Şimdi Ara

HYUNDAI ELANTRA FAN KULÜBÜ (233. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.697
Cevap
69
Favori
696.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar merhaba 2006 model elantra aldık. aracın termostatıyla ilgili bir sorun var. araç uzun yolda bazen ısınmıyor. 20 km yol gittim hararet cok az kalktı sonra yine düştü. sebebi ne olabilir?
  • atrix1212 kullanıcısına yanıt
    Cevabı yazmışsınız işte.
    Açık kalmış termostat.
  • Arkadaşlar lastik değişmem lazım. Burada kar görmediğim için yazlık bakıyorum. Performanslı kullanılmayan bir araba için mümkünse sessiz bir lastik tavsiyesi alayım. Üstündekiler yedi senelik yokohama.
  • general263 G kullanıcısına yanıt
    Önceki elantramda lassadan başka lastik kullanmamaya yemin etmiştim.
    Çünkü ucuz diye aldığım lastikleri 2 yıl sonra attım.
    Lassanın kışlıklarını yılda 6 ay kullanarak, 8 yıl kullandım. Hala karda çekişi çok iyiydi. Yazlıklarını da kullandım. Memnun kaldım.
    Şu anda 2017 elantranın üzerinde gelen fabrikasyon lastikler aşırı sesli.
    Eskitinceye kadar kullanacağım mecburen.
  • Arkadaşlar elentra 1.6 d-cvvt otomatik 2013 tune 60 bin km de, boya değişen yok, temiz, 70.000 e alacağım da nasıl, ederi mi

acil cevap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dün sıfır benzinli otomatik style paket+ hız sabitleme + navigasyon multimedya ekranı + geri görüş kamerası için 100 bin lira fiyet aldım. ne dersiniz ? çelik jantta takın alıyım demeyi düşünüyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanemmii

Önceki elantramda lassadan başka lastik kullanmamaya yemin etmiştim.
    Çünkü ucuz diye aldığım lastikleri 2 yıl sonra attım.
    Lassanın kışlıklarını yılda 6 ay kullanarak, 8 yıl kullandım. Hala karda çekişi çok iyiydi. Yazlıklarını da kullandım. Memnun kaldım.
    Şu anda 2017 elantranın üzerinde gelen fabrikasyon lastikler aşırı sesli.
    Eskitinceye kadar kullanacağım mecburen.
    alır almaz değişmediğime çok pişmanım

hiç güven vermiyor

kuru havada bile az gaza yüklendiğinde esp devreye giriyor hemen

daha 10k kmde ama diş kalmadı sanki öyle silik
  • yeni kasanın multimedya şifresini bilen varmı acaba

eski şifre bakımdaki güncellemeden sonra çalışmıyor artık

hareket halinde video özelliğini açmak .için
  • Şifreyi sonunda buldum ama ayar menüsüde değişmiş

Zaten cihaz bozuldu ekrani gitti

Garantiden yenisiyle degistiler bugün

2 sonrada garantisi bitiyordu

Yarın bakicam menulere

Bu cihazin ekran parlak sanki tuslarda farkli gibi geldi

• JackDaniels kullanıcısına yanıt
    Servislerde orijinal multimedya yok sanki. Ekran yoktu bende. Orijinal takacaklar diye braktım. Piyasa malı takmışlar. 2700TL ödeyecektim. Söktürdüm. Piyasada her boy var elantra için. Android olarak açılıyordu ekran. Hyundai olarak değil. Piyasadan 1000-2000 arası özelliğine göre alınabiliyor.
  • hasanemmii kullanıcısına yanıt
    Servislerde yok

Daicchi diye bi marka takiyorlar orjinalde

Ve eskisi gelmeden yenisini vermiyorlar bile servise

Serviste beklerken yukarda 0lara bakiyordum

Baz versiyona takmislar normal piyasa mali

Orj 3 5 lira isterler zati

• selimkk kullanıcısına yanıt
    S.a bir hortlatayım. Hocam max 35 bin e otomatik araç bakıyorum. Araçtan beklentim içeri yol, rüzgar ve motor sesini çok az alması. Amasörleri sert olmamamlı, stabilize yola çok giriyoruz. Hız meraklısı değilim. Fiyatlar uçuk , 2. el alırken neye dikkat etmek gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkoteam

