Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1457. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sizin için önemli mi bilmiyorum ama araçta ABS yok sanırım tek avantajı kilometresi ve ilk sahibinden olması. Kasko değeri 15.000 TL bu piyasada ilk sahibinden ve temiz olduğu için üstüne maksimum 3000 koysanız 18.000 eder gibi geliyor bana. Ben dizel Getz aracımı kasko değerinin 2000 üstünde aldım. Ama sizin için ABS çok önemli değilse ve içinize sindiyse alınabilir bence. Çünkü piyasada temiz araba çok zor bulunuyor 10 gün araç kiralasanız 1000 TL zaten.
  • Hocam benim arabayi subatta 17250 ye almistim.
    2003 model. 50bin kmde. Benzinli. Vuruk,kirik,boya hicbirsey yok. Garaj arabasi idi.
    Bence o arabanin ederi 18bin lira diye dusunuyorum. Siyah renk olmasida eksi bir durum bence.
    Fotolarda bagajda epey kirliymis.
    Bana kalirsa az daha verip makyajli kasalara yonelmeniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DntRx -- 4 Aralık 2014; 18:08:47 >
  • Aynen kargoda olmasa iyiydi
    hepsi buradada aynı silecek 4,90 n11 de 3,92 en iyi fiyat orada galiba,
    kargonun 3tl sini çıkardık heralde

Ben olsam 10 yaşında benzinli ve siyah bir arabaya 19 vermem ama üstadlar ne der bilemem tabi

• teşekkür ederim arkadaşlar..
  • Bencede 2006 sonrası makyajlı kasa alınderim
  • bende makyajlı kasalara bak derim ve siyah pek hoş durmuyor gibi.

araç kilitlerinde sıkıntı yaşayan arkadaşlar kumanda pilini değiştirmeyi denesinler
    benimde başıma gelmişti kumanda pilini yenisiyle değiştirince düzelmişti.
  • Evet bugün sileceklerim geldi
    N11 den sipariş vermiştim çok hızlı teslimat oldu çok memnun kaldım
    Ölçüleri gayet doğru almışım 60-38-35
    N11 den bi arkadaş puan verdi üzerine bende 6 tl verdim ücretsiz kargoyla 6 tl ye silecek aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2 gündür lastik bakıyorum. Eski goodyearlar artık bitti. 2si 70bin km 2si 80bin kmdir üstünde. Artık yasal sınıra yaklaştı.

Adac 175 65 r 14 testlerinde Pirelli cinturato p1 verde 3. olmuş. Fiyatı da iyi, bayide 120, internette 110tl yarın taktırmayı düşünüyorum.

Adac test sonuçları linki.http://www.adac.de/infotestrat/tests/reifen/sommerreifen/2014_Sommerreifen_Test_175_65_R14.aspx

Pirelli linkihttp://www.pirelli.com/pirellityre/tr/tr/car/cinturato_p1.html

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 5 Aralık 2014; 17:55:00 >

• Yazlık mı kışlık mı

• quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

kargoda olmayaydı süper olurdu

benım alarm gene kafayı yedi
    bi reset atmalı

Benim alarmda bi dikiş tutmadı kumandayla bazen açıyor kapıyı bazen açmıyor bazen açıyor ama kapamıyor bazen kapıyor ama açmıyor bazen sürücü kapısını kapıyor diğerleri açık kalıyor iice psikopatlaştı tabi ki bende psikopatlaştım :P

ayni sorun hocam.
    dun reset atti kumandanın pilini değiştirdi 2 saat sonra gene kumanda almadi.
    ne yapicaz bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: kadir1983

Yazlık mı kışlık mı

Yazlık alacağım.

