Şimdi Ara

██ HYUNDAI GETZ KULÜBÜ ██ (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
32.938
Cevap
125
Favori
2.789.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: suadiye

Arkadaşlar herkese merhaba,
    forumu uzun bir zamandır takip ediyorum ama aranıza yeni katıldım çünkü getz'imi henüz yeni alıyorum.bugün bayiye gittim muhtemelen çarş.veya perş günü teslim alacağım,önce 2006 yeni kasa siyah hy-klm alacaktım ki bayiye bu niyetle gittim bayideki arkadaşım ellerinde yine 2006 ama eski kasa full versiyonundan(4 hy,klm,abs,sunroof,uzaktan kumandalı merkezi kilit vs.vs.)olduğunu belirtti ve beni ikna etti rengi kristal mavi fiyatı 21.000ytl öncelikle görüşlerinizi merak ediyorum ardındanda arabayı kullnamaya başlayınca dikkat edilecek husuları rica ediyorum.bu rodaj süresi falan gibi herkese şimdiden çok teşekkürler.

hayırlı olsun, bence iyi biri seçim o fiyata full ünü almak, yeni kasa da ancak baz versionunu alabilirdin herhalde.. eğer çok fazla performans meraklısı değilsen o kasanın konforu özellikleri seni tadmin edecektir.. bence fiyat gayet yi 4 5 milyar gibi bir fark var benim aldığım zamanla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Roy -- 20 Şubat 2006 20:49:58 >

• Merhaba,
    dostum performanstan kastın tam olarak nedir?birde bana bi arkadaşım sunroofun kullnaışsız olduğu bilgisini verdi bu doğrumudur?
  • quote:

Merhaba,
    dostum performanstan kastın tam olarak nedir?birde bana bi arkadaşım sunroofun kullnaışsız olduğu bilgisini verdi bu doğrumudur?

yenileri 1.4 ve 95 bg galiba ama eskileri 1.3 ve 80 bg mi ne idi. oyüzdendir performans bahsi
  • 1.3 ler 86 beygir..
  • quote:

Orjinalden alıntı: royartar

1.3 ler 86 beygir..

82 imiş ama belki sonradan çıkan mp3 lüler 86 olabilir

http://www.maksimum.com/otomobil/cars/1347.php

http://arabam.milliyet.com.tr/arabamtest/hyundai_getz/hyundai_getz1.asp

• suadiye , bence full getz için cok iyi bir fiyat almışsın. Hem eski 1.3 benzinli motor yeni 1.4 benzinlilerden daha az yakıyor gibi forumda okuduklarımıza göre. Bu bakımdan illa benzinli alacam diyorsan bence al, pişman olmazsın.

Ben olsam benzinlide sıfır degilde 2.el bakardım, 2.elde coktemiz ve baya uygun fiyatlı arabalar var.

Ama bence napıp ne edip dizelini almalısın. Varsın olsun donanım biraz dusuk olur ama hem ekonomik hemde performanslı olur araban. Nekadar yakacak korkusu olmadan rahatca gezersin. Yani dizel almanı tavsiye ederim.
  • ya haklısın aslında ama,
    işte fiyat olayı...
    bide öğrenmek istedğim birşey var bazı modellerde radyo kaset çalar diyo nedir bunun aslı yani eski kasalarda mp3 yokmuydu?
  • ben 86 biliyorum ama dediğin gibi belki son makyajdan sonra yükseltmişlerdir..

