Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1430. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.799
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yakın bir tanıdığım dükkan alacağı için 2011 Model Dizel Classic Astra 1,3 satıyor.

Araba Essentia modeli. 4 Airbag, yağmur,far vs sensörlü, hıs sabitleyici vs. tüm özellikleri var. 6 ileri. 90 hp.Full paket sanırım. Arabada boya çizik vs hiçbir şey yok. 47000 km'de beyaz renk.tüm bakımları yetkili serviste yapılmış. Kendisi pazardan pazara biniciydi oldukça da titiz.

Şimdi o satmaya niyetlenince ben de getzimi satıp alsam mı diyorum. Bana 39-40 civarında verecek. Normalde 41 e isteyen varmış.

Sizce nasıl olur ? Araba nasıldır ? İlk üç vites getz kadar seri değil. Yakıt konusunda üzer mi ? Yoksa sizce fiyat pahalı mı ? bu ay içinde satacak. Benden haber bekliyor.

Ayrıca benim 2006 model hatasız, ABSli, orjinal ön sisfarı olan, ısıtmalı ve elektirikli aynaları olan 106000'deki getzin ederi ne olur...

Saaygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: ortmen55

Değerli arkadaşlar iyi bayramlar...
    Yakın bir tanıdığım dükkan alacağı için 2011 Model Dizel Classic Astra 1,3 satıyor.

Araba Essentia modeli. 4 Airbag, yağmur,far vs sensörlü, hıs sabitleyici vs. tüm özellikleri var. 6 ileri. 90 hp.Full paket sanırım. Arabada boya çizik vs hiçbir şey yok. 47000 km'de beyaz renk.tüm bakımları yetkili serviste yapılmış. Kendisi pazardan pazara biniciydi oldukça da titiz.

Şimdi o satmaya niyetlenince ben de getzimi satıp alsam mı diyorum. Bana 39-40 civarında verecek. Normalde 41 e isteyen varmış.

Sizce nasıl olur ? Araba nasıldır ? İlk üç vites getz kadar seri değil. Yakıt konusunda üzer mi ? Yoksa sizce fiyat pahalı mı ? bu ay içinde satacak. Benden haber bekliyor.

Ayrıca benim 2006 model hatasız, ABSli, orjinal ön sisfarı olan, ısıtmalı ve elektirikli aynaları olan 106000'deki getzin ederi ne olur...

Saaygılar

Hocam araba güzel bence paranız varsa alın derim
    Güzel yakışıklı araba taze araba hem tanıdıktan az kullanılmış araba anlattığınıza gore alınacak bi araba.
    Benim görüşüm bu şekilde.
    Benim arkadaşta var gayet memnun tek sevmediği yönü direksiyonu sert diyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ortmen55

Değerli arkadaşlar iyi bayramlar...

Saaygılar

Konfor anlamında çok fark eder. Rahat bir araç. 2009 model astra vardı bir arkadaşta. Ses yalıtımı harikaydı. Kesinlikle tavsiye ederim.
    Serilik anlamında getz'i ararsın ama bu konu haricinde arayacağını sanmam. Hem C segmentine geçiş için de güzel bir araç. Senin getz'i 21 bin'e satsan. Gerisini de ayarlarsın.
    39-40 civarına alınabilecek çok araç var fakat aracın geçmişini bilmek çok önemli bence. Şimdiden hayırlı olsun.

• arkadaşlar selamlar getz almayı düşünüyorum 120 binde max 1.5 crdi 18 bin tl max satmayı düşünen var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

arkadaşlar selamlar getz almayı düşünüyorum 120 binde max 1.5 crdi 18 bin tl max satmayı düşünen var mı

O fiyatlara bulsak inan biz de alırız.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2005-sunrooflu-hyundai-getz-181796152/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: calculus07

hocam 4-5 tane aklıma yatan var fakat başka şehirlerde

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-getz-dizel-klima-ilk-elden-2006-180819487/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-orjinal-bakimli-108000-de-getz-172732371/detay/

Başka şehirde olması sorun değil. Yani bence olmamalı. Telefonda iyice konuş. Pazarlığını yap. Sonra internetten gideceğin şehirdeki en iyi test merkezini bul. Telefonda adama teste sokacağını, söylediğinin aksine birşey çıkarsa test parasını vermeyeceğini de söyle. Sonra atla otobüse git. Ben böyle yapmıştım.

• 2009 model dizel getze hangi antifirizi koysam iyidir ve nekadar koymalıyım arabayı alalı 5 ay oldu daha önceki ne koymus bilmiyorum
  • murado06 M kullanıcısına yanıt
    hocam ilk önce ölçtür
    daha sonra degişime karar ver.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DeArAnGeL kullanıcısına yanıt
    hocam birde bir soru daha soracam şimdi getze çelik jant takmak istesek kaç hangi boyutta takmamız lazım şu linkte verdiğim olurmu mesela birde çelik jant takarsak lastiğidemi değiştirmek zorundayız

http://www.n11.com/kormetal-km194-gmg-linear-60x14-pcd-4x100-et-35-jant-4-adet-P12968046
  • Buraya yazdım yazmaz olaydım...Bugün nazar değdi aracıma :( KIRMIZI IŞIKTA geçen sürücü geldi benim aracıma çarptı. Ön tampon kırıldı , kaput içeri çöktü, bir tane farım da kırıldı.Araba çalışıyor sıkıntı yok ama sonuçta parça değişecek :( Şerefsizin evladı yüzünden canım çok sıkkın...Hemen kaskoyu aratıp aracı servise çektik :( Adam benle beraber bir araca daha vurdu...Neyse cana bir şey olmadı ama tam satmaya niyetlendim, bugün birisi 21000e alacaktı bu durum yaşandı...

