Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (639. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihg70

quote:

Orjinalden alıntı: kreb76

geçen sene hem uzaktan kumandalı merkezi kilidim olsun hemde alrm olsun istedim ve sustalı anahtarlı alarm aldım.

bir sene boyunca sürekli servise gidiyorum çünkü uzaktan kumanda tüm kapıları kilitlemiyor sorunu bir türlü halledemiyorlar bende bunaldım artık. bugün uzaktan kumandayla kapıyı kilitledim ve sol kapının içinde takur tukur sesler geldi ve kapı artık hiç kilitlenmez oldu bana da yine servisin yolları gözüktü.

Bu hafta bende de aynı sorun başladı. Uzaktan kumandaya basınca sadece şöför kapısı kilitleniyor, diğer 3 kapı açık kalıyor. Daha doğrusu diğer 3 kapı uzaktan kumandaya tepki vermiyor. Mecburen şöför kapısını içeriden kilitleyip (o zaman diğer kapılar kapanıyor), kapıyı kapatıp ondan sonra alarmı çalıştırıyorum.

Alarmı ve uzaktan kumandayı aracı teslim alamdan önce (2 yıl önce) serviste taktırmıştım (Cenmax). Senin sorunu hallettin mi? Ne yaptın? Yakında servise bakım için gideceğim. O zaman yaptırayım.

Bende sorun uzun zamandır yok, ama açıkçası nedenini bilmiyorum. tahminim soğuklarda yapmıyor şeklinde

• quote:

Orjinalden alıntı: ozden61

vette marka banana sileceklerim geldi. ilk görüş olumlu. sessiz ve iyi silme yapıyor

Hayırlı olsun, güle güle kullan. Bu hafta sonu Carrefoursa da gördüm ama senin aldığın fiyattan daha pahalıydı. 35 lik tek 12.90, 55 lik tek 14 küsur YTL idi. Bir de Çin malı olduğunu görünce almadım...
  • merhaba arkadaşlar.bugün jant almak için jancıya gittim bi yerde aradığım tarz bi jant buldum fakat jantcı abi bu japon ve kore arabalarınına olmaz dedi,göbek kısmına bilezik diye bişe koyuyoruz öyle oluyo dedi.oda 3-4 ay sonra bolluk yapıp balans ayarlarını falan bozuyo dedi.orjinal jant al dedi servisten.bizimkilerin göbeği küçükmüş jantcıya göre.adam satmak istemedi.peki takan arkadaşlar nasıl takıyo sıkıntı doğurmuyomu onlarda.bilgisi olan varsa bu konuda çok sevinirim.kararsız kaldım..
  • herkese iyi geceler arkadaşlar, getzim 45000 km ye geldi 1 hafta içinde servise gideceğim, bu 45000 bakımı balatalar dahil ne kadar tutuyor, bilgisi olan , yaptıran varsa paylaşabilirmi. şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar bu 110 beygirlik dizellerin yakıt oranları nedir.Fabrika verileriyle uyumlu mu?
  • ben kullanıyorum 110 bg.88 bg de var bende aynı birbirini aratmaz.Ama 110luk çok perforsmanlı olduğu için gaza fazla basarsın biraz daha fazla yakar.Çok perforsmanlı sürersen yakıtı km.de 180-200 arası bence çok makul.
  • ben 30000 bakımda ön balataları da değiştirmiştim. %25 indirimle 210 ytl gibi bir fiyata yaptırmıştım yanlış hatırlamıyorsam. ön balatalar 80 ytl gibi bir fiyat tutuyor, bakım ne kadar şimdi tam bilemiyorum.
    quote:

Orjinalden alıntı: xaphanes

herkese iyi geceler arkadaşlar, getzim 45000 km ye geldi 1 hafta içinde servise gideceğim, bu 45000 bakımı balatalar dahil ne kadar tutuyor, bilgisi olan , yaptıran varsa paylaşabilirmi. şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: BMW 528

arkadaşlar aşagıdaki arac için istenen 15.500 ytl fiyat çokmu?

http://www.sahibinden.com/kaya_otomotiv_denWQQaXQQ6350415WQQpXQQdisplayitem

** birde bu kasa eski sorunlu diye bahsedilen kasamı?

Oynanmamis galeri arabasi olmaz, kazasi olmasa bile kmsini geri almislardir kesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

merhaba arkadaşlar.bugün jant almak için jancıya gittim bi yerde aradığım tarz bi jant buldum fakat jantcı abi bu japon ve kore arabalarınına olmaz dedi,göbek kısmına bilezik diye bişe koyuyoruz öyle oluyo dedi.oda 3-4 ay sonra bolluk yapıp balans ayarlarını falan bozuyo dedi.orjinal jant al dedi servisten.bizimkilerin göbeği küçükmüş jantcıya göre.adam satmak istemedi.peki takan arkadaşlar nasıl takıyo sıkıntı doğurmuyomu onlarda.bilgisi olan varsa bu konuda çok sevinirim.kararsız kaldım..

