Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mnr980

hayırlısı olsun hocam
    senıde kaybettık.

özel servisınden memnunmusun?
    araç satışı hakkında sonucu buradan paylaş hocam.

Eyvallah hocam, aslında pek gitme niyetli değilim hala da eşim ısrarcı valiz sığdıramıyoruz tatil zamanı.

Benim özel servise sen bir uğramıştın diye hatırlıyorum. Fiyat almıştık baskı balata için. 4 yıl aynı ustaya gittim sağolsunlar üzmediler. Sorun yaşamadım. Anlamadığı işe ustasını çağıran bir servis her şeyi ben yaparım havasında değiller. Satış için şu an 25.000 üstüne çıkan olmadı. En çok 24.000 teklifi geliyor. Özgür hocama bahsettim en çok anadoludan gelecekler oluyor. Baktığım bir araç var fiyatta anlaşırsam çok beklemeyeceğim aracı belki bugün yarın gider.

• Nuvanda86 kullanıcısına yanıt
    Hocam selamlar.
    Vallahı aynı durumdayız şu küçüklugu aşşak hiç sorunumuz kalmıyacak
    arıfe günü bende uzun bı yolcuguna çıkacam ınan bagaj a nasıl sıgacagımızı düşünuyorum.
    midyat-malatya malatya-antalya antalya-ankara ankara-altınoluk
    altınoluk-midyat güzargahlarınında bu yıl kullanacagım.
    Allah kaza bela dert vermesın hocam.
    Bu yıl 4. yılım bitti getz te degışımı vaktı geldı ama işte

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazasız, belasız; sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle, yolunuz açık olsun, arkadaşlar.
  • merhaba benim araçta kontağı çevinde araç çalışmamaya başladı sanayide (yakında servis yok) yakıt sensörü değişti yaklaşı 250 km yaptım yine ayın prb vermeye başladı başka ne prb olabilir usta marş dinamosu sağlam dedi ? bayramdan sonra tekrar gideceğim :(
  • Krank mili sensörü arızalı veya kablo temassızlık yapıyor olabilir
    Benim de başıma gelmişti bilgisayar bağlanınca gördük.
    Sokette temassızlık vardı Kaput altında motor ile akü arasında geçen siy renkli bir soket
    Bilgisayara bağlanırsa mutlaka görülür
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Krank mili sensörü arızalı veya kablo temassızlık yapıyor olabilir
    Benim de başıma gelmişti bilgisayar bağlanınca gördük.
    Sokette temassızlık vardı Kaput altında motor ile akü arasında geçen siy renkli bir soket
    Bilgisayara bağlanırsa mutlaka görülür

akünün üzerindeki şahse kablosuna benzer bir kablo var o gevşemiş sıktı usta ama anahtarda prb vardedi yedeği yok :( immobilizer ışıkığı yanmıyor anahatarı çıkartıp takınca yanıyor başka bir ustaya daha götürecegim olmmasa servise gidecegim yakında servis yok o da ayrı bir konu :(
  • Mehaba,Bakıyorum da forumda çogunlukla 3-5 yılda araç kullanılıp satanlar çok.Ben ise sıfır aldığım 2006 model getzimi halla kullanmaya devam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: opxito

Mehaba,Bakıyorum da forumda çogunlukla 3-5 yılda araç kullanılıp satanlar çok.Ben ise sıfır aldığım 2006 model getzimi halla kullanmaya devam...

Yeni araba her açıdan masraf demek,
    Aracta sorun yok ise kullanmaya devam
  • Merhabalar, 2010 model 1.4 dohc start modelini alarak aranıza katıldım. Kısmetse yarın satışını alıyorum. 46bin km'de motoru ve içi sıfır ayarında bir araç. Aklıma takıldı bu aracın teybinde aux girişi var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: peocawe

Merhabalar, 2010 model 1.4 dohc start modelini alarak aranıza katıldım. Kısmetse yarın satışını alıyorum. 46bin km'de motoru ve içi sıfır ayarında bir araç. Aklıma takıldı bu aracın teybinde aux girişi var mı acaba?

