Şimdi Ara

hyundai getz 1.5 crdi (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
61.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Al ben mesela sunroof sevmiyorum. Full derken sunroof donanım mı şimdi? BEnce full getz de full namına bişi yok...Yol bilgisayarı sunroof var arada 3 milyar var...Full diyince ben Opel Corsa COsmo anlarım
    xku bence de doğruları yazmaya çalışmış elinden geldiğince
    Bir de Focus bu kadar dar mı? Getz Astra dan inince bana acayip dar gelmişti de... Ben arka koltuğa oturdum dizlerim deyiyor. Bizim araçta arkada oturmak önden keyifli,ama koltuk dizime değerse benim için işkence küçük araba almanın kötü yanı bu heralde ama olsun ben sonuçta oturmayacağım oturan düşünsün
    Focus un gerçekten bu kadar dar olacağını düşünmemiştim

• arkadaşlarlar ben 3 ay önce getz aldım aldım almasınada dış görünümü çok hoşuma gidiyordu ama geçtiğimiz cuma 10.000 km bakımı yeni geldi bakıma götürdüm saolsun arkadaşlar gözüm gibi baktığım arabanın ön kaputunun üstüne anahtar düşürmüşler ben aracı almaya gittiğimde ileride bir yere park etmişler dosyaları aldım işlem bitti dediler arabanın sağına soluna baktım birşey yok tu neyse evime gittim ön tarafına südyen takayım dedim bir baktım 1 cm çukur açılmış boyası 4 küçük nokta atmış hiç birşeyde söylemediler sinir oldum gözüm gibi bakıyordum birde 2 gündür işe giderken dinledim içeride ses geliyor ya daha araba 10.000 de bu kadarda dikkatli kullanıyorum şimdiden ses gelirmi ya ne yapmam gerekiyor
  • abi hyundai bu sen ne kadar dikkat etsende biyerinde bişey oluyor. Bu arada hyundaiyi her ne kadar beğenmesemde tam bir istanbul arabası. başka bi arabam olsa istanbul caddelerine vurmaya çekinirdim. ama fikrim aynı bidaha hyundai almam. arkadaşlarımdan jipinide kullandım sonatayıda , elantra zaten accentle aynı. bendede sunroof falan yok 2005 model ama ben aldım 1 hafta sonra çıktı. sağlık olsun, arka balatalardan gelen ses olsun başka bişey istemiyorum. (hergün bişey oluyor zaten bugünde farları yukarı aşşağı ayarlayan motorun sağ tarafta olanı fardan çıkmış haybeye iniyo çıkıyor. nasıl oluyor anlamıyorum!)
  • bu arda size eski arabamdan bişey daha (2003 accent gt) arabada farlar yanıkken stop edip anhatarı çekip arabdan çıkardımı farlar parklara dönüyor. buraya kadar herşey normal. fakat kapıları açdımı sesli bir uyarı vermesi gereken aracımdan ses çıkmıyordu. broadway lerde bile olan şeyin benim arabama koymamışlar. daha sonra 9-10 kere aküm boşaldı en sonunda yağmurlu bi günde sırılsıklam olunca farları kontaktan iptal ettirdim. farlar yanıkken hepimiz arabadan ineriz yani hepimizin başına gelebilir.
  • ya ben hyundai nin santa fe mi ne jipine binmistim acayip sogumustum.Dizel ici super ama paso iceri dizel kokusu veriodu. Sikisik trafikte falan hep agzimda mazot tadi oluodu arakdasa diodum sen rahatsiz degil misin? Yoo diodu. Hyundai iste hepsi dandik
  • olurmu antiochos ya hyundaiden baba araba mı var
  • ne kadar ekmek o kadar köfte bu paraya bu kadar arkadaşlar
  • Arkadaşlar selam ...
    Bende bu araçtan almayı düşünüyorum şu an bayilerin elinde sunrooflu olan full den yok ... Bayilerin dediğine göre agustos 15 gibi gelicekmiş araç ... Benim sorum bu aracı yeni alan arkadaşlardan aldıkları fiyatı ve nereden aldıklarını yazmaları .. Bir sorum daha olucak gelen araçlar sanırım 2006 olucak ve 2006 modellerinde bir makyajdan söz ediliyor resimlerinihttp://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp?PID=681&HID=1&haberID=275092 linkten görebilirsiniz gelicek araçlar bunlardan mı yoksa aynı kasamı olucak bilgisi olan varmı ...

• 2006 larda korede ESP standart olacakmış.....

TRde hayatta olmaz bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: Md_Absolute

Arkadaşlar selam ...
    Bende bu araçtan almayı düşünüyorum şu an bayilerin elinde sunrooflu olan full den yok ... Bayilerin dediğine göre agustos 15 gibi gelicekmiş araç ... Benim sorum bu aracı yeni alan arkadaşlardan aldıkları fiyatı ve nereden aldıklarını yazmaları .. Bir sorum daha olucak gelen araçlar sanırım 2006 olucak ve 2006 modellerinde bir makyajdan söz ediliyor resimlerinihttp://arabam.milliyet.com.tr/haber.asp?PID=681&HID=1&haberID=275092 linkten görebilirsiniz gelicek araçlar bunlardan mı yoksa aynı kasamı olucak bilgisi olan varmı ...

e-5'de maltepe başıbüyük sapağını kartal tarafına doğru geçince sağda hyundai bayii var, 26.000 ytl'e bir arkadasa aldık full 1.5 crdi, cumartesi günü ellerinde beyaz, acık mavi ve leylak mavi renkleri vardı.

