Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar hb deki wp ve çek kampanyası ile 4 tane nokian h serisi aldım

365e geldi 4 tanesi

bence değerlendirin çok iyi fiyatlar var bugün son

ücretsizde montajı var

havalar açmaya yakın gidip taktırayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

Orijinalden alıntı: schering

quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

quote:

Orijinalden alıntı: bhtbhtbht

eibach pro kit dusunuyorum uzun zamandır ben de nerden kac paraya alabılırım ve taktırabılırım.

adres olarak degılde kımler satar veya takar bunu. ankaradayım cunku.

bi de dızel getz ıcın chıp onerır mısın?

ankarada açıkcası nerden temin edebilirsin bilmiyorum ama en kotu internetten temin edebilirsin şimdi bir fiyatlara goz attımda uçmuş gitmiş fiyatlar montaj olayı zaten basit heryerde taktırabilirsin

benim yaylar yıllık bakım sırasında serviste takıldı mesela :D

ayrıca aracın kondisyonu turbo durumu iyiyse güzel soft bir yazılım güzel keyifli olur hem gücün artar hemde sakin kullanımda yakıtın duşer

yazlımda yaşayabiliceğiniz tek sıkıntı turbonuzun artık miladı dolmuşsa sonunun daha hızlı gelmesini sağlar :) okadarda normal bu riski alabiliyorsanız yaptırın kesinlikle değiyor

88hp olanlardan 110hplere kadar alıyorlar

yeni nesil era 128hp lerden 180hp ler çıkıyor

bu yazılım yükseltme hyundai yetkili servislerinde yapılmıyordur herhalde ? bu iş için tavsiye edilebilecek bir yer var mı bi gidip detaylı bilgi alsak?

bizim arkadaşın cdddye ümraniyede mehmet diye birisine yaptırmıştık

ama adam 3 defa turbo dağıtınca iptal ettirdik işlemi

adını unuttum şimdi o işleminde bence risk yani

megachipsmehmet gazihana yaptırmışsınızdır büyük ihtimalle

yazılım biraz riskli dediğiniz gibi sonuçta fabrika değerlerinin dışına çıkarak aracı olması gerektiğinden fazla yoruyorsunuz

burda aracın durumu ve kullanıcınn aracı nasıl kullandığı çok onemli

sizin arkadaşınız gibi sorun yaşayan çok insan var ama bir okadarda memnun kişi :)

• quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: schering

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bhtbhtbht

eibach pro kit dusunuyorum uzun zamandır ben de nerden kac paraya alabılırım ve taktırabılırım.

adres olarak degılde kımler satar veya takar bunu. ankaradayım cunku.

bi de dızel getz ıcın chıp onerır mısın?

ankarada açıkcası nerden temin edebilirsin bilmiyorum ama en kotu internetten temin edebilirsin şimdi bir fiyatlara goz attımda uçmuş gitmiş fiyatlar montaj olayı zaten basit heryerde taktırabilirsin

benim yaylar yıllık bakım sırasında serviste takıldı mesela :D

ayrıca aracın kondisyonu turbo durumu iyiyse güzel soft bir yazılım güzel keyifli olur hem gücün artar hemde sakin kullanımda yakıtın duşer

yazlımda yaşayabiliceğiniz tek sıkıntı turbonuzun artık miladı dolmuşsa sonunun daha hızlı gelmesini sağlar :) okadarda normal bu riski alabiliyorsanız yaptırın kesinlikle değiyor

88hp olanlardan 110hplere kadar alıyorlar

yeni nesil era 128hp lerden 180hp ler çıkıyor

bu yazılım yükseltme hyundai yetkili servislerinde yapılmıyordur herhalde ? bu iş için tavsiye edilebilecek bir yer var mı bi gidip detaylı bilgi alsak?

bizim arkadaşın cdddye ümraniyede mehmet diye birisine yaptırmıştık

ama adam 3 defa turbo dağıtınca iptal ettirdik işlemi

adını unuttum şimdi o işleminde bence risk yani

megachipsmehmet gazihana yaptırmışsınızdır büyük ihtimalle

yazılım biraz riskli dediğiniz gibi sonuçta fabrika değerlerinin dışına çıkarak aracı olması gerektiğinden fazla yoruyorsunuz

burda aracın durumu ve kullanıcınn aracı nasıl kullandığı çok onemli

sizin arkadaşınız gibi sorun yaşayan çok insan var ama bir okadarda memnun kişi :)

