Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (692. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bizim getzlerin far grubu galiba h4 oluyo. peki kaç kelvin kullanmak iyidir. bide sis lambalarının xenon kodu varmıdır?
  • arkadaşlar merhaba
    2005 1,3 getz aracım var ogs her camda okumuyormuş! ogs kullanan arkadaşlar getzde problem yaşadılarmı? ogs yi camın neresine yapıştırmak lzm?

teşekkürler & saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylakmavi

arkadaşlar merhaba
    2005 1,3 getz aracım var ogs her camda okumuyormuş! ogs kullanan arkadaşlar getzde problem yaşadılarmı? ogs yi camın neresine yapıştırmak lzm?

teşekkürler & saygılar

19 mayıstada yazmıştın bu mesajı sanırım arada kaldı ancak ben kgs kullandığımdan cevap veremeyeciğim,
    getzinde ogs kullanan arkadaşlar varmı ogs okumasında sorun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

arkadaşlar bizim getzlerin far grubu galiba h4 oluyo. peki kaç kelvin kullanmak iyidir. bide sis lambalarının xenon kodu varmıdır?

En iyisi 6000k gorus acısından ve yagmurlu havalarda cok iyi gorus sahlıyo. aynı seyı 8000,10000ve 12000 için soylıyemıycem kullanan arkadaslarım var fakat yagmurlu havalarda memnun degıller guzel havada gece cok duruyo cok guzel gozukuyo ama yınede bı beyaz yanan xenon kadar aydınlatmıyo

sislere gelince emin olmamakla beraber h3 diye bılıyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: bartu dayı

quote:

arkadaşlar bizim getzlerin far grubu galiba h4 oluyo. peki kaç kelvin kullanmak iyidir. bide sis lambalarının xenon kodu varmıdır?

En iyisi 6000k gorus acısından ve yagmurlu havalarda cok iyi gorus sahlıyo. aynı seyı 8000,10000ve 12000 için soylıyemıycem kullanan arkadaslarım var fakat yagmurlu havalarda memnun degıller guzel havada gece cok duruyo cok guzel gozukuyo ama yınede bı beyaz yanan xenon kadar aydınlatmıyo

benim yarisin farı da h4.
    6000k xenon taktırdım.uzun kısa xenon.tek ampül üzerinden yanıyor.tavsiye ederim ben cok memnunum.

• quote:

quote:

biraz arastırdıktan sonra gunduz e en yakın 6000k oluyor. rakam arttıkça beyazlık azalıyor. yagmurda ozellikte siste beyaz ısık gorusu nasıl etkiliyor acaba. sisler icin baska bir sitede h27 yazmıslar. komple kısa-uzun ve sis taktıran kaca taktırdı?

• SELAMLAR

LEYLAKMAVİ KARDEŞİM BENDE 1,5 DİZEL GETZ VAR BENİM OGS TAM AYNANIN ARKASINDA BU GÜNE KADAR HİÇ SORUN YAŞAMADIM. BİDE ESKİ TİP OGS LERDE BAZEN OKUMAMA SORUNU OLUYOMUŞ,YENİLERDE BÖYLE Bİ SORUN YOKMUŞ DİYE BİLİYORUM. AMA ARACI UZUN SÜRE KULLANMAYACAKSAN YAPIŞTIRMA GEÇİCİ Bİ ÖNLEM BUL ÇÜNKÜ YAPIŞKAN BAYAĞI İYİ SÖKMEK BİRAZ ZOR.
  • ARKADAŞALR BİDE CEVAPLARDA DİĞER ARKADAŞIN SORUNUNU ÇERÇEVE İÇİNE NASIL ALIYORSUNUZ BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI
  • quote:

Orjinalden alıntı: BOYSMAN

ARKADAŞALR BİDE CEVAPLARDA DİĞER ARKADAŞIN SORUNUNU ÇERÇEVE İÇİNE NASIL ALIYORSUNUZ BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI

çerçeve içine alacağın kişinin mesajının yanında alıntı yazan yere bas
  • servisde yağ ürceti fazla geldi gözüme

bende yağımı kendim alacağım dışardan getz benzinli aracım için castrol gtx 20/50 olurmu cevaplarınızı bekliyorum

quote:

Orjinalden alıntı: kaynaci

peki servisler bakımda dışardan yağ getirilmesine müsade ediyormu servisde nekadar yağ fiyatı dışarde nekadar birde kaç litre yağ gerekiyor numarası nedir

araç getz benzinli 1,4 2006 model 19000 km de

servisde yapılan işlemler ve ücreti nelerdir şimdiden teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

quote:

evet bende duydum kampanyanın olacağını hatta aracın bakımı geldi servisi aradım oda net olmamakla beraber kampanyanın bır hafta içinde başlayacağını söyledi ve 2 inci yıl bakım (şuan 19.500 km) ücreti 215 ytl civarında olacğınıdı ayrıca öğrendim sanırım kampanya döneminde %25 gibi bir indirim yapılıyor buda çok iyi

peki bu fiyatın içinde ne gibi bakım giderleri oluyor ve neler değişecek bilen arkadaşlarımız varsa açıklamalarından memnuniyet duyarım.

