Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1606. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Radyatör için söyledim ben. Cam suyunu da yarı yarıya koyacam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşim sağol iyi dileklerin için.kaza işte nerde ne zaman başınıza geleceği belli olmuyor,rabbim herkesi görünür ve görünmez kazalardan korusun diyelim.
  • Opet ten mazot alan var mı ? Opet ten yaklaşık 35 litre civarı yakıt aldıktan sonra uzun bir dağ yolunda (zigana) araç iki kere devirden düştü.sağa çektim yeniden kalktım araç kontağını kapatmadan ve geçti. Daha sonraki sabahlarda ise aracı sabah ilk çalıştırdığımda yakıt filtresi ışığı 3-4 saniye kadar yandıktan sonra sönüyor.gün içinde aracı tekrar çalıştırdığımda ise yanmadığını farkettim. Bu olaydan sonra ise onbin bakıma soktum aracı mazot filtresi dahil herşey değişti. Ancak sabah ilk çalıştırmada yakıt filtresi ışığı 3-4 saniye sonra dönmeye devam ediyor. Full depo dan sonra shell ile fulledim. Değişen birşey yok. Havalar soğudu ondan mıdır yoksa yine yakıtın etkisinden midir sizce? Sadece sabah yandığı için hava soğukluğundan olbilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mstffktbss -- 1 Kasım 2016; 22:34:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mstffktbss M kullanıcısına yanıt
    Sogukken boyle yapmasi contalarin sertlesmesiyle hava sizdirmasindan dolayi olabilir.
    Yasadigim sorunlar dogrultusunda boyle dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mstffktbss

Opet ten mazot alan var mı ? Opet ten yaklaşık 35 litre civarı yakıt aldıktan sonra uzun bir dağ yolunda (zigana) araç iki kere devirden düştü.sağa çektim yeniden kalktım araç kontağını kapatmadan ve geçti. Daha sonraki sabahlarda ise aracı sabah ilk çalıştırdığımda yakıt filtresi ışığı 3-4 saniye kadar yandıktan sonra sönüyor.gün içinde aracı tekrar çalıştırdığımda ise yanmadığını farkettim. Bu olaydan sonra ise onbin bakıma soktum aracı mazot filtresi dahil herşey değişti. Ancak sabah ilk çalıştırmada yakıt filtresi ışığı 3-4 saniye sonra dönmeye devam ediyor. Full depo dan sonra shell ile fulledim. Değişen birşey yok. Havalar soğudu ondan mıdır yoksa yine yakıtın etkisinden midir sizce? Sadece sabah yandığı için hava soğukluğundan olbilir mi?

Filtreye bagli contalardan yada en kotusu baska bir yerden hava almasi.

• Arkadaşlar getzi büyütmek zorundayım. Bir bravo ile flört etmekteyim. Getz de yabancıya gitmiyo hayırlısı olacak umarım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaslar 2009 dizel 80 binde getzle araniza katildim.yas 34 ankarada ikamet ediyorum adim gokhan.benim bir sorum olacak.arabada zaten tek airbag var aldigimda isigi yanmiyordu.simdi yaniyor 3 gun sonra sonuyor kafasina gore takiliyor.sebebi nedir bilen varmi.simdiden tesekur ederim

• Gokhancmz G kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun,eminmisiniz ?
    En az 4 airbag olmali .
    Direksiyonda,sag torpidonun ustunde ve iki tane yanlarda.
    Normalde her hangi bir hatadan dolayi airbag isigi yanabilir.
    Mesela fislerde temazsizlik,airbag beyni yada patlak olur.
    Airbag isigi arac calistiktan bir iki saniye sonra soner.
    Yanlis degilsem eger her hangi bir hatadan dolayi isik yanik kalirsa,servis bilgisayar ile hata ise hatayi silip oylelikle isigi sondurur.
    Yada sana parca degisecekse onu soyler.
    Inanin anlamadim nasil iki gun yanip uc gun sonuyor.
    Bu iste bir terslik var.

• Malesef dedigim gibi tek airbag var aradim taradim bulamadim baska.kayinpederimde 2008 mideli var yol bilgisayari 4 cam otomatik elektrikli aynalar abs vs var bende sadece on camlar otomatik abs yok sanirim boş modelini aldim.airbag fisini aradim bulamadim.koltuk altinda emniyet kemeri icin bir soketli fis var okadar.on kaput sag sol camurluk boyali toplamda 11 binlik hasar kaydi var 23 bine aldim.biniciyim die hasar kayidina takilmadim hic uygunda aldigimi dusunuyorum ama airbag yazisi canimi sikiyor.fisinide bulamadim :(

En guzeli tanidiginiz bir elektrikciye gosterin.

• Sanirim benim halledecegim birsey degil.musait bir zaman gostereyim tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

Arkadaşlar getzi büyütmek zorundayım. Bir bravo ile flört etmekteyim. Getz de yabancıya gitmiyo hayırlısı olacak umarım

hocam mesaj çok komik olmuş
    hayırlısı bakalim.
    +1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gokhancmz

Merhaba arkadaslar 2009 dizel 80 binde getzle araniza katildim.yas 34 ankarada ikamet ediyorum adim gokhan.benim bir sorum olacak.arabada zaten tek airbag var aldigimda isigi yanmiyordu.simdi yaniyor 3 gun sonra sonuyor kafasina gore takiliyor.sebebi nedir bilen varmi.simdiden tesekur ederim

foruma hoşgeldiniz.
    aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın.
    Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşaallah. Kaça aldınız aracı ? Şikayetiniz ile ilgili bağzı nedenler ve öneriler hyundaiclub forumunda var. Genelde kablolardan kaynaklı bir sıkıntı oluyor herhalde. Kopma soket çıkması vs.

• HAYIRLI OLSUN ARAMIZA HOŞGELDIN
  • Arkadaşlar Aracımı sigorta çok yüksek çıkması sebebiyle satıyorum. Linki aşağıda. Hayırlısı olsun inşallah.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-acilll-59.000-km-de-garaj-arabasi-359947422/detay

• Tesekkur ederim arkadaslar.araci 23bine aldim zevkle kullaniyorum airbag isigi haric uzmedi daha umarimda uzmez

• Arkadslar merhaba
    Ben arttik midyatta yasiyorum.
    Ankaradan sonra alişmak zor olucak ama mecbur.
    Bugun bir iş için şirnak in idil ilcesini gittim.
    Geri dönuşte karsi aractan buyuk bi taş sicradi ve on camin aol tarafini misket buyüklugunde zedeledi.
    Allahtan daha buyuk bi zarar acmadi.
    Bunl zede icin ne yapilabilir?

Forumun birinde vatandaşın biri yazmış.diyor ki ışık ara ara yanıp sonuyordu.nedenini ustalar bulamadı.yan koltuğa birisi oturunca ışığın yabdığını kalkınca sonduğunu farkettim. .koltuğu kendim uğraşarak soktum ki koltuğun içindeki hava yastığı kablosu kopmuş. Koltuk içinde öyle şeyler bulunur mu bulunmaz mı bilmem. 😀

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    En guzelini camci soyler,hasar yapilacak boyutta ise yapar,degilse cam degisecek.

• 
Sayfa: önceki 16041605160616071608
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.