Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1553. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.788.281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne diyorsun o Zaman ben bir benzinliğe ortak olayım şimdiden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aktuz

quote:

Orijinalden alıntı: ozgurkiray

Sabah araç çalışmadı akü bitti sanırım kontak çevirince böyle göstergelerde titreme oluyor bıraktım geldim

Aynen akünüz ölmüş. Bitme ayrı birşey,araç yatmadıysa, lamba açık kalmadıysa akü ölmüştür. Soğuklarda belli eder zaten.

HMEN hemen her gün marj basıyordum pazar günü hiç dokunmadım pazartesi sabahı işe gidemedim :D
  • quote:

quote:

quote:

Sabah araç çalışmadı akü bitti sanırım kontak çevirince böyle göstergelerde titreme oluyor bıraktım geldim

Aynen akünüz ölmüş. Bitme ayrı birşey,araç yatmadıysa, lamba açık kalmadıysa akü ölmüştür. Soğuklarda belli eder zaten.

HMEN hemen her gün marj basıyordum pazar günü hiç dokunmadım pazartesi sabahı işe gidemedim :D

aynen öyle olur

• ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turgut.AkıN -- 17 Kasım 2015; 22:47:16 >
  • Arkadaslar 2007 1.5 crdi getz sahibiyim. Triger seti değişim zamani geldi. Kaca değişir tahminen? Antakya da iyi bir hyundsi ustasi onerebilor misiniz Hatay da oturanlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: h.kocaer

Arkadaslar 2007 1.5 crdi getz sahibiyim. Triger seti değişim zamani geldi. Kaca değişir tahminen? Antakya da iyi bir hyundsi ustasi onerebilor misiniz Hatay da oturanlar?

Kac km arac ?

Bi ara sormustum 1500 tl civari demislerdi.

• bagaj kapagının iç tarafında, yeni farkettim; plastik bir kapak var açıldığında resimdeki kauçuk teker tarzında bir parça var bunun ne işe yaradığını bilen varmıdır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgut marea

quote:

Orijinalden alıntı: h.kocaer

Arkadaslar 2007 1.5 crdi getz sahibiyim. Triger seti değişim zamani geldi. Kaca değişir tahminen? Antakya da iyi bir hyundsi ustasi onerebilor misiniz Hatay da oturanlar?

Kac km arac ?

Bi ara sormustum 1500 tl civari demislerdi.

117.000 de arac ama 1500 tl cok degil mi?

• acent kullanıcısına yanıt
    Emniyet kemeri sargısına benziyor. 3. emniyet kemeriniz iptal mi edildi.

• h.kocaer H kullanıcısına yanıt
    2007 dizel zincirli olması lazım. Zincir değişimi planlı bakım değildir. Belirti verince değişir.

sanırım bendede böyle bir şey vardı
    yarın bakıyım bı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,
    10 güne kadar akrabama sıfır Honda Civic alacağız.
    En iyi fiyatı nereden alabiliriz ?
    Yardımlarınızı rica ederim.
    Teşekkürler.
  • aktuz A kullanıcısına yanıt
    ilginçtir. benim arabanın arka sağ kapısının kilit motoru bozulmuştu. tofaş kilit motoru takıldı. birkaç gün sonra arka sol kapının kilit motoru aynı şekilde bozuldu onada tofaş kilit motoru taktırdık. yine birka gün sonra bagaj kapağını açamadım kilitli kaldı. kontak anahtarı ile açtık ve onunda kilit motoru bozuk çıktı onada tofaş kilit motoru taktırdık. üçüde orjinalinden iyi oldu 45 x 3 0 135 tl ödedim. orjinal taktırsa idim. 450 tl ödeyecektim. bu arada bagajdaki resimdeki parça dikkatimi çekti. benim arka 3 kişilik emniyet kemeride mevcut. onlarla ilgili değil bu parça, kullanım klavuzundada yok. servise yolum düşerse öğreneceğiz. kauçuk silidir şeklindeki parçayı elimle çevirmeye çalıştım ama dönmüyor. aklıma gelen yangın tüpünün yeri olupta, tüpün bağlama parçası mı acaba ?
  • bayramses kullanıcısına yanıt
    Ben jazz bakarken en iyi fiyat çorum bayindeydi.
  • acent hocam takipteyiz bende merak ettim

aktuz hocam teşekkür ederim.
  • arkadaslar 2006 larin önde büyük farli ama 88 hp olanlari var mi ? bazi sitelerde 2006 moeel yaziyor buyuk.farli yani nakyaj oncesi kasali ve 88 beygir yaziyorlar.
    Bagaj kapısının içi ise plaka aydınlatmasının arkası olabilir.
    Bagajın içinde solda ise (gerçi orada plastik raflı büyük bir parça var ama Aktuz beyin cevabını görünce yandamı b. kapısı üzer,inde mi emin olamadım.) görüntü tutmasa da benzin deposu girişinin arkası olabilir.

Hatta daha fantastik bir tahminim var!

Kauçuk parça plakayı açılandırmak için kullanılıyor olabilir!
  • quote:

2007 dizel zincirli olması lazım. Zincir değişimi planlı bakım değildir. Belirti verince değişir.

Hocam belirtisi nedir neye göre degistirmek gerekir?

• h.kocaer H kullanıcısına yanıt
    Ses yapmaya başlar. 200 250 bin km sonrası genelde

• Arkadaslar 2007 getz sahibiyim.aracim 116000 km de. Triger zincirli. Zincir kac binde degismeli ve nelere dikkat etmeliyim?

• 
Sayfa: önceki 15511552155315541555
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.