Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (669. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: JackDaniels

yaw arkadaşlar arabasına branda alan varmı

ben alıcam sanırım bu yaw

acaba terletmeyen ve arabanın boyasını çizmeyen ne tavsiye edersiniz

carerfourda felan pufi ler var 70 lira civarı

iş görürmü onlar

tavsiye etmiyorum. bir iki kullanımdan sonra üşengeçlik başlıyor ve kullanmaz oluyorsun.
    piyasada kaliteli branda arayıp bulmak ta cabası.
  • quote:

Orjinalden alıntı: opxito

Merhaba,Bizim arabanın kapısını açmak kolay olmadıgını zannediyordum.Gelin görün kiikinci defa başıma geliyor.Kapıları merkezi kilitle uzaktan elektronik olarak kilitledigim halde dönüşte açık buldum.Hatta ön sol kapı sonuna kadar acıkmış.Arabanı icinde herhangi bir degerli şey olmadıgından ,bir şey alınmamış.Sizin de böyle şeyler başınıza geliyor mu?

bu hırsız milletinin açamadığı bir yer mi var
  • quote:

Merhaba,Bizim arabanın kapısını açmak kolay olmadıgını zannediyordum.Gelin görün kiikinci defa başıma geliyor.Kapıları merkezi kilitle uzaktan elektronik olarak kilitledigim halde dönüşte açık buldum.Hatta ön sol kapı sonuna kadar acıkmış.Arabanı icinde herhangi bir degerli şey olmadıgından ,bir şey alınmamış.Sizin de böyle şeyler başınıza geliyor mu?

valal geçenlerde tvde vardı

garaj kapısı gibi bi uzaktan kumanda ile arabanın kilidini devre dışı bırakıyolarmış ve arabayı alıp gidiyolarmış

sendede öyle bişey olmasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: mustafakilic

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

yaw arkadaşlar arabasına branda alan varmı

ben alıcam sanırım bu yaw

acaba terletmeyen ve arabanın boyasını çizmeyen ne tavsiye edersiniz

carerfourda felan pufi ler var 70 lira civarı

iş görürmü onlar

tavsiye etmiyorum. bir iki kullanımdan sonra üşengeçlik başlıyor ve kullanmaz oluyorsun.
    piyasada kaliteli branda arayıp bulmak ta cabası.

yaw zaten sürekli değil

yazları pek araba kullanmam

ayda en fazla 200-300 km yaparım

o yüzden arba yatacağı için güneşte kalmasın istiyorum

bide çok tozlanıyor bizim burda

üst sitenin otoparkı kum olduğu için

• Jackdaniels kardeşim arabana çadırcılardan 2 katlı branda yaptır.içi pamuksu gibi dışı kalın kumaş türü bişeylerden yapıyorlar.babamın mercedes'e yaptırdık çok rahat ettik hem içini çizmiyor hem de toz almıyor.arada bi eve getirip çırpıyorum tertemiz oluyor tavsiye ederim.
    opxito geçmiş olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacks

Jackdaniels kardeşim arabana çadırcılardan 2 katlı branda yaptır.içi pamuksu gibi dışı kalın kumaş türü bişeylerden yapıyorlar.babamın mercedes'e yaptırdık çok rahat ettik hem içini çizmiyor hem de toz almıyor.arada bi eve getirip çırpıyorum tertemiz oluyor tavsiye ederim.
    opxito geçmiş olsun

eyw

bi bakayım
  • quote:

merkezi kilidi sonradan mı yaptırdın? servisinde falan? yoksa kendinden mi kumandalıydı?

ben aldığım zaman servisinde yaptırdım ve daha 1 sene olmadan aynı sorunu defalarca yaşadım.. kontağı çevirince otomatik kilitliyor ya,sadece sol ön kapıyı kilitliyor diğerleri açık kalıyor,keza yine aynı şekilde kumandadan bastığmda bazen sadece sol ön kapı kilitleniyordu..

servise götürdüm,sol ön kapıdaki kilit motoru bozulmuş,garanti kapmasında değiştirdiler..bi süre sonra yine yaptı yine garanti kapsamında değiştirdiler.. zaten 15 ytl gibi bi fiyatı var.ama sürekli bozuluyor..bu yüzden kapıyı her kilitlediğimde gözümle bakıyorum içeriden kilitlere ve arka kapılardan birini kontrol ediyorum.. sinir oluyorum bunu yapmaya,herkes 10 mt öteden kilitleyip hiç bakmadan gidiyor,bense yanındayken düğmeye basıp üstüne bi de kontrol ediyorum..

tavsiyem,servise götürüp şikayetini anlat.