yok bende diğer girişe bir iki ekipman bağlayıp flash bellek bağladım. ama mp3 cd de çalışıyor. bende orjinal teybi bozmak istemedim. sizin modelin aynısı bnede var bu sene mecburiyetten değişeceğim. 4 senedir kullanıyorum çok memnunum ama 3. çocuk geliyor. imkanı yok sığmamızın.
  • Bu gun aracimla 20 km yol yaptiktan sonra eve dogru yola devam ederken yokus trafiğinde dur kalk bir trafiğe yakalandim.bir kac dur kalktan sonra aracimin kaputundan balata kokusuyla beraber dumanlar cikmaya basladi.araci kenara cektim ve stop ettim.30 dk bekledikten sonra çalistirip 5 km yol yaparak evime geldim.eve gelirken duman cikmadi ama cok yoğun bir balata kokusu geliyordu.arac dizel 120.000 binde sizce sorun ne olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: schering

Bu gun aracimla 20 km yol yaptiktan sonra eve dogru yola devam ederken yokus trafiğinde dur kalk bir trafiğe yakalandim.bir kac dur kalktan sonra aracimin kaputundan balata kokusuyla beraber dumanlar cikmaya basladi.araci kenara cektim ve stop ettim.30 dk bekledikten sonra çalistirip 5 km yol yaparak evime geldim.eve gelirken duman cikmadi ama cok yoğun bir balata kokusu geliyordu.arac dizel 120.000 binde sizce sorun ne olabilir.

Debriyaj balatası bitmez üzeredir. Aynı sıkıntı bende de var. Araç nerdeyse yokuşta kalkmayacak bir hale geldi. Bir kaç gün sonra servise götürüp baktıracağım.
  • Bu gun sanayiye gittim baski balata bitmis.120.000 bile iyi dayanmis dedi usta .80.0000 de falan bitsin bitmesin degismesi tavsiye ediliyormus.

• Yola devam antalyadan donuyorum.

MidYat cikisli yaklasik 1500km yaptim

• LPG'li getz sahiplerine duyurulur, araçlarınızdaki bakır boruda spiral koruma varsa sökmeden muayeneye gitmeyin yoksa sızdırmazlıkla uğraşırsınız benim gibi
  • İyi günler arkadaşlar. 2008 model hyundai getz 1.4 dohc aracım var. Kapı hoparlörlerini değiştirmeyi düşünüyorum. Ön ve arka hoparlör ölçüsünü bilen arkadaş var mı? Bazı yerlerde ikisi de 16 lık bazı yerlerde arkalar 16 önler 13 yazıyor. Bilen geri dönüş yaparsa memnun olurum.

• muhtemelen 16 cm her ikisi de
    Bendekiler 16 çünki, aynı araç 2007

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 11 Temmuz 2017; 17:51:43 >
  • varol7 V kullanıcısına yanıt
    Hocam sıkıntı kesinlikle immobilizer anteninde. Ben de aynı sıkıntıyı yaşadım aylarca. Anteni değiştirince sıkıntı gitti. Şimdiden geçmiş olsun.

• TiSKE kullanıcısına yanıt
    hangi sene değişiyor hocam biliyor musunuz peki?
    Bi tanıdıkta getz 1.5 CRDI 2010 model vardı. Onun fabrika çıkışı ön kolonları 13 arkalar 16 lıktı.
    2007 ve 2008 kasaları aynı diye biliyorum ben tamamen , yanılmıyorum değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: apollo606

hangi sene değişiyor hocam biliyor musunuz peki?
    Bi tanıdıkta getz 1.5 CRDI 2010 model vardı. Onun fabrika çıkışı ön kolonları 13 arkalar 16 lıktı.
    2007 ve 2008 kasaları aynı diye biliyorum ben tamamen , yanılmıyorum değil mi?

2006 ve sonrası değişiyor
    Ben kolonları değiştiğim için kapılar söküldüğünde gördüm
    16 cm x 4 tane yeni kolon taktım
  • 
Sayfa: önceki 16191620162116221623
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.