Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.877
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gün arabaya 4 mevsimlik Continental Eco Contact 3 taktırdık arabanın orjinal lastiklerinden sonra baya fark etti :) 400 Tl ye taktırdık sizce iyimidir? benim hoşuma gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impala25 -- 9 Kasım 2012; 14:26:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JackDaniels

bi dahaki ötv indirimini kaçırmaycam arkadaş

18.5 a arabayı al 3-4 sene bin 20-21-22ye sat

24 isteyen bile var

aynen birader..

şu an servisi ara sor en boş getz var arka kapısı degişik 2010 model takasa gircem de.17 binden fazla vermeyecek.çünkü dolu versiyonunua 18 veriyor 2010 modelin.

Bu dediğinizi yaptım, arkadaşlar isterseniz sizde deneyebilirsiniz. Şaşırırsınız belki ama merakınızıda gidermiş olursunuz,
    Otv indirimi ile ilgili olarakta bu bi fırsattı o dönem değerlendirildi pek çok kullanıcı tarafından. Bir sonrasi olusa şiddetle tavsiye ederim. ;-)

• quote:

Orijinalden alıntı: impala25

bu gün arabaya 4 mevsimlik Continental Eco Contact 3 taktırdık arabanın orjinal lastiklerinden sonra baya fark etti :) 400 Tl ye taktırdık sizce iyimidir? benim hoşuma gitti

bende erzurum senkayadayım ama duruma bakılırsa buralarda 4 mevsim lastigi taktırmak pek akıl karı gibi degil..
  • selam arkadaşlar 1.4 aracım la 60 liralık gazla 294 km İzmir ş.içi yol yaptım anladım ki devirli kullanınca bizim araçlar gercekten az yakıyor
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: impala25

bu gün arabaya 4 mevsimlik Continental Eco Contact 3 taktırdık arabanın orjinal lastiklerinden sonra baya fark etti :) 400 Tl ye taktırdık sizce iyimidir? benim hoşuma gitti

bende erzurum senkayadayım ama duruma bakılırsa buralarda 4 mevsim lastigi taktırmak pek akıl karı gibi degil..

biz bursada yaşıyoruz. erzurumda nerde 4 mevsimlik lastik takmak :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi impala25 -- 9 Kasım 2012; 18:23:09 >
  • Arkadaslar bizim arabaların kapılarında ve tavanında kuşak var mı? Bilgisi olan var mı. Bana aracım pek güven hissi vermiyor. satıp satmama arasında kararsızım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mimyapı

Arkadaslar bizim arabaların kapılarında ve tavanında kuşak var mı? Bilgisi olan var mı. Bana aracım pek güven hissi vermiyor. satıp satmama arasında kararsızım.

kapılarda çelik bar var, zaten bu sınıfta bunu koydukları ilk araç oldu tavanı bilmiyorum ancak ruhsata bakarsan ağırlık yazar.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: boramir1903

Dün sonunda kış lasiklerini taktırdım, contiwinter ts800'e karar verdim. Yeni lastiklerimle yaptığım 20 km'den sonra diyebilirim ki çok memnunum kendi orjinal lastiklerinden sonra yol tutuşu çok farklı geldi.

lastiklerin yeni olmasından kaynaklanıyor biraz o

bende petlas aldım araba yerden kesildi resmen yağ gibi akıyor

direksiyonda hafifledi baya

Kardeş araba sıfır iken orjinal tekerlerin halini de biliyorum hakikaten bunlar iyiymiş

• Bugün 10 Kasım Atatürk'ün Sarı Saçlım Mavi Gözlümüzün Ölümünün 74 yılı..

