Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (706. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ihg70, abi bir su döküver üzerine yahu))) yapışacak temelli istesen de temizleyemeyeceksin sonra bak :))
  • ihg70 vemiş olduğun bilgi için teşekkür ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYSMAN

mustafakılıç arkadaşım o hangi servis sana öyle pazarlık şansı veren söyleye bilirmisin.

kdz.ereğli simge otomotiv
  • quote:

Orjinalden alıntı: naturmort

ihg70, abi bir su döküver üzerine yahu))) yapışacak temelli istesen de temizleyemeyeceksin sonra bak :))

Yağmuru bekliyorum, gözüm meteorolojide
    Durduk yere 10 lira vermeyelim şimdi
  • Getzci kardeşler aşağıdaki linki incelemenizi öneririm...
    http://www.tutanagikimtutacak.com/flash.html
  • Dün 2 günlüğüne Getz kiralayıp İzmir-Bursa-İzmir yaptım. Bir depoyla 570 km yol yapabildik. Tamamen dikkatsiz kullanım.Yani zaman zaman 150-160-180 basarak.. Araç benzinli.
  • Slm bütün getzci arkadaşlara
    Bende tipocuyum ama bu sıralar getz düşünüyorum
    2004 model 1.3 gls bir araç buldum...daha 8000 km de Evet evet 8 bin
    Tek korkum performansının düşük olması.Şu anda kullandığım tipo 1.4 ie modeli ve bazen yetersiz kaldığını düşünüyorum.Acaba getzdede bu tarz sorunlar yaşarmıyım arkadaşlar ?
    Kullanan arkadaşların olumlu yada olumsuz yorumlarını ve önerilerini bekliyorum.Nedir bu getzlerin iyi/kötü yönleri ?
    Saygılarımla
  • hoşgeldin foruma arkadaşım.getzle tipoyu kıyaslayamazsın bile.bence çok daha iyi.fakat motor olarak dediğin gibi seni açmaya bilir.ama sonuç olarak performansı boşver rallimi yapacam diyosan aracın km reside iyiymiş bi düşün derim.paran varsa 2005 modellerden al.onların daha sorunsuz olduğunu söylüyodu forumdaki bazı arkadaşlar.getzler sorunsuz bir araç diyebilirim bir iki ufak tefek tıkırtı sesi hariç.
    quote:

Orjinalden alıntı: bluesword

Slm bütün getzci arkadaşlara
    Tek korkum performansının düşük olması.Şu anda kullandığım tipo 1.4 ie modeli ve bazen yetersiz kaldığını düşünüyorum.Acaba getzdede bu tarz sorunlar yaşarmıyım arkadaşlar ?
    Kullanan arkadaşların olumlu yada olumsuz yorumlarını ve önerilerini bekliyorum.Nedir bu getzlerin iyi/kötü yönleri ?
    Saygılarımla

• quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

bence yaa servise yada bi ustaya göster.o sesi duymadan burada kimse sana yardımcı olamaz.araba ustası bile olsa kendi duyması lazım arkadaşım.
    quote:

quote:

SLM ARKADAŞLAR
    GEÇENLERDE ARABAMA ÇELİK JANT TAKTIRDIM. JANTI TAKTIRDIKTAN SONRA ÖN TARAFTAN TAŞLI YOLDA GİDERKEN(AMA SADECE TAŞLI YOLDA) ARABADAN DEMİRİN YERE SÜRTMESİ GİBİ Bİ SES GELİYO.
    DAHA ÖNCE KENDİ JANTLARINDA BÖYLE Bİ SES YOKTU,ACABA SORUN NE OLABİLİR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
    ŞU ANDA 15İNCH ÇELİK JANT VE 195*50*15 LASTİK MEVCUT ARABAMDA

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yokmu aranızda

Arkadasım jantın ve lastıgın benımkıyle aynı olcude tek soyleyecegım 2 nedenden o ses gelır 1. si jant takılırken gobege bilezik takıldımı cunku cogu yantın gobegı bızım orgınal gobeklerle uymuyo araya bılezık takıyolar ve boylece oturuyo yerıne yoksa sadece bıjonlarla tutunca gıcır gıcır ses yapıo ilerde daha kotu seylerde cıkarır gelelım 2. sine on balataların bıtmıs olabılır kı bunun lastık ve jantla alakası yok benım bıldıklerım bukadar nsallah bulursun ne oldugunu

• quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

bence yaa servise yada bi ustaya göster.o sesi duymadan burada kimse sana yardımcı olamaz.araba ustası bile olsa kendi duyması lazım arkadaşım.
    quote:

quote:

