Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1375. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kanka5000

arkadaslar merhaba 2013 kasim ayindan beri getz ariyordum temiz bi getz bulmak zor gercekten. bulsanda 1 saat icinde satilmis oluyor. neyse 25 subat 2014 de 1.4 97beygir 2011 model gumus gri kaza boya cizik yok 20.000 km de aracimla araniza katilmis oldum. araci 22.000 tl ye aldim.aracin hala 2.5. yil garantisi var. hatta alirken ustam motor kulagindan rahatsiz etmicek sekilde ses geliyor dedi. bende servise gittim sorgusuz sualsiz garanti kapsaminda degisti. neyse benim bir iki sorum olacak. 1. ben araca cam filmi yaptirmak istiyorum acaba kac numara filim yaptiralim mumkunse hangi marka yaptiralim. 2.acaba araci pahalimi aldim. 3.benim sehirici tuketimim 100km de ortalama 7.4 lt bu normalmi. 4.yilda ortalama 5-6 bin km yaparim hadi 10 bin olsun en fazla. sizce tup taktirmalimiyim. taktirmaliysam hangi markayi tavsiye edersiniz. not:tabletten yazdim yazim hatalari icin ozur dilerim.

ben 35 numara yaptırdım

25 çok koyu idi bazı filmlerde 2-3 dşye gidiyor

ben tofaş servisinde bi tanıdığa yaptırdım 150 tlye
    marka bilmiyorum amerikan bişey yazıyordu galiba kutuda

şehiriçi tüketim şahane hesaplamada hata yoksa

2011 lerde tüp sorunu var çok iyi etüt etmelisin muayeneden dönmesin

ama takılıyorsa muhakkak taktır

bende atiker var polonyay aılımlı 10bin km oldu takılalı çok şükür bi sorun çıkmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Arkadaşlar konu dışı olarak görmeyin bu mesajı sadece tavsiye niteliğindedir.

Uzun zamandır aracıma navigasyon bakıyordum. Daha önce 5" lik garmin nuvi kullanmıştım onu da hediye edince haliyle yeni bir arayışa girdim. İstediğim minimum 5" lik bir model olduğu için iyi markaların yanına yaklaşamaz oldum. Pirhana ve türevi navigasyonlara da güvenemedim. Sonunda combo yaptım. Telefonumun da eskidiğini düşünerek. Kredi kartına 9 taksitle vatan bilgisayardan nokia 1320 aldım 6" ekran. 15 tl'ye de cam vantuzu aldım. İçinde hazır yüklü navigasyon haritası var. İnternet bağlantısı da gerektirmediğinden (çevrimdışı harıta kullanabilyor) çok kullanışlı oldu. 1 taşla 3 kuş vurmuş oldum. Hem telefonumu yeniledim hem navigasyonum oldu hem de hoparlörünün ses kalitesi sayesinde bir nevi teyp yenilemiş oldum. (hoparlörden o kadar da ses beklemeyin ben aracımın teybini de ses 6-10 arası dinleyen biriyim yüksek sesten ziyade altta çalan bir müzük olsun konuştuklarımızı duyalım isterim )
    ben aldığımda 996 tl idi. Herhalde fiyat daha da düşecektir. Gerçekten kaliteli bir cihaz, inşallah tavsiyemi reklam amaçlı düşünmezsiniz. Bu yorumu da sadece buraya yapıyorum getz kulubu''ne faydam olsun istedim.

arkadaştada 1520 var

z ultra ile kafa kafaya değişmişti

1 günlükken aldı

androide göre çok stabil vs dedi

çok memnun

ama şahsen w8 in o karmaşıklığından kurtulmadan w8 li bi makina düşünmüyorum açıkçası

• quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

bugün bende 110 bin bakımı yaptırdım.
    aldım alalı ilk defa bende mobil yağ kullandım.bu sefer 5w30 yağ koydurdum.bakalım yakıtta tasarruf olacakmı.
    şimdiye kadar hep 10w40 castrol koydurmuştum.
    mobil 3000 fe 5w30 full sentetik yağ 4+1 litre..........85 tl.
    mazot filitresi bosch marka..........25 tl
    yağ filitresi................................10 tl
    usta parası.................................30 tl
    toplam.............................150 tl'ye halletmiş olduk.

