Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1236. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.751
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

alıcı çok

fiyatlar çok şişik

ben 18.5 a ucuz diye aldığım arabanın kasko değeri 15 lira

piyasada 22-23 istiyorlar aynı arabaya

2010 nisanında 46000 deki 2005 dizel getzimi 16350ye satmıştım

şuan bile ondan fazla eder 2,5 sene sonra

93-94 şahine bile 6-7 lira istiyorlar

benim 98 şahini 9 dan aşağı satmam valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackDaniels -- 16 Kasım 2012; 15:01:29 >
  • şuan 2.el araç piyasası çok yüksek aracı yüksek rakamdan satıp kar etmeniz birşey değiştirmiyor çünki ikincel el alacağınız araçta pahalıya mal oluyor yani cebe giren gene çıkıyor kaldıki getz lerin piyasası iyi hareketli ucuz rakamlar isteyip aracın değerini düşürmenin anlamı yok efsane kasa corollalara adamlar 19 -- 20 bin lira istiyor hoş satılabiliyormu oda ayrı bir mevzu demek istediğim piyasa aslında normal paranın kıymeti kalmadı malesef

şuan ben sedan araba arayış içerisindeyim ama heran askıya alabilirim piyasada temiz araba bulmak çok zor bulsanızda rakamlar çok yüksek getz imle idare etmeye devam gb görünüyor ah birazdaha geniş olaymış şu aracımın bagajı çok iyi olucakmış :)

• araca alarm taktırmak istiyorum. bildiğiniz önerdiğiniz marka modeller var mı acaba? yalnız kışın durduk yere soğukta 4'lüleri yakan tipten olmayanlardan
  • Arkadaslar benim yaklasık 5 ay once megan aracim vardı bu aracı birbucuk yıl kullanmıstım meganı satıp getz aldım. simdi 5 aydır getz kullanıyorum. Bu aracı satıp baska bir arac alsam yeni sisteme göre bana gelir vergisi cıkarırlar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

araca alarm taktırmak istiyorum. bildiğiniz önerdiğiniz marka modeller var mı acaba? yalnız kışın durduk yere soğukta 4'lüleri yakan tipten olmayanlardan

cenmax tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimyapı

Arkadaslar benim yaklasık 5 ay once megan aracim vardı bu aracı birbucuk yıl kullanmıstım meganı satıp getz aldım. simdi 5 aydır getz kullanıyorum. Bu aracı satıp baska bir arac alsam yeni sisteme göre bana gelir vergisi cıkarırlar mı?

senede 3 satış hakkınız var 3 ün üzerine çıkınca vergi çıkıyor diye biliyorum
  • quote:

Arkadaslar benim yaklasık 5 ay once megan aracim vardı bu aracı birbucuk yıl kullanmıstım meganı satıp getz aldım. simdi 5 aydır getz kullanıyorum. Bu aracı satıp baska bir arac alsam yeni sisteme göre bana gelir vergisi cıkarırlar mı?

şahıslar içinde geçerlimni bu sistem

ben sadece galeriler için sanıyordum
  • arkadaşlar merhaba
    bulunduğum yerde servis yok.
    arabam 2006 1.4 doch benzinli 2000 devir civarında motordan zırrrrr diye bir geliyor diğer devirlerde yok.özellikle gaza basıp bıraktığımda 2000 devir aralığında zırrr sesi geliyor ve ibre duraklıyor sonra düşüyor.motor soğuk iken ses daha belirgin duyuluyor.katalizöre bakıldı ve sağlam olduğu görüldü fakat arızanın sebebi belli değil.3 ustaya gösterdim kafaya takacak bir şey olmadığını söylediler ama nokta çözüm yok maalesef.fakat ses havaların soğumasıyla daha rahatsız edici boyutta gibi geliyor bana.böyle bir sıkıntı geçiren var mı?çözüm önerileriniz nedir acaba.
  • quote:

o işlemi ocak ayı itibariyle yap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

quote:

şahıslar içinde geçerlimni bu sistem

ben sadece galeriler için sanıyordum

fazla al-sat yaptın mı ticari faaliyete giriyor.
    fazla kıpraşmayın. tespit edilirse 2 araba versen yırtamazsın.
    alın binin. ticaretini yapacaksanız da vergi dairesine ben alım satım yapıyorum diye bildirin.
    yoksa çok al sat yaptın mı o seni tüccar sayıyor.
  • merhaba iyi pazarlar

getzimi yikarken biyerinemi bastimne olduysa on sag kapi acikkan din din din diye uyari sesi veriyor daha once sadece kontak kapaliyken ve parklar yanarken bu uyari sesisini verirdi.
    su an kontak kapaliyken ve parklar yanmiyorken sol kapiyi acinca uyari veriyorr
    nasil duzelerir
    ne yapayim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

merhaba iyi pazarlar

getzimi yikarken biyerinemi bastimne olduysa on sag kapi acikkan din din din diye uyari sesi veriyor daha once sadece kontak kapaliyken ve parklar yanarken bu uyari sesisini verirdi.
    nasil duzelerir
    ne yapayim.

farları kapatmayı dene istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: memocelikays

quote:

merhaba iyi pazarlar

nasil duzelerir
    ne yapayim.

farlar kapaliykende otuyor.
    teyple alakali bir sorun olsbilirmi

• sorunu buldum
    arka sis lanbasinin dugmesine basmisim ondan dinliyormuss.

bugun mazot aldim
    527km sehir ici yol yapmisim 110 tl atti 120 ye tamamlattim mazot 3,85tlden aldim.

• quote:

araca alarm taktırmak istiyorum. bildiğiniz önerdiğiniz marka modeller var mı acaba? yalnız kışın durduk yere soğukta 4'lüleri yakan tipten olmayanlardan

Serviste vitrinde alarm vardı 65 TL fiyatı.

Montajı ile birlikte 100 TL olur sanırım.

Erk plazada gördüm.

http://www.erkplaza.com/tr/iletisim.asp

• Merhaba, Havalandırmayı açtıgımda sanki fanın içinde yaprak varmış gibi ses yapmaya başladı.Baya rahatsız edici bir ses.Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: memocelikays

quote:

merhaba iyi pazarlar

nasil duzelerir
    ne yapayim.

farlar kapaliykende otuyor.
    teyple alakali bir sorun olsbilirmi

orjinal teypmi takılı ?? ben sonynin teybini taktırdım kontagı kapatırken 3 4 defa dıt dıt diye ses geliyo bitiyo orjinal teypte ses gelmiyodu hic yanlıs hatırlamıyorsam...

ben farların acık olabileceginden tahmin ettim ama değilmiş

• Kontak anahtarinin sag tarafindaki arka sis fari dugmesine basmissiniz. Tekrar basin din din sesi kalkar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: opxito

Merhaba, Havalandırmayı açtıgımda sanki fanın içinde yaprak varmış gibi ses yapmaya başladı.Baya rahatsız edici bir ses.Daha önce böyle bir şey başına gelen oldu mu?

yaprak vardır büyük ihtimal

polen filtresini bi söküp bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu Computer

quote:

Serviste vitrinde alarm vardı 65 TL fiyatı.

Montajı ile birlikte 100 TL olur sanırım.

Erk plazada gördüm.

http://www.erkplaza.com/tr/iletisim.asp

bende alarm ve park sensörü takdırdım bu cumartesi.

50+50 park sensörü ve alarm
    40+50 işçilik verdim
    pendikte takdırdım.

• 
Sayfa: önceki 12341235123612371238
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.