Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • getz 1.6 cool teknik verileri nedir? performansı nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: marantz

getz 1.6 cool teknik verileri nedir? performansı nasıldır?

Performance
    Fuel Capacity 45
    Fuel Consumpsion - Highway 5.1
    Fuel Consumpsion - Urban 7.6
    Consumption Annual Average 6
    Fuel Type unleaded
    Fuel Supply multipoint electronic fuel inj
    Acceleration 0-100 Final 9.6
    100 to 0 Seconds 0
    Quarter Mile Sprint 0
    Top Speed Final 180
    Power Output 77kw@5800
    Torque 143nm@3200
    Auto Traction Control no
    Limited Slip Diff no
    Towing Capacity (KG) 1100
    Turning Circle (Meters) 10
    Turns Lock to Lock 2.99
  • merhaba,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-satilik-hyundai-getz-2007-82060395/detay

İlandaki aracı görmeye gideceğim, telefonla konuştum sağ-sol ön çamurluklar ve tampon değişmiş, bakımını sordum rutin bakıma 3,000 km var dedi. Km'yi sormak aklıma gelmedi ilanda 90,000 KM yazıyor. Fiyat 17,250 yazılmış, 17 binin altına inerse alınır mı acaba?
  • bir de bu araba var 2007 model 1,5 vgt.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2007-getz-1-5-vgt-81668204/detay

Bütçe en fazla 17,000 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volizzi

merhaba,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-satilik-hyundai-getz-2007-82060395/detay

İlandaki aracı görmeye gideceğim, telefonla konuştum sağ-sol ön çamurluklar ve tampon değişmiş, bakımını sordum rutin bakıma 3,000 km var dedi. Km'yi sormak aklıma gelmedi ilanda 90,000 KM yazıyor. Fiyat 17,250 yazılmış, 17 binin altına inerse alınır mı acaba?

"sağ-sol ön çamurluklar ve tampon değişmiş"...araç büyük ihtimal önden darbeli ilerde satamazsınız eliniz de patlar...

• quote:

bir de bu araba var 2007 model 1,5 vgt.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-2007-getz-1-5-vgt-81668204/detay

Bu araç da soldan vuruk, her iki taraf da farların üzerine bakın farkedeceksiniz...Hyundai Uçar ikinci el md.rü Aydın bey var arayıp selamımı söyleyim varsa düzgün bi araba versin...

0216 422 30 40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Coşkun Uçar -- 14 Nisan 2012; 18:07:48 >

• quote:

merhaba,

aracı baktır önden ne derece darbe almış.bazen park ederken veya kavşakta ana yola çıkarken diğer araca hafif çarpınca ön kaput tampon falan değişir.bu okadarda önemli değil direkler oynamadıktan sonra.bence bu konuda kırıter aracın hava yastığı.git baktır hava yastığı darbe sonucu açılmışsa alma o aracı sağlam kaza yapmış demekki yok açılmamışsa ve öndeki sarı etiketler duruyorsa gönül rahatlığıyla aracı alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

merhaba,

"sağ-sol ön çamurluklar ve tampon değişmiş"...araç büyük ihtimal önden darbeli ilerde satamazsınız eliniz de patlar...

90.000 bakımı diğer 15.000 bakımlardan biraz daha pahalı oluyor bilginize.

• quote:

Orijinalden alıntı: brky71

bu opel astra essentia konfor modeli kafamı kurcalamaya başladı, 37bin küsür lira liste fiyatı var bağırış çağırış 35 bin liraya inseler 1.6 115hp bir opel sahibi olabilirim hiç sevmiyorum tipini ama donanım fiyat performans üçgeni çok iyi zira b sınıfı araç satılıyor artık bu fiyatlara. ama benzinli olacağı için korkuyorum sıfır alıncada gidip ona lpg taktırmak üzecek beni her zaman dedim sıfır benzinli olursa taktırmam lpg diye ama ciddi ciddi düşününce..