Yazılım yükseltme işine tecrübeli bir ustaya yaptırmak kaydıyla sıcak bakıyorum.Çünkü getzlerde 110hp'lik motor seçeneği var ve 88hp'lik motorla teknik açıdan aynı(broşür bilgilerinde yazıyor ama turbosu farklı olabilir) bence bunu yazılımla elde ediyorlar.

• arkadaşlar getz 1.4dohc aracımın 90 bin(AĞIR) bakımını yaptırttım merak eden arkadşlar için paylaşıyorum

izmir yükseliş hyundai 897 lira istedi

izmir çakırlar hyundai 529 lira istedi ikiside yetkili servis

aradaki fiyat farkından dolayı tercihim çakırlar oldu hizmet yükselişe oranla çok iyi kibar ve ilgililer ve carbon clean ücretsiz hediye yapıldı ve çıkan fiyatı k.kartına 10 taksit yapıldı.özel servisler bile bu işleme 450 lira fiyat veriyorlar yaptıracak olan arkadaşlarıma tavsiye ederim
  • fiyat oldukça iyi

triger vs dahilmi bu fiyata
  • quote:

fiyat oldukça iyi

triger vs dahilmi bu fiyata

evet triger seti değişti kayış+gergi kasnagı v.s
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35emrah35

arkadaşlar getz 1.4dohc aracımın 90 bin(AĞIR) bakımını yaptırttım merak eden arkadşlar için paylaşıyorum

aradaki fiyat farkından dolayı tercihim çakırlar oldu hizmet yükselişe oranla çok iyi kibar ve ilgililer ve carbon clean ücretsiz hediye yapıldı ve çıkan fiyatı k.kartına 10 taksit yapıldı.özel servisler bile bu işleme 450 lira fiyat veriyorlar yaptıracak olan arkadaşlarıma tavsiye ederim

çok ıyı fıyatta yetkılı servıste yaptırmışşın

benım getz şu an 112bınde 90 bin bakımı 2011 yılının sonunda yetkılı servıste yapılmış ve tum kayışlar ve gereken yerler degişmiş

bu kayışlar bır sonrakı degişimi ne zaman? yılmı km mı?

araç 2006 getz vgt

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

quote:

arkadaşlar getz 1.4dohc aracımın 90 bin(AĞIR) bakımını yaptırttım merak eden arkadşlar için paylaşıyorum

benım getz şu an 112bınde 90 bin bakımı 2011 yılının sonunda yetkılı servıste yapılmış ve tum kayışlar ve gereken yerler degişmiş

araç 2006 getz vgt

dizeller hakkında bilgim yok malesef ben benzinli kullanıyorum 1.4 benzinli getzlerde periyodik bakımlar ı her 15bin km de 1... triger değişimi 90 bin km de 1 değişiyor. dizellerde triger kayış değil zincirdir zincirinde değişmesi gereken km nedir bilmiyorum servisler genelde triger zincirini kontrol eder ses yapıp yapmadığına v.b bakar ona göre yorumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 35emrah35 -- 1 Mart 2013; 17:12:44 >

• evet bizde zincir

ama kayislarda var onlari sormustum

siz tam neleri degistirdiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu gün yeni teyp aldım serviste takarlarmı
    arabam eski kasa 2005 getz şuan üzerinde orjinal kaset çaları var bazı forumlarda konsol komple sökülüyor falan demişler kafam karıştı nasıl takılıyor şimdiden saolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: impala25

arkadaşlar bu gün yeni teyp aldım serviste takarlarmı
    arabam eski kasa 2005 getz şuan üzerinde orjinal kaset çaları var bazı forumlarda konsol komple sökülüyor falan demişler kafam karıştı nasıl takılıyor şimdiden saolun

