracın ağırlığının verdiği bir istikrar söz konusu olsa da yandan gelen rüzgarlarda çok etkileniyor. Bu durunda 110-120 km lik sratlere çıkmanız olanaksızlaşıyor. Yeni araç alacak arkadaşlar unutmayın ki neye el atarsanız atın herkes birşey diyecek. Ben aracımdan çok memnunum, herkese de tavsiye ederm.

hayırlı olsun

güle güle kullan
  • hayırlı olsun.

gerçekten sınıfının en güçlü dizeline sahibiz full bagaj+4kişi+full depo ile,yokuşa 90 ile girip 4.viteste 120,5.viteste100 ile çıkmak çok keyif verici. özellikle sollamalarda bi basıyorum bakıyorumki 140 olmuşum..

dün gece polatlıdan sivasa geldim. 25 lt mazotla 100-160 arası gidip gelmiştim,dün yorgunluktan bakmadım arabaya indiğimde bakarım,tahminen o civarda gelmişimdir yine. çünkü gösterge hep 5,0 ile 5,6 arasında bir değer gösterdi. rüzgar çoktu giderken ve gelirken + 1600 kg civarı bi ağırlık vardı arabada
  • quote:

Orjinalden alıntı: koyay

Merhabalar,

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın ( bu arada yenı evlıyım yazmışsınız ) MUTLULUKLAR DİLİYORUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

bence bu jant cok guzel ama ofsetli bı jant olursa daha guzel olur dıye dusunuyorum

çok ince bence

göstermez bu jant kendini
  • quote:

arkadaşlar bu kuştan önce arabama jant almaya karar verdim

beğendiğiniz 14" jant modelelrini resimli ve varsa fiyatlı koyarmısınız

benim gibi düşünene arkadaşalrda fırsat olur

http://www.stamfordtyres.com/wheels/ssw/exclusive-s021-Frost.html

al arkadaşım senin araç zannedersem 5.5 bijon aralığı 100 olmalı bu jant tam uyum sağlar hatta yol tutuşunda bir miktar iyileşme özellikle virajlarda sağlar ben taktım valla ne yalan söyleyeyim nazar değecek herkes sorup duruyor yakışmış diye fiyata gelince 4 adet 7 taksit 480 ytlye aldım jant markası ingiliz ssw fakat taiwan üretimi boya kalitesi çok iyi alyans boyalı yerler sağlam vernikli çizilme yok tavsiye ederim istanbul sefaköyden aldım ama çeşitli yerlerde bulabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi final fantasy -- 17 Ağustos 2008; 12:27:41 >
  • Arkadaşlar merhaba; Ben 2007 model Getz sahibiyim ve aracımı sıfır km aldım 1,5 yıl oldu gayette memnunum. Şimdi sizlere sorum şu olucak; Hyundaı kaporta olarak zayıftır, kaza esnasında hasarı çok oluyor diye duyumlar alıyorum, sizler bu konuda ne düşünüyorsunuz bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim. Saygılar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

jackdaniels
    bu nasıl http://www.kormetal.com/dizayn/jantdetay.asp?wheel_ID=69

buradan arabadaki halinide görebilirsin

http://www.kormetal.com/dizayn/uygulama.asp?ID=120&Tarih=2005&offset=0

kormetalde şu jant fena gelmedi bana

bide cms de bu jant

• quote:

Orjinalden alıntı: final fantasy

quote:

arkadaşlar bu kuştan önce arabama jant almaya karar verdim

beğendiğiniz 14" jant modelelrini resimli ve varsa fiyatlı koyarmısınız

benim gibi düşünene arkadaşalrda fırsat olur

http://www.stamfordtyres.com/wheels/ssw/exclusive-s021-Frost.html

al arkadaşım senin araç zannedersem 5.5 bijon aralığı 100 olmalı bu jant tam uyum sağlar hatta yol tutuşunda bir miktar iyileşme özellikle virajlarda sağlar ben taktım valla ne yalan söyleyeyim nazar değecek herkes sorup duruyor yakışmış diye fiyata gelince 4 adet 7 taksit 480 ytlye aldım jant markası ingiliz ssw fakat taiwan üretimi boya kalitesi çok iyi alyans boyalı yerler sağlam vernikli çizilme yok tavsiye ederim istanbul sefaköyden aldım ama çeşitli yerlerde bulabilirsin

aslında istediğim gibi düz yanaklı

ama siyahlı istemiyorum

cmsdeki fena geğil sanki

14"*6 istiyorum

5.5 dar
  • içi siyahlı olanları bende sevmiyorum
  • 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.