yeni astra mı eskisi mi ? yeni ise dışardan güzel görüntü.
  • 2007 1,4 doch motor lpg li 63bın km
    hasarsız 18500 ıstıyor ben 17500 verdım 18000 bıne ındı
    sızce nasıl?
    bıraz bastırırsam 17500 alırım zannedıyorum
    dedım dedıklerın dışında bır şey çıkmaz ise.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

2007 1,4 doch motor lpg li 63bın km
    hasarsız 18500 ıstıyor ben 17500 verdım 18000 bıne ındı
    sızce nasıl?
    bıraz bastırırsam 17500 alırım zannedıyorum
    dedım dedıklerın dışında bır şey çıkmaz ise.

bence uygun fiyat.17750ye el sıkışın her iki tarafta memnun kalsın.bu aracı almakla pişman olmayacaksındır.
  • 1.6 cool için en diyorsunuz

corsa dan sonra ne +ları - leri olur?

diesel benzin muhabbeti hiç yapmayın çünkü diesel araç sevmiyorum

getz e karşı yabancıyım hyundai ye karşı ön yargılıyım ama nedense getz bana kaliteli geliyor anlatırsanız çok sevinirim

temiz 1.6 coll bulmak zormu ? km düşürme olyı yapıyorlar mı

2005 ile 2007 arasında ne farklar var

gerçekten 105 lik gücü hissetiriyor mu *
  • Lpg ile ilgili bir sorum olucaktı. Lpg taktırdıktan sonra bırdaha gene gene ayar yaptırmaya gitmek gerekiyormu?.Lpgyı hafta sonu bursada taktırıp İzmire okuluma gidicem.Ruhsata işletme işi var birde sanırım o ne kadara mal oluyor bir hafta sonunnda halledebilirmiyim yani lpg montajıydı ayarıydı ruhsata işletmesiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak12398

Lpg ile ilgili bir sorum olucaktı. Lpg taktırdıktan sonra bırdaha gene gene ayar yaptırmaya gitmek gerekiyormu?.Lpgyı hafta sonu bursada taktırıp İzmire okuluma gidicem.Ruhsata işletme işi var birde sanırım o ne kadara mal oluyor bir hafta sonunnda halledebilirmiyim yani lpg montajıydı ayarıydı ruhsata işletmesiydi.

LPG taktırdığın yer sana birsürü belge verecek (garanti, fatura,proje) bu belgeler ile:

1) Sızdırmazlık raporu: Önce 25tl Makine Müh. Odasından LPG muaynesi yaptırıyorsun.

Sonra araca LPG takıldığı için aracın ağırlığı falan değişiyor. EK1 denen bir form var öncelikle onu doldurman gerek, kendin doldurman zor. Takipçiye doldurtabilirsin. 10 tl alır. En iyisi eline 30 tl ver sabah başlasın işlemlere akşam teslim etsin. Ben kendim yapacağım diyorsan aşağıdan devam edelim.

Ek1 belgesi: Ben dolduracağım dersen Türkiye şoförler ve otomobilciler fedarasyonundan 1tl ye alınıyor.

2) Doldurulan EK1 ve Makine mühendislerinden aldığın belgeler ile TUV Türk'e gidip araç muaynesi yapılacak. 135 tl

3) Araç sigortasının fotokopisi yanılmıyorsam kimlik fotokopisi ve elindeki belgeler ile Emniyet'e gidiyorsun.

Ruhsatınız yeni ruhsatlardan ise tek kapak değişecek. Ruhsatın bir kapağı değişecekse 50 tl. İki kapak için 100 tl veriyorsun (kapağı 60 tl'de olabilir unuttum)

Ve işlem bitiyor.

Makine müh. Odası : 25tl
    Muayne : 135 tl
    Emniyet: 120 tl
    Toplam: 280 tl

Kendi başına yapman illet bir durum ver takipçiye hepsini yaptırsın. Pazarlık yaparsın 20-30tl ye yaptırırsın.