40 liraya ben serviste taktırmıştım. 2006 model ama benimki
  • arkadaşlar sms sorgusunda 6 adet hasar kaydı olan boyalı ama temiz görünen yürüyeni güzel (yetkili servise girmedi daha) hyundai getz 2005 model dizel 140.000'deki bir araç alınır mı? Kasko yaptırmak istesek bu hasar kayıtları sıkıntı yaratır mı? Sms'e göre en son hasarı 2008'de almış, araç 2005 model.

bir de kaza kaydı var. xxx ihbar nolu kaza tespit tutanagı kapanmıştır. Kusur oranları iki aracın %50 %50.

ne dersiniz alınır mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencaner -- 3 Mart 2013; 15:52:13 >
  • quote:

quote:

araç 2006 getz vgt

önceki sayfalarda bir arkadaş kullanım kılavuzunu pdf olarak indirebileceğimiz bir link vermişti. oradan bakarak öğrenebilirsiniz. triger kayışı için 120000 de değiştir diyor ama kayış diyor kılavuzda da. v kayışları için de kontrol et diyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: derebeyii

quote:

quote:

araç 2006 getz vgt

önceki sayfalarda bir arkadaş kullanım kılavuzunu pdf olarak indirebileceğimiz bir link vermişti. oradan bakarak öğrenebilirsiniz. triger kayışı için 120000 de değiştir diyor ama kayış diyor kılavuzda da. v kayışları için de kontrol et diyor.

GETZ KULLANMA KILAVUZU

http://www.hyundai.com.tr/uploads/pdf/getz.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar sms sorgusunda 6 adet hasar kaydı olan boyalı ama temiz görünen yürüyeni güzel (yetkili servise girmedi daha) hyundai getz 2005 model dizel 140.000'deki bir araç alınır mı? Kasko yaptırmak istesek bu hasar kayıtları sıkıntı yaratır mı? Sms'e göre en son hasarı 2008'de almış, araç 2005 model.

bir de kaza kaydı var. xxx ihbar nolu kaza tespit tutanagı kapanmıştır. Kusur oranları iki aracın %50 %50.

ne dersiniz alınır mı?

2005 olduğu için çok düşünmez ve almazdım açıkçası

6 hasar kaydıda muhtemelen eski sahibi yapmıştır

öldü paraya almıştır bu eleman

fiyatı yazmamışsın ama
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

arkadaşlar sms sorgusunda 6 adet hasar kaydı olan boyalı ama temiz görünen yürüyeni güzel (yetkili servise girmedi daha) hyundai getz 2005 model dizel 140.000'deki bir araç alınır mı? Kasko yaptırmak istesek bu hasar kayıtları sıkıntı yaratır mı? Sms'e göre en son hasarı 2008'de almış, araç 2005 model.

ne dersiniz alınır mı?

2005 olduğu için çok düşünmez ve almazdım açıkçası

6 hasar kaydıda muhtemelen eski sahibi yapmıştır

öldü paraya almıştır bu eleman

fiyatı yazmamışsın ama

15500 istiyordu 15000'e veriyor. evet ilk sahibi yapmış dediğine göre. Bu yaygın bir laf herhalde..

• çok para

çıkaracağı masrafı göze alırsam 12 den fazla vermem
  • getzcıler cevap bekliyorum

yakıt işşigı yandıktan sonra kaç km daha gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar Getz'in GLS olup olmadıgı nasıl anlaşılır aracın arkasındaki yazıyı sökebiliyor bazı 2. el satıcılar. Bir tane getz baktım ruhsatında GLS yazmıyordu ama GLS dedi satıcı.

Bir de GLS olmasının ne artısı olur, illa GLS modelini mi almak gerek?

teşekkürler.
  • Arkadasım o fiyatlara cok pahalı hem kazalı hemse km 140000 de. Bendede 2005 kristal mavi 96000 de kazasız boyasız getz var. Gls, abs klima 4 teker disk artı yakın zamanda triger ve diger kayıs setini degistirdim serviste. 1500 tl civarı masraf yapmama ragmen edecegi 17000-17500 civarı. Araçta sadece birkac ufak cizik var. Almayı düsünürsen satabilirim bilgin olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.