quote:

Orjinalden alıntı: yuci

26 mayıs 21 haziran arası hyundai servis günleri varmış doğrumu

ama geçen servis günlerinde asıl parayı tutan yağları devre dışı bırakmışlardı

bu yüzdende tam bi %25 indirim olmamıştı

eğer yine öyle ise kendi yağınızı götürün bence

yalandan %50 fazla ödemeyin yağa

• bildiğim kadarıyla 10 yada 5 le başlayanlar kullanılmalı sizin araca
  • XENONLA İLGİLİ OLARAK SİZE ŞUNLARI SÖYLEYEBİLİRİM.
    BİZİM ARABSLSRDA H4 TİPİ XENON KULLANILIYOR. BEN 6000K TAKTIRDIM TAVSİYE EDERİM.
    İLK ÇALIŞMAYA BAŞLADIĞINDA BİRAZ SÖNÜK YANIYO AMA METAL GAZI İLE ÇALIŞTIĞI İÇİN GAZ ISINDIKÇA DAHA İYİ AYDINLATMAYA BAŞLIYOR. AMA SİSLERE KİT TAKTIRMAYI DÜŞÜNMEDİĞİM İÇİN PARKLARLA BERABER BEYAZ YAPAYIM DEDİM PARK AMPULLERİNİ BULDUM DEĞİŞTİRDİM FAKAT BİZİM SİS AMPULLERİ H27 EĞRİ TİP OLDUĞU İÇİN BEYAZ BULAMADIM. SERVİS VE İTHALATÇILARA SORDUM 1 AY İÇİNDE GELECEK DEDİLER BEKLEMEDEYİM. EĞER BULAN VARSA YERİNİ SÖYLERSE MEMNUN OLURUM
  • quote:

Orjinalden alıntı: yuci

quote:

ARKADAŞALR BİDE CEVAPLARDA DİĞER ARKADAŞIN SORUNUNU ÇERÇEVE İÇİNE NASIL ALIYORSUNUZ BANA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞ VARMI

çerçeve içine alacağın kişinin mesajının yanında alıntı yazan yere bas

TEŞEKKÜR EDERİM
  • Merhaba BOYSMAN, Hoşgeldin.
    Forumda yenisin herhalde.Yazılarında küçük harf kullansan daha uygun olur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: opxito

Merhaba BOYSMAN, Hoşgeldin.

kusura bakma ama seninde dediğin gibi yeniyim. küçük ve büyük harf ne anlama geliyo ki
    küçük harf kullanmamı istiyosunuz açıklarmısınız
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: opxito

Merhaba BOYSMAN, Hoşgeldin.

kusura bakma ama seninde dediğin gibi yeniyim. küçük ve büyük harf ne anlama geliyo ki
    küçük harf kullanmamı istiyosunuz açıklarmısınız

büyük harf forumlarda bağırma anlamına geliyor sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: leylakmavi

arkadaşlar merhaba

teşekkürler & saygılar

Bende var OGS. Camın neresine tutarsan tut sorunsuz çalışıyor Benim OGS cama yapışık değil, el freninin arkasındaki bardaklıkta duruyor. Geçeceğim zaman ön cama doru tutuyorum. Şimdiye kadar hiç problemle karşılaşmadım.
    Tabii benimki makyajlı 2006 model, sonrasında camları değiştirdilerse bilemem.
  • quote:

quote:

quote:

biraz arastırdıktan sonra gunduz e en yakın 6000k oluyor. rakam arttıkça beyazlık azalıyor. yagmurda ozellikte siste beyaz ısık gorusu nasıl etkiliyor acaba. sisler icin baska bir sitede h27 yazmıslar. komple kısa-uzun ve sis taktıran kaca taktırdı?

valla bi arkadaşın lagunadaki hıd marka xenonların uzun kısa sına 180 lira fiyat aldım nakit olarak

h27 bulmak biraz zor bulursanda baya para isterler sanırım

• arkadaşlar birşey dikkatimi çekti,

otomobil markalarının içinde şuan itibarıyle 231 sayfalık topiği olan sanırım bizim forum,

ben başka göremedim,

demekki getz de yardımlaşma ve dayanışma daha çok gibi..
  • quote:

servisde yağ ürceti fazla geldi gözüme

bende yağımı kendim alacağım dışardan getz benzinli aracım için castrol gtx 20/50 olurmu cevaplarınızı bekliyorum

benzinli için magnatec 10/40 al

dizelde 15/40 yanılmıyorsam
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.