SLM ARKADAŞLAR
    GEÇENLERDE ARABAMA ÇELİK JANT TAKTIRDIM. JANTI TAKTIRDIKTAN SONRA ÖN TARAFTAN TAŞLI YOLDA GİDERKEN(AMA SADECE TAŞLI YOLDA) ARABADAN DEMİRİN YERE SÜRTMESİ GİBİ Bİ SES GELİYO.
    DAHA ÖNCE KENDİ JANTLARINDA BÖYLE Bİ SES YOKTU,ACABA SORUN NE OLABİLİR YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ.HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
    ŞU ANDA 15İNCH ÇELİK JANT VE 195*50*15 LASTİK MEVCUT ARABAMDA

arkadaşlar bana yardımcı olabilecek kimse yokmu aranızda

Arkadasım jantın ve lastıgın benımkıyle aynı olcude tek soyleyecegım 2 nedenden o ses gelır 1. si jant takılırken gobege bilezik takıldımı cunku cogu yantın gobegı bızım orgınal gobeklerle uymuyo araya bılezık takıyolar ve boylece oturuyo yerıne yoksa sadece bıjonlarla tutunca gıcır gıcır ses yapıo ilerde daha kotu seylerde cıkarır gelelım 2. sine on balataların bıtmıs olabılır kı bunun lastık ve jantla alakası yok benım bıldıklerım bukadar nsallah bulursun ne oldugunu

arkadaşım verdiğin bilgiler için teeşkkür ederim ama o dediğin bilezikten takdılar.
    balatalarında bitmiş olduğu ihtimali olacağını düşünmüyorum çünkü sadece parke taşlı yollarda yapıyo.
    eğer bunlar sana bişey çağrıştırırsa yardımcı olursan teşekkür ederim

• karadenizli arkadaşları toyota sayfasında "karadeniz sahil yolu" topiğine bekliyoruz (diğer arkadaşlarıda bekleriz)
  • quote:

Orjinalden alıntı: NIGHTBOY

karadenizli arkadaşları toyota sayfasında "karadeniz sahil yolu" topiğine bekliyoruz (diğer arkadaşlarıda bekleriz)

üstad iyide neden toyota bölümünde
  • quote:

hoşgeldin foruma arkadaşım.getzle tipoyu kıyaslayamazsın bile.bence çok daha iyi.fakat motor olarak dediğin gibi seni açmaya bilir.ama sonuç olarak performansı boşver rallimi yapacam diyosan aracın km reside iyiymiş bi düşün derim.paran varsa 2005 modellerden al.onların daha sorunsuz olduğunu söylüyodu forumdaki bazı arkadaşlar.getzler sorunsuz bir araç diyebilirim bir iki ufak tefek tıkırtı sesi hariç.
    quote:

Orjinalden alıntı: bluesword

Slm bütün getzci arkadaşlara
    Saygılarımla

Tipoyla getzi zaten kıyaslamam en basitinden aralarında 7 sene var :P

Bilgilendirdiğin için teşekkür ederim.Diğer arkadaşlarında görüşlerini bekliyorum

• bence de kıyaslama zaten.

yanıma bağıra bağıra gelen bi tipo gördüm,çektim 4 ten 3 e boy boy :) deli gibi basıyodu ama tabi dizel farkı.

1.3 ler sana yetmez.tipodan iyidir ama çok da fazla iyi değildir. 1.4 leri düşün getzlerin.onlar daha iyidir.
  • 2005 Getz (benzin+lpg) arabamı 20 000 km bakımı için servise götürecem, hangi parçalar değişiyor ve ortalama maliyet ne oluyor?
  • valla çok bişey tutmaz ama senin araba garantide değil sanırım

boşuna servise o kadar para verme

bildik bi ustada suyu yağını değiştir aynene devam
  • Niye garanti olmasın, lpg'yi kastediyosan lpgnin takılı olduğu parçalar hariç diğer kısımlardaki garanti devam ediyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: albati

Niye garanti olmasın, lpg'yi kastediyosan lpgnin takılı olduğu parçalar hariç diğer kısımlardaki garanti devam ediyor.

sadece mesele lpg değil

aracın 3 yılı geçmiş ve sen daha yeni 20bine götürüyorsun

servgis ler 1 yıl veya 10bin kmde bir olur

hangisi önce dolarsa

eğer 1 yılda 2000 km bile yapsan servise götüremen gerek

isterse garantiden çıkarır yoksa

haa servi,s tanıdıksa mesele yok zaten
  • 3 yılda aracın 30000 e gelmesede 30000 bakımı yapılması gerekir garanti muhabeti
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

quote:

Orjinalden alıntı: naturmort

ihg70, abi bir su döküver üzerine yahu))) yapışacak temelli istesen de temizleyemeyeceksin sonra bak :))

Yağmuru bekliyorum, gözüm meteorolojide
    Durduk yere 10 lira vermeyelim şimdi

Bendede şirket arabası varken arabam aynen böyleydi fakat seninkinden bi farkı, rengi gri olduğundan seninki kadar kirli görünmüyodu:))ihg70 kardeş seninde fikrini alayım; 50 litre dizelle, bir 1.6 motor dizel, 900 km şehir içi yapıyosa, iyi bi değer midir sence?

• 
Sayfa: önceki 704705706707708
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.