Saygıyla ve özlemle anıyoruz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sabah servise götürdüm ve motor kulağı ile arka iç kapı kolunu değiştirttim

355 lira aldılar

araba yağ gibi oldu şimdi titreşim vs kalmadı

maliyet 19550 oldu

+ kasko sigorta alım satım 1100 tl

20650ye işlemler bitti inşallah başka bişey çıkmaz
  • quote:

quote:

quote:

Dün sonunda kış lasiklerini taktırdım, contiwinter ts800'e karar verdim. Yeni lastiklerimle yaptığım 20 km'den sonra diyebilirim ki çok memnunum kendi orjinal lastiklerinden sonra yol tutuşu çok farklı geldi.

lastiklerin yeni olmasından kaynaklanıyor biraz o

bende petlas aldım araba yerden kesildi resmen yağ gibi akıyor

direksiyonda hafifledi baya

Kardeş araba sıfır iken orjinal tekerlerin halini de biliyorum hakikaten bunlar iyiymiş

o lastiklerin hankook olmasındna kaynaklanıyor

hankook lastikten ne olurki

• arkadaşlar merhaba.2009 model getz 1.4 dohc otomatik vites aracım var. yakıtı biraz fazla.sıralı sistem araştırıyorum ama hangi markayı önerirsiniz?yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
  • ne kadar yol yapıyorsun acaba

bende yeni aldığım getze takmak istiyordum ama yaşanan sorunlar lpg fiyatının sürekl artması vs derken vazgeçtim

şöyle kabaca bi hesap yaptım

ben arabayı aldığımda 10 lt gösteriyordu

şuan biraz otoban şehir içi yol yaptım 9 lt gösteriyor

dedim 10 lt

yani 46 kuruş

gaz taksam en iyi ihtimalle 11 lt yakacak 31-32 krş ilk kullanımdaki benzinle de 35 krş

tüp masrafı muayene vs derken 1500 tl en az

ayda 800 km den yılda 10000 km yapsa bu araba ki buda 6 ay sonraki hesap çünkü kardeşim henüz ehliyet almadı

1000 tl avantajı oluyor yılda

yani 2 senede anca bi işe yarayacak bu tüp

o zamana yaşayacağım yer sorunu lpg uyum sorunuda cabası

nisanda muayenesi bitiyor ozaman bi karar vericem ama şu aşamada pekde istemiyorum tüp işini

• az önce totalden benzin aldım axess kampanyası için

shellden 50 liralık benzin almıştım ışık yandığında tam 110 km de yine ışık yandı

çoğu otoban sayılır e-5 felan

pek dur kalk yapmadım aynen hesapladığım gibi 46 kuruş

bakalım dur kalkta ne yakacak çok olursa tüp işini düşünecez yine

bide bu i,şin karı kışı var
  • öncelikle merhaba
    fan derecesi,sıcak soguk ve hava yön çevirmelerinin ışığı yanmıyor.klima düğmesi ve resistans düğmesinin ışıkları yanıyor.böyle bir şey başına gelen var mı?ön konsolun sökülmesi mi gereklidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornix78

öncelikle merhaba
    fan derecesi,sıcak soguk ve hava yön çevirmelerinin ışığı yanmıyor.klima düğmesi ve resistans düğmesinin ışıkları yanıyor.böyle bir şey başına gelen var mı?ön konsolun sökülmesi mi gereklidir.

direksiyonun solunda altta bi yerde sigorta kutusu var.oraya bir bak sigortası atmıştır.orada yoksa birde sigorta kutusu kaputu açınca sol tarafta hava filitresine yakın yerdeki kutuda vardı.bi bak orayada.büyük ihtimal sigorta atmıştır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornix78

öncelikle merhaba

benim başıma geldi servis ön konsolu sökeceğini söyledi ben de bir bakıma verdiğimde bunu da yaptırttım.
  • akü fiyatlarından bilgisi olan varmı.yakında akümü değişecem sanırım.hangi marka akü tavsiye edersiniz.eski aküm mutluydu.3 buçuk sene mutlu olabildim bu aküyle:)
  • geçen ruhsata baktığımda egzos muayenemin zamanının geçtiğini gördüm, yaklaşık bi 7 ay kadar

cezası var mı birde ne kadar aşağı yukarı bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

geçen ruhsata baktığımda egzos muayenemin zamanının geçtiğini gördüm, yaklaşık bi 7 ay kadar

cezası var mı birde ne kadar aşağı yukarı bilgisi olan?

egzosun zaman geçirme cezası yok

yakalanınca cezası var

28 tl
  • 
Sayfa: önceki 12311232123312341235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.