Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: delta-epsilon

Getz imin teybinin CD bölümü çalışmıyor, okumuyor cd leri... Radyo dinlemekten de bıkmış haldeyim. Dolayısıyla bende orta üstü bir teyp alıp taktırma düşüncesi belirdi. Fakat ön paneli komple sökmeden takamayız dedi ustalar. Bir de her marka teyp olur mu? yoksa boyutu farklı farklı teypler var mıdır? Karambole gelmeyelim sonra :) Sony marka teyp düşünüyorum bu arada.

bizimde cd çalısmıyodu cd linsi temizlendi çalısmaya basladı... eger teyibi değiştirceksen konsolu sökmeye gerek yok ben temizlettikten sonra çalısmasına rağmen değiştirdim usbli aldım konsolu filan sökmediler baska bir yere göster bence servislerin anlaşmalı oldugu yerler var sanırım
  • Usta bir oto elektrikçisi tape yanında verilen çelik sökme aparatlarıyla söküyorlar
    O kadar zor değil yani
    Ben de kenwood USB li taktırmıştım 3 sene önce
  • getzden sonra 1 yıl sonra 30-35 bin civarı c sınıfı hb araç almayı düşünüyorum. benim gibi olanlar hangi araç almayı düşüyor acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1905ARMADA -- 6 Ekim 2012; 0:38:13 >
  • 2007 yılında sıfır aldıgım getzimi, atom karıncamı satıyorum. ilanım burda,ilgilenenler bakabilir.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-temiz-kullanilmis-1-5-crdi-vgt-chy-ilk-sahibinden-100169252/detay/

senelerdir severek kullandıgım getzi mi aile genişlediği için satmak zorunda kaldım. iyiki almışım, severek kullandım.
  • 2007 yılında sıfır aldıgım getzimi, atom karıncamı satıyorum. ilanım burda,ilgilenenler bakabilir.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-temiz-kullanilmis-1-5-crdi-vgt-chy-ilk-sahibinden-100169252/detay/

senelerdir severek kullandıgım getzi mi aile genişlediği için satmak zorunda kaldım. iyiki almışım, severek kullandım.
  • arkadaslar 2010 model hyundai getz 11000km de 1.4 dhoc otomatik arac var.eşime almayı düşünüyorum
    yakıt tüketimi ne kadardır.
    bi de fiyat 22900 tl .
    yorumlarınızı bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freshizmir

arkadaslar 2010 model hyundai getz 11000km de 1.4 dhoc otomatik arac var.eşime almayı düşünüyorum
    bi de fiyat 22900 tl .

donanımı nedir acaba. abs hava yastıgı vs.
  • tablet pcyi aracın ses sistemine nasıl baglayabiliriz.tabletten çıkan sesi arabanın hoparlörüne vermek istiyorum.
  • quote:

arkadaslar 2010 model hyundai getz 11000km de 1.4 dhoc otomatik arac var.eşime almayı düşünüyorum
    bi de fiyat 22900 tl .

Yakıt tüketimi 10lt nin üzerindedir. Bayağı geçmiş sayfalarda şakayla karışık "Az basarsan boeing kadar yakar" diyorlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyil09

tablet pcyi aracın ses sistemine nasıl baglayabiliriz.tabletten çıkan sesi arabanın hoparlörüne vermek istiyorum.

Araçta aux girişi varsa 2 ucu kulaklık ucu gibi (3,5mm jack) ara kabloyla birbirlerine bağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde mp3 palyer, telefon yani kulaklık çıkışı olan her cihazı bağlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

quote:

tablet pcyi aracın ses sistemine nasıl baglayabiliriz.tabletten çıkan sesi arabanın hoparlörüne vermek istiyorum.

Araçta aux girişi varsa 2 ucu kulaklık ucu gibi (3,5mm jack) ara kabloyla birbirlerine bağlayabilirsiniz.

Aynı şekilde mp3 palyer, telefon yani kulaklık çıkışı olan her cihazı bağlayabilirsiniz.

peki standart müzik çalarında aux girişi varmı ben yok diye biliyorum ama ?
  • quote:

quote:

quote:

Galiba 2010 üstündekilerde vardı diye hatırlıyorum.
    Yoksa ya teybi değiştirmeniz gerekir. Yada aux girişi olan bir fm transmitter işinizi görür. Transmitter İstanbul gibi büyük şehirlerde kullanışlı olamıyor gerçi frekans yoğunluğundan.

• Carbon Clean yaptırmış olan, bilgisi olan var mı?

Bir arkadaşım, carbon clean yaptır enjektörler temizlensin diyerek kafama girmeye çalışıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volizzi

Carbon Clean yaptırmış olan, bilgisi olan var mı?

Bir arkadaşım, carbon clean yaptır enjektörler temizlensin diyerek kafama girmeye çalışıyor.

forumu araştır bak carbon cleari önermeyen çogunlukta hatta yaptırıp sonradan sıkıntısını çekende var.iyi bi araştır derim ben yaptırabilirm düşüncesiyle biraz araştırdım sonra caydım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 6 Ekim 2012; 18:01:50 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Galiba 2010 üstündekilerde vardı diye hatırlıyorum.
    Yoksa ya teybi değiştirmeniz gerekir. Yada aux girişi olan bir fm transmitter işinizi görür. Transmitter İstanbul gibi büyük şehirlerde kullanışlı olamıyor gerçi frekans yoğunluğundan.

bizimkinde yok yüzde 99 :) pazartesi bakıcam.navitech alırım artık indirimdeyken :)

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-yanlizca-11-bin-km-de-2015-yilina-kadar-garantisi-var-101394536/detay/

ilandaki arac..
    aracta fena degil ama 10lt üstü cokmus.
    bende insignia var sehirici agırlıklı 7.7 lt...
  • quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-yanlizca-11-bin-km-de-2015-yilina-kadar-garantisi-var-101394536/detay/

ilandaki arac..
    aracta fena degil ama 10lt üstü cokmus.
    bende insignia var sehirici agırlıklı 7.7 lt...

oradan araba alayım deme gaziemir ve otokentten uzak dur.sana tavsiyem.

• tşkler yorumun için..bakmaya devam desenize:)
  • quote:

tşkler yorumun için..bakmaya devam desenize:)

aynen öyle sahibinden bakmaya özen göster.e-devlet şifren varsa plakası acık olanları oradan sorgulat eger devrini üzerine hemen alıp satış ilanını koyduysa anlaki al satçı yada galerici.özellikle gaziemirden otoketten uzak dur elinde ki 3 kuruş için seni sakata getirirler.emniyet mensubu oldugumu bile bile beni bile tufaya getirmeye çalıstılar yedikleri dayakla kaldılar.iyileri yokmu elbette var ama onlarada denk gelirmisin gelmezmisin... riske gerek yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi usorguncu -- 6 Ekim 2012; 18:18:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volizzi

Carbon Clean yaptırmış olan, bilgisi olan var mı?

benim şahit olduğum bir dönem master gibi minibüs tipli ticari çalışan araçlarda uygulandığıydı. tabi onlar o dönemde özellikle yaygın olan kötü mazotu kullandıklarından sanırım ihtiyaç duyuyorlardı.

bir ara bende düşündüm, sonra bakım ki bakım kitapçığında böyle birşeye gerek duyulduğu belirtilmiyor vazgeçtim.
    sonuçta üreticiden iyi bilecek halimiz yok.
  • 
Sayfa: önceki 12171218121912201221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.