• dün dizel getzin bagajına yükleme yaparken cebimdeki kontak anahtarını cebimden çıkarıp ön koltuğa koydum anahtarı çıkarırken fark etmeden düğmesine basıp kapıları kilitlemişim bunu bagajı kapattıktan sora anladım evin ve arabanın anahtarları arabanın içinde kilitli kaldı yani. yedek anahtarım olmadığından servisi aramak zorunda kaldım 15 ytl ye gelip açtılar kapıları
  • Denizza ve diger gçmiş olsun deyip fikir söyleyen arkadaşlar teşekkürler.Yalnız benim arabanın merkezi kilidi ve anahtarı orjinaldir,serviste takılmadı.İki olay da degişik zamanlarda ayni açık otoparkta oldu.Birinde Güvenlikçi arkadaşlar farketmişti kapının ardına kadar acık oldugunu.Bundan sonra daha dikkatli olayım diyorum,amma ister istemez parkedip gidiyoruz.Başına özel bekçi tutacak halimiz de yok.Malum bizim alarm da biraz uyduruk,yalnız kapılara sensör var.camı kırıp girilse ötmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: _By_BoSs_

dün dizel getzin bagajına yükleme yaparken cebimdeki kontak anahtarını cebimden çıkarıp ön koltuğa koydum anahtarı çıkarırken fark etmeden düğmesine basıp kapıları kilitlemişim bunu bagajı kapattıktan sora anladım evin ve arabanın anahtarları arabanın içinde kilitli kaldı yani. yedek anahtarım olmadığından servisi aramak zorunda kaldım 15 ytl ye gelip açtılar kapıları

15 lira makul bir fiyat gerçi ama , nasıl açtılar peki ? hayret ..

• arkadaşlar bugün tekrar ustayla konuştum.direksiyon tıkırtısı hakkında.Öyle cıontaymış pulmuş alakası yok dedi.Direksiyon sistemini komple değişmek gerekiyormuş.ERAların sıfırlarında aynı problem varmış.Yenilerinde fabrika düzeltmiş.Burda bizim anlamadığımız bi olay var.Tahminim önce fabrika ellerindeki direksiyonları bitirecek yenisini daha sonra ....Anlıycanız çok bekleriz.Tek sıkıntı bu arabalarda direksiyon tıkırtısı.Hepinize mutlu GETZler
  • quote:

Orjinalden alıntı: getz61

arkadaşlar bugün tekrar ustayla konuştum.direksiyon tıkırtısı hakkında.Öyle cıontaymış pulmuş alakası yok dedi.Direksiyon sistemini komple değişmek gerekiyormuş.ERAların sıfırlarında aynı problem varmış.Yenilerinde fabrika düzeltmiş.Burda bizim anlamadığımız bi olay var.Tahminim önce fabrika ellerindeki direksiyonları bitirecek yenisini daha sonra ....Anlıycanız çok bekleriz.Tek sıkıntı bu arabalarda direksiyon tıkırtısı.Hepinize mutlu GETZler

direksiyon kutusunu daha önce garantiden değiştirdikleri halde sorunum çözülmedi. geliştirilmiş sistemi takmadıkları sürece sorun çözülmüyor. Sadece müşterinin içi rahat olsun diye stoklarındaki sorunlu malzemeleri çakıyorlar.
  • sizin garanti biti mi?ben yol yardım aradığımda gelip ücretsiz açmışlardı geçenlerde.
    quote:

dün dizel getzin bagajına yükleme yaparken cebimdeki kontak anahtarını cebimden çıkarıp ön koltuğa koydum anahtarı çıkarırken fark etmeden düğmesine basıp kapıları kilitlemişim bunu bagajı kapattıktan sora anladım evin ve arabanın anahtarları arabanın içinde kilitli kaldı yani. yedek anahtarım olmadığından servisi aramak zorunda kaldım 15 ytl ye gelip açtılar kapıları

• garantisi var ama 15 ytl alıcaz dediler ben direk servisi aradım ondan olabilir yol yardım ücretsiz olduu için snden para almamışlardır.

quote:

Orjinalden alıntı: yigitada

quote:

tansiyon ölçülen aletler varya pompalı olanlar koluna bağlaıp şişiriyosun falan onun gibi bi aleti ön-arka kapının arasına sokup şişirdi ve kapıyı bi çubuk giricek kadar aralayıp içeri kalınca bi çubuk sokup 15 dk lik uğraşın sonunda kapı kilidine takıp açtı.

• bizim adam 15 sn de atı yaw :)
    quote:

garantisi var ama 15 ytl alıcaz dediler ben direk servisi aradım ondan olabilir yol yardım ücretsiz olduu için snden para almamışlardır.

quote:

Orjinalden alıntı: yigitada

quote:

tansiyon ölçülen aletler varya pompalı olanlar koluna bağlaıp şişiriyosun falan onun gibi bi aleti ön-arka kapının arasına sokup şişirdi ve kapıyı bi çubuk giricek kadar aralayıp içeri kalınca bi çubuk sokup 15 dk lik uğraşın sonunda kapı kilidine takıp açtı.

• aranızda devir saati bozulan var mı?benimki 100 devir atlaya atlaya gidiyordu.yarın serviste garantiden değişcek.tamiri yokmuş genel bi arıza dediler sizde durum nasıl?
  • öyle bişeyle karşılşamadım hiç

vede duymadım

yol bilgisayarını duymuştum ama
  • kul yapısı sonuçta bozulabilir
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacks

aranızda devir saati bozulan var mı?benimki 100 devir atlaya atlaya gidiyordu.yarın serviste garantiden değişcek.tamiri yokmuş genel bi arıza dediler sizde durum nasıl?

devir saati yükselirken minik minik titremeler oluyor. acaba yüz yüz atlamasına mı dalalet? bekleyip görecez..
  • forumda birinin daha devir saati bozulmuştu galiba takıla takıla inip çıkıyo diyodu sanırım garantiden değiştirdi
  • 
Sayfa: önceki 667668669670671
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.