Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1437. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: matematiqci

istanbuldan selam.

Aracın bakımlarını yaptınız mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hocam cuma günü nasipse. 200 yedek parçalar tutuyor 150 tlde işçilik istiyorlar.

polen hava yag filitresi
    triger- v - klima - hidrolik
    4 adet buji
    4 lt motor yagı
  • quote:

Arabamın kornası bazen hiç birşey yokken çalmamaya başlıyor ne kadar sert bassam da vursam da çalmıyor. bi süre sonra çalmaya devam ediyor. Sebeni ne olabilir?

Kaputu aç
    Kornayı bul kabloları kontrol et.
    Kornaya gelen kablonun ucundaki klipsler oksitlenmiş tir veya kopma noktasına gelmiştir.
    Elektrikçiden aynısını al ucuna sıkıştır yerine tak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TiSKE -- 22 Ekim 2014; 6:55:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

devam...

Ankaraya gelme ihtimalim yok
    Ben, İST anadolu yakası
  • quote:

4 lt motor yagı

getzler 5.3 litre aliyor.. 4 litreye ek ucret cikarabilirler.. bilgin olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

quote:

4 lt motor yagı

getzler 5.3 litre aliyor.. 4 litreye ek ucret cikarabilirler.. bilgin olsun..

Aracı benzinli, 4lt den az alıyor. O sebeple sıkıntı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

quote:

Arabamın kornası bazen hiç birşey yokken çalmamaya başlıyor ne kadar sert bassam da vursam da çalmıyor. bi süre sonra çalmaya devam ediyor. Sebeni ne olabilir?

Kaputu aç
    Kornayı bul kabloları kontrol et.
    Kornaya gelen kablonun ucundaki klipsler oksitlenmiş tir veya kopma noktasına gelmiştir.
    Elektrikçiden aynısını al ucuna sıkıştır yerine tak.

Deniyim haftasonu üstad. Yukardaki 60.000 km agır bakımların fiyatı nasıl sizce? Yetkili servis 1200 tl fiyat çıkardı. Birde triger setinde GMC mi iyi yoksa GATES mi_?
  • DeArAnGeL kullanıcısına yanıt
    ben izmitliyim. aranıza katılamadığım için üzgünüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

ilk mesajın devamı..

Uyar bana, zaman belirlensin gelmeye çalışırım.
  • arkadaşlar merhaba benim bi sorum var şimdi getz lerde kısa far sanki önünü hiç aydınlatmıyormuş gibi çok zayıf yanıyor buna nasıl çözüm bulabilirim biraz araştırdım şunu önermişler bunu alsam farkedermi ve kendim takabilirmiyim

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-night-breaker-h7-plus-ampul-127008320
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

arkadaşlar merhaba benim bi sorum var şimdi getz lerde kısa far sanki önünü hiç aydınlatmıyormuş gibi çok zayıf yanıyor buna nasıl çözüm bulabilirim biraz araştırdım şunu önermişler bunu alsam farkedermi ve kendim takabilirmiyim

http://urun.gittigidiyor.com/otomobil-motor-aksesuar/osram-night-breaker-h7-plus-ampul-127008320

Night breaker kullanıyorum bende, çok memnunum. far ayarı yaptırdın mı? epey farkediyor çünkü. kendin takabilirsin.

• calculus07 kullanıcısına yanıt
    Şehir içinde mi az aydınlatıyor gibi geliyor yoksa uzun yolda mı?
    Eğer şehir içinde az aydınlatıyor gibi geliyorsa çevresel faktörlerdendir. Yani sokak cadde aydınlatmalarının güçlü olması gibi. Dolayısıyla aynen kullanmaya devam edebilirsin.
    Şehirler arası mesafelerde ya da karanlık yerlerde yetersiz geliyorsa öncelikle far temizliği yaptırt (eğer buğulanma ya da zamanla oluşan kılcal çizikler vs varsa) Far ayarının doğru olduğunu kontrol ettir. Eğer bunlar da çözüm olmadıysa şuan kullandığından biraz daha güçlü bir ampul al. Sakın en güçlüsünü en iyi ışık verenini alayım deme, karşıdakini de düşün.
    İnsanlar far ayarlarının bozuk olduğunu bilmeyip en çok ışık veren ampule yöneldiklerinden trafikte çok sorun yaşanıyor. Buna sebep vermeyelim.
  • DeArAnGeL kullanıcısına yanıt
    Ya hocam ben park lambasını kısa far sanıyomuşum kısayıda uzun sanıyomuşum cahillik işte sorun yokmuş ;)

• quote:

arkadaşlar merhaba benim bi sorum var şimdi getz lerde kısa far sanki önünü hiç aydınlatmıyormuş gibi çok zayıf yanıyor buna nasıl çözüm bulabilirim biraz araştırdım şunu önermişler bunu alsam farkedermi ve kendim takabilirmiyim

Osram aydınlatma konusunda gayet iyidir.Night Breaker serisi kullanıcıları memnunlar. Yeni olarak Night Breaker Ultimated serisi çıktı onu araştırın. Birde philips'in çok açık sarı yanan Philips X-treme Vision - H7 si var benim sattığım arabamda kullanmıştım.
    Gayet güzeldi.

• quote:

Ya hocam ben park lambasını kısa far sanıyomuşum kısayıda uzun sanıyomuşum cahillik işte sorun yokmuş ;)

• Arkadaşlar Meraba..
    2004 model bir hyundai getz 'im var...
    Multimedya Sistemi kurdurmak istiyorum...
    Acaba bana yardımcı olabılecek bır arkadaş var mı?
  • fattihmfe F kullanıcısına yanıt
    Multimedya sistemi dediğiniz koltuk başlarına takılan mı? yoksa sadece büyük ekranlı, navigasyonlu vs.. radyolardan takmak mı?

Çocuklar oyalansın diye düşünüyorsanız tablet alıp koltuk başlarına da tablet tutucu takmak daha kullanışlı olabilir.
  • arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var bugun arabaya yeni paspas aldım onları değiştireyim derken birde ne göreyim sol arka döşeme ıslanmış bu su nerden girmiş olabilir çok canım sıkıldı çok ıslak değil ama bi çay bardağı dökülmüş gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 24 Ekim 2014; 19:29:01 >
  • quote:

arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var bugun arabaya yeni paspas aldım onları değiştireyim derken birde ne göreyim sol arka döşeme ıslanmış bu su nerden girmiş olabilir çok canım sıkıldı çok ıslak değil ama bi çay bardağı dökülmüş gibi sanki

cam açık felan kalmış olmasın

yada terleme yapmış olabilirmi

benim aracın bagajı çok terleme yapıyor özellikle

içine ne koysam terliyor

stepne felan hep su içinde

bagajdaki ara döşemeyi hep havalı tutuyorum

yada arka koltuğun oraya ne koysam su içinde kalıyo

eski getzde böyle bi sorunum hiç yoktu
  • 
Sayfa: önceki 14351436143714381439
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.