Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1249. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.788.283
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yilbasi zamani sehir ici-sehirler arasi yaklasik 1500 km civari bir yolculugu 300 tl'lik mazotla tamamladik. yarisi yuksek performansli gecildi.. kurus hesabini yapamadim bi turlu..
  • Arkadaslar bugün benim araçtan gördüm 3 silindirli 2005 model dizel. Arac şirket aracı idi 498.000 km deydi. Arac daha rektefe olmamış... Konustugum kisi aynı aractan toplam 3 tane olduğunu ve şimdiye kadar bir sorun yasamadıklarını söyledi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

yilbasi zamani sehir ici-sehirler arasi yaklasik 1500 km civari bir yolculugu 300 tl'lik mazotla tamamladik. yarisi yuksek performansli gecildi.. kurus hesabini yapamadim bi turlu..

0,20 krs yakmissiniz.bence cok guzel rakam

• quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

yilbasi zamani sehir ici-sehirler arasi yaklasik 1500 km civari bir yolculugu 300 tl'lik mazotla tamamladik. yarisi yuksek performansli gecildi.. kurus hesabini yapamadim bi turlu..

Beyler siz yetkili bir abiye benziyorsunuz. Simdi bir arkadasim arkadasina getz marka otomobil icin teyb hediyesi almayi dusunuyor ama teyb devri bitti artik cd calarlar var malum ben de getz den pek anlamam. siz bana getz in cd calarindan bahsedin. eger boyle bir hediye alacak olsaniz ne alirsiniz? Yoksa gerek yok mu diyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: K.chaLi

quote:

quote:

Beyler siz yetkili bir abiye benziyorsunuz. Simdi bir arkadasim arkadasina getz marka otomobil icin teyb hediyesi almayi dusunuyor ama teyb devri bitti artik cd calarlar var malum ben de getz den pek anlamam. siz bana getz in cd calarindan bahsedin. eger boyle bir hediye alacak olsaniz ne alirsiniz? Yoksa gerek yok mu diyorsunuz

zaten getz'lerde mp3 çalar var.radyosu gayet yeterli.bence mp3 çalarlı bir radyo yerine arkadaşına söyle navigasyon cihazı alsın.arkadaşının işini daha çok görür arabada.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

zaten getz'lerde mp3 çalar var.radyosu gayet yeterli.bence mp3 çalarlı bir radyo yerine arkadaşına söyle navigasyon cihazı alsın.arkadaşının işini daha çok görür arabada.

Track parçalar da çalıyor mu?
  • kaç model getz ?

eğer cd çalar varsa zaten mp3 track falan okuyor ama genede iyi kalite istiyorsanız orjinal teyp pek verimlideğil

ben soktum PIONEER DEH-1400UB taktım onun yerine kapılara izolasyon yapıp 1 takım mid anfi 25cm bass çok temiz kaliteli ses aldım
  • arkadaslar bir soru.. Getz'ler icin ozel oto kılıfı satılıyor mu yoksa standart oto kılıfı uyar mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onursumer

kaç model getz ?

eğer cd çalar varsa zaten mp3 track falan okuyor ama genede iyi kalite istiyorsanız orjinal teyp pek verimlideğil

ben soktum PIONEER DEH-1400UB taktım onun yerine kapılara izolasyon yapıp 1 takım mid anfi 25cm bass çok temiz kaliteli ses aldım

İşin sıkıntılı tarafı kaç model oldugunu bilen yok. Simdi 2004-2009 arası diyelim. Mesela orjinal teybin daha iyisi alınamaz mı?
  • merhaba arkadaşlar geçen arabama gaz alırken başıma gelen bi olaydan bahsetmek isterim size..Gaz dolumu yapmak için benzin istasyonuna gittim ve gaz doldurduktan sonra atiker gaz dolum ağzından damla damla gaz çıkıyordu hemen servise götürdüm önemli bişey değil dediler ama sizce gaz dolum ağzının değişmesimi gerek tamirci ingiliz anahtarıyla dolum ağzının vidasını sıktı ama tekrar gaz doldurduktan sonra yine bir sızıntının olduğunu farkettim benzinci önemli değil depoya kadar giden borunun içindeki gazın çıktığını depodan gaz çıkmadığını söyledi sizce bu parçayı değiştirmelimiyim veya tamir mi olmalı tekrardan.İkincisi ise benzin dolum kapağını geçen açtım ama sanırım tam kapatamadım çok sert sıktığımda bi kaç cırt sesinden sonra kilitlendiğini gördüm bu kapağı sonuna kadarmı sıkmalıyız şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler kendinize iyi bakın otomotiv dünyasının en samimi kulubü :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: vavien_pro

merhaba arkadaşlar geçen arabama gaz alırken başıma gelen bi olaydan bahsetmek isterim size..Gaz dolumu yapmak için benzin istasyonuna gittim ve gaz doldurduktan sonra atiker gaz dolum ağzından damla damla gaz çıkıyordu hemen servise götürdüm önemli bişey değil dediler ama sizce gaz dolum ağzının değişmesimi gerek tamirci ingiliz anahtarıyla dolum ağzının vidasını sıktı ama tekrar gaz doldurduktan sonra yine bir sızıntının olduğunu farkettim benzinci önemli değil depoya kadar giden borunun içindeki gazın çıktığını depodan gaz çıkmadığını söyledi sizce bu parçayı değiştirmelimiyim veya tamir mi olmalı tekrardan.İkincisi ise benzin dolum kapağını geçen açtım ama sanırım tam kapatamadım çok sert sıktığımda bi kaç cırt sesinden sonra kilitlendiğini gördüm bu kapağı sonuna kadarmı sıkmalıyız şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler kendinize iyi bakın otomotiv dünyasının en samimi kulubü :)

gaz işinden anlamam ama benzin deposu kapağı bir iki çıt sesi verdimi kilitlenir.daha sıkmanıza gerek yok.
  • quote:

quote:

kaç model getz ?

