Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1133. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam ciddi misiniz bu fiyat konusunda?

Bana çok yüksek geldi. LPG yüzünden mi fiyat artışı oluyor?
  • selam arkadaslar bursadan getz kullanıcısıyım foruma katıldım
  • arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 2008 nisan çıkışlı 47000 km crdi-vgt darbesiz boyasız 1,5 dizel 20000 tl uygunmudur sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

Hocam ciddi misiniz bu fiyat konusunda?

LPG 500 TL FARK EDER ARACIN KENDİ ÇOK TUTULDU.MOTORU GÜÇLÜ ŞEHİR İÇİNDE ÇOK İDEAL BİR ARAÇ.OPEL CORSADAN ÇOK DAHA İYİ BİR ARAÇ.DİĞERİNİN SADECE MARKA DEĞERİ VAR OKADAR.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sovalye501

arkadaşlar bende aranıza katılmak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim. 2008 nisan çıkışlı 47000 km crdi-vgt darbesiz boyasız 1,5 dizel 20000 tl uygunmudur sizce?

ben imzamdaki aracımı 20700 e aldım 55bin kmde. bence 20bin uygun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neşter61

quote:

LPG 500 TL FARK EDER ARACIN KENDİ ÇOK TUTULDU.MOTORU GÜÇLÜ ŞEHİR İÇİNDE ÇOK İDEAL BİR ARAÇ.OPEL CORSADAN ÇOK DAHA İYİ BİR ARAÇ.DİĞERİNİN SADECE MARKA DEĞERİ VAR OKADAR.

Bana hala çok yüksek geiyor... O zaman bizim 2008 benzinli 26000km araç da 19-20 bin TL'ye gider heralde.

Bu arada forumda büyük harflerle yazmak yasak diye biliyorum, boş yere uyarı-ceza almayın

• quote:

quote:

quote:

Bana hala çok yüksek geiyor... O zaman bizim 2008 benzinli 26000km araç da 19-20 bin TL'ye gider heralde.

Bu arada forumda büyük harflerle yazmak yasak diye biliyorum, boş yere uyarı-ceza almayın

2007 model 20 binde 1.4 getz dün pazarlık attım 19.50 den aşağı inmedi adam.bu araba çok tutuldu diyor sen almasanda bu fiyata kesin alan olur diyo.peynir ekmek gibi satılıyor diyor.

• merhabalar yeni bir gezt kullanıcısı oalrak aranızdayım 2005 model orjinal boyasız 50000 km de 1.3 gls benzinli aldım 16.000 tl ye atiker marka tüp taktırdım araca yalnız lpg de yakıt sarfiyatını hala ölçmedim acaba kullanan arkadaşlar bilgilerini paylaşabilriler mi
  • Arkadaşlar 2004 65000 de benzinli getzim var 1 aydır falan araba kalkış esnasında 1.viteste özellikle sağa veya sola meyilli kalkışlarda debriyaj balatası ve motor titremesi gibi bir şey hissediyorum arkadaşım denedi motor kulakçığından kaynaklanıyor dedi özellikle kalkışlarda 1.viteste sağa sola dönüşlerde yapıyor bu sesi bu konuyla alakalı bilgi ve tecrübesi olan varmıdır ?

Herkese selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseying1725

Arkadaşlar 2004 65000 de benzinli getzim var 1 aydır falan araba kalkış esnasında 1.viteste özellikle sağa veya sola meyilli kalkışlarda debriyaj balatası ve motor titremesi gibi bir şey hissediyorum arkadaşım denedi motor kulakçığından kaynaklanıyor dedi özellikle kalkışlarda 1.viteste sağa sola dönüşlerde yapıyor bu sesi bu konuyla alakalı bilgi ve tecrübesi olan varmıdır ?

Herkese selamlar

Büyük ihtimal ask kafaları, direksiyonu tam sağa yada sola dayayın ve biraz seri kalkış yapın eğer takır takır ses geliyorsa kesin aks kafalarıdır, motor kulakları olsa düz kalkışlarda da yapar...
  • Araç muayene süresi bittikten kaç ay sonra muayeneyi yenilemeli.Bitmeden mi yapmalıyız bu işi yoksa bittikten sonra bir ay falan daha müddet oluyo mu.
  • quote:

Araç muayene süresi bittikten kaç ay sonra muayeneyi yenilemeli.Bitmeden mi yapmalıyız bu işi yoksa bittikten sonra bir ay falan daha müddet oluyo mu.

Müddet yok, ruhsatta yazılı tarihin ertesi günü muayenesinin yapılmış olması lazım diye biliyorum, aksi taktirde aracınız trafiğe çıkamaz, yakalanırsa bağlanır...
  • Arkadaşlar selamlar,

Aranıza ya katılmak üzereyim ya da vazgeçeceğim...

