Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (1062. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2008 model aracımdaki kumho lastikleri bu sene değiştirdim.Araç 28000 km de.Lastiklerde hiç diş kalmamıştı muayeneden de geçmemişti zaten.4 adet lassa atracta aldım.Kumholarla kıyaslanamaz bile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: biuu

Merhaba.

Getzlerimiz iyi gidiyor, benzin fiyatları daha iyi. :D

Sizi bu forumda görmeyeli baya oldu. Land'lanmıştınız değil mi?

geçen sene nisanda sattım

land almadım

ekimde şahin aldım ona biniyorum şimdi

land alan başka bi arkadaştı
  • Hocam Getzden sonra Şahine nasıl bindin alıştın :)
    Gerçi sebebi maddi imkansızlık ise başka tabii de
  • Ah şahinim ah. Bende bir şahin vardı Getz"den önce. Getz"imden temizdi yahu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiSKE

Hocam Getzden sonra Şahine nasıl bindin alıştın :)
    Gerçi sebebi maddi imkansızlık ise başka tabii de

valla çok güzel alıştım

çok daha memnunum diyebilirim çok keyifli kullanıyorum

getzin aramadığım özellikleride yok değil yani

gücü donanımı vs ama

biraz pimpirikli olduğum için getzi aldığımdan beri servisten çıkmıyordum

para vermiyordum gerçi ama

garantisi biter bitmez masrafa başlayınca bende sattım

bakımını bile yapmıştım

ön arka balata mazot pompası temizliği vs vs

açıkçası içimde hep bi ukte idi

pazarda gezerken şuanki arabamı görünce yaw bi şahinim olsun istiyorum dedim ve aldım

maddi imkansızlık değil yani

tamamen keyif

• quote:

Orijinalden alıntı: Rakun33

benim getz"e 2 ay kadar önce michelin energy saver taktırdım, yakıtta pek bi fark analayamadım ama tutunma bariz arttı.
    arabanın yolu kavrayışı kumho ile kıyaslanmaz. evin orda dik bir sokak var, biraz yol ıslaksa kumho ile kesin patinaj çekiyordu. bu michelinler patinajsız gayet iyi tutunuyor, kumholarda fazla yıpranmış değildi hani, 24 binde idi. michelin energy saver ı tavsiye ederim.
    çelik jant taktırmak istiyorum, güzel model ve uygun fiyat tavsiye edebilecek var mı?

Lastiklerini güle güle kazasız belasız kullan, hayırlı olsun. Hocam ses durumu nasıl lastiklerin? aracın içine çok ses geliyor mu ?
  • Kumhoların 2 katı ömürlü olduğu kesin. Benimkiler şuan 44binde. 60bini kesin devir.

Sessizliği,yol tutuşu ve sarsıntıların çok aza inmesi ile çok güzel lastik fakat. 10binden sonra bu özelliklerinden ödün vermeye başlıyor.
  • michelinlerin ses durumu çok iyi. değiştiridiğiniz anda arabaya binince anlıyorsunuz hemen. ses ve sarsıntı bariz bir şekilde azalıyor. fakat çelik jant takılırsa(benim arabada yok)çok daha fazla verim alınabilir diye düşünüyorum.
  • benim eski getzin jantları tavsiye ederim çok güzel duruyordu

keşke satarken sökseydim jantları

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ  ██
  • güzelmiş gerçekten,
    istanbuldan mı almıştınız.nereden alabilriz istanbuldan, ben de yeni geldim istanbulu pek bilmiyorum. tavsiye edebileğeniz bi yerlervarsa jantı oralardan alırım.
  • anadolu yakasında kartal oto sanayi yanındaki bridgstone bayisinden almıştım

valla çok yerde satıyorlar

tam şurası diyebileceğim bi yer diyemem

oturduğunuz yer neresi bilemiyorum
  • Merhaba , yaklaşık fiyatı nedir bu jantların biliyormusunuz
  • ben 2009 sonunda 450 liraya almıştım
  • beni de kayıt edebilirmisinz.
    1ay önce aldım getz imi. aracımdan cok memnunum yalnız otomatik oldugundan biraz cok yakıyor ama yapcak bişey yok. herkese kolay gelsin
  • sende tüp taktırırsın az yakar:))
    quote:

Orijinalden alıntı: b0r4cks

beni de kayıt edebilirmisinz.
    1ay önce aldım getz imi. aracımdan cok memnunum yalnız otomatik oldugundan biraz cok yakıyor ama yapcak bişey yok. herkese kolay gelsin
  • arkadaşlar Hyundai bakım günlerindeki check up'tan yararlanmak için arabayı bakıma sokmaya gerek var mı?

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niyet 0070 -- 20 Mart 2011; 10:56:26 >
  • Merhaba arkadaşlar,
    ben 2010 crdi getz sahibiyim.
    bugün kırmızı bir getz gördüm, ön arka ve yan kapı altlarında demir aksesuar vardı, çelik cant ve tavan siyah hyundai getz cross dan bile daha güzeldi.

İstanbulda bu araça jip suv havası vericek demir aksesuarları nerede takdırabilirim bilen var mı?
    birde krem rengi deri koltuk taktırmak istiyorum bunun içinde bir yer var mı önerebileceginiz?
    İstanbul Anadolu yakasında olursa çok iyi olur teşekkürler.
  • Selamınaleykum arkadaslar bugun bir arac aldım hyundai getz 2010 1.4 doch start orjinal araç 2000 kmde 18.750 fiyat nasıl iyimidir
  • hocam hayırlı
    olsun fiyat ve km iyidir, ama keşke bi kaç bin daha çıkabilseydin dizelini alabilirdin....
    hayırlı olsun
  • omereng arkadaşım ;

Aksaray haseki hastanesinin giriş kapısının 50 mt ilerisinde ismini tam hatırlamadığım bir yer var bende cam filmini orada yaptırmıştım .
    Cam filmi yapım esnasında WV touareg vardı aynen senin bahsettiğin gibi kapı kolu vs. kaplama yapıyorlardı. Yalnız gerçekten başarılıydı yakınsan tavsiye ederim. Cam filmi düşünüyorsan eğer gayet memnunum 50Tlye de var ama ben 120tlye yaptırdım gayet kaliteli.
  • 
Sayfa: önceki 10601061106210631064
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.