Şimdi Ara

Hyundai elantra hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2017, 2018 elite plus çok temiz düşük kmli modellerine 140-145bin liralar verilir mi? Arabanın tipi hoşuma gidiyor. Sorunsuz falan da diyorlar. Bu fiyat bandında bana mantıklı geldi.

• Ben de sorayım. 2020 çıkışlı elit plus 5000 km'deki araç 170 bin nasıl fiyat? Hatasız boyasız kırmızı renk
  • Güzel araç ama forumda pek sevmezler, f/p olarak corolladan daha başarılı bence.
  • 3 yıldır elantra kullanıyorum. Normal bakım dışında servis yüzü görmedim.yakıt,konfor,motor gücü vs vs tavsiye ederim.
  • FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    Corolla, elantranın yanında takoz gibi araba.neymiş sorunsuzmuş, şehir efsanesi.her araba kadar sorunlu.benimki de 3 yıldır sorunsuz.
  • Benim de bir dönem baktığım araçtır kendisi. Binmek nasip olmadı ama araştırmalarıma göre kronik arızası yok. Sorunsuz sayılabilecek bir araç. Donanımları elit plus pakette gayet güzel. Fiyatları nispeten uygun. Yakıt konusunda dizel versiyon muadillerine göre 1 litre daha fazla yakıyor deniliyor sadece. Ağırlığının da etkisi olabilir.
  • Bu ara 160-170 bandına gelmiş, ama ben DCT şanzımanla ilgili sorunlara rastladım, kavrama değişimi vs.. sıkıntılar olabiliyor... garantiye de bazıları girmemiş...
    Yoksa bencede hem görüntü karizma hemde fiyat nispeten uygun...bide çift kavrama şanzıman sorunu olmasa tadından yenmez.
  • Ben de 2018 dizel otomatik var ama elit değil Şu ana kadar sorunsuz kullandım. Bu fiyata bu modelde bu sınıfta, bu yaşta araç seçeneği pek yok maalesef.

O fiyata o yaşta temiz elit plus zor bence.
  • Evet kısa zaman önce alınabiliyordu ama şu an mümkün değil maalesef
  • 2017 elite plus dizeli 1.5 senedir ve yaklaşık 30000 kmdir kullanıyorum. Memnunum. Bi sorun, sıkıntısını gormedim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.