Bugün 2004 model 1.3GLS klimalı-abs li 73bin km de bir getz baktım , ön kaput ve sol çamurluk orjinaliyle değişmiş ama şasi veya motorda oynama yok ustaya ve expere gösterdik. motoru yürürü falan iyi ama trigeri + lastikleri değiştiririm. birde iç bakımı çok iyi yapılmamış ciddi bir temizliğe + paspaslar , vites kolu ve körük derisi gibi şeyler değişecek.

14.250 ye anlaştık gibi hatta 100tl kaporo verdim ama kararsız kaldım.. 13.500 kredi çekip 60 ay ödemeye değermi bu araç için ?

Biraz acil yorumunuza ihtiyacım var... Teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatanQa

Arkadaşlar selamlar,

Bugün 2004 model 1.3GLS klimalı-abs li 73bin km de bir getz baktım , ön kaput ve sol çamurluk orjinaliyle değişmiş ama şasi veya motorda oynama yok ustaya ve expere gösterdik. motoru yürürü falan iyi ama trigeri + lastikleri değiştiririm. birde iç bakımı çok iyi yapılmamış ciddi bir temizliğe + paspaslar , vites kolu ve körük derisi gibi şeyler değişecek.

14.250 ye anlaştık gibi hatta 100tl kaporo verdim ama kararsız kaldım.. 13.500 kredi çekip 60 ay ödemeye değermi bu araç için ?

şasilerde oynama yoksa kesinlikle al mükemmel fiyat.sende katıl aramıza.pişman olmayacaksın.dediğin aracın ederi 15 temizi 16 eder rahat.14 e 2000 model doğan doğan veriyolar

• arkadaşlar 1.3 gls lpg olarak km ye ne yakar yokmu bilgisi olan
  • quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

arkadaşlar 1.3 gls lpg olarak km ye ne yakar yokmu bilgisi olan

Lpg şuan 2.75. Sakin kullanım ile şehir dışı sayılabilecek yolda 20kr yaktırıyorum. 2005 1.3gls
  • quote:

Orijinalden alıntı: TatanQa

Arkadaşlar selamlar,

2004ler ilk üretim sayılabilir. Buna rağmen Abs'li, km düşük getz için fiyat gayet iyi görünüyor.

Km iyi ama vites kolu, körüğü o kadar zedelenmemesi lazım. Km acaba daha mı yüksek sorusu geliyor insanın aklına. Gerçi exper bakmış ama km oynanmış değildir umarım.

Bu arada Lastik,triger,yağı suyu derken 1000tl daha masraf bekliyor sizi. 13.500 kredi çekiyorsanız kasko şart gibi görünüyor. 700 civarıda kasko tutar. Krediyi ona göre çekersiniz.

Getze 14.500 ödemeye değer ama 5 yıla yayılması sıkıntı yaratmaz mı? Gelirinizi bilmiyorum ama araç arıza yapsa bütçeden para ayırabilir misiniz? Debriyaj seti, direksiyon kutusu gibi pahalı arızaları düşünmek lazım.

13.500 tl çekerek bankaları kazandıracağınıza Brodway vb. gibi parçası ucuz, az yakan bir araç mı baksanız acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi biuu -- 19 Mart 2012; 21:32:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: biuu

quote:

Orijinalden alıntı: beckhim23

arkadaşlar 1.3 gls lpg olarak km ye ne yakar yokmu bilgisi olan

Lpg şuan 2.75. Sakin kullanım ile şehir dışı sayılabilecek yolda 20kr yaktırıyorum. 2005 1.3gls

Alıntıları Göster

hocam benimde 1.3 gls 2005 model yeni aldım 3 gün oldu verdiğiniz değere göre şehir içi 25 krş civarı olacak çok iyi bir değer ben daha yüksek tahmin ediyordum. çünkü herkes benzinde dehşet tüketiyor gibi yorumlar yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Coşkun Uçar

quote:

Araç muayene süresi bittikten kaç ay sonra muayeneyi yenilemeli.Bitmeden mi yapmalıyız bu işi yoksa bittikten sonra bir ay falan daha müddet oluyo mu.

Müddet yok, ruhsatta yazılı tarihin ertesi günü muayenesinin yapılmış olması lazım diye biliyorum, aksi taktirde aracınız trafiğe çıkamaz, yakalanırsa bağlanır...

aynen öyle
  • Benzine yine zam geldi.Bu kepazeliğe kim son verecek.Tüm tüyü bitmeyen yetim hakkını gözeten brokratlara sesleniyorum makam araçlarınızın yakıtını kendi cebinizden verinde vatandaşın halini görün.Çok yazık.
  • 
Sayfa: önceki 11311132113311341135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.