Yukarıdaki işlemler haftaiçi yapılıyor.

* Lpg taktırmadan önce randevu al. 7 saat sürüyor. Sabahtan başlamaları gerek. Cumartesi yetişmezse pazartesiye sarkar.

* Taktırdıktan 3-4 depo sonra ayar yaptırman gerekiyor. (10 dk lık iş)

NOT: Yeniden egzoz emisyon yaptırmana gerek yok.

Önemli Not: Lpg taktırdıktan sonra projenin mühendise onaylatılması lazım. Burada LPG takanın insafına kaldınız. Montaj 1 gün sürdüğü için genelde ertesi güne kalıyor. Bu belge elinizde olmadan ruhsatı işletmeye gidemezsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 15 Nisan 2012; 20:55:32 >

• quote:

1.6 cool için en diyorsunuz

getz e karşı yabancıyım hyundai ye karşı ön yargılıyım ama nedense getz bana kaliteli geliyor anlatırsanız çok sevinirim

zaten 1.6 cool benzinli.kimse dizel benzin muhabbeti yapmaz merak etme:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

beni anlamamışsın

"diesel al ne yapacan benzinliyi" muahbbeti olacak diye baştan öyle yazdım

dieseller daha pahalı daha masraflı ve daha gürültülü

zaten olmuş mazot 4tl

• quote:

Orijinalden alıntı: OHYP!

quote:

Orijinalden alıntı: OHYP!

merhabalar,

bu getz lerin teyibinde usb girisi var ama oraya usb nasil girecek, kablo mu lazim, aparat mi lazim? kullanan varsa yardimci olabilir mi? (bu fotograf makinasi girisi gibi bir girisi var sanki)

bu zamazingoyu aracinda kullanan arkadaslar varsa, yardimci olurlarsa sevinirim..

USB ara kablo almanız lazım.
  • Sokaktaki kedilerle başım dertte. Satanist olucağım

Hayvansever biriyim ama geçen seneki doğan kedilerin bir acayiplikleri var. Arabadan aşağı inmiyorlar. Bagaja tırmanmaya çalışıyorlar. Arabanın her tarafı çizik içinde. Nasıl kurtulabilirim bu kedilerden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

bir de bu araba var 2007 model 1,5 vgt.

Bu araç da soldan vuruk, her iki taraf da farların üzerine bakın farkedeceksiniz...Hyundai Uçar ikinci el md.rü Aydın bey var arayıp selamımı söyleyim varsa düzgün bi araba versin...

0216 422 30 40

Cevaplarınız için teşekkür ederim. Arabaları gördük, 16,750 TL olan araç kötüydü, sadece sol ön çamurluk değişmiş gibi değildi. Diğer araç daha temiz durmasına rağmen kayınpeder veto etti, satan adam güven vermedi, muhtemelen kiralık araçtı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-sahibinden-orjinal-gets-1-5-dizel-82419175/detay
    bugün de bu ilanı gördüm, görmeye gideceğiz. 17,500 TL 108,000 km. Kaza değişen yokmuş.
    Satan eleman kasım/2011'de 104,000 KM'de almış, 4-5,000 km kullanmış.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: JETDEVRİYE

quote:

beni anlamamışsın

"diesel al ne yapacan benzinliyi" muahbbeti olacak diye baştan öyle yazdım

dieseller daha pahalı daha masraflı ve daha gürültülü

zaten olmuş mazot 4tl

Asla dizel araç almayın.Kızmasın bana dizel aracı olanlar ama dizele ne gerek.Ticari araç kullananlara sözüm yok.Dizelin bir espirisi kalmadı.Gecen dizel aracı olan biri benim benzinli getzi kullandı ya diyor motor çalışıyormu çalışmıyormu anlayamıyorum o kadar ses az geliyor.Adam alışmış dizel aracından gelen jeneratör sesine.Üzüldüm değmez boş verin dizeli.

• 
Sayfa: önceki 11441145114611471148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.