birde tam sentetik yağın tadına baksın benim getzim.:)

yağın viskozite değerleri baya düşük

yazın sıkıntı olmasın sıcakta

özellikle yüksek kmli araçta

tam kışlık yağ salında
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: mehmett36

arkadaşlar okadar sakin kullanmama rağmen yakıt tüketimi 9.4 litre şehir içi daha fazla düşmüyor. bujileri yeni değiştirdim hava filtresinide bilen varsa söylesin ne yap malıyım bu kadar cok yakmaması lazım. arac 1.4 40000 km de 2009 model

şehir içi bende aynı tüketiyorum sayılır

az daha fazla otomatik olduğu için

bana göre anormal bi değer yok

bugün şehir içi 50km hızla sabitledim 4,8lt/100km i gördüm..devirli sürünce az yıkıyor... genelde 5,4-6,3lt benimki 1,4 doch motor 75000 de benzinli..

• quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: DeArAnGeL

Arkadaşlar konu dışı olarak görmeyin bu mesajı sadece tavsiye niteliğindedir.

Uzun zamandır aracıma navigasyon bakıyordum. Daha önce 5" lik garmin nuvi kullanmıştım onu da hediye edince haliyle yeni bir arayışa girdim. İstediğim minimum 5" lik bir model olduğu için iyi markaların yanına yaklaşamaz oldum. Pirhana ve türevi navigasyonlara da güvenemedim. Sonunda combo yaptım. Telefonumun da eskidiğini düşünerek. Kredi kartına 9 taksitle vatan bilgisayardan nokia 1320 aldım 6" ekran. 15 tl'ye de cam vantuzu aldım. İçinde hazır yüklü navigasyon haritası var. İnternet bağlantısı da gerektirmediğinden (çevrimdışı harıta kullanabilyor) çok kullanışlı oldu. 1 taşla 3 kuş vurmuş oldum. Hem telefonumu yeniledim hem navigasyonum oldu hem de hoparlörünün ses kalitesi sayesinde bir nevi teyp yenilemiş oldum. (hoparlörden o kadar da ses beklemeyin ben aracımın teybini de ses 6-10 arası dinleyen biriyim yüksek sesten ziyade altta çalan bir müzük olsun konuştuklarımızı duyalım isterim )
    ben aldığımda 996 tl idi. Herhalde fiyat daha da düşecektir. Gerçekten kaliteli bir cihaz, inşallah tavsiyemi reklam amaçlı düşünmezsiniz. Bu yorumu da sadece buraya yapıyorum getz kulubu''ne faydam olsun istedim.

arkadaştada 1520 var

z ultra ile kafa kafaya değişmişti

1 günlükken aldı

androide göre çok stabil vs dedi

çok memnun

ama şahsen w8 in o karmaşıklığından kurtulmadan w8 li bi makina düşünmüyorum açıkçası

Bende senin gibi düşünüp uzun süre uzak durdum fakat şuan kullandığım telefon hiç öncekiler gibi değil. Android ve ios'un tahtı sarsılacak gibi. Bu kadar stabil ve kolay kullanılabilr bir telefon daha önce kullanmadım. (bunu daha önce iphone ve S3 kullanan biri olarak söylüyorum)

• DeArAnGeL kullanıcısına yanıt
    valla benim w8e karşı bi gıcıklığım var

alışamadımmı dönüp yüzüne bakmam

vista ilk çıktığındada öyle olmuştu vista tutmadı

ama w7 ilk çıktığı gün kurdum ve hala aynı dvd ile kurup kullanıyorum 5 sene geçti

w8ide ilk çıktığında 29 liraya sisteme özel veriyorlardı aldım kurdum 3. gün kaldırdım

bi dahada kurmam

w9 u bekliyecem
  • Üç ayların ve Regaip kandilinin hayırlara vesile olmasını, barış, huzur ve kardeşliği pekiştirmesini Rabbimden diliyorum.

+1 Mayış işçi bayramınıda kutlarım .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

Üç ayların ve Regaip kandilinin hayırlara vesile olmasını, barış, huzur ve kardeşliği pekiştirmesini Rabbimden diliyorum.

+1 Mayış işçi bayramınıda kutlarım .

sağolun münir hocam sizinde kandiliniz mübarek olsun
  • ve diğer tüm arkadaşların kandili mübarek olsun.
  • Yarım getzi muayene götürcem.
    sıkıntı çıkmaz umarım
    eksigim yok araç hazır.

• arkadaslar yaklasik 2 haftadir arabayi durdurup arabadan indikten sonra arabayi kapatmak icin kapiya ilk dokunmamda elektrik carpiyor beni. ilk baslarda acaba fazlami elektrik yukluyum duye onemsemedim. ama dikkat ettimde her seferinde oluyor bu. acaba aracta kacakmi vardir. bide baskasina mi denetsem ondada yaparsa kesin bi kacak vardir sanirim. inanin arabayi durdurduktan sonra kapiya montu sundurup oyle dokunuyorum. ama bunu ilk dokunmada yapiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müslüman aleminin Regaip kandilini ve tüm dünyadaki emekçilerin 1 mayıs işçi bayramını kutlarım.
  • Salı günü 2010 model 1.4 dohc lpg li orijinal 54000 km de olan aracımı 22250 tl ye satmış bulunuyorum. Sabah saat 8 de vermiş ilanını vermiş olduğum aracı saat 11 de sattım :) Maşallah ne arabaymış bu Getz aynı gün abartmıyorum 20 kişi aradı. Zor ikna ettim diğer alıcıları aracı sattığıma. Zorlasak 23 ü zorlarmış araç bilemedik. Neyse hayırlısı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahaman -- 1 Mayıs 2014; 14:35:07 >
  • bahaman B kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Getz'e talep uzun süre daha devam edecek gibi geliyor bana. 2. el piyasasında ve segmentinde belki de en iyi araç (fiyat/performans).
  • Özgür Geo kullanıcısına yanıt
    Aynen bu kadarını beklemiyordum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Salı günü 2010 model 1.4 dohc lpg li orijinal 54000 km de olan aracımı 22250 tl ye satmış bulunmuyorum. Sabah saat 8 de vermiş ilanını vermiş olduğum aracı saat 11 de sattım :) Maşallah ne arabaymış bu Getz aynı gün abartmıyorum 20 kişi aradı. Zor ikna ettim diğer alıcıları aracı sattığıma. Zorlasak 23 ü zorlarmış araç bilemedik. Neyse hayırlısı olsun.

vay be.bu ne hız böyle.hayırlı olsun bakalım.şimdi ne almayı düşünüyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahaman

Salı günü 2010 model 1.4 dohc lpg li orijinal 54000 km de olan aracımı 22250 tl ye satmış bulunmuyorum. Sabah saat 8 de vermiş ilanını vermiş olduğum aracı saat 11 de sattım :) Maşallah ne arabaymış bu Getz aynı gün abartmıyorum 20 kişi aradı. Zor ikna ettim diğer alıcıları aracı sattığıma. Zorlasak 23 ü zorlarmış araç bilemedik. Neyse hayırlısı olsun.

hocam hayırlı olsun?
    getzın ıkıncı eli canlı iyi fiyata satmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mnr980 -- 1 Mayıs 2014; 14:26:01 >
  • kadir1983 kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam bende inanamadım. Arabam çok temiz ve aksesuarliydi lpg kiti falan her sşeyi on numaraydi. Zaten titiz kullanırim. Şimdi avensis ya da civic bakıyorum 2012-2013. Otomobil genelde konusunu açtım. Fikir paylasirsaniz sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahaman -- 1 Mayıs 2014; 14:28:23 >
  • Mnr980 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Merhabalar. 2006 model 1.5 dizel 187000 km de getz e 16500 istiyorlar. Aracin 1 kapisi degismis onun disinda orjinal. Km nin fazla olmasi biraz kafami kurcaladi.fiyat nasil? Bu araclarda motor omru ne kadardir? Aracin kronik sorunu var mi? Yardimci olabilirseniz sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 13731374137513761377
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.