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    benim aracın aynı sorunu vardı. 1 metreden fazla uzaklaşınca kilitlemiyordu. frekans ayarı yaptılar. şimdi 15 metreden kilitliyor. bunun dışında takılan kapı kilit motorunu değiştirdiler. düzeldi.
  • conti ecocontact 5 birinci olmus. neden ona bakmiyorsun? fiyat onemli sanirim.. ayrica alacaksan lastik olayini netten alma.. yerel satıcıya git sor lastik uretim yılına haftasina dikkat et.. bedava takıyorlar iki dakkada.. hem bi kac ayarı da belese yaptirirsin.. onlar da kazanır.. sahsen oyle yapmistim. simdi ıvır zıvır olunca lastikciden rica edebiliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

conti ecocontact 5 birinci olmus. neden ona bakmiyorsun? fiyat onemli sanirim.. ayrica alacaksan lastik olayini netten alma.. yerel satıcıya git sor lastik uretim yılına haftasina dikkat et.. bedava takıyorlar iki dakkada.. hem bi kac ayarı da belese yaptirirsin.. onlar da kazanır.. sahsen oyle yapmistim. simdi ıvır zıvır olunca lastikciden rica edebiliyorum.

Conti 1. Ama fiyatı yüksek, yumuşak lastik olduğu için de ömrü kısa sürecektir.

Yılda yaklaşık 50bin km yapıyorum. Fiyatı önemli, aslında pek memnun değildim ama yine gidip goodyear alacaktım, sonra adac testi ve fiyatı fikrimi değiştirdi..

İnternet+ takma veya yerel bayi fiyatı 480 e geliyor. Yani aynı fiyatlar. Sadece İnternette 25tl puan var ama puana bakmayacağım artık. Dediğiniz gibi hem esnaf kazansın hem kargo nekle al lastikleri taşı yapmak istemedim o sebeple birazdan gidip taktıracağım.

Eskiden çok şikayetçilerdi pirelliden, umarım p1 den memnun kalırım.

Eskilerin üzerine çin malı taksamda memnun kalırımda önemli olan memnuniyetin uzun sürmesi.

• İstanbulda 100.000 km geçmemiş kazasız,hasarsız getzini satacak olan varsa aracınıza talibim.
  • Bugün 211bin kmde ki 2005 1.3 gls getzime

4 adet pirelli cin. p1 verde lastiği peşin 460 tlye taktırdım.

Sonra ön düzen kontrolü yaptırdım.

Reçete kabarık.

*Ön amortisörler ve takozları
    *sağ sol viraj dikmeler
    *Sol aks körüğü
    *sol aks(önce kafa değişip denenecek) tam sağa kırıp harekete başladığımda tıkırtı yapıyordu.

götürdüm ustaya haftaya arabayı sabahtan bırak dedi.

Fiyat tahminen diye sordum. Sen yanında en 600 getir dedi.

Sorunsuz dediğim getzime nazar değdirmeye başladım herhalde.
  • Eee biuu o kadar da olsun artik.aracin masallah 211 bin olmus.daha ne kadar arac hic ariza vermeden gidecek.yillarca yol yapmis o parcalar.ariza yapmasi normal.diger bir cok arac daha 100 bine gelmeden bu parcalari degisiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

Eee biuu o kadar da olsun artik.aracin masallah 211 bin olmus.daha ne kadar arac hic ariza vermeden gidecek.yillarca yol yapmis o parcalar.ariza yapmasi normal.diger bir cok arac daha 100 bine gelmeden bu parcalari degisiyor.

Hakılısın yapılan km az değil, hergün okuluma giderken köy yollarından geçiyorum mecburen. Ee parçalar zamanla aşınmıştır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar
    Sinyal kolum arızalandı
    Sinyal çalışıyor ama sellektör yapamıyorum
    Göstergede uzun işareti yanıyor ama kısalar yanıyor
    Kısa ve uzun arasında geçiş yapamıyorum, sanki bir yere takıldı gibi.
    Koldaki küçük ayar düğmesi ortada iken sellektör hareketi yapınca far tamamen sönüyor, Kol kısa ve uzun arasında hareket etmiyor

Koldaki küçük ayar düğmesi tamamen açık iken sellektör hareketi hiç olmuyor ve far değişmiyor
    Ya bunu alıp taktıracağım veya tamiri oluyor mu bilen var mı?

GETZ SiNYAL KOLU 40 TL TIKLAYIN

Bugun komşuya ( reno servisinde calısıyor ) yaptırdım
    Mekanizme içinde plastik parça sürtünmeden dolayı yerinden cıkmıs
    Bu defa da kısa far göstergesi konsolda yanmıyor
    Neyse şimdilik kalacak, bakımda yaptırırım orayı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 7 Aralık 2014; 16:09:04 >

• 
Sayfa: önceki 14551456145714581459
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.