İşin sıkıntılı tarafı kaç model oldugunu bilen yok. Simdi 2004-2009 arası diyelim. Mesela orjinal teybin daha iyisi alınamaz mı?

2005 te makyaj gordu

ama şoyle soylim son kasalardaki orjinal mp3 çaları bile super değil

yerine alıcağınız 200tl lik pioneri takınca bile aracın kolonlarından çıkn ses değişir
  • quote:

quote:

quote:

kaç model getz ?

2005 te makyaj gordu

yerine alıcağınız 200tl lik pioneri takınca bile aracın kolonlarından çıkn ses değişir

Benim de korkum modeli zaten. Hediye edecek arkadasıma sordugumda o da bilmiyor ögrenecek durumda da degil malesef. Mesela ben de 2010 Fiesta vardı ilk çıktıgında aldım birisi bana elinde teyp ile gelse heralde güler geçerdim :) İç donanım muhtesemdi eski teyp tarzı falan da tariha karısmıs haldeydi. Getzlerde muhtemelen yeni modellerde iç donanım bakımından çok iyidir.

Yani benim anladıgım en iyi ihtimal 2005ten asagı olursa iyi bir teyp alırsak bu hediye makbule geçer? Yani şu durumda var zaten orjinali iyiyse iyi bir teyp almayınca hediye kullanılmayacak.
  • getz kullanıcıları.. size ' 18bin tl ye otomatik vites getz alınır mı tavsiye edermisiniz yoksa uzak dur şu markaya bak mı dersiniz ' diye sormak istiyorum ama
    burdan mı sorsam hunday ana sayfadan mı bilemedim :)
    sormus oldum artık ilgilenebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mdkab -- 5 Ocak 2013; 2:13:44 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

kaç model getz ?

2005 te makyaj gordu

Benim de korkum modeli zaten. Hediye edecek arkadasıma sordugumda o da bilmiyor ögrenecek durumda da degil malesef. Mesela ben de 2010 Fiesta vardı ilk çıktıgında aldım birisi bana elinde teyp ile gelse heralde güler geçerdim :) İç donanım muhtesemdi eski teyp tarzı falan da tariha karısmıs haldeydi. Getzlerde muhtemelen yeni modellerde iç donanım bakımından çok iyidir.

Yani benim anladıgım en iyi ihtimal 2005ten asagı olursa iyi bir teyp alırsak bu hediye makbule geçer? Yani şu durumda var zaten orjinali iyiyse iyi bir teyp almayınca hediye kullanılmayacak.

2010 veya 2005 farketmez

pioneer in en duşuk modeli bile orjinalinden iyidir emin olun :)

o orjinal kolonlarından pioneer ile çıkan sese hediye alınan arkadaş bile şaşırır :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: mdkab

getz kullanıcıları.. size ' 18bin tl ye otomatik vites getz alınır mı tavsiye edermisiniz yoksa uzak dur şu markaya bak mı dersiniz ' diye sormak istiyorum ama
    burdan mı sorsam hunday ana sayfadan mı bilemedim :)
    sormus oldum artık ilgilenebilir misiniz ?

illa ki otomatil olacaksa getz degil de i20 i10 gibi yeni modellere bakin derim..
  • evet otomatikte karar kıldım amma marka/model kararı veremedim.
    sağolun.
  • malumunuz ocak ayı geldi çattı, yani mtv lerin 1. taksitlerini ödeme vakti geldi..

benim aracım 2005 model olmasına 7.yılına girmesine rağmen bir önceki yıldan daha fazla ödüyorum, geçen sene düşmesini beklerken bu senede arttığını görüyorum. 2011 yılında 140 lira civarı, 2012 yılında 155 lira civarı bu sene ise 180tl görünüyor. neden böyle oluyor? devlet vergiye öyle bir zam yapıyor ki, düşük çıkmasından çok fazla çıkmamasını mı sağlıyor?

sizin vergilerde durumlar ne?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi audioslave -- 6 Ocak 2013; 16:45:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

malumunuz ocak ayı geldi çattı, yani mtv lerin 1. taksitlerini ödeme vakti geldi..

benim aracım 2005 model olmasına 7.yılına girmesine rağmen bir önceki yıldan daha fazla ödüyorum, geçen sene düşmesini beklerken bu senede arttığını görüyorum. 2011 yılında 140 lira civarı, 2012 yılında 155 lira civarı bu sene ise 180tl görünüyor. neden böyle oluyor? devlet vergiye öyle bir zam yapıyor ki, düşük çıkmasından çok fazla çıkmamasını mı sağlıyor?

sizin vergilerde durumlar ne?

aracınız 8 yasında 12 yasına kadar bu vergıyı odeyeceksınız gayet normal.
  • 
Sayfa: önceki 12471248124912501251
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.