• sakın elimizde yok falan laflarını yame banada siyahı yok dediler arabayı aldım ertesi gün evrakları almaya gittiğimde siyahı teşhire koymuşlardı. onların düşüncesi sunroofluyu nasılsa satarım bari aski modelleri dehleyim. başka bayilere bak bence. bide satarken servisimiz şöyle iyidir böyle güzeldir laflarına kanma arabayı aldım daha 700 km de silecekler ötmeye başladı değiştirmediler. bana sorarsan hiç hyudaiye bulaşma beşiktaş barbaros bulvarında opel corsa 1.3 cdti esentia da 26.000 ytl haberin olsun. ilk arabam 97 model corsa gls idi haliçte pert oldu burnum kanamadı. bi düşün istersen
  • bazı arkadaşlar getzi kötülemek için farklı nicklerle yeniden konu açıp mok atıyor , dikkatinize
  • quote:

Orjinalden alıntı: düttürüleyla

bazı arkadaşlar getzi kötülemek için farklı nicklerle yeniden konu açıp mok atıyor , dikkatinize

hahahaha! hakkaten bu doğruysa pes. bu kadar fanatiklik olmaz ya. aptallık bu.
  • quote:

Orjinalden alıntı: düttürüleyla

bazı arkadaşlar getzi kötülemek için farklı nicklerle yeniden konu açıp mok atıyor , dikkatinize

+1903
    aynen katılıyorum... Bende farkettim.

• hayatta bir otomobile mok atmazdım ama bu kadar övüp bitiremediğiniz "CLİCK" e yane getz binip kullandıktan sonra bütün fikirlerim değişti.

sınıfındaki diğer otomobiller hakkında yarım yamalak bilgiye sahip olup, getzi öven bazı arkadaşlara PES doğrusu...(angaralı sen alınma sakın ha: sen taktir ettiğim arkadaşlarımdansın)

küçük sınıfta AUDI A2 hariç kullanmadığım otomobil yok.

şunu söylerim: Paliodan sonra alınabilecek en dandik otomobil (sınıfında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest -- 29 Temmuz 2005, 10:31:56 >
  • hepiniz kafayı yemişsiniz kimsenin hyundaiye bok attığı falan yok bende hyundai ye biniyorum elbette daha dandik otomobiller kullandım ama herkes neye bindiğini bilsin tamponu sökebilen varsa içine baksın televizyon kolilerinin içinden çıkan köpüklerden koymuşlar. ben opelin en dandik arabasının içinden (corsa) sağ çıktım haliçte 130 km ile çelik bariyerlere kafadan girdim burnum kanamadı sorarım size allah vermesin aynı kazayı getzin kaygan kumho lastikleriyle yapsanız ne olur bi hayal edin bakalım. aynı zamanda sağlam olsun okadar lüks olmasın corsanın dizeli 26 milyara düşmüş hemde 1.3 lt ve çok daha az yakıyor. yorum size kalmış!

• Sevgili murat .....
    Yaptığın eleştirilerden sonra uzun zamandan beri kararsız kaldığım GETZ i almaya karar verdim .. Forumu okuyan ve şu an getz kullanan yada almak için araştırma yapan arkadaşlar varsa hangi bayilerde 1,5crdi full var şu anda ve fiyatları ne civarlarda buradan belirtirse ÇOOKKK memnun olurum ..(Lista fiyatı 27,350 fakat bayağı bir indirim yapılıyormuş bu fiyat üzerinde herkse aldığı parayı söylerse bizde bilgilenmiş oluruz ona göre pazarlık yaparız hatun kişiyle )
  • Ortalık fake ten geçilmiyor ...

Forumu terkettim diyenler fake nicklerle geri dönüyor
  • goran_bregovic misin nesin, öncelikle seni şikayet edeceğim millete kro diye laf atıp küfretceğine kendine bak bu bir. konuya gelelim...:

- Palio'yla Getz tamamen aynı sınıf bu 2
    -Accent sanki çok geniş de aynı demişsin.. bu 3
    -Getz Hindistan'da üretiliyor bu 4
    - şikayetvar.comdaki şikayetlerin hepsi sence Opel'den mi kaynaklı bu 5
    - hyundai'nin başka kozu yok adamlar 5 yıl garanti veriyor işte naparsn..
    -m.c.k. denilen kendini beğenmeyen gayet de görmüş ve seni tanımamama rağmen otomobil bilgisi senden kat kat üstün olduğuna inandığım bir insandır.
    - Sende de getz olduğunu belirterek çok güzel belli etmişsin kendini. Eğer angaralı olmasaydı getz kullanıcıları hakkında kafamda müthiş bir tablo oluşcaktı ama asıl o sizin gibi görmemiş değil, kendisi dizel getz sahibi ve tamamen de dürüst biri..
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.