S.a bir hortlatayım. Hocam max 35 bin e otomatik araç bakıyorum. Araçtan beklentim içeri yol, rüzgar ve motor sesini çok az alması. Amasörleri sert olmamamlı, stabilize yola çok giriyoruz. Hız meraklısı değilim. Fiyatlar uçuk , 2. el alırken neye dikkat etmek gerekiyor ?
    Aleyküm selam Elantrada ses bakımından üst seviye bir şey bekleme hocam ama çoğu arabaya göre konforludur ve sağlamdır.Motor ısınınca sesini pek duymazsın.Rüzgar sesi haliyle yüksek hızlarda olabilir ama rahatsız edecek kadar olmaz.Amasitörler biraz sert ama onlar ısındıkça yumuşar biraz.Stabilize yola giriyorsan 2004 ve üzeri arabalarda çok bir şey beklememek gerekir.2.el alırkende klasik olarak her yerine baktıracaksınız genel olarak elantra sağlam bir araçtır ama kullanan nasıl kullandı bunlarda serviste görünecek şeyler.Uzun asfalt yollarında çok konforludur ısındıkça sesler azalır ve keyifli yolculuk yaptırır ben hala arabamı özlüyorum.

Tşk ederim hocam, 2004 otm 200 bin civarı, 34 e alınır mı ?
  • quote:

Tşk ederim hocam, 2004 otm 200 bin civarı, 34 e alınır mı ?
    Rica ederim.Benim şahsi fikrim ben o kilometreye 34 bin lira vermem zaten bu arabalar 34-35 etmez ama bizim insanımız belki yolunacak kaz bulurum derdinde.Bu kadar bütçeniz varsa bence 2004 mazda 3'lerede bakabilirsiniz fena arabalar değiller.Ben olsam bu kadar parayı yatırım araçlarında değerlendirir iki katına çıkarırdım.Ondan sonra daha güzel araba alırdım.
    Hocam mazda 3 malum sitede , 47 ilan gözüküyor Gaziantep deyim. Burada bir usta , toledo 1.6 16 walf a bak dedi o da iyidir dedi. İlanlar birçok arabada 200 bin km ve üstü, altındaki de satmıyor zaten, çünkü satarsa üstüne koyup alamıyor. Aracı haziran ayında alacağım ama şimdilik sadece modele karar vermeye çalışıyorum. Ha arada iyi birşey denk gelirse kredi çekip hemen alacağım.
  • quote:

Hocam mazda 3 malum sitede , 47 ilan gözüküyor Gaziantep deyim. Burada bir usta , toledo 1.6 16 walf a bak dedi o da iyidir dedi. İlanlar birçok arabada 200 bin km ve üstü, altındaki de satmıyor zaten, çünkü satarsa üstüne koyup alamıyor. Aracı haziran ayında alacağım ama şimdilik sadece modele karar vermeye çalışıyorum. Ha arada iyi birşey denk gelirse kredi çekip hemen alacağım.
    Fiyatlar iner hocam biraz bekleyin ve yatırıma yönelin araba almak yerine bence.Neyse hakkınızda hayırlısı.
  • darkoteam D kullanıcısına yanıt
    Elantra malesef bu beklentilerinizi tam olarak karşılamaz. Ayrıca belirtmiş olduğunuz rakam 200K'daki bir araç için bence de fazla
  • snipererdem S kullanıcısına yanıt
    Bende de 2011 elantra mode var 83.500 de 02.05.2018aldim ve prins lpg taktrdim aynı yaz izmirr tatile gittim bende de 1 cocuk var arka koltuk olsun genel olarak ic hacimi genis hatta arkasi yeni elantradanda genis bagaj genis araci yukledim 1 depo lpg ile 39 litrelik 126 tl ye doldu 500 km gitti izmire ve hala cok memnunum arac cok rahat keyifli frende sorun yok sallamislar ben cok memnunum 130 binden asagi satmam

• 2019 yeni kasa elantra hakkindaki gorusleriniz nedir? yilda 50bin km yol yapiyorum; %95 $ehir disi. sifir alinip 90binde satilacak bir arac.
    su anki aracim 2017 mazda3 sportsedan 2.0. mutlaka ki gucte fark olacaktir. yol tutusu, 100-110 sabit hizda kabin gurultusu ve kabin rahatligi konusunda bilgi verebilecek olan varsa cok makbule gecer.
  • 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.