benım jantlarımda da gobekte bilezik var ilk 2 ay sureklı balansı bozuluyordu bılgıdımız lastıgı cıkarıp bakıolardı sora adam dedı son care ustunde bakıcaz felan bısey dedı ama ben anlamadım:)) o uygulama ıle 9aydır hıcbır sorun yok balanslarında aynı olay babamın kullandıgı aractata var uzeınde 17 ınc jant var arac volvo s80 gene bilezikli ama onda butur sorunlar olmadı... jantı beyendıysen taktır derım ben

• quote:

Orjinalden alıntı: getz_crdi88

quote:

Orjinalden alıntı: JETDEVRİYE

merhaba arkadaşlar.bugün jant almak için jancıya gittim bi yerde aradığım tarz bi jant buldum fakat jantcı abi bu japon ve kore arabalarınına olmaz dedi,göbek kısmına bilezik diye bişe koyuyoruz öyle oluyo dedi.oda 3-4 ay sonra bolluk yapıp balans ayarlarını falan bozuyo dedi.orjinal jant al dedi servisten.bizimkilerin göbeği küçükmüş jantcıya göre.adam satmak istemedi.peki takan arkadaşlar nasıl takıyo sıkıntı doğurmuyomu onlarda.bilgisi olan varsa bu konuda çok sevinirim.kararsız kaldım..

benım jantlarımda da gobekte bilezik var ilk 2 ay sureklı balansı bozuluyordu bılgıdımız lastıgı cıkarıp bakıolardı sora adam dedı son care ustunde bakıcaz felan bısey dedı ama ben anlamadım:)) o uygulama ıle 9aydır hıcbır sorun yok balanslarında aynı olay babamın kullandıgı aractata var uzeınde 17 ınc jant var arac volvo s80 gene bilezikli ama onda butur sorunlar olmadı... jantı beyendıysen taktır derım ben

• Merhaba arkadaşlar konuyla alakasız olabilir ama buraya soracağım.Arabanın çakmaklıgına takılan şarj aletleri kontak açık değilken cep telefonunu şarj eder mi?
  • quote:

Orjinalden alıntı: ihsan1987

Merhaba arkadaşlar konuyla alakasız olabilir ama buraya soracağım.Arabanın çakmaklıgına takılan şarj aletleri kontak açık değilken cep telefonunu şarj eder mi?

yok etmiyor

ben denedim
  • getzimin arkasından ses geliyordu.Servis arka kaliperleri değişti ses kesmedi.Şimdi amortisörler değişecek.1 ay kaliperleri beklemiştim.Amortisörler 20 günü geçti hala gelmedi.İnşallah çok bekletmezler.Bi amortisör firmadan 20 günde gelmezmi.Bu olay başından geçen varsa cevaplarını bekliyom.(ses lak luk ) diye.
  • Herkese merhaba,
    Aralık ayında yaptığım araştırmalarda fiyatı sebebi ile hyundai getz 1.4 full otomatik modelinde karar kılmıştık.Ancak o model araç ellerinde yoktu.Bugün araç geldi diye haber geldi.Ancak geçen zaman içinde puntolarıda düşünmeye başladım.O dönem içinde iki araç arasında fazla fiyat farkı yoktu.(her iki modelinde otomatik vitesi.)
    Sizlerin önerisi nedir?Şubat ayı fırsatlarından faydalanmak lazım diye düşünüyorumda...
    Şimdiden teşekkür ederim...
  • her iki arabayıda kullanıp hangisini beğendiysen onu al bence

ama punto iyi bi seçenek olmaz bence pek tutmadı çünkü

getzlerinde ağırlık olayı büyük eksiklik bence

heleotomatiklerde performans hiçde tatmin edici değil

şuan bu segmentte tip olarak en beğendiğim araba corsa dır

ama nasıl arabadır gidiyomu perf nasıldır bilmiyorum
  • eski kasa, kasetli 2004 model bir getzim var ve 70000km de.arabama pek bakmamama rağmen hiçbir sorun çıkartmadı.bu sorun dediğin nedir biraz açıklarmısın cd çalamamakmı :)

quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

orj mp3lü ise sorun yok buk asada eski kasetliler bana göre sorunlu araçlar

ama çok para

sahibinden bulursan daha uyguna alınabilir
  • motor sorunu yok zaten bu arabalarda

ama bence mp3lülerde bi elden geçti bu motor yyinede

tıkırtı pıkırtı

şanzıman problemi(ama bende 2 yıl uğraştıktan sonra durup dururken düzeldi nedense)
  • çok tıkırtı var bunlarda yani 2004ten beri üretimde çözemediler bu olayı.Sonra serviste parça sıkıntıları var.Ellerinde amortisör olmaz mı servisin.Çok saçmalık.Motorları çok iyi ama tıkırtı arkalardan gelen sesler anlamadım gitti.
  • valla ben 2005 de arabayı aldığımda 2 ay balata beklemiştim

yıl 2008 ve hala yedek parça sıkıntısı var

bilerekmi yapıyolar nedir anlamadım
  • 
Sayfa: önceki 637638639640641
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.