Böyle bir şey yaşayan var mı ? Polisler tutankları tuttular..Arabam kaskolu. Tecrübeli arkadaşlar yardımcı olur musunu ? Neye dikkat etmeliyim
  • ortmen55 O kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam
    bol resim çekın saklayın hocam
    çok deger kaybı olacagını zannetmıyor

• Yahu sormayın...Az çok biliyorsunuz bakımını felan hiç aksatmaz gözüm gibi bakardım..İnanın çok üzüldüm :( Eşim şoka girdi zaten.. Sol tarafımda tır vardı.Yeşil yanınca ben normal hızlanırken adam soldan hızlıca gelip önümü resmen sıyırdı. Sol farıma hiç değemeden sağ farı kırmış sanırım kurtarmak istedi kurtaramadı. Arabayı çalıştırdık binip gidin dediler ama ben güvenemedim. Kaskomun çekicisi aldı götürdü.

Şunu merak ediyorum. Zaten araba orjinal parçalarıyla serviste A'dan Z'Ye yapılacak. Sonrasında kaza sorgulamasında bu işlemin tutarı çıkacak değil mi ? Bİr de benim arabam şu an 21000 tl idi piyasası, satarken şimdi hiç olmasa 1-2 değer kaybedecek. Bu kaybettiği değeri tanzim konusunda ne yapılabilir ? Daha önce böyle şeyler yaşayan oldu mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ortmen55 -- 5 Ekim 2014; 22:38:52 >
  • ortmen55 O kullanıcısına yanıt
    kaput degişecekmı hocam
    bol resim çekın hocam ağır kazası olmadıgının ispatı olur.
    tremıyerde çıkar hocam hasar

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

kaput degişecekmı hocam
    bol resim çekın hocam ağır kazası olmadıgının ispatı olur.
    tremıyerde çıkar hocam hasar

Sanırım değişir. Evet resim çektik. Kaputun sağ ucu tarafı büküldü, sağ farım kırıldı zaten o bölgeden araç sürttüğü için tampon da ordan kırıldı. Kaputun işlemle düzeltilme ihtimali olabilir ama o zaman da çirkin ve dalgalı bir görüntüsü olur mu diye düşünüyorum Çarşamba Günü servis işleme alacak ben de okuldan izin alıp bilhassa başında duracağım. Şimdi bunlar olur olmadık şeyleri de değiştirip faturayı şişirmek de isteyebilirler sigorta firmasına.

Ön tampon, sağ sis farım, sağ farım ve kaput sanırım değişir. Ne yaparız satarken bilmiyorum.Çok canım sıkıldı.Olay bilenler için söylüyorum Samsun -TERME'de şehir merkezindeki trafik ışıklarında oldu. O kadar yoğun olan bölgede MOBESE yokmuş sinir oldum.

• Selam herkese
    Bilgi olsun diye anlatayım. Aracımın gövdesine sanki spreyle püskürtülmüş gibi inşaat harcı bulaşmıştı, önden arkaya doğru ön cam dahil minik beneklerle doluydu. Oto yıkamacım "8-10 saat sürer 200-250tl tutar dedi" bir benzinlikteki yıkamacıya gittim "abi 1 saat sürer 30tl alırım dedi 25'e anlaştık.. Yapılan işlemde şuydu;BOL SİRKELİ SU, arabanın her yerine usulca bastırmadan fırçayla sürdük, 2-3 tur atınca harç març leke falan kalmadı,ne camlarda ne gövdede, boyada da en ufak zarar yok.. Böyle bir yapışkan veya yıkamayla gitmeyen leke derdi olan varsa bol sirkeli suyu kullanın sonrada iyi bir dış yıkama yaptırın.. kesin çözüm.. Sevgiler.. kaputun resmini yüklemeye çalışayım..

• Yav ben mi göremiyorum yoksa iki gündür bizim forumda hiçbir şey yazılmıyormu??

• quote:

Orijinalden alıntı: Dizel Getz

Yav ben mi göremiyorum yoksa iki gündür bizim forumda hiçbir şey yazılmıyormu??

Yazan yok hocam

• kadir1983 kullanıcısına yanıt
    resmi tatıldeyiz

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    kadir1983 kullanıcısına yanıt
    balayından yeni geldim hocam bende :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nuvanda86 -- 9 Ekim 2014; 11:14:45 >
  • 
Sayfa: önceki 14281429143014311432
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.