Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

quote:

Orijinalden alıntı: Rapresyonik

quote:

dizel getz kullananlar güncel tl/km yakıt değerlerinizi alabilir miyim?şehir dışı 0,17 krş 1,5 vgt için söyleyenler var bu doğru mudur? şuan corsa ile getz arasında gidip geliyorum...

Corsanın hangi modelini alıcaksın kardesm sen ?

hocam 1.3 cdı ama bütçemi zorluyor..ilk tercihim temiz bir getz..bu arada aynı şehirdeyiz galiba..antepteyim ben..

benim eniştemde 1.3 cdı silverline var hergun kullanıyorum corsa guzel bı araba alıcaksan en fullunu alıcaksın yakıtıda az 1.3 motor 20kurus yakar 70 beygır hızı tatmın edıcıdır ama getzten kucuktur. bende getz alıcam corsalar 23 25 mılyar arası.. getz daha donanımlı 4 cam oto sanruf gıbı tercıhlerı var

• quote:

quote:

quote:

dizel getz kullananlar güncel tl/km yakıt değerlerinizi alabilir miyim?şehir dışı 0,17 krş 1,5 vgt için söyleyenler var bu doğru mudur? şuan corsa ile getz arasında gidip geliyorum...

Corsanın hangi modelini alıcaksın kardesm sen ?

hocam 1.3 cdı ama bütçemi zorluyor..ilk tercihim temiz bir getz..bu arada aynı şehirdeyiz galiba..antepteyim ben..

hocam sakin sürüyorsan 4.5 l/100km şehir dışı,
    agresif sürersen 6l/100km görüyorsun ş .içi

• benim için öncelik ekonomi, az yakıt, az bakım maliyetleri..sanırım ibreler getz i gösteriyor..
  • quote:

benim için öncelik ekonomi, az yakıt, az bakım maliyetleri..sanırım ibreler getz i gösteriyor..

opelin servis bakımlar biraz pahalı olur 300 gibi galiba ama güvenlik için Opel diyorum bizde var satıyoruz bende antepteyımhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2006-triptonik-corsa-boya-hata-yok-83338274/detay düşünürsen ayarlarız bıseyler cok temiz aramız ankara arabasıdır. Orjınal 85bın kmde boyasız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapresyonik -- 28 Mayıs 2012; 23:11:14 >

• temiz ve uygun fiyatlı olursa corsa yoksa %70 getz..şuan bütçem için bu araç en uygunu...zira dizel bir araç ve 100bin e yaklaşmış olacak bakımlarını aksatmayacaksın ki binebilesin..
  • quote:

quote:

benim için öncelik ekonomi, az yakıt, az bakım maliyetleri..sanırım ibreler getz i gösteriyor..

opelin servis bakımlar biraz pahalı olur 300 gibi galiba ama güvenlik için Opel diyorum bizde var satıyoruz bende antepteyımhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-2006-triptonik-corsa-boya-hata-yok-83338274/detay düşünürsen ayarlarız bıseyler cok temiz aramız ankara arabasıdır. Orjınal 85bın kmde boyasız

iyi diyorsun ama o kadar bütçem yok..ben max 17-18 lik bir getz düşünüyorum yeni okul sezonu açılmadan almayı planlıyorum..

• quote:

quote:

quote:

iyi diyorsun ama o kadar bütçem yok..ben max 17-18 lik bir getz düşünüyorum yeni okul sezonu açılmadan almayı planlıyorum..

o zaman getz alıcaksın

• bakıyoruz bulabilirsek..
  • bugün iş çıkışında aracımı bu halde buldum. içim gitti desem yeridir.
  • @audioslave

çok geçmiş olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiş olsun.
  • Benim arabam şehir içi kısa mesafe kullanım 6,6 lt/100 km tüketiyor.
    Petrol Ofisinden positivecard ile euro dizel alıyorum, en son aldığımda litresi 3,696 TL'ye geldi. Bu fiyata arabam şehir içi 24-25 kuruş yakıyor.
    PO Eurodizel tabela fiyatı 3,85 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volizzi

Benim arabam şehir içi kısa mesafe kullanım 6,6 lt/100 km tüketiyor.
    Petrol Ofisinden positivecard ile euro dizel alıyorum, en son aldığımda litresi 3,696 TL'ye geldi. Bu fiyata arabam şehir içi 24-25 kuruş yakıyor.

bu positivecard dediğin benzinliğin verdiği kartmı?nasıl böyle peki indirim yapıyorlar.baya iyiymiş her alışında bu fiyattan veriyorlarsa eğer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

bu positivecard dediğin benzinliğin verdiği kartmı?nasıl böyle peki indirim yapıyorlar.baya iyiymiş her alışında bu fiyattan veriyorlarsa eğer.

Eşim vermişti kartı bana, positivecard - akbank yazıyor üstünde. Benzin istasyonu da aynı kartı veriyordur diye düşünüyorum.
    Yaklaşık %4 indirim yapıyor. 3-4 hafta oldu kullanalı. Sürekli %4 indirim yapar mı bilmiyorum.
    İnternet sitesinde açıklama yok.

Positivecard'ın öde geç özelliği var, garanti kredi kartımı tanımlattım, arabadan inmeden kredi kartından ödemesini yaptırıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: audioslave

bugün iş çıkışında aracımı bu halde buldum. içim gitti desem yeridir.

geçmiş olsun kaskonuz vardır inşallah.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

Eşim vermişti kartı bana, positivecard - akbank yazıyor üstünde. Benzin istasyonu da aynı kartı veriyordur diye düşünüyorum.
    Yaklaşık %4 indirim yapıyor. 3-4 hafta oldu kullanalı. Sürekli %4 indirim yapar mı bilmiyorum.
    İnternet sitesinde açıklama yok.

Positivecard'ın öde geç özelliği var, garanti kredi kartımı tanımlattım, arabadan inmeden kredi kartından ödemesini yaptırıyorum.

PO positive card litre başına 2,2 puan verir. Her 600 puanla birlikte 5 tl lik bedava akaryakıt alabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızı tanımlatarak oturduğunuz yerden arabadan çıkmadan öde geç sistemiyle alış-verişinizi tamamlar ödemeyi kredi ekstrenizde görürsünüz.

Ben ilk çıktığı zamandan beri kullanıyorum gayet güzel, PO nun 10 ppm lik eurodizeli zaten süper. Tavsiye ederim.

• arkadaslar akparca sitesi nasıl bir site güvenilir mi parca almam gerekli alış veriş yapan oldumu acaba memnun kaldınız mı siteden
  • quote:

benim arabanın durumu özel yazılım var cok çılgın kullandığım halde uzun yolda 0.245 hesapladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: assgti

quote:

benim arabanın durumu özel yazılım var cok çılgın kullandığım halde uzun yolda 0.245 hesapladım

yazılımsal çılgınlıklar ilerde çıldırmanıza neden olabilir mi? zararlı mı?
  • 
Sayfa: önceki 11661167116811691170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.