Şimdi Ara

Hyundai getz 1.5 CRDI yakıt değerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 35 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 4
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Kaptân-ı Cihan (2 mesaj) ugur_bek (2 mesaj) Meeta (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    437 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    2008 model hyundai getz II aracıma depo nerdeyse bittikten sonra 50₺ mazot aldım, litresi 4₺ den. amacım aracın yakıt değerlerini ölçmekti, yaklaşık 215 km yaptı şehir içi orta halli kullanımda. daha gider miydi bilmiyorum ama pek cesaret edemedim ve en yakın benzinlikten tekrar mazot aldım, mazotun litre fiyatında indirim olduğunu fark ettim, 100 km de 5.8 litre yaktı buda 23 kuruş yapıyor km'de yeni fiyata göre hesap yapıldığında 22,5 kuruş gibi bir fiyat çıkıyor, insanların 30-40 kuruşları konuştuğu bir dönemde aracın yakıtı bana gayet makul geldi, kaldı ki bu şehir içi ve Ankara soğuğu rakamları birde şehir dışı denemesi yapmak istiyorum, Getz almayı düşünen arkadaşlara 2006 model üstü yani Getz II yi şiddetle tavsiye ederim piyasadaki en ekonomik araçlardan birisi, tecrübeyle sabit.

Şehir içi 5.8 LT

Şehir dışınıda en kısa zamanda deneyip burada paylaşırım.

|
    |

• Yüzbaşı
    573 Mesaj
    Daha önce birkaç kez daha paylaştım, güncel halini yeniden paylaşayım. Araç 2011 Getz dizel. Sıfır alındı. Kullanım tarzı hafta içi 10 km mesafede iş-ev amaçlı. Hafta sonu mümkün olduğu kadar uzun yol :) Muğla Merkez ve malum trafik yoğun değil.

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

Hocam bu hangi uygulama ?
    |
    |
    ugur_bek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    573 Mesaj
    ios - Road Trip
    |
    |
  • Yüzbaşı
    437 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: ugur_bek

Daha önce birkaç kez daha paylaştım, güncel halini yeniden paylaşayım. Araç 2011 Getz dizel. Sıfır alındı. Kullanım tarzı hafta içi 10 km mesafede iş-ev amaçlı. Hafta sonu mümkün olduğu kadar uzun yol :) Muğla Merkez ve malum trafik yoğun değil.

ben Ankara Trafiğinde aldım bu değerleri. araç gayet ekonomik nazar değmesin :)
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Instagram takipçi satın al
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.