şahsen benzinli donanımlı almayı tercih ederim eğer çok aşırı km yapan bir kullanıcı değilsen suadiye.. çünkü sunroof tu vs çok rahat oluyor hele sıcak havalarda püfür
  • quote:

ya haklısın aslında ama,
    işte fiyat olayı...
    bide öğrenmek istedğim birşey var bazı modellerde radyo kaset çalar diyo nedir bunun aslı yani eski kasalarda mp3 yokmuydu?

sunrooflu vs versionunda cdli mp3 çalar mevcut.. diğer versionlarda da son makyajdan sonra eski kasanın var diye biliyorum ama sunrooflu versionda kesin var, yani ben aldığımda öyleydi son haliyle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: @ng@r@lı

suadiye , bence full getz için cok iyi bir fiyat almışsın. Hem eski 1.3 benzinli motor yeni 1.4 benzinlilerden daha az yakıyor gibi forumda okuduklarımıza göre. Bu bakımdan illa benzinli alacam diyorsan bence al, pişman olmazsın.

Ben olsam benzinlide sıfır degilde 2.el bakardım, 2.elde coktemiz ve baya uygun fiyatlı arabalar var.

Ama bence napıp ne edip dizelini almalısın. Varsın olsun donanım biraz dusuk olur ama hem ekonomik hemde performanslı olur araban. Nekadar yakacak korkusu olmadan rahatca gezersin. Yani dizel almanı tavsiye ederim.

Dün Sefaköy oto pazarında 2005 1.3 benzinli vardı 6000km 12.500 Ytl
  • yaa ama benim alacağım araç full ve radyo-kaset çalarlı kazık yemiyelimm.
    birde 2006 modellerin hepsi yeni kasamı yani 2006 olup eski kasa olan yokmu??
  • benimki 2006 model ama eski kasanın son makyajlı full hali, bende cd player var.. mp3 de destekleyen, kaset yok.
  • çok soru soruyorum biliyorum ama yalnış birşey yapmamak adına,
    bana bayiden söylenen:
    2006 model ancak eski kasa ve full ancak radyo kaset çalarlı yani senin şu bahsettiğin eski kasanın son makyaj halini nasıl anlayabilirim?
  • walla makyajlı dediğim ufak tefek ilk seriden sonra meydana çıkan hataların giderilmiş versionu, orta konsol metalik mesela, eskilerinde değil diye biliyorum..

ve cd çalarlı yani, full version da kaset olmaması lazım bu konu üstünde durmalısın ki baz versionlarda bile son hali yani ben eylül gibi almıştım en son hali ağustosta sanırım üretilmeye başlanmıştı ondan sonraki baz da bile cd çalar var diye biliyorum...
  • yarın tekrar bi konuşmam lazım,
    banada biraz garip geldi,
  • Roy, övdüğün servis hangisi? Adını verirsen ben de yararlanabilirim:)
  • quote:

yarın tekrar bi konuşmam lazım,

arkadaşım

2006 modeller iki tip

1-makyajsız
    2- makyajlı

senin alıcağın makyajsız

zaten bu sebeple sana okadar indirim yapmışlar
  • MASLAK OTO, adres bilgileri vs için adresiwww.maslakoto.com.tr yani adres detayı vs öğrenmek istersen orada hertürlü araç fiyatları dahil var.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Akincl

quote:

yarın tekrar bi konuşmam lazım,

arkadaşım

2006 modeller iki tip

1-makyajsız
    2- makyajlı

senin alıcağın makyajsız

zaten bu sebeple sana okadar indirim yapmışlar

evet ama bendeki de 2006 makyajsız aynı donanım cd playerlı, ondakine kaset çalar demişler arkadaş ondan düşünceli..
  • herkeze merhaba
    8 aydır 2005 dizel getz kullanıyorum.şuan 22.000 km deyim.hayatımda kullandığım en m¨¹kemmel dizel araba.kalkışlarda ve yokuşlarda çok seri.bazı arkadaşların 5. vitesde randuman alamadıklarını okudum.aydın-izmir otobanında göstergem 190 km idi.¨¹stelik arabada 4 kişiydik ve bagajda doluydu.van-istanbul 1740 km yi net 2 depo mazotla geldim.
    kazasız belasız g¨¹nler diliyorum.L¨¹tfen farlarınızı açık tutun.ve herhangi bir getzin yanından geçerken selam vermeyi unutmayın
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.