Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1262. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.788.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erencaner

Arkadaşlar Getz'in GLS olup olmadıgı nasıl anlaşılır aracın arkasındaki yazıyı sökebiliyor bazı 2. el satıcılar. Bir tane getz baktım ruhsatında GLS yazmıyordu ama GLS dedi satıcı.

Bir de GLS olmasının ne artısı olur, illa GLS modelini mi almak gerek?

teşekkürler.

bildiğim kadarıyla 2007 ve sonrası modeller 1.4 dohc olarak geçiyor (benzinli olanlar) olmadı ruhsatında yazar. 2006 ve öncekileri gls 1.3 gls diye biliyorum.
  • Getz in 2012 modelini goremiyorum, uretimi kalktimi acaba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ustad_10

Getz in 2012 modelini goremiyorum, uretimi kalktimi acaba.

2011 son artık üretilmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

quote:

Arkadaşlar Getz'in GLS olup olmadıgı nasıl anlaşılır aracın arkasındaki yazıyı sökebiliyor bazı 2. el satıcılar. Bir tane getz baktım ruhsatında GLS yazmıyordu ama GLS dedi satıcı.

teşekkürler.

bildiğim kadarıyla 2007 ve sonrası modeller 1.4 dohc olarak geçiyor (benzinli olanlar) olmadı ruhsatında yazar. 2006 ve öncekileri gls 1.3 gls diye biliyorum.

artısı nedir GLS olmasının?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ttfvol

quote:

teşekkürler.

artısı nedir GLS olmasının?

teknik olarak 1.3 gl ile 1.3 gls arasında fark yok ikiside aynı motor aynı beygir gücüne sahip sanırım donanım farkı oluyor misal birinde sis farı var ise diğerinde yok gibi
  • Aracım 2009 1.5 vgt..İlk denememde 100 km gittim...Sonra gaz kesmeye başladı..Bereket benzinlik yakındaydı hemen attım kendimi :)...İkinci denememde ışık yandıktan sonra 85 km civarlarındaydı bende kendimi 100 km garanti gider tribine sokunca bi anda stop etti rezil oldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim8961 -- 5 Mart 2013; 15:52:43 >
  • 2010 model 38000 km de 1,4 benzin+lpg ( lavoto obd II kitli - 1500 tl faturalı ruhsata işli ) gümüş gri boyasız degişensiz araç her ustaya açıktır istenilen yere gösterebilirsiniz. fiyat olarakta 22.000 tl
    düşünen arkadaşlar varsa pim atabilir
  • vay arkadaş reklam alıyormuyduk ya :D
  • Reklam iyi de oldu aslında. Nette getz için özel yapılmış aksesuar bulmak zor oluyor.En azından şimdi arayanlar kolay bulabilir.
  • slm arkadaslar 160 binde 1.5 crdi getz var baya temiz kaza boya yok ve arac full olanlardan 15.500 verilirmi eder mi lutfen acil cevaplarsaniz sevinirim
  • Merhabalar acaba 1.4 DOHC getz'in otomatiği nasıldır?
    Otomatik olarak ne kullanmaktadır?

Abs ve hava yastığı hangi modellerde vardır?

ve şu araç nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-getz-1.4-dohc-hy-klm-abs-konya-pamukkale-otomotiv-116271225/detay
  • merhaba arkadaşlar
    bugun mazot altım 592 km %90 şehır içi 165 tl mazot aldım (bp 4,09)
    sizce nasıl tuketım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selam_bey

Merhabalar acaba 1.4 DOHC getz'in otomatiği nasıldır?

ve şu araç nasıldır?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-hyundai-getz-1.4-dohc-hy-klm-abs-konya-pamukkale-otomotiv-116271225/detay

4 ileri şanzımanlı gayet iyi yakar 11-12 litre arası değişir (ş.içi) tavsiye etmem o fiyat aralığında mitsubishi colt 1.3 otomatik tavsiye ederim gayet ekonomik ve full bir araçtır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

merhaba arkadaşlar
    sizce nasıl tuketım?

ben 165 tl ile % 100 şehir içi 710 km gidiyorum.(tüpte)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatansever20 -- 7 Mart 2013; 16:43:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vatansever20

quote:

merhaba arkadaşlar
    sizce nasıl tuketım?

ben 165 tl ile % 100 şehir içi 710 km gidiyorum.(tüpte)

ya şu mesajları gördükçe tüp taktırasım geliyo hala kararsızım
  • evet lpg baya avantajli
    malum mazot pahali 25-30krs arasi yakiyor sehir ici
    cok soguk havalarda yol bilg. 7,2 ye kadar cikmisti ama suan 6,5 lt civar gosteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

merhaba arkadaşlar
    sizce nasıl tuketım?

bende yarın mazot alacam.şu an aracın km'resi 781 kmrede.ışık daha yanmadı ama yanmak üzere.
  • quote:

ve şu araç nasıldır?

start modeli dışında hepsine bakabilirsiniz aslında çok paket çeşidi geldi bu araçlarda mumkunse abs olmayanı kesinlikle almayın

ayrıca fazla yakması dışında kesinlikle bir dezavantajı yok 2006 dan beri kullanıyorum yılık çok km yapan biri değilseniz benim gibi lpg ye bile gerek yok

uzun yolda ekonomik ama şehir içi tüketimi oldukça yüksektir
  • quote:

ve şu araç nasıldır?

Arkadaşım içine kurt düşürmek istemem ama bu araç büyük olasılıkla boya görmüş. Zaten daha ilk fotoğrafta şüphelenmiştim. Ön panjuru siyah olan Getz'lerin aynaları ve kapı tutamakları genelde siyah oluyor. Dikkat ettiysen aynanın biri gövde rengi, diğeri siyah. Açıklamada "sol iki kapı sacı boyalı" demiş ama sağ ayna da boyalı. Tramer kaydına baksan iyi olur. Tabi sanayide yaptırıldıysa tramerde çıkmama ihtimali var.
    Açıkçası ben Getz araştırırken galerilerden uzak durmuştum.

Bilgine.

(Ek olarak; Hadi siyah olan ayna sonradan takıldı desek, o zaman ön panjur da değişmiş demektir. O zaman daha büyük risk...)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustiwrc -- 8 Mart 2013; 1:23:35 >
  • ilk başlarda 120 km gittiğimi bilirim. artık yollar daha kalabalık benimde kullanma ahlakım bozuldu 100 ü görmem sanırım.
  • 
Sayfa: önceki 12601261126212631264
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.