Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.getzimi aldım arkadaşlar.Vatana millete hayırlı olsun

• Kazasız belasız kullanılması dileğiyle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: getz61

6.getzimi aldım arkadaşlar.Vatana millete hayırlı olsun

hayırlı olsun güle güle kullan
  • quote:

6.getzimi aldım arkadaşlar.Vatana millete hayırlı olsun

hayırlı olsun arkadaşım allah kaza bela vermesin nazarlardan korusun
  • bu 6 defa getz nasıl oluyor nerden esti senede birmodel mi değiştirdin
  • herkese teşekkürler.Benim sürücü kursum varda ondan 6.getz
  • 6 tane oldu.Bakalım daha kaç tane lur.Acemiler çook memnunlar.Bende çok memnunum.
  • anlamadım emintahir ile getz61 sen aynı kişimisin, çift kayıttan banlanmayasın
  • Arkadaşlar merhaba;

Direksiyon kutusundan ses şikayeti yaşayan var mı içinizde?
    2005 modellerin kronik sorunu. direksiyon kutusundaki pul ve contayı değiştirmek suretiyle sorun halloluyormuş. Fakat hyundai assan malzemeyi koreden getirtmeyi becerebilirse..
    6 aydır bekliyoruz. servis (kdz. ereğli simge) benim gibi 50 ye yakın getz müşterisinin pul ve conta beklediğini söyledi.
    Fakat forumda kimse bahsetmemiş. Anlaşılan getzini stabilize yolda kullanan yok.
  • hayırlı olsun getz61..getz gerçekten sürücü kurslarına göre ideal bi araç..özellike dizel olanları..kolay ve rahat bi kullanımı var çünkü..kaldırırken acemiler rahat eder :)

gti-33,abi hala bekliyoruz senin getzi :) nerede kaldı..?
  • 2004 lerde varmı bu dreksiyon kutusu sesi
  • emin tahir ve getz61 kardeşler.
  • quote:

emin tahir ve getz61 kardeşler.

• yaa arkadaşlar bu direksiyon olayı çok can sıkıcı.bir türlü düzeltemedik.hepsinde var sıkıntı.acayip canımı sıkıyor bu ses.çözüm bulamadık.kutuyu sıkıyo usta direksiyon toplamıyor o zaman.benzili getzlerde olmuyomuş diyo usta.buna acilen bi çözüm istiyorum.en büyük sorunu bu getzlerin.herkese iyi akşamlar
  • quote:

yaa arkadaşlar bu direksiyon olayı çok can sıkıcı.bir türlü düzeltemedik.hepsinde var sıkıntı.acayip canımı sıkıyor bu ses.çözüm bulamadık.kutuyu sıkıyo usta direksiyon toplamıyor o zaman.benzili getzlerde olmuyomuş diyo usta.buna acilen bi çözüm istiyorum.en büyük sorunu bu getzlerin.herkese iyi akşamlar

benzini dizeli yok hepsi aynı. arge çalışmaları sonucunda direksiyondan pul ve contanın değişmesi gerektiğine karar vermiş çekik gözlüler.
    fakat bizim çekik beyinliler parçayı getirtmeyi başarırsa...
    numune isteyip kendim imal ettirmeyi istedim kabul etmediler.
    Servisteki terminallerinden yazdım, hyundai e-club'tan yazdım. 6 aydır yazıyorum fabrikaya. iş sonunda hakaret boyutuna varınca aramaz oldular. Konunun takipçisi olacağım.
    bir çoğumuzda ses sorunu var ama kimse farketmiyor.
    iş yerinde iki arkadaşım ben söyledikten sonra farkettiler ve soluğu serviste aldılar.
    stabilize yolda teybi kapatın ve direksiyona kulağınızı verin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafakilic -- 20 Nisan 2008; 12:34:24 >

• quote:

Orjinalden alıntı: mustafakilic

bizim çekik beyinliler

çok güldüm bu kısmına
  • ARKADAŞLAR benim arabayı merak eden varsa 170hplik getz si buraksari86@windowslive.com msn eklesin gösterim siteye koyamıyorum ya cıldırıcam yada ben atim birisine msnden o kosun becerebiliyosa
  • yaw arkadaşlar arabasına branda alan varmı

ben alıcam sanırım bu yaw

acaba terletmeyen ve arabanın boyasını çizmeyen ne tavsiye edersiniz

carerfourda felan pufi ler var 70 lira civarı

iş görürmü onlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: gtı-33

ARKADAŞLAR benim arabayı merak eden varsa 170hplik getz si buraksari86@windowslive.com msn eklesin gösterim siteye koyamıyorum ya cıldırıcam yada ben atim birisine msnden o kosun becerebiliyosa

burda nasıl ekleneceği açıklanmış

http://www.web-takip.com/2007/03/04/image-shacke-resim-yuklemeekleme/

• Merhaba,Bizim arabanın kapısını açmak kolay olmadıgını zannediyordum.Gelin görün kiikinci defa başıma geliyor.Kapıları merkezi kilitle uzaktan elektronik olarak kilitledigim halde dönüşte açık buldum.Hatta ön sol kapı sonuna kadar acıkmış.Arabanı icinde herhangi bir degerli şey olmadıgından ,bir şey alınmamış.Sizin de